Tiesību kārtošanas noteikumi

sveiki. ja paspej lidz 1 novembrim pieteikties autoskolā, vai vēl bus viss pec vecajiem noteikumiem un jamacas 3 meneshi vai pec jaunajiem ?

neratni_stasti (2016-10-18 18:56)      A kas vainas jaunajiem noteikumiem? Principā noderīgi :)

janisb (2016-10-18 22:46)      Atkarīgs no autoskolas, bet likums pieļauj mācīties pa vecam, tiesa eksis csdd nemainīsies no izmantotās apmācības kārtības, tāpēc izlidot eksī būs lielākas cerības.

inaralaima (2016-10-19 07:28)      Mana meita mācījās pusgadu,izsvieda milzu naudu,tikko ar pirmo reizi nolika tiesības,ātrāk instruktors neatļāva kārtot,vai arī vienkārši gribēja pumpēt naudiņu.

kokote (2016-10-19 09:39)      Varbūt kāds var norādīt kādu vietni vai kur var ar jaunajiem noteikumiem iepazīties? Vai ir arī kas zināms par tarifu izmaiņām? Dzirdēju, ka pēc 1. datuma viss braukšanas tiesību ieguves process būšot daudz dārgāks.

DanaL (2016-10-19 14:28)      Par komentāru 07:28.

Autovadīšanas instruktoriem ir katram savs reitings, kurš atkarīgs no tā, cik veiksmīgi kursants nokārto braukšanas eksāmenu 1.reizē. Jo augstāks instruktora reitings, jo lielāks pieprasījums pēc šā instruktora no kursantu puses. Savukārt, ja reitings tuvojas kritiskajai robežai, instruktors var zaudēt pat licenci, tāpēc satraukties par to, ka tiek bezjēdzīgi pumpēta nauda, ir veltīgi, instruktoriem darba pietiek. Drīzāk vajadzētu satraukties par meitas spējām vadīt auto vispār, ja jau tik lēni tas viss gāja. Ne katram lemts vadīt auto. Bet, ja nu eksāmens nokārtots, tad viss varbūt arī OK.

Procesu var palētināt, ja autovadīšanas prasmi apgūt palīdz kāds no radiem vai draugiem. Es, piemēram, savam bērnam pati mācīju vadīt, un viņam pilnībā pietika ar obligātajām pie instruktora braucamajām stundām, lai veiksmīgi nokārtotu braukšanas eksāmenu 1.reizē.

hamiltons (2016-10-19 15:49)      Līdz 1.novembrim "pa vecam", bet arī pēc šī datuma pasaule un autopamācība kājām gaisā neapgriezīsies, tas tāds autoskolu triks - biedēt cilvēkus ar 1. novembri, lai piesaistītu sev klientus.

janisb (2016-10-19 19:07)      *) pielikti klāt pāris teorijas moduļi par drošu braukšanu un prognozēšanu
*) palielināts obligātais braukšanas stundu skaits (kas lieākajai daļai arī šobrīd bija lielāks kā noteiktais minimus švako prasmju dēļ)
*) likvidēta iespēja autoskolām optimizēt nodokļus pataisot instruktorus par IK vai mikrouzņēmumu, vismaz par obligātajām stundām nāksies nodokļus nomaksāt.

Maksājot nodoķļus protam nāksies arī pacelt cenu, par to arī autoskolas cepās...

Students02 (2016-10-21 09:59)      Manuprāt, cenu autoskolas pacels, bet nodokļus gan nemaksās, jo nodokļu likums neparedz tos maksāt mācību iestādei.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu