Auto noma - kā "neiegrābties"?

Vai esat iepazinušies ar līguma noteikumiem, pirms ņemat auto nomai? Vispār ar to tehnisko pusi ar pieklibo daži kantori. Diemžēl pie sludinājuma nekas tāds nav minēts, ka varat "iegrābties" arī štruntīgā limuzīnā :) Tātad, jautājums sekojošs. Kā neiegrābties :)?

av2 (2015-06-30 04:51)    1 nnem svaigu autinnu, apskaties, pirms nnem to massiinu. Cik esmu LV nnemis massiinu, tomeer nav bijussas probleemas nekaadas. Jaa, reiz vinni pazvaniija, un atgaadinaaja, ka lai toeer nebraucot, kaa maniaks, jo uz taa papiira, ko parakstiiju, esot mineet, ka vairaak apr 20 km lai nepaarsniedzot aatrumu. Salikussi GPSus, ha , ha :)
Bet, kaa jau teicu, ja nnem svaigu gadu autinnu, probleemu nav parasti.Un ja kas arii notiks, LV tomeer ir tik mazinna - paaris stundu laikaa atbrauks citu vietaa. Par 20 eiro atbrauc pretii uz lidostu arii, un atstaaj peec tam vinniem lidostaa.

Edg (2015-06-30 06:13)      Ņem normālā kantorī un nevis pa kaktiem, tad nebūs problēmu. Ir dzirdēti visādi stāsti par tiem lētučiem. Iedod gan, bet nododot atrod tik daudz defektu, nereti pat neizietu apskati ka nemaz lētāk nesanāk nesanāk kā normālā kantorī. Man māsīcai reiz iesmērēja piekabi ar beigtām riepām. Nu viena plīsa braucot, avārija ar sanāca pat ar kaulu lūzumiem. Nav pat divreiz ko minēt kuru viņi uzskatīja par vainīgu ka riepas sūdīgas uzliktas. Un kāds vel kašķis par to visu. Labi ka auto bij pašu, vismaz par to rēķinu šie piestādīt nevarēja. Kur tad ir ietaupījums?

preilene (2015-06-30 09:39)      Es parasti visu līgumu neizlasu, bet pajautāju iznomātājiem, vai ir kādas lietas, kam jāpievērš uzmanība. Līdz šim vienmēr visi laipni ir pastāstījuši.

Tilia (2015-06-30 13:38)      Līgums ir jāizlasa ļoti rūpīgi un jāpievērš uzmanība arī apdrošināšanai. Piemēram, var gadīties, ka jums liek uzņemties visu (!) auto nejaušas bojāejas risku... Un ir dzirdēts, ka no dažiem iznomātājiem ir grūtības atgūt drošības naudu.
Arī "kantoris" ne vienmēr brīdinās par visiem defektiem un viņiem zināmajām ķibelēm ar konkrēto automašīnu. Tāpat tā var izrādīties mazāk ekonomiska nekā solīts, jūsu klātbūtnē pielipinātā navigācija vissvarīgākajos brīžos kritīs nost un izjuks pa sastāvdaļām, un garajā ceļā atklāsies, ka arī radio neko neuztver.

Līdzīgi jautājumi
auto noma (5 atbildes)Auto noma (9 atbildes)Auto noma Rīgā. (5 atbildes)Izdevīgākā auto noma Rīgas RIX? (11 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu