Lietotu auto pirkšana Zviedrijā!

Ir doma aizšaut līdz Zviedrijai. Un pie reizes varbūt atvest kādu braucamo. Kāda ir pieredze? Kas dzirdēts? Krāpjās? Muhljii? Met? nemet! Angliski visi runā? Cik laiku aizņem pārreģistrācija? Cik sarezhgjiita pārreģistrācija. Vajag kaut kādus tur tulkojumus? Prāmis ja nemaldos maksā 50 LVL. Ja iespējams maximaalu informācijas apjomu?

Rezia    3 novembra beigās biju šādā braucienā. rezultātā - nu labi, pat nav svarīgi. cenas tur ir sakarīgas īstenībā. ar to pārreģistrāciju - galvenais ir saprast, lai zviedrs saprot ko dara, pretējā gadījumā ir jautri.
prāmis 56 Ls pārvest auto. bet tā - nekā sarežģīta,

Rezia    1 ps. mēs skatījāmies auto interneta lapā - blocket?! vai kaut kā tā. svētdienās nenotiek tur nekas.
ir viedoklis, ka ja zviedrs apsola, tad arī izpilda (nu respektīvi ja apsola tieši tev auto), tomēr ir viena pieredze, ka ne tik ļoti labi tas darbojas. Vēl ja tā paskaita, tad izņemot atsevišķus gadījumus, tas nav ļoti lētāk, nekā nopirkt tepat auto.

Jopcikcopcik    2 Labāk pēr no tjipa plačiem, šiem ir sistēmas lielākoties, kur viņi autiņu noņem no uzskaites un tai pat dienā, kamēr pašiem zviedriem pielec, ka šiem auto noņemts no uzskaites, tu esi jau uz kuģa. A ja pirksi no privatņika, tad var visādi iet, bija jau pieredze, jautra :)

annele10  1 2 ..mazliet tur dzivoju un zinu ,ka nevar no melnajiem pirkt..tikai no istiem zviedriem privati ..godīgāki...melnie tiešām maitas tur...

inito4ka  1 1 ...dīvainākais ir tas,ka >>. manam paziņam māsa apprecējusies ar zviedru un piepelna ar to,ka iepērk te mašīnas un tur tirgo :))))))

escada_  1   http://www.bytbil.com/

Yusiks    3 Strādāju Zviedrijā autoservisā un esmu lietas kursā!Auto var pārbaudīt jebkurā autoservisā,ievadot reģ.nr. datu bāzē,parāda visas darbības kas veiktas ar auto(remonti,avārijas,reģistrācijas...).Ar pārrakstīšanu un atdzīšanu nav nekādu problemu!Vienīgais mīnuss ka viņu auto ir lieli noskrējieni!No ārzemēm viņi negrib pirkt mašīnas jo nevar uzzināt viņu vēsturi.

JurisK  2   Domāju, ka ir tā, kā initočka saka. Tas gan bija pirms gadiem 10 - nu nekā interesanta, pat Dānijā bija labāk. Mašīnas, kuras redzējām, bija īsti kroplīši:) Zinu gan cilvēkus, kas tur iepirkuši kraveniekus no armijas rezervēm, bet tas arī bija pasen. Nu jau sen tie kravenieki pārkausēti, kaut gan bija kā jauni.

jozolsen  3 1 Problēmas ir ar autobiļetēm prāmim,vajag savlaicīgi.Visas vecās grabažas iepērk leiši,dzen-velk kaudzēm. 2012-09-03

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu