Aizdedzes atslēga

Aizdedzes atslēga - jautājumi un diskusijas

Aizdedzes atslēgas baterija nosēžas (6)
Lieta tāda ka nomainot baterejas mašīnas pultij , tās iztur aptuveni 1 mēnesi.Pērku atkkal jaunas lieku iekša un atkal uz mēnesi. Jautājums kapēc tā notiek, un kas ir vainīgs?
Maini pulti, kaut kāds saslēgusm tur iekšā, kas izlādē bateriju. Nav tak mūžīga manta. Varbūt vienkārši kontakti jāpatīra - kamēr pavisam jauna, darbojās, nedaudz izlādejās un vairs nevelk. Nekad neesmu meklējis speciali labas baterijas - kādas ir, tādas lieku, 4 gadu laikā 2x mainītas. Saldētavā neturi. Vai arī nestāsti šeit pasakas. Nenešā bikšu dibena kabatā, tad lieki nespaidīsies, un pērc normālas bačas... Jaamaina pults. Ja vien nav ....ssausmiigi daudz naudinnas veerta , jo ir iekodeeta visos kontroles blokos autinnam utt.
. Vispaar, no ruupniicas jau autinni naak ar 2 pultim. Kur otra?
Bija līdzīga situācija. Nomainījām n-tas bačurkas. Par cik garantijas auto aizbraucām pie dīlera izstāstījām sāpi. Atbilde, suuu .. baterijas liekam, lai gan pirkām visādas brendīgās duracell, utt pa bargo naudu. Šamie mūsu acu priekšā ielika citas un problēma pazuda. ··· Aizdedzes atslēga: Aizdedzes atslēgas baterija... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu