CSDD (ceļu satiksmes drošības direkcija)

CSDD (ceļu satiksmes drošības direkcija) foto attēls

CSDD (ceļu satiksmes drošības direkcija) - jautājumi un diskusijas

Nodokļa, nodevas un naudas soda maksājums e-csdd - par ko? (10)
Nodokļa, nodevas un naudas soda maksājums e-csdd- 1.02 eiro. Par ko, ja sodi nav? Vai tur iekļauts vēl kas?
csdd tik i skatas kā "´otžatj "naudu. Vajadzēja samaksāt pāris desmit eiro, sniedzu lodziņā kreditkārti, ar kuru norēķinājos visur, kārte uz cita cilvēka vārda. Viņas man : tā nav jūsu kārte. Es viņām : kāda jums strapība ar kādu kārti es norēķinājos - man ir pilvara. Norādīja uz automātu te blakus kur paņemt skaidro, a tur noturēja piečuku ! Vo tā uz mums pelna ! :( Piezvani un pajautā, jo iespējams, ka arī 1 eiro var iespaidot klasi, pērkot OCTA. Un kā viņi paši to skaidro? Jebkurš naudas pārskaitījums, jebkura maksājuma apstrāde maksā, lai arī elektroniski, tāpat maksā. Ja soda nauda jānomaksā, tad pa tiešo no internet bankas būs lētāk, auto ekspluatācijas nodokli citur nomaksāt laikam nav iespējams, tikai csdd, taču tas nav maksājums viņiem par pakalpojumu, viņi ir tikai starpnieks un grib saņemt samaksu par šo darbību. Es vakar arī par to pabrīnījos,bet nu neko...samaksāju. ··· CSDD (ceļu satiksmes drošības direkcija): Nodokļa, nodevas un naudas soda... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
A kā savādāk? CSDD lapā esošie e-pakalpojumi nedūtu iespējami bez tās... Un dažādu valstu attiecīgām struktūrām pieeja dažādu valstu datu bāzēm.. kopīga ar ko ? Nu vismaz es sevi (savus datus un auto) atrodu, zinu, ka šo informāciju "redz" arī ceļu policija, kad tas viņiem nepieciešams. ··· CSDD (ceļu satiksmes drošības direkcija): Vai latvija ir kopiga CSDD datu... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai tiesa,ja auto noņem no uzskaites,pēc mēneša tas automātiski tiek norakstīts CSDD? (3)
Vai tiesa,ja noņem auto no uzskaites,pēc mēneša tas automātiski tiek norakstīts Csdd?
Pilnīgas muļķibas +1 ruugumpods

Un internetu jau nemākam, vai ne? http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/ka_nonem_no_uzskaites_transportlidzekli_/?doc=695
··· CSDD (ceļu satiksmes drošības direkcija): Vai tiesa,ja auto noņem no... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ja esat abi ar jauno īpašnieku un viņš neprasa numuru salīdzināšanu,tad nevajag. Uz CSSD jādzen tikai autiņa tehniskā pase. Man gan liekas, ka numuru salīdzināšana ir obligāta lieta. Cik esmu saskāries, numuru salīdzināšana vajadzīga ja auto tiks reģistrēts 1X Latvijā, ja mainās saimnieks transporta līdzeklim no juridiskās uz fizisko personu, vai arī otrādi. Bet kā jau augstāk te tika minēts, ja esi pārliecināts kad ar šasijas numuru viss ok, tad droši pārdevējs un pircējs var doties uz CSDD pārrakstīt auto īpašnieku bez auto. Nevajag nekādu auto :) ··· CSDD (ceļu satiksmes drošības direkcija): Lai pārrakstītu auto, tas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu