Ko darīt, ja auto reģistrācija aizturēta?

Vēlējos iegādāties auto, kurš Latvijā vēl nav reģistrēts (tikko no Vācijas). Tā kā auto pērku uz līzinga, auto turētājs no plača izkārtoja rēķinu - izziņu, taču uzsākot reģistrāciju izrādījās, ka auto trūkst vajadzīgo dokumentu (pēdējā saimnieka tehniskās pases). Reģistrācija tika apturēta uz 30 dienām un info par auto tika nosūtīts uz Vāciju pārbaudei. Šobrīd auto skaitās virtuāli uz mana vārda, bet tad pamazām atklājās vēl visādi nejauki sīkumi un tapēc esmu atradusi un nolēmusi iegādāties citu auto. Vai man varētu rasties problēmas CSDD reģistrējot citu auto uz sava vārda, ja gadījusies augšminētā ķibele? Kā lai tieku vaļā no savām virtuālajām ipašumtiesībām uz šaubīgo auto? Cik liels juridiskais spēks piemīt šādam Rēķinam - izziņai?

bziks      Pirmo reizi dzirdu par virtuālo īpašumu. Vai tas ļoti sāp.
Rēķins-izziņa nerādā nekādas īpašuma tiešības vismaz priekš CSDD. Īpašnieks ir tā perosna uz kura ir auto ir uzrakstīts. Esmu pārdevis auto ar rēķinu-uzziņu, bet šie nereģistrēja uz sevi līdz ar ko es paliku īpašnieks ar visām tiesībām. Pēc 6 gadiem ņēmu un auto norakstīju.
Ir bijuši gaījumi, kad CSDD pieprasa izziņas no arvalstīm. Līdz šim viss ir bijis labi un visi auto ir reģistrēti, bet vienmēr var būt pirmais gaījums. Šāda dokumentu gaidīšana nav radījusi nekādas problēmas reģsitrēt citus auto.
2015-02-09

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu