Elektrosistēmas (auto)

elektrosistēmas (auto) foto attēls

Elektrosistēmas (auto) - jautājumi un diskusijas

Peugeot kabelis HRS? (8)
Peugeot 407 paneļa kreisajā pusē, pie stikla, izvadīts kabelis ar savdabīgu spraudni. Marķēts HRS. Lai atrastu i-netā iemaņas par maz. Kas bijis piesprausts kabeļa galā? Paldies par sakarīgām atbildēm jau iepriekš!
Signalizācijas lampiņa? Lai naktīs varētu mierīgi gulēt, prātīgi būtu apskatīt kur otrs gals šim kabelim pievienots. Oriģināli nekādi kabeļi tur nevarētu būt. Gan jau iepriekšējais saimnieks kādu savu verķi noņēma, bet vads palika.

Tiešām jautājums vairāk, kpc tas jāzin? Kas auto neiet?
Videoreģistrātoram, citai video kamerai ? Visdrīzāk videoreģistratora vai radardetektora barošana... ··· Elektrosistēmas (auto): Peugeot kabelis HRS? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Mirgo gabarīti kopā ar pagriezieniem, Volkswagen Passat B3 1991 .g. (12)
Sveiki! Vai kāds var ko ieteikt sakarīgu, bez uzbraucieniem! Lieta tā, kad ieslēdz pagrieziena rādītāju, mirgo arī nedaudz gabarīti, pārbaudīju lampiņām kontaktu, ir ok. Paldies par sakarīgu atbildi iepriekš!
meklē vainu masas vados.. Massa , meklējam nekontaktu . 95% vaina masas vadā. Visvienkāršākais risinājums ir jauna masas vada uzlikšana pa tiešo no luktura uz korpusu. Vāģis ir sapuvis un bīstams. Jāgādā jaunāks modelis. ja nevari atrast, pievelc paralelu masas vadu lukturim ··· Elektrosistēmas (auto): Mirgo gabarīti kopā ar... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Akumulatora lampiņa iedegas? (8)
Iedegas akumulatora lampiņa, braucot nodziest visa elektronika, bet braukt var...izdarbinu piedarbinat vairs nevar. pastāv kadu laiku un atkal var piedarbinat. kas varetu but pie vainas?
Un ko tur brīnīties? Ar tikai akumulatoru var nobraukt kādus 50km toč. ģenerators nedarbojas kā vajag, drīz nevarēs piedarbināt vispār... Bojāts ģenerators. Man tā bija. Braucu, līdz paliku uz ceļa. Pat neiedegās lampiņa, kas brīdina par bojājumu. Auto pats pamazām atslēdza visu elektroniku, bez kā vēl var braukt, līdz apklusa arī motors (dīzelis). Bija bojāts ģeneratora sprieguma regulators. Generātors nelaadee....jaamaina ogliites,ja akkis labs... :) ··· Elektrosistēmas (auto): Akumulatora lampiņa iedegas? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
elektribas problema (8)
pielaižot mašīnu nekas nedarbojas.ne radio,ne pečkas,ne logtīrītāj,ne logi,pēc kaut kāda laika pieslēdzās,vis darbojās,bet raustās,taka kkur nebūtu kontakts.šodien priekšējā pečka vairs neieslēdzās,kas pa h...... paldies
Kas pa auto? Zinu tieši tādu problēmu kā apraksti. Bet BMW E34. Startā
Kas par marku un gads?
a tā var pateikt sūdīgas analīzes!
Ja veca lamatiņa tad iespējams kontaktgrupa!
Jauna komforta bloks!
Rakstiet precīzāk kas un kā!
priecājies,ka var pielaist-vismaz ietaupisi naudu... Autoelektriķi meklē rokā -savādāk var zīlēt ilgi. Masu vajadzētu pārbaudīt. ··· Elektrosistēmas (auto): elektribas problema lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nevar piedarbināt auto. (12)
Sākoties pirmajam sniegam pāris reizes braucot iedegās akumulatora lampiņa. Cik pēkšņi iedegās , tik ātri arī nodzisa. Aizvakar , kad atkal sasniga , braucot atkal iedegās akumulatora lampiņa , sāka gļukot degvielas rādītajs , stikla...
un mees te tagad mistiski dosim 100% paliidzossu padomu? Masiinnaa ir jaainvestee naudinna, ja gribi vizinaaties !
Akkis beigts no muuzziigaas neuzlaades pilseetaa, ggenerators no saviem 100 gadiem , masas vadi nopujussi , pluss termilaala klemme savumuuzzu nav bijusi tiiriita/pievilkta , uudens drossinaataaju blokaa utt. Redzeets ir viss kas....:(
manuprāt vaig sākt ar siksnas pārbaudi. Domaju kad vainu sac meklet akumulatora.
1.Sakuma notiri visas klemites uz akumulatora.
2.Tad parbaudi elektroida limeni, ja tas ir iespejams porotams.
3.Velams ari parbaudit butu akumalatora pretestibu,
Ja ar to viss ir kartiba, tad nakamais ko parbaudit vaig ir generators.
1.parliecinies vai oglites nav nodilusas
2.parliecinies vai generatora slotinas nav iznikusas
Tie pamata ir pirmie objekti, kas rada sadas problemas.

Un vispar pirms ko sac darit, paskaties akmulatora izlaiduma gadu.
Ja tas ir razots pirms 2014 gadu, tad nemaz vari nepetit, kas lacitim vedera. Vienkarsi perc jaunu akumalatoru.
Bet generatoru, tapat der parbaudit vai tur ar oglitem un slotinam viss ir kartiba.
Ja neviens no ta nav pie vainas, tad jau keza ir nopietnaka un neredzot pasu auto palidzet ar padomu nenemos..
Var bùt kaut kur vadi īsojās, izolāc noberzusies! Iesākumā bija ģenerators pie vainas - nelādēja, braukājot izēdi aķi, tagad arī tas sausā, ja gribi savā gaitā uz servisu nokļūt, liec aķi lādēties, ja ne, tad velc/transportē uz servisu... ··· Elektrosistēmas (auto): Nevar piedarbināt auto. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Gabarītgaisma dažreiz deg , dažreiz nedeg (7)
Audi 80 automašīnas kreisajā pusē nedeg gabarītu gaisma. Dažreiz , slēdzi ilgstoši pārslēdzot , gabarītu gaismas deg. Aizvedu uz servisu, mehāniķis teica , ka paskatīsies, jo varētu būt , ka nav kontakta. Diemžēl palika viss pa vecam....
Vot nezinu (neesmu pārliecināts), vai laiž cauri...tā gabarītgaisma svarīga ir tikai tumšajā laikā stāvot...varētu ar palaist.

BET - ja mehāniķis nesataisīja, bet skaitījās, ka sataisīja, tad ir jāiet pie viņa un jāsaka - nu klau - tu taisīji, bet nestrādā...kas par lietām? Garantija atteicas arī uz autoservisa pakalpojumiem. Ja viņš nevar sataisīt, tad jāmeklē vien cita vieta, kur to izdarīs...
Ja nedeg nevarēs, vispār manuprāt tas CSN rakstīts. Pirmais solis ir nomainīt pašu spuldzīti, kādreiz defekts ir spirālē. Ja tas nelīdz tad tālāk uz kontaktiem jau pāriet. Ja gabarīts ieslēdzas tad neslēgt gaismas ārā un braukt ar tām iekšā pārbaudes boksā. Ja tas ir aizmugurē.tad audim it slimiba,pacel bagaznieka vāku,no apakšas kreisajā pusē iet vadi,viņi ar laiku virinot bagaznieku pārlokās. Varētu būt tur... 1 solis - spuldzīte; 2 - vadi jeb savienojumi, 3 - ļoti bieži priekštvēstnesis tam, ka ģenerators aizlidos. ··· Elektrosistēmas (auto): Gabarītgaisma dažreiz deg ,... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu