Auto atslēga

auto atslēga foto attēls

Auto atslēga - jautājumi un diskusijas

Nozaudetas auto atslēgas (8)
Nozaudētas aizdedzes atslēgas. mašīnā tikt iekšā var. ko darīt
šķiet bija tāda tēma pirms gada - varot pasūtīt jaunu pie pārstāvjiem, pēc mašīnas numura Jāgriežās pie autorizēta dīlera.Rūpnīcā ir dublikāts.Man savā laikā BMV trjās dienās atveda.Pēc VIN koda. padomāt par pretaizdzīšanas pasākumiem ar akcentu nevis uz profilaksi, bet ārstēšanu Ja tā atslēga ir ar imobilaizeru un vel pulti, tad gatavot no 150-200 €. lieto otru atsēgu, ja tādas nav ,tad vērsies pie speciem kas akurāti atver durvis un izgatavo citas atslēgas. ss.com Meklēt atslēgas. Kas par auto? ··· Auto atslēga: Nozaudetas auto atslēgas lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pazaudēju mašīnas atslēgas (27)
Kāds rīcības plāns? Rezerves atslēga, ko izvīlēja pārdevējs, izrādās, ka līdz galam slēdzenē neiet ne šofera pusē, ne bagāžniekā. Respektīvi, nav izmantojama. 2006. gada Toyota, bet visādiem imobilaizeriem, tikai bāzes signalizācija no...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Aizbrauc uz Toyota´s centru ar tehnisko pasi un gan jau ka vini tev spēs pec VIN koda pasūtīt orģinālo atslēgu...pie nosacijuma, ka nav kautkas mainits no atslegam vai signalizācijas. Šeit būs lētāk kā pie dīlera! Ar garantiju!Zināms serviss daudzus gadus!Serviss ir policijas pārraudzībā,nekādas krāpšanās vai auto nozagšanas!
Atvērt durvis 40.00Eur
Atslēgas izgatavošana ar visiem imobilaizeriem un papildus signalizācijām,cenas atkarībā no vēlmēm un vajadzībām!
https://www.lockmaster.lv/lv/sos-durvis-atversana/
pasažiera pusē aŗī neslēdzās? Zvani tiem oficiālajiem kramplaužiem,atvērs mašīnu un izgatavos atslēgas dublikātu
Paredzamās izmaksas ap 70 eiro.
Par signalizācijas pulti ,gan uz Tyota centru.
sāc ar servisa centru, un miers. ··· Auto atslēga: Pazaudēju mašīnas atslēgas lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Salūzusi atslēga ar imobilaizeru (4)
Salūzusi atslēga, resp., atvāžamās atslēgas metāla daļa pie pamatnes nolūzusi, atdalījusies no plastmasas daļas. Jaunas atslēgas pasūtīšana ražotājam maksā ap 200 eur. Vai kāds zina, kur var tai atslēgai uztaisīt jaunu brelociņu, un vai...
Aizej uz Čaka ielu, netālu pirms krustojuma ar Artilērijas ielu, kreisajā pusē ir atslēgu darbnīca !
Pats biju šokā, kad viņi izstāstīja, ko tik nespējot uztaisīt !
Domāju, ka viņi noteikti spēs palīdzēt !
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/signallings/ochhi.html Izvīlē jaunu atslēgu,bet imobilaizeru iebāz kaut kur pie slēdzenes. Atslēgā iekšā ir maza mikroshēma, to vajag izņemt un ielīmēt jaunajā. ··· Auto atslēga: Salūzusi atslēga ar imobilaizeru lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Atslēgu serdeņu nomaņa wv polo 1999 (5)
Vai Rīgā ir veikals kur nopirkt atslegu serdeņus auto priekšējām durvīm? Ja pērku šrotā kādi varianti vel der? (No kādiemauto modeļiem?) Šrotā man paskaidrot nevarēja, bet piedāvāja no golfa)
šrotā pērkot tev nāksies pirkt kopā ar atslēgu, un tad būs durvīm viena, aizdedzei un bagāžniekam otra, šrota serdes nevarēs pielāgot esošajai atslēgai... Man šķiet ka vislabāk pie VW dīlera. ja jau tiešām der no golfa tad noteikti ka der no visiem tā gada VAG grupas autiņiem un lai atslēgtu tad noteikti ka to varēs izdarīt ar katru 10to atslēgu jo vairāk variantu viņiem nav domāju ka no golfa der,no kāda vw noteikti skaties šrotā tādu pašu un viss un muļķības ka der katra desmitā ··· Auto atslēga: Atslēgu serdeņu nomaņa wv polo... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kapec nevar pielaist ar atslegu BMW 520? (3)
Noperkot masinu stradaja abas atslegas,paslaik pielaist var tikai ar vienu!pults strada,bet griezot aizdedzi klusums bmw 520 2001 gada!?
Ja abas atslēgas salonā - tad var iedarbināt ar jebkuru ? Vienīgais variants - atslēgā esošais čips bojāts. Netālu no Zemitana tilta ir tāds Keymaster. Tur uzvīlē jaunu atslēgu & pieprogrammē čipu un būs OK. izmaksas ap 90 EUR. Man tā bija smagajam.Pazaudēju atslēgas,kādi kreņķi,paņemu otras. Un nekā. Ka pēčāk paskaidroja,atslēgas reizi pusgadā ir jamaina. Viņas vienkārši aizmirst savu kodu un viss. Kaut kā tā. ··· Auto atslēga: Kapec nevar pielaist ar atslegu... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nestrādā centrala pults no atslegas VW touran (3)
Nestrādā centrala pults no atslegas VW Touran 2007 g., nomainīju atslegai bateriju, nepalidzeja, no rita bija viss ok, vēlāk mēģināju aizslēgt, nekā...jau kā nopirku a/m kautkas nebija labi, jo bija jāskrien apkārt a/m lai atrastu vietu no...
Līdzīga problēma bija manam Tiguanam, bija tur kaut kas ne tā saslēdzies.Bet aiznesu uz salonu un nomainīja. Man tā bija ar Pontiaku. Nopirku jaunu signalizāciju: ~30 eiras un nekādu kreņķu! :)) Manam auto tā bija, kad baterijas paliek vājākas, ieliekot jaunas baterijas, pulti droši vien vajag adaptēt pie auto. ··· Auto atslēga: Nestrādā centrala pults no... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Rīcība situācijā, kad nozaudēta automašīnas atslēga. (14)
Vai kādam nebūtu ieteikumi, ko darīt, ja nozaudēta vienīgā atslēga ar imobilaizeru? Auto - Škoda Fabia 2007.g. Patreiz autiņs tikai vilkšanas stavoklī, bet ieteikums no Ventspils WV centra, ka autiņs esot jādabū uz Škodas centru, lai...
Jaunu auto pērc Vispār, par to ka jāvelk uz autocentru ir tufta, bet pareizu atslēgu gan varēsi tikai centrā pēc VIN numura pasūtīt uzrādot tehnisko pasi. Varbuut vest nevis autinju, bet meistaru ar kompi pie autinja? Cenaa varbuut gandriiz liidziigi, toties eertaak. Masina nekur nau javed.Pietiek ar tehnisko pasi.Uzsutis jaunu atslegu,tas ar vis,nekas nebus japrograme.To ka jagaida no 2lidz 4 nedelam,tas gan tiesa. Jā, Rīgā uztaisīt atslēgu un piešūt imobilaizeru nebūtu pārāk liela problēma. Cik Skoda prasa par atslēgu? ··· Auto atslēga: Rīcība situācijā, kad ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur, pa cik uztaisīt auto atslēgu, ja pazuda? (13)
kur,pa cik uztaidīt auto atslēgu,ja pazuda?Ir automātiskā sēdzene,pazuda/palika rezerves/,-lakam jāmaina satslēga,laikam bezjēgā dārgi,kur to var izdarīt un uzzināt cenu?Gribēju kā labāk,bet atslēga pazuda-vai paņēma.parasti tā iesieta...
Pajautäjiet atsleegu meistaram Valdim. 27781600
Vinjsh gan specs pa sarezhgjiitäkäm, bet zinäs un arodams centrä.
Pats notikuma apraksts jau vien ir ko vērts ... Ir jautaajums kad shii buutne kas uzdodaas par sievieti, iemaaciisies normaala tekstaa un saprotami rakstiit?
Pieaudzis, par jau novecaojis exemplaars, bet lasot vaarsmojumus, sajuuta ka kaut kada paliigskolas audzeekne izpildaas. :(
Ir darbnīca Brīvības ielā gandrīz pie krustojuma ar Tallinas ielu. Jāpaiet drusciņ virzienā no centra, labajā pusē (tur, kur pāru numuri). Vai tik ne pirmā vieta, kur apjautāties, ko tagad darīt, ir savs apdrošinātājs. Šis ir standarts, kā atteikt klientam apmaksāt jebkādus zaudējumus, ja nav ORIĢINĀLO atslēgu komplekta. ··· Auto atslēga: Kur, pa cik uztaisīt auto... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Nolūzusi aizdedzes atslēga (14)
Slēdzot vaļā auto durvis nolūza atslēga un palika slēdzenē- puspagriezienā. Apmēram cm dziļi. Vai varat ieteikt-kā dabūt ārā?
Iekāpt pa blakus durvīm, aizvest auto uz kādu siltāku vietu, atsildīt to, pagriezt atpakaļ un izņemt ārā. Vēl hotj ar fēnu vari mēģināt atkausēt sasalušo atslēgu. Spameri-atslēga ir nolūzusi.
nu tak ka tikai servissā tev izlīdzēs;)vienīgi par cik atslēgas nav,tad aizbraukt nevari(ja nu vienigi ir rezerves atslēga)...
meitsrau izsaukums pie sevis-30ls.....
uzmet google atslēgu serviss,un tur viņi ir .....nav citu variantu tev...
es tieši šodien ar aizsalušām slēdzenēm izmocījos:Dun vēl piedevām bremzēm nobloķētām....eh patīk tā ziema,bet nu neiztikt bez visādiem šitādiem jociņiem ja mitrumu nomaina sals tik krasi:)
JA vinja ir puspagriezienaa, tad ieliec to atsleegu atpakal (nouuzusho dalju) un meegjini pagriezt uz priekshu vai atpakal.. Ja taa sleedzene gruuti sleedzaas, tad sapuut tos elljotaajus iekshaa un uzmaniigi paljurkaa veel, peec tam veelreiz sapuut eljotaajus... Karoche tad ieliksi pinceti atsleegas caurunaa, bet pinceti spied kopaa nevis ar pirkstiem, bet ar plakjeneem peec iespeejas tuvaak sleedzene un tad nu velc aaraa... cakareeshanaas buus, bet reaali izdabuut var, lai tev veicas... Sry..tb liec sleedzenee atpakal nevis noluuzusho, bet nu to kura palika rokaa... Un izdari visu kaa teicu, bet obligaati jaadabuun atpakal no puspagrieziena ··· Auto atslēga: Nolūzusi aizdedzes atslēga lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Aizdedzes starta poga (11)
Vai kads nevar pastastit ka pareizi pieslegt startesanai pogu?
Starta poga jāpieslēdz pie katrai auto markai atbilstošajiem vadiem caur papildus releju jautājums ir vienkārši pī...Ko startēt taisies vispār??? joprojām auto marka ir noslēpta kā līķis skapī, bet ideja ir tāda, ka lai ieslēgtu aizdedzi jāsavienu vairāki vadu pāri, cik saprotu tas darbojas ar atslēgu un nav nepieciešams neko mainīt, bet viens vads, ko savieno ar + griež starteri, tur arī jāievieto starta poga. Kurš tas ir vari mēģināt noteikt izpētot slēdžu grupu pie aizdedzes atslēgas, sameklēt shēmas vai uzprasīt kādam kurš zin. Dažreiz cilvēki mēģina to noteikt ar pamēģināšanas paņēmienu, bet moderniem auto var kaut ko nosvilināt. Ja gribi vispār izmest aizdedzes atslēgu, tad ar vienu pogu būs par maz. Ja slēdzene paliek ,tad poga tiek pievienota pie startera ierosmes vada . Poga ir vajadzīga ar drošību un tāda, kas pati atnāk atkakaļ ,pat vēlams virsū ,ar drošības vāciņu, lai nejauši pie darbojoša dzinēja to nenospiestu . Bet vispār ,ja tu netā un šādos saitos uzdod tādus jautājumus,tad labāk griezies pie autoelektriķa, un pasaki bosam ,ka viņš ir āzis. ··· Auto atslēga: Aizdedzes starta poga lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu