Alumīnijs

alumīnijs foto attēls

Alumīnijs - jautājumi un diskusijas

Alumīnija detaļu spodrinašana. (11)
Padalieties noslepumā, kā matētām aluminija detaļam atgriezt spozumu?
tiešām alumīnijs? Alumīniju spožu neuzturēsi. Būtu ķīmiju skolā mācījies - zinātu :) . Oksidējas ātri, bet tā pati oksīda kārtīņa arī aizsargā. Pulē ar gojas pastu uz filca riņķa. Ja matēts,tad pārpulē ar smalku ūdenspapīru Nr.800 un smalkāku,bet tas nebūs uz ilgu laiku. Matētām un spožumu? Laikam jau kaut ko līdz galam nebūsi pateicis.

Tā kā matējumu alumīnijam parasti panāk anodizēšanas procesā, laikam to jāatkārto.
··· Alumīnijs: Alumīnija detaļu spodrinašana. lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Alumīnija aizkaru stangas zāģēšana (9)
Man vēl nav pieredzes tādā sīkumā - jānozāģē īsāka alumīnija aizkaru stanga. Cik saprotu, ir tādi zāģīši, bet vai ar tiem, kas bodē, varēs tā vienkārši nozāģēt jebšu tur īpašas metodes jāpielieto?
Tiešām vērtīgi padomi,it sevišķi tie par fleksi.Lai vienreiz 7 gados kaut ko nozāģētu-nopērc instrumentu par latiem 30 un neprotot ar to rīkoties nozāģē piedevām kādu pirkstu!:)))) Cik ir žāģēts vēl vieglāk kā dzelzi... ar parastāko metāla zāģīti... Visparastākais metālam domātais zāģītis.Zāģē ideāli,bet nevajag sasteigt.Vidējais zāģēšanas ātrums-60 kustības min.Tikai!Stiprinājuma rāmīti arī vajag iepirkt. ..sieviete ar zāģi...fui..kaut kādas šausmas gobu ielā...ir tač visādi paligkantori...kuri atnāks un pa samaksu...nozāģēs...piezāģēs un pielīmēs:)))))) ja vaig pa retam, fleksi lētāk a var dabūt, bet ja pavisam reeti vaig, tad nafig pirkt. ··· Alumīnijs: Alumīnija aizkaru stangas... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ar ko savienot alumīnija vadus (kabeļus)? (4)
Ar ko drīkst savienot alumīnija vadu ja ienākošais vads ir alumīnija-māja veca kara laika būve un patreiz nomainīt šo aluminija vadu nevaram. vai ir tādas sadales kārbas kur var pievienot cita materiāla vadus pēc vajadzības?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Cik saprotu tad doma ir mājā nomainīt elektroinstalāciju, bet ievad mainīt nav plānots. Manuprāt to var darīt tikai savienojums kurā tiks savienoti alumīnija un vara vadi ir vajadzīgs ar tērauda pāreju. Savienojuma princips vienkāršs gan alumīnija gan vara vads tiek savienots ar tērauda savienojumu, bet šie vadi savā starpā nesaskaras. Ar klemmēm. Piekrītu iepriekšējiem - Tikai ar tērauda klemmēm !
"Pa taisno" - nekādā gadījumā netīt kopā, sāksies visādas elektroķīmiskās reakcijas, kā rezultātā kontakts pēc laika sāks karst.
Profiņi lodē alumīnija vadus, savienojums ir mūžīgs ··· Alumīnijs: Ar ko savienot alumīnija vadus... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā krāsot alumīnija krēslu? (5)
Esmu nodomājusi atjaunot vienu vecu vasaras krēslu, kam ir alumīnija rāmis. Gribētos, lai ir smuki :) Jautājums- kādu krāsu vajadzētu iegādāties (rāmja nokrāsošanai)? Vai ir kā īpaši jāsagatavo pirms krāsošanas? vai labāk atstāt kāds ir?
Palasies šeit info:
http://www.rilak.eu/?lng=lv&id=begin&idd=produkcija&dbfn=metal

Varianti ir - paskaties, kas taviem apstākļiem būs piemērotāks. Lai vieglāk noorentētos ieraksti brauzera search lodziņā alumīn...būs vieglāk atrast pareizos produktus.
Speciaalu kraasu alumiinijam vajaga. Esmu aizmirsis firmas nosaukumu, kas taadas tirgoja, bet bija Siguldaa. Padaargas, bet citas uz alumiinija slikti tureesies. Vairums krāsu slikti turās pie alumīnija.
Ir divi paņēmieni, ko derētu veikt pirms krāsošanas :
1. Notīrīt visu veco un noslīpēt virsmu ar vidēju smilšpapīru
2. Nomazgāt ar acetonu (obligāti acetonu, nevis 646. šķīdinātāju)
Lai nokrāsotu alumīniju, jālieto speciāla grunts (un šinī gadījumā tā ir galvenā vērā ņemamā lieta), savādāk krāsa nebūs noturīga. Par konkrētu materiālu var izšķirties, izpētot dažādu firmu piedāvājumus sadaļā gruntis krāsainajiem un cinkotajiem metāliem. No Rinkuļa ieteiktās RILAK produkcijas tev būtu piemērota Neosprint Primer grunts. ··· Alumīnijs: Kā krāsot alumīnija krēslu? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu