Autonoma - pasargājos no nepatikšanām vai meklēju kašķi?

Autonoma - pasargājos no nepatikšanām vai meklēju kašķi?Kādā dienvidu reģiona valstī, saņemot īres auto, būdams tehnisks cilvēks arī, atvēru auto bonetu un pačekoju eļļas līmeni dzinējā...jopcik rozā!- uz minimālo, pat zem 2 punktiņiem uz tausta..Bet man plānots doties pa kalnu mazceļie, kur slīpumi ir oi oi oi, pat mazpilsētiņās kāpumi ļoti stāvi, un tad ar tukšu karteri???? Rādu dāmītei, kas izsniedz- viņai viss pie kājas, saka, ja eļļas lamiņa nedeg- viss oki doki! Izrādu neapmierinātību...Varam citu dot. Minstinājos, paiet kādas minūtes...te piebrauc kāds auto, rādās darbinieks, kas atdzen gatavu auto. Jautāju tam, lai izsaka savas domas: viņš piekrīt, ka līmenis ir nepietiekams. Piebrauc vēl kāda darbiniece, kas pēs sarunas viņu valodā, saka, ka atvedīšot eļļu. Drīz jau bija klāt, un pielēja to eļļu normālam līmenim. Auto bija jauns, vien 12 kusaki uz tablo. Kāds jūsu viedoklis? Manuprāt, sevi pasargāju no iespējamām nepatikšanām, pašā sākumā. Vēl ir doma uzklabināt pretenziju par darbinieku atbilstību ieņemamajam amatam.

neratni_stasti (2015-06-02 17:17)    1 Līdz sadaļai, ka panāci nepieciešamo līmeni bāciņā, ir normāli, bet pretenzijas par atbilstību amatam, manuprāt, ir kašķa meklēšana. Domā, kāds Tevi tur dikti ņems galvā?

fargo (2015-06-02 17:39)    5 protams, ka tu esi kašķīgs vīrietis!
pārlasi savas tēmas un savas atbildes uz komentāriem tajās.

par konkrēto gadījumu - pareizi darīji. tā ir tava specialitāte un pārbaudīt tehniku ir pilnīgi dabiski. rakstīt sūdzību... man liekas, ka nomātājiem ir līgums ar tehnisko servisu un katrs tur dara savu daļu darba. vai tehniskā apkope ietilpst klientu apkalpotāju atbildības sfērā? man liekas, viņiem ir pienākums sekot tikai auto detektoru rādītājiem un lampiņa nedega.

fargo (2015-06-02 21:34)    3 uzskatāma ilustrācija jautājumam "vai meklēju kašķi?"
lazdar, vēstule
Šodien 21:09>
"..fargiņ!...vai pats arī visam seko līdzi kā ķēķa lampiņai visās lietās un vietās? Lai tev veicas, lampiņmīli!!
Kas attiecas uz man iepriekš sacīto: katram, kas atrodas darbā, ir jāpilda uzticētie pienākumi. Tajā gadījumā, šķiet, bijis tāds tev līdzīgais "lampiņdreijis", kas nav vīžojis izvilkt taustu un paskatīties eļļu. Kad pats tādā darbā strādāju UK, manā maiņā bija neskaitāmu auto, kas atnāca no citurienes ar tukšiem karteriem. Mums bija stingri noteikts raudzīties, lai viss būtu čikiniekā! Ja ikviens cilvēks izdarītu savu darāmo, nebūtu sabrukušu Maximu, nogrimušu Costu, Andreasu Lubicu un vēl un vēl...Sanāk, ka atbalsti sliņķus???"

cilvēk, lazdar, izpildies sava tēmā, bet manai pasta kastei šļūc turpmāk garām.

WYWH (2015-06-02 22:03)    2 kad nomā pirmo reizi, tad viss tāds nezināms un visam pievērš uzmanību. kad desmito vai piecdesmito, tad iesēžas un brauc

jollyroger (2015-06-02 22:10)    4 Es būtu iebraucis benzīntankā, paņēmis pa 5 īti litru, pielējis un braucis. Nervi ir svarīgāki.

Drole (2015-06-02 23:03)  1 1 Klaji izraadiit neapmierinaatiibu valstiis rietumpus no austrumbloka ir slikts tonis. Ar laipniibu viss notiek daudz gludaak.

janisb (2015-06-03 00:30)  1   Es parasti nopiķoju čiriku par apdrošināšanu un minu grīdā, tas ka auto atlieksies pēc pāris nedēļām nav mana problēma.

JurisK (2015-06-03 02:17)      Ljoti pareizi dariiji! Liidz briidim, kad saaki domaat par suudziibas rakstiishanu. Tieshi ar to austrumnieki paliek smiekliigi, ka gatavi maksaat pieciiti vai chiriku -- ka tik kaut kaa nepatrauceet nepareizi rietumniekus:)

HomoBeatus (2015-06-03 06:10)      Pasargājies no nepatikšanām UN meklē kašķi. Nerakstot sūdzību vismaz darbinieks, kurš jēdza par eļļu, noteikti atzinīgi novērtēja, ka pačekoji, bet, ja rakstītu sūdzību, aizskalotu sakarīga cilvēka iespaidu mēslainē. Kurš gan sūdzību uztver pozitīvi?

Lucy (2015-06-03 08:51)    1 Priekškam tev vēl ko gruzīt,savu veco galvinu vēl piebāst ar drazu.
Es priecātos un baudītu atpūtu,pfu,saki paldies,ka ka motors nenoklapēja kaut kur serpentīna galngala,tad gan būtu ķeza,krenķi.

aroganis (2015-06-03 09:08)      Es parasti nomāju ričuku, mazāk problēmu un arī veselīgāk. Ja vien protams, ļotakā neesmu paņēmis līdzi savējo:)

preilene (2015-06-03 10:06)  1   Ai nu ko Tu ņemies, nav taču Tavs auto. Bet vispār es, godīgi sakot, riktīgi izbrīnījos, ka ir cilvēki, kas autonomā mašīnām pārbauda arī eļļas līmeni. Vai pārbaudi arī gaismas? Man reiz gadījās, ka nomas mašīnai nedega tuvās gaismas - naktī braukt pa kalnu ceļiem bija riktīgi dīvaini, jo, ar tālajām braucot, pretimbraucošie mani pašu visu laiku žilbināja un man bija bail svešā valstī atrauties no iezemiešiem.

Marseliina (2015-06-03 16:57)      Tas ir labi, ka pārbaudīji-lai pats nepaliktu uz ceļa.:) Bet Tava pretenzija rakstveidā viņiem būs pie vienas vietas. Nepaliec smieklīgs!

poker (2015-06-03 21:36)    1 Normāli nomas kantori mūsdienās paši pāris nedēļu laikā pēc nomas beigām atsūta anketu, kurā lūdz uzrakstīt atsauksmi. Tur arī vari izteikt savas domas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu