Auto iegāde

auto iegāde foto attēls

Auto iegāde - jautājumi un diskusijas

Lietoti auto Francijā (2)
Kados portalos var meklet lietotus auto Francija.?autoscaut eu,mobile.eu...tos izrakaju.....
kur tadas stulbības izgudroji Nepateikšu kādos portālos, bet tur vecāku par 7 gadiem ir aizliegts pārdot second hand tirgū. Paliek divas iespējas īpašniekam, vai nu brauc tālāk, vai uz šrotu. ··· Auto iegāde: Lietoti auto Francijā lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā izvēlēties lietotu auto? (22)
Lūdzu ieteikumus kā izvēlēties lietotu auto un "neiegrābties". Skaidrs ir tik daudz, ka odometra rādījumam un stāstam par "vienu īpašnieku - pensionāru" ticēt nevajag. Uz ko ieteicams vērst uzmanību?
Aizdzen uz oficiālo servisu uz diagnostiku.Tie pateiks,kādi cipari ir bijuši pēdējā apkopē. Reti kurš pārdevējs uz tādu pasākumu parakstās. es gan ieteiktu meklēt auto kurš nevis tikko no vācija, bet latvijā jaunu pirktu ar pārskatāmu vēsturi bez oriģinālajiem papīriem nav vērts laiku tērēt- šodien piedāvājums ir bagātīgs, lai no tā izvēlētos optimālāko. Mani arī ir vienmēr interesējusi šī dilemma - vai labāk ņemt auto no Vācijas, vai "Latvijā jaunu pirktu ar pārskatāmu vēsturi".
Latvijas variantam teorētiski "pārskatāmā vēsture", protams, ir pluss, bet vai nav tā, ka Latvijas ceļi un klimats nočakarē auto tā, ka katrs Latvijā nobrauktais gads ir līdzvērtīgs 2 vai pat 3 Vācijas gadiem?
Tikko palīdzēju pirkt auto, teikšu kā ir, mašīnas meklēšana ir ilgstošs process, neskatoties uz to, ka piedāvājums ir liels. Uzmanība jāpievērš praktiski visam. Ir pārāk gari un bezjēdzīgi stāstīt ko un kā, jo vienalga pats to nevarēsi izdarīt.
Arī labi izpētīta lietota mašīna nedod 100% garantiju, jo auto ir lietots. Standarta dokumentus no ārvalstīm iespējams iegādāties internetā ap 30 euro un aizpildīt kā pašam patīk.
Manā gadījumā auto bija koriģēts spidometra rādījums par 100 000 km un tikai tad reģistrēts LV. Visi oriģinālie dokumenti un apkopes, zināma vēsture. Šādi auto ir retums un tie nav arī paši lētākie.
Iesaku pirkt auto ar zināmu, neviltotu vēsturi, griezties pie konkrētu auto pārzinoša speciālista. Obligāti uz servisu un uz baznīcu arī aizej:)
··· Auto iegāde: Kā izvēlēties lietotu auto? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā nopirkt auto? (11)
Jautājums tāds, īsti nav kam prasīt. Es ierodos pie auto privātā pārdevēja, pārbaudu visu, aizdzenu uz servisu, un tad man ar visu to pārdevēju būtu jābrauc uz csdd tur jāparaksta auto un tad viņam jāmaksā vai kā citādāk?
Ņem kādu līdzi, jaunam cilvēkam vienam nevajadzētu. Cik zinu, tad uz servisu dzen īpaši piekasīgie, tās lētās mašīnas, protams; pārdevējam principā jārēķinās, ka var ierasties zinātājs. Reizēm sarunā kādu servisa mehāniķi, kas atbrauc līdzi, par naudiņām, saprotams.
Maksā pēc pārrakstīšanas, turpat uz vietas, nebūs jau tev tā summa liela, vari lūgt, lai uzraksta, ka ir naudu saņēmis, ar savu parakstu, datumu. Tad bijušais īpašnieks atdod atslēgas. Pirms pārrakstīšanas CSDD piedāvā nummuru salīdzināšanu, sava miera labad salīdzini.
Pirms pārrakstīšanas dot naudu gudri nebūtu. Aizbrauciet uz CSDD, pārrakstiet un tad dod naudu, jeb ja dārgs, tad ir veids, kā Tu iemaksā viņa kontā, bet bez Tava apstiprinājuma, ka viss kārtībā, autiņš pārrakstīts, pārdevējs naudu nevar izņemt. Uz servisu nedzen tikai piekasīgie, jo reizēm ir tā, ka pēc skata auto izskatās ok, bet kad paceļ un paskatās apakšu, tad zili brīnumi. Un vajag vest uz savu izvēlētu servisu, nevis pārdevēja. Teorētiski auto uz CSDD nav jādzen, pietiek ar dokumentiem, taču labāk jau tomēr, lai ārpus kārtas nr.salīdzināšanu uztaisa, lai nav pie nākamās TA brīnumi. Kad pēdējoreiz pirku auto, pieprasīju no CSDD visus iespējamos datus par auto: par īpašnieku maiņām, par tehnisko apskašu rezultātiem, kādas kļūdas. Tad izbraucu pati ar domubiedru, kam lielāka pieredze. Viss.

Jāteic, ka tā izziņa ir ļoti vērtīga lieta un atsver braucienus uz servisu.
··· Auto iegāde: Kā nopirkt auto? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Izmaksas, pērkot nekustinātu auto. (23)
Gribu pirkt no paziņas auto, kurš nav kustināts trīs gadus. Šajā laikā, protams, ka nav maksāts ceļa nodoklis un arī skate nav ieta, nerunājot par apdrošināšanu. Tātad mans jautājums ir. Vai, ja es no viņa šo auto pērku, man būs jāmaksā...
Kāda starpība, kurš maksā nodokli? Tāpat tu samaksāsi vairāk ka pārdevējs dabūs - badīgā valsts un CSDD savāks daļu.
Es vairak satrauktos par ko citu. Ja auto tiešām 3 gadus nav kustināts, augsta iespējamība, ka jau pirmaja pusgadā pēc pirkšanas dabūsi nomainīt 50-90% no mašīnā esošajām gumijām. Ja dzesēšanas šķidruma caurules un piedziņas siksnas (atkarībā no modeļa) ir pilnīgs sīkums, tad kloķenes blīvslēgs, vārstu saļņiki - tas ir vesels piedzīvojums. Ar iespēju, ka var būt arī nosēdušies gredzeni.
Riepas, protams, pats par sevi, ja vien auto nav stāvējis uz bluķīšiem, bet riteņi ar daļēji izlaistu gaisu, smuki sakrāmēti plakaniski vēsā, nedaudz mitrā tumšā vietā.
Ja autiņš nav bijis noņemts no uzskaites tad būs jāsamaksā ceļa nodokļi par tiem gadiem, ko aparāts nostāvējis. summu var noskaidrot īpašnieks iereģist6rējoties CSDD lapā
Nodoklis būs jāsamaksā pirms pārrakstīšanas, ieskaitot arī par šo gadu. Kurš maksā, tas jau ir no drījumja atkarīgs. 3 gadi stāvējušu vecu miskasti diez vai atmaksājas pārdot, izdevīgāk ir nodot šrotā, jo ceļa nodoklis var sastādīt 150..400ls atkarībā no mašīnas parametriem
Nepeerc to mashiinu, ja vien tas nav kaut kaads exkluziivs auto! Vairaak redzeesi kaa nauda ripo, nevis auto! Es kā sieviete tādu nekad nepirktu. Ļoti varbūt, ka par velti paņemtu, bet arī domātu pirms tam.
Parēķini pati: nopirksi kaut vai par Ls 100 mašīnu, maksāsi (ceļa nodokļus, pārrakstīšanas utt. Ls 100 aptuveni), tad sāksi remontēt - motors izkritīs, zili dūmi nāks un kas tik vēl ne... Paskaties, ss-ā par tādu naudu jau var dabūt ar vismaz kaut kādu apskati un zināmu garantiju, ka kustēsies uz priekšu :)
Ar lielām šaubām un daudzām konsultācijām nopirku brauktu mašīnu. Bet jau... saraksts tiek stādīts :( Tu nezināsi, kāda rūkšana un kāda klabēšana kurā galā ko nozīmē.

Varbūt kļūdos, ir dzirdēts par sievietēm automehāniķēm :)

Ps. Tikko pati visam tam izgāju cauri :)
Nepērc! Pilnīgi piekrītu sp69 teiktajam. Pat, ja pieņem, ka auto ir bijis pilnīgā kārtībā pirms tiem trīs gadiem, nāksies mainīt gumijas detaļas un tā ķēpa, kreņķi, pazaudētais laiks, nauda... Tas neatmaksājas! ··· Auto iegāde: Izmaksas, pērkot nekustinātu... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Mogo. lv un komisijas auto (10)
Grasamies pirkt auto ar mogo starpniecību. Auto no Zviedrijas LV nav reģistrēts. mogo mums prasa vispirms skati un apdrošināšanu bet auto īpašnieki saka, ka nevar iziet skati un reģistrēt kamēr viņiem nav samaksāts. mogo naudu...
Traks cilvēks,nav kur likt naudu -mogo kārtējais parazītu pūznis,kurš dot naudu ar lieliem procentiem ..palasi līgumu+par soda procentiem,nerunājot citām juridiskām herņām..Daudzi plači dot autiņu par normāliem skaitļiem+rēķini ,ka nāksies kaut ko piečinīt.Zviedriem tie autiņi nav tik kvalititīvi kā reklamē,jo visi grib par maksimālo cenu dabūt vairāk.. Atmetot mogo kaa ne paarak sapraatiigu izveeli, varu teikt tikai to, ka NEVIENS oficiaals naudas deveeju kantoris nenodarbosies ar neregjistreetu un bez skates esoshu auto finanseeshanu.
Ja esoshais auto iipashnieks ir skops vai nabags, tad lai meklee citus pirceejus, kas auto pirks taadu kaads ir bez regjistraacijas vai finansees sho procesu.
Jeb mekleejiet naudu regjistraacijai un skatei, finanseejiet iipashnieku un pirkumu kaartojiet caur naudas deveejiem peec tam.
Var padomaat, ka Latvijaa auto truukst, ka janociklejaas uz viens skopulja auto....
Nu jā... samaksāt pirms izieta skate un reģistrācija ir galīgs neprāts. Tur tak var izrādīties, ka skati nevar iziet, reģistrācijai kaut kādi ierobežojumi vai vēl kkas... Iegrābties var ne pa jokam. Vismaz pozitīvi tas, ka neaizdod naudu, kamēr nav reģistrēts un skate... Bez auto rģistrācijas nekas notikt nevar, pie kam, ne Mogo ir labākais finansētājs, ne Zviedrija ir zeme, no kuras pirkt auto. Vai esi iepazinusies ar mogo līzinga izmaksām? Es gan nekad aizdevumu no viņiem neņemtu. ··· Auto iegāde: Mogo. lv un komisijas auto lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Iesakiet autoekspertu (21)
Sveiki! Lūdzu iesakiet kādu labu un sakarīgu autoekspertu, kurš var sievietei palīdzēt atrast un nopirkt labu auto. Apnicis man prasīt radiem un draugiem, lai palīdz, tik un tā tā palīdzēšana ir tik subjektīva, ka man tik vēl vairāk galvu...
Pirmā lieta ko izdari, saraksti uz lapas ko tu no auto sagaidi un tad arī kāds tehniski saprotošs radinieks var palīdzēt. Man ir ļoti nepopulārs viedoklis, bet savu mašīnu vari nopirkt tikai un vienīgi tu pati, tieši tāpat kā savas kurpes. Tikai tu pati zini ko gribi, tikai tu zināsi vai kāda no mazajām niansēm dizainā vai krāsu kombinācijā ir tava, tikai tu sajutīsi ka tā tiešām ir tava mašīna kad iekāpsi tās salonā. Par tehnisko pusi vispār nekādu kreņķu, pirms pirkšanas aizdzen uz servisu un uztaisi pilno diagnostiku, samaksāsi, bet toties sirds būs mierīga ka neesi iegrābusies vai kāds "eksperts" palaidis kaut ko garām. Starp citu, kad meklē mašīnu arī parunājies ar servisa puišiem, viņi noteikti izstāstīs kādām niansēm jāpievērš uzmanība. Izvēlies to , ko vari atļauties nopirkt un uzturēt + kas patīk vizuāli un ērtību ziņā .
Tehnisko pusi var noskaidrot apskatē kādā servisā .
Jebkurā gadījumā , vērtējums būs subjektīvs.

Vēl jo vairāk , ka pērc ne visam mūžam , bet dažiem gadiem.

P.s.Bija tāds gadījums . Man 1 kundze palūdza atrast medu . Ar savām vēlmēm "iznesa smadzenes" , tāpēc tagad jebkuru jebkura cilvēka izvēli atstāju paša ziņā . Vien ar dažām norādēm raksturoju lietu vai pakalpojumu . Lai lemj paši :)
Es nemaz neapstrīdu, ka tikai un vienīgi pats var nopirkt savu mašīnu. Bet. Neba jau no salona ņemsi. Ar lietotām reizēm jāuzmanās, ja nezini visus knifus.
Kādu laiku atpakaļ biju uzburta uz Audi A3. Nolūkoju. Cerējos aplūkot. Bet kā sagadās uz to vietu mani veda pazīstams taksists. Cilvēks, kurš rubī fišku auto lietās. Es jau kā sieviete mašīnu ņemtu. Bet tas taksists norādīja uz pirmo aci tik daudz nepamanāmām nepilnībām...ka labi vien ir , ka to mašīnu nepaņēmu. Tā ka zinātāja viedoklis par kvalitāti ir svarīgs. Nevis par modeli un krāsu....
Fuflo.

Auto piemeklēšana, diagnostikas u.c. izmaksā ap 300-400,- euro. Par slēptiem defektiem neviens tik un tā neatbildēs. Auto sagatavošana klientam: no 600 līdz 1500, - ...

Tu taču to negribi!
··· Auto iegāde: Iesakiet autoekspertu lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kur iegadaties lietotu auto? (11)
kur var iegadaties mikroautobusu uz iri piemeram uz gadu par sapratigu cenu no 100-200 euro menesi cajadzigs darbinieku nogadasanai uz darbu un atpakal.lizinga negribu nemt jo jo pastav risks .darba trukums u.t.t lai vajadzibas gadijuma to...
Un kas to mikroautobusu remontees?
Ir kaada apjeega, cik izmaksaa businju detaljas, riepas, remonts, tranpsporta nodoklis un apdroshinaashana?
Reekjini:
divi komplekti (ziemas, vasaras) C kategorijas riepas. Kaa minimums 250 eur ja meklee lietotas
Transporta nodoklis 220 eur
Apdroshinaashana OCTA videji 100 eur, KASKO vismaz 200 atkariibaa no auto markas un vecuma.
Elljas mainja ap 60 kaa minimums.
Kas sanaak? 610 un tas ir tikai obligaatie izdevumi. Neskaitot remotus, kas noteikti buus, labi ja siiki, kas busam ir ap 100 euro par detaljaam un darbu, a ja gadaas kas nopietns?
Un kaadu nomu piedaavaa? no 1200 liidz 2400. Taatad sausais atlikums 600 liidz 1800 gadaa par pasazhieru busu pie nosaciijuma ja vispaar nekas nav jaaremontee, kas ir visai mazticams
Par mineeto nomas maksu leetaak to busu tureet seetmalaa. :D Jo nomaataaji pret tehniku izturaas visnotalj vienkaarshi.
uzņēmējs hehe man līdz riebumam šitie piedāvātāji 600-1000 € nopirkšu tavu auto,ja skaidri ir reklamā noradīta summa un šitie ļa,ļa,ļa mašīna jau paveca un.t.t,neviens tev neliek manu auto pirkt,cena noradīta,gribi pērc,negribi staigā,ritīgi man jau otro nedēļu šī tēma uzdzen drebuli,jo tirgoju savu auto.. kur nopirlkt tak auto plačos,ss reklāma un citur Auto nomā. Tas gan būs drusku dārgāk, nekā 200 euro mēnesī Lucy, kā es tevi saprotu, kad tirgoju savējo, tad, ar mietu, nevarēja atkauties no šitā pārpircēju bara ...bet nu tāds ir viņu darbs jo lētāk nopirks un dārgāk pārdos, jo vairāk nopelnīs.

Autoram, saliec tos 200eur čupiņā un pasēdi ss.lv tur ik pa brīdim gadās kāds sakarīgs piedāvājums par lētu naudu. Pārējo gan oktām, gan servisiem sapelnīsi pakāpeniski, galvenais lai degvielai pietiek :)

typhoo, negvelz muļķības, pasažierniekiem busiņiem c klases riepas naf nepieciešamas un arī pārējās izmaksas, tavā skatījumā, ir diezgan kosmiskas.
··· Auto iegāde: Kur iegadaties lietotu auto? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Lietotas automašīnas iegāde Zviedrijā (1)
Kādi normatīvie akti ir jāievēro komersantam, lai pirktu lietotu automašīnu no Zviedrijas un pēc tam to Latvijā pārdotu?
Auto noņemts no uzskaites, liek uz treilera, treileri uz prāmja un peldina šurp. Nianses sāksies šajā pusē (ilgi neesmu nevienu auto šurp vedis, tāpēc svaigākajā likumdošanā neorientējos). Nu pirkšanas līgums, rēķins, apmaksas čeks utt. utml. pats par sevi. ··· Auto iegāde: Lietotas automašīnas iegāde... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Auto pirkšana Lietuvā (8)
Taisos uz Lietuvu pēc mašīnas? Kurš tur ir bijis un zina tās nianses? Vai pirkšana notiek tāpat kā pie mums: ar rēķinu- uzziņu vai ar tranzīta numuru, vai vēl kā savādāk? Vai tā taisnība, ka cenu starpība ir ievērojama?
...pirms kādiem pāris mēnešiem pa Krievijas TV stāstīja, ka tieši leiši tirgojas ar cunami un citos plūdos cietušām mašīnām, tās tiekot labi uzprišinātas un iesmaržinātas...bet pēc neilga laika visi prieki par smuko autu esot vējā...
Interesē visi Tava auto zemūdens akmeņi, pats auto...nē Biju,pirku.Cenas labas(skatoties gan ,ko gribi pirkt).Pāri robežai var iet gan ar rēķinu ,gan tranz.nr.(kādu mašīnu pērc),atdzīto jeb leišu pašu. Nu jāzina,ko pirkt!!!Slīkoņus var pazīt uzreiz(arī pēc cenas,lētākas par citām).Bet tur tas tiek praktizēts,jāskatās!Vismaz es tādas redzēju,bet tās pārsvarā pērk uzbeki! Jā,acīm pierē gan jābūt,labāk tiec tur agrāk,apskati vispirms treiļos saliktos auto,tad vari pa placi meklēt,labi būtu kādu tehniski saprotošu paķert līdzi,kas zin šādas tādas nianses,uz ko pievērst uzmanību,lai veicas! ··· Auto iegāde: Auto pirkšana Lietuvā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Labs auto placis pie Rīgas (9)
Iesakiet kādu autoplaci pie Rīgas, kur tiesām ir jēga braukt cerībā kad kaut ko normālu iegaadaasos. Citādi viskaut kas ir dzirdēts un negribas lieki braukāt, pie tam veel kavēt lieki gudro mehaaniki , kas palīdzēs iegādāties!
mobile.de A kas ir labs autoplacis? Plača darboņu mērķis ir lētāk nopirkt, dārgāk pārdot un neuzņemties nekādu atbildību. Tātad apčakarēt Tevi! :)
Manā sapratnē vienīgie izskatāmi varianti ir ņemt no spēcīgajiem kantoriem, kuri uzņemas arī garantijas saistības. Tas ir dīleri un lielie autoservisi kuri gādā mašīnu pēc pasūtījuma. Var arī no privātā, jo viņš nav profesionālis defektu slēpšanā. Protams šai gadījumā autiņš jāizdzen caur servisu kuram uzticies :)
Sāc no Krasta ielas un beidz Rumbulā, plaču pietiekoši, ar auto niķu pazinēju dabūsi labu labo autiņu, atbilstošu savām iespējām. Var arī otrādi - sākt ar Rumbulu un beigt Krasta ielā pie MB dīlera:) a man šķiet, ka visas mašīnas kas ir plačos, tās ir arī ssā. Apskati kas patīk un uzprasi tik adresi. Kaada jeega ieteikt placi, ja tajaa vareetu nebuut auto modelja, kaadu Tu veelies?
Primaari buutu jaasaak ar to ka definee sev kaadas auto markas un modeljus vareetu gribeet un kaadus noteikti nee.
Kas Tavaa izpratnee ir normaals?
··· Auto iegāde: Labs auto placis pie Rīgas lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu