Akumulatora (auto) lādēšana

akumulatora (auto) lādēšana foto attēls

Akumulatora (auto) lādēšana - jautājumi un diskusijas

Ja autinnss ir kaartiibaa, taa tikai laadee. Var, ja vien kaut kas to stipri nesēdina ārā. Labāk lādēt nenoņemot klemmes. Nebūs jāatkodē radio un jāregulē pulkstenis. Arī kompis var izmest kādu kļūdu. Ja lādētājs nedod ārā spriegumu, lielāku par 14v tad var, lādēsies lēnāk un uzlādes indikācija nerādīs korektas vērtības, ja lādētājs dod vairāk par 14v un autiņš jaunāks par 10..15 gadi pastāv risks nokurināt kompi. walmets- ja kaut kas to stipri ´´sēdina ārā´´, tad tas ir jānovērš un lādēšana tikpat neko nedos.
Un, protams, ka lādēt var, nenoņemot klemmes.
··· Akumulatora (auto) lādēšana: Vai drīkst akumulatoru lādēt... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai jauns auto akumulators jālādē? (9)
Ja nopērk mašīnai jaunu akumulatoru, viņš ir jālādē vai nevajag- var uzreiz braukt?
var uzsviest uz laadetaaju, un nelielu straavu, taa teikt, lai buutu 100% pilns, kad uzliec uz autinna. Jo, ja autinnss svaigs, var naakties (daargaakaam markaam ) laadeessanas ECM paarprogrammeet, tas ir, likt autinnam, zinaat, ka akkiitis jauns . Un ssajaa gadijumaa, akkiitim ir jaabuut uzladeetam labi. Jaunam akumulatoram ir jābūt uzlādētam maximāli, jau nopērkot! Uzlādēt līdz galam par sliktu nenāks, bet braukt var uzreiz Ieteicams nobraukt palielus kilometrus-nu 50. Ir jāuzlādē! Tie kuri neko nesaprot no šīm lietām,liek tik virsū un brauc tādu pašu. ··· Akumulatora (auto) lādēšana: Vai jauns auto akumulators... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
esmu tā darījusi- atstāju pa nakti garāžā, lai lādējas! Ja piepīpēt var, tad arī lādēt var. Pēc savas būtības atšķirība tur ir maza (ja neiedziļīnās sīkumos). Drīkst . Tikai nedarbini mašīnu . Drīst..tikai ar" krutajiem" auto jāuzmanās.LĀDĒŠANAS laikãauto nedarbinãt. 😎 mieriigi.Da kaut Bentley. Autinnaa ir taads charge control module "krutajaam" masiinaam, kas zina, ka laadee "no arpuses"....un llauj uzlaadeet taapeec. Biku uzmaniigaakam jaabuut dodot kaadam "piepiipeet". Tad veelam ieveerot zinaamu seciibu pievienojot/atvienojot kabellus.
Un veel, kaada velna peec buutu........ jaadarbina motors....laadeejot ? Nav loggikas.
Arii atstaat "uz nakti" var laadeejot, bet tam laadeetaajam jaabuut mazliet ...gudraakam ( vai ar timer funkciju) , kaa parastam $20 kkiiniessu sstruntam.
··· Akumulatora (auto) lādēšana: Vai drīkst lādēt akumulatoru... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto akumulators lādējot uzkarsis (6)
Vai tas ir normāli un ko darīt?
par lielu laadeessans straava tam konkreetajam akkim , vaia arii jau beigts. Bet mazliet jau uzsilst,ka ate ieprieksseejai mineeja , ja laadee arii labu, taa kaa skaties. tas ir normaali,,,,un nekas nav jaadara,,,, Jāskatās,pēc cik ilga laika uzkarsis....ja ātri-2-3 h laikā-tad aķi vari mest ārā-ja pēc stundām 12-tad nekas,vienkārši palādēji par ilgu.....ļauj atdzist,liec virsū un brauc... Tā jābūt... "karsts" ir subjektīvs jēdziens. Ja es kādu uzkarsēju , tad tam ilgs mūžs nebūs ... tas tāpat kā agrāk sausi uzlādētos uzpildot pēc smakas intensitātes varēja spriest par kalpošanas ilgumu . ··· Akumulatora (auto) lādēšana: Auto akumulators lādējot... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Opel meriva nelādē akumulatoru (10)
Labs vakars! Situācija īsumā sekojoša. Vairākas reizes bija situācija, ka straujāk atlaižot sajūga pedēli un mašīnai noraustoties iedegās sarkanā akumulatora lampa, kas izslēdzot un ieslēdzot aizdedzi nodzisa. Vakar iedegās sarkanā lampa...
Ot tā. Palasi te viedokļus / 18 vai 14 V/ un bail uz servisu braukt, jo nezini kāds "meistars" tevi tur gaida. Vainas var būt daž ne dažādākās.Sākot no oglītēm beidzot ar to, ka vienkārši nav masas. Šādā gadījumā pirmais, japamēra vai nāk ārā no ģeneratora 18volti. Ja tas ir,tad jaiet pa ķēdi tālāk. Prātīgāk sameklēt sakarīgu elektriķi. Katram a/m modelim ir savas vajās vietas un tie kas ar to ņemas tās zin uzreiz. Generatoram nodilusas oglites Ģerevņa, kur tur ir 18 volti? Vaina visticamāk ir ģeneratorā. Ir nodilušas oglītes. ´´utu ieteicams nedarbināt auto jo var iznākt tā, ka dabūsi mainīt visu ģeneratora tasngriezi kas var izmaksāt diezgan dārgi. Lai servisā apskatās kas vainas, bet manas 99% domas ir oglītes. ··· Akumulatora (auto) lādēšana: Opel meriva nelādē akumulatoru lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Akumulatora lādēšana (10)
iedeva man retro lādētāju ar ampēru (vai kā tos figņus sauc) regulatoru - tb cik jāgriež tas kloķīts (uz cik ampēriem) lai auto aklīti lādētu?!
akumulators jālādē ar vienu desmito daļu A no tā kapacitātes Klasiski akumulātors jālādē ar 0,1 strāvu no akumulatora kapacitātes un aptuveni 14 stundas. 60Ah būtu jālādē ar 6A stipru strāvu šo laiku. Svina akumulatoriem ļoti nepatīk pilna izlāde un izlādētus tos nedrīkst nemaz turēt. Vēl akumulatora uzlādes pakāpi var noteikt pēc alaktrolīta blīvuma. Tas gan ir baigas čakars un parasti beidzās ar skābes izēstiem caurumiem biksēss !!! Var kontrolēt arī ar ciparu multimetru spriegumu. Pilnīgi uzlādēts akumulators dod 12,5-12,8V un elektrolīta blīvums ir 1,25-1,29kg/l. Izlādēt akumulatoru nevajadzetu zem 11,8V. Tā protams ir teorija. Praksē, ja aķītis negriež starteri, rad uzliek ladēties ar 5-6A uz nakti un no rīta šķiļ tik autiņu klāt un brauc !!! Vēlams lādēt ilgstoši ne vairāk par 4 A !
Skābes akumulatora lādēšana ar lielāku amperāžu noved pie plšu pārklājuma uzkaršanas un sabrukšanas !
Līdz ar to veidojas akumulatora apakšā īssavievienojums kurš ātrāk nosēdina akumulatoru .Ja uzlādējot akumulatora sāni paliek karsti ne silti , tad tas norāda uz viņa beigu galu vai par lielu A !
Kas par akkiiti ? (skabes, VRLA gel , sausas) Skaabes laadee 1/10 no ietilpiibas . Gel un sausajaas var vairaak kaccaat iekssaa. starp citu tas varetu but visai neslikts ladetajs...
bet vis parejo Jamamoto31 (2011-02-08 10:25) jau pateica
··· Akumulatora (auto) lādēšana: Akumulatora lādēšana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu