pretējā virzienā griežas logu tīrāmā slotiņa hečbeka tipa autiņam..

Dīvains gadījums ,izbraucu no servisa,kur nomainīju gaisa mērītāju un l.zondi..,bet aizmugurējais loga tīrītājs tīra / skrāpē piektās durvis .,nevis tīra logu /kas vainīgs ?slēdzis pie stūres ,vai meistars kādu drošinātāju aizmirsis ielikt..?!(( rīt tālu jābrauc ,bet serviss nestrādā..?!Jau iepriekš paldies nopietnām atbildēm..

obams (2013-03-16 22:15)      atskrūvē, noņem slotiņu, uzliec pareizi un pieskrūvē

Edg (2013-03-16 22:56)      Visdrīzāk to slotiņu tev servisā nospēra, nu ķipa noskrūvēja priekš savējiem vai kāda vienkārši laba cilvēka. A vietā lai nemanītu uzreiz uzlika vecu krāmu, tikai steigā uzlika uz otru pusi. Neko laikam nevienam nepierādīsi. Citādi šadu brīnumu nevar izskaidrot jo lai nomainītu tevis minētās lietas ar aizmugurājo logu tīrītaju nav jāveic nekādas darbības.
Ta neuztraucies, zog ne tikai kaktu servisos bet arī visnotaļ cienījamu firmu servisos. Bēdīgākais ir fakts ka pēc tam neko nevari pierādīt, tevi tik un ta pataisīs par muļķi. Man ar dienesta VOLVO savulaik skanstes ielas servisā kondicioniera vadības bloku samainīja. Uzrezi izbraucot no silta boksa to redzēt nevarēja, bet pēc tam aukstumā atdziestot sāka izlīst joki kadi pirms tam pat sapņos nebij rādījušies. Lieki piebilst ka strīdi par tēmu bij lieki. Jamie redz ka firmas auto, nu tad lai firma apmaksā servisa darbinieku autiņiem daļas. Ne pa velti firmu servisu darbinieki cenšas pirkt tādus autiņus kādus paši apkalpo. Man tas volviķis pēc dažiem mēnešiem tika norakstīts, tāpēc ar nekaroju un firmai nenācās apmaksāt negodīgu servisa darbinieku personīgās vajadzības.
Firmas servisos var arī šo to nepieskrūvēt, ari tad viņiem pamatā ir nospļauties jo rēķina apmaksu pagēr tik un ta pa pilnu ciparu. Tāds joks man gadījās ar nākamo firmas autiņu TOYOTA kuru srvisoja Wesmotārā, netālu no Spices. Minīja bremžu klučus bet suportu aizmirsa pieskrūvēt līdz galam. Nebij ilgi jāgaida kādi 100 km. kad tas nokrita. Labi sataisīja pa garantiju, bet par kautkādu laika un cita veida kompensācij negribēja ne dzirdēt.

lapsa_13 (2013-03-17 07:57)      Var gadīties,ka serviss ne pie kā nav vainīgs...auto bija silts,visticamāk,ka arī to mazgāja un slapjums pie slotas,izbraucot zemās temperatūrās,vienkārši piesaldēja slotiņu pie stikla un tad to ieslēdzot,motorītis izrādījās stiprāks par ´´pielīmētajiem´´ savienojumiem.
Uz doto mirkli var nedarīt neko,tikai neslēgt to slotiņu iekšā,pēčāk tas būs pāris minūšu darbiņš.

Spameris (2013-03-17 10:17)      Viennozīmīgi slēdzis p

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu