Amerikāņu auto

Amerikāņu auto foto attēls

Amerikāņu auto - jautājumi un diskusijas

Amerikāņu autu meistars (1)
Stūre stingri griežas un jānomaina akumulators, ( šobrīd svešu neatpazīst, vajag kaut kā, lai kompis atpazīst sainstelēt vai kā nu to sauc ). Vai kādam ir zināms sakarīgs meistars, kas nodarbojas ar amerikāņu auto?
akumulaatoru nevis neappaziist, bet jaieprogrammee laadeessanas ecm, ka akkiitis ir jauns, lai nepaarlaadeetu. Var jau braukt bez taas lietas, bet peec gada jaunais akkiitis arii buus beigts, visticamaakais. ··· Amerikāņu auto: Amerikāņu autu meistars lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Amerikas Auto (11)
Vai ir iespeja Lv iegadaties Oldsmobile Delta 88 75 gada cetru durvju vai chevrolet Impala 59 gada cetru durvju?
nu to C-klasi var vinjam bagazhniekaa ielikt :D Pirmkārt - minētie modeļi ir uzskatāmi par kolekcijas auto pat pašā ASV. Attiecīgi - cerēt, ka šai mazajā sādžā ar pusotru miljonu iedzīvotāju kāds tirgos šādus auto - ir vairāk, kā naivi. Pašā ASV tādi tiek izķerti kolekcijās.
Otrkārt - Informāciju par šādiem auto meklē tikai internetā vai arī pie attiecīgajiem interešu klubiem. Cik zinu, tad arī Latvijā ir cilvēki, kas fano par amīšu auto un reizi gadā taisa salidojumus. Vienam fanātam pat pieder kādi pieci sešdesmito-septiņdesmito gadu monstri, man pat liekās, ka to īpašnieks savulaik bija reģistrēijies OHO. Bez tam ļoti spēcīga fanātu grupa ir Skandināvijā - tur diezgan bieži var redzēt vietējos "biezos" vizināmies šādos auto. Mēģini saistīties ar viņiem.
Treškārt - bet tā jau ir gaumes lieta - manuprāt vienīgais, ar ko šādi auto var izcelties - ar savdabīgo dizainu. Praktiskums - nulle. Kvalitāte - "žiguļa" līmenī, tikai "navarotu" vairāk. Ja Tev vēl garāžā stāv pāris praktiskāki auto - tad vari atļauties tādu pirkt "aiz mīlestības", ja nē - nepavilksi šitādu amerikāni. Nesanāks Tev ar viņu ikdienā uz darbu vizināties - katra detaļa būs zelta vērtībā, tās būs ilgi jāmeklē un jāgaida, kā arī - vēl vajadzīgs atbilstošs serviss, kas ar tādiem auto prot strādāt. Īsāk sakot - šāds auto vairāk stāvēs servisā, nekā ar to brauksi. Un ekspluatācijas izdevumos Tev aizies kādi desmit pensionāru iztikas minimumi.
domaaju ka te buus pagruuti, leetaak un viekaarshaak buutu no ASV, veel var proveet no Somijas vai Zviedrijas, bet tur daargi buus Man gan liekas, ka tie ir kolekcijas cienīgi auto un Latvijas ziemās ar tiem būtu...kā lai to pareizāk pasaka, nepareizi pārvietoties. Ja pērk šādu auto, tad ļoti svarīgs ir detaļu autentiskums un tādēļ ikdienā tādu lietot ir neapdomīgs lēmums.
Jautājums bija par iegādāšanos...Latvijā pastāv firma, kas spēj autiņus piegādāt no ASV, pats arī kādreiz ar šīm lietām biju saistīts, bet labāk no sausajiem štatiem un pašam. Tas jebkurā gadījumā ir liels naudas ieguldījums.
Pēdējos mēnešus laikos, kad esmu pie kastes, Discovery regulāri rāda pāris-trīs sērijas par šādu auto pirkšanu, pārdošanu, remontu, restaurāciju vai vienkārši uzprišināšanu. Auto parasti atrod visādās sētmalēs (tad nav īpaši dārgi, bet tāpat skaitlis parasti ir virs 10k$ par caurrūsējušu graustu) vai arī izsolēs (tur arī 70k$ nav galējā robeža).

Impala (jebkura) laikam šodien ir kolekciju auto jau tikai pēc definīcijas, par Oldsmobili kā vēl retāku modeli, informācijas krietni mazāk.
··· Amerikāņu auto: Amerikas Auto lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Auto transportēšana no ASV (3)
Vai kāds ir transportējis uz LV vāgenu no ASV? Lietotu, protams. Ja nu kādam ir šāda pieredze, lūgums mazliet padalīties - kādas izmaksas (apmēram), kādas problēmas, utt. paldies!
Konteinerā. Cenas meklēt kuģniecībās.

Ja vāģis nav jau derīgs Eiropai, tad sertifikācija/homologācija paņem pārāk daudz laika un naudas, lai tas būtu izdevīgi parastiem auto. Kolekcijas vāģiem gan, kā 60-o gadu Mustang utml.
vieta konteinerī ap 1k, pārvadāšana kādi 500 nu un atmuitošana ar reģistrāciju + sīkie izdevumi kādi 250LS (iepriekšējie cipar zaļajos) kad auto ir atgādāts prieki nebeidzas ja gribi ilgāku laiku braukt apakšu vajag apstrādāt ar piķi jo štatos kuzavus principā necinko(tātad rūsē,ne vairāk parpašmāju necinkotajiem korejiešiem bet tomēr) + ar detaļām problēmas jo redz autoparedzēts štatiem un tur uzreiz šis tas mainās kāpēc viņi tā h.z. neattiecas uz Amerikāņu autiņiem Lincolniem, Dodžiem u.t.t. Pieredze ir, bet finansiāli dārgs prieks, jārēķina par piegādi, atmuitošanu aptuveni1500$, un vēl jāskatās, vai nav nepiecišama sertifikācija...ar rezerves daļām arī būs problēmas, bet dabūjamas tās ir, un pats galvenais, būs orģinālās - made im USA.... ··· Amerikāņu auto: Auto transportēšana no ASV lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu