Circle K (Statoil)

Circle K (Statoil) - jautājumi un diskusijas

Boikots pret DUS Circle (27)
Šobrīd noris boikots pret DUS Circle,kādas ir jūsu domas vai tam ir jēga vai nē?vai mēs varam būt vienienoti un apturēt degvielas cenu kāpumu?
Krievijā Putins pateica ....degvielas cenas netiks celtas. Redz, tur prezidents rūpējas par tautu.
Bet pastalnieki tik māk riet uz Krieviju, kaut gan pašu valsts iznīkst valša tempā !
"Ģeniāls" boikots. Tas ir tāpat kā boikotēt Rimi ar cerību, ka Maxima u.c tirgotāji samazinās produktiem pievienoto 21%PVN likmi (ko viņi nemaz nevar). Interesenti vai Toms Krūzs varētu pieveikt šo Neiespējamo misiju? Ja kādam kārojas reāls boikot, tad pilnīgi visiem jāpārstāj uzpildīties pilnīgi viso DUS, un nebraukt arī ar sabiedrisko transportu, kas darbojas uz benzīns, dīzelis, gāze, varbūt pat ogles un malka arī. Pietam ilgi, dikti un neatlaidīgi. Tikai tad, kad valsts kasē ilglaicīgi neieripos akcīzes nodoklis, tikai tad būtu reāla reakcija... varbūt. Tomēr vienmēr var pacelt citu nodokļus piemēram - aliņam, papirosiem, lietus notekūdeņiem, oik, gāzei priekš zupas vārīšanas, ģimenes ārsta apmeklējumam, CSDD, utt utt. EU pārsvarā visa degviela ir no Rusņas. Vai tas jums patīk vai ne. vienīgais boikots ir Tesla. salasījos par boikotu, nodomāju, re cik forši, nebūs rindas, beidzot varēs ātri uzpildīties, aizbraucu, nekā, pilns kā vienmēr, bet internetā bija tik smukas bildes ar tukšiem laukumiem:) Ko tur. Latviešus var slaukt un slaukt. Ja varēs, cietīsies, ja nē, brauks prom. Bet neprotestēs nepakam. Zemnieki bijām, zemnieki paliksim. ··· Circle K (Statoil): Boikots pret DUS Circle lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Darbs Statoil (8)
Labvakar! Varbūt ir kāds, kas varètu padalīties? Kādi ir darba apstākļi strādājot kādā no šīm DUS?
Norvēģijā varētu būt ok, bet šeit mazliet labāks maksimas vergs. :) Varu padalīties... Bet domāju, ka mans info būs novecojis... zinu kā tur bij pirms padsmit gadiem... ;) domāju tās nabaga meitenes naktī guļot blakām vīram vai draugam murmina kautko par kādu papildus piedāvājumu - kafiju, maizīti vai šokolādīti... vispār sviestainas ir tās kompānijas, kuras liek ar varu saviem darbiniekiem skaitīt šādus piedāvājuma dzejoļus... nuja vajadzēs es tāpat nopirkšu to kafiju vai bulciņu... nedomāju, ka traki slikti, draudzene jau ir vadītāja vienai no tām un nesūdzās par atalgojumu, bet viegli jau noteikti nav, nu pavērtē pati kas jādara darbiniekam, arī tualete jāmazgā... pazinu vienu, nekurnēja par darbu tieši tur, esot tikai pārdevējam. Ar laiku uzkalpojās par dus vadītāju.

-> todo - daudzpadsmit gadus esmu regulārs un intensīvs S-dus klients. Nekad nav bijusi problēma pateikt paldies un atsmaidīt pretī.
··· Circle K (Statoil): Darbs Statoil lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu