Auto diagnostika

Auto diagnostika - jautājumi un diskusijas

Kur uztaisīt diognostiku Volvo S80? (10)
Iesakiet man servisu, bez volvo motors un musu motors, kur var normālu diognostiku uztaisīt Volvo S80... Paldies
Tagad visos autoservissos taisa autodiagnostiku par normālām cenām.
Tagad jau nav vairs tikai pie dīleriem mašīnas diognostika jāveic.
Ja nav par tālu, tad aizbrauc uz Jaunmārupi. Tas ir tur kur angļu uc volviķus ķidā. Vēlams protams iepriekš pieteikties. Tel nr var atrast ss.lv pie rezerves daļu tirgotājiem. Tev D5 un automāts? Tev Volvo 2.0 dīzelis.... visdrīzāk jau vadības bloks un katru reizi rāda kādu citu kļūdu?... http://bravoauto.lv ··· Auto diagnostika: Kur uztaisīt diognostiku Volvo... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Noderīgākā auto diagnostikas sistēma amatierim (20)
Dēļ brīdinājuma lampiņām biju spiests apgrūtināt servisu, atklājās ka manam Boxer dīzelim nedarbojas 1 kvēlsvece ko man laipni piedāvājās nomainīt par 100+ eiro. Līdz šim sveces visiem saviem motoriem, sākot no "Gauja"pirms 30 gadiem līdz...
Visu mūžu skrūvējis auto, bet tikai tagad secināji, ka vajag diagnostikas kabeli iegādāt :) Ar mobīlajām aplikācijām tas nav nopietni.
Autors gan jau neko vairāk par ķīniešu brīnumiem nespēj pavilkt, tā kā jāiet uz ebay un jāsūta, kāds lētucis pie kura plus mīnus labas atsauksmes.
Līdz šim te izlasīju vienu sakarīgu atbildi tieši par tēmu, niekoties jau var un cerams ka naudiņa arī pietiks, ja reiz subārs 2011 gada. Ir tikai viens Bet, skrūvētāju jau pilna pasaule, bet diagnostikas iekārta jau nedod pilnīgas atbildes, katrā ziņā tas ir reti. Mūsdienu dīzelim sistēmas ir diezgan sarežģītas, ar atgriezeniskajām saitēm, lielumiem, kuri reti kur atrodami, impulsiem, kuru forma un darbība ne vienmēr zināma. Tad nu atliek kāds lētais gals, kas atļaus lasīt kļūdas, restartēt servisa intervālus, bet nopietnus parametrus varēs kafijas biezumos minēt. Iespējam ka doma nav peļama, bet es neķēpātos, ieteikt lētu iekārtu tomēr nevarēšu. Pašam šķiet, ka 100+ par kvēlsveces maiņu varētu pat godīga samaksa, ja mainītājs uzņemas atbildību par sekām :))

Man vienā mazpilsētas servisā nolauza kvēlsveci, noplātīja rokas!

Tā kā tas galīgi nav tad pats, kas mainīt sveci Gaujai, ko puišeļu gados darīju ar skrūvgriezi un āmuru! ;)

Par diagnostikas programmām piekrītu, ka vajag. Bet jāmeklē specializēta, domātu konkrētam modelim.
Kā it visā, universāls, kas der visam, neder nekam! ;)
Pa manam - nav mopēdu Gauja laiks, bet nākamais gadsimts. Ķimerēties savā garāžā ar mūsdienīga auto diagnosticēšanu var tikai auto remontu fanātiķis. Normālam personīgā auto ipašniekam visi tie softi un datori, lai noteiktu, ka kāda kvēlsvece sadegusi, ir lieka naudas un laika šķērdēšana. Tāpēc uzskatu, ka nopietnākas problēmas gadījumā nav nekas labāks par autorizēta servisa diagnostiku. Un arī lētāks diez vai kas ilgtermiņā būs. Neaizmirsti vēl piepirkt ņūtona atslēgu, jo mūsdienās pat sveces jāpievelk ar attiecīgu spēku :)
Vispār jau sveču maiņa auto nemaz nav tik vienkārši, kā izklausās. Motori tā apkarināti, ka bez speciālām atslēgām vai kaut kā izjaukšanas nemaz pie svecēm netikt.
··· Auto diagnostika: Noderīgākā auto diagnostikas... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu