Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura

auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura foto attēls

Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura - jautājumi un diskusijas

Info par auto īpašnieku, zinot auto numura (12)
Kā var atrast kaut kādu info par auto īpašnieku, zinot automašīnas numuru? Vēlētos uzzināt ja ne vārdu un uzvārdu, tad vismaz pilsētu. CSDD šādu info nesniedz.
Vai jūs vispār esiet dzirdējuši par tādu lietu, kā privātā konfidenciālā informācija? Izskatās, ka - nē.
Tas tikai vēl trūka, lai šāda info mētātos apkārt un katram pamuļķim tā būtu pieejama. Ja šā konkrētā auto īpašnieks, vai vadītājs ir kautko nodarījis, tad ir jāgriežās policijā un policija rīkosies tālāk!
protams,ka CSDD nesniegs tev sadu info:),pat pa maksas talruni:) Meklē galus ceļu policijā. nav nekur tādas iespējas tādam info tikt klāt!
pat CP datu bāzē, ja kāds darbinieks apskatās tādu info, tad tas ir jāieraksta žurnālā.
akoko (2012-03-23 19:29) viedoklis
nerunaa dumiibas.

Var noskaidrot iizii, bet neviens tev neteiks nekaa.. :)
··· Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura: Info par auto īpašnieku, zinot... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
kā atrast auto īpašnieku? (7)
kā var sazināties ar auto īpašnieku ja zināms auto vn? Gribu atpakaļ savu veco autiņu! Nostaļģija pavilka, moš pārdos?
Tikai un vienīgi caur drošības iestādēm.
Vajag kādu čomi vai šmīzīti kas apgrozās tādās aprindās.
Legāli būs tikai ieliekot sludekli visās iespējamās un neiespējamajās vietās. CSDD šādu infu nedāļā pa labi un kreisi. Vienīgais ko tu vari legāli uzzināt zinot auto reģistrācijas numuru ir īpašnieku skaits un arī tikai Latvijā. vai tik pats neesi tas bijushais ipashnieks, kursh par kaut ko baidaas, un tagad pulaas izzondeet vai tevi var vai nevar atrast....? Domāju kad mašīnīte ir jau sen jau Mangaļos vai Liepājas Metalurga skavās Vai nu detaļās izjaukts, vai laukos pusaudži pa mežu ar jamo vālē vai sen ar sūnu pārklājies. Pie tam, ja nav no uzskaites noņemts, tad būs jānomaksā ceļa nodoklis par 4 gadiem ··· Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura: kā atrast auto īpašnieku? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auto īpašnieks pec auto numura (6)
Kā iespējams noteikt auto īpašnieku pec auto numura?
Tikai caur pazīšanos! Sameklē paziņu lokā kādu cp, uzjautā un nekādu problēmu ;) Rinkulim labs ietekums Pēc numura īpašnieku noteikt pagrūti. Bet, ja uz tā, piemēram, rakstīts "babydoll", tad var noteikt, ka auto īpašnieks ir vīrietis, bet braucēja sieviete (stereotipi:).
Taču, ja pēc numura zīmes gribi atrast konkrēto personu, tad jājautā - kādai vajadzībai? Ja autiņš stāv pie mājas, pajautā kaimiņiem vai izej no rīta agrāk. Ja gribi iepazīties, atstāj zīmīti pie vējstikla. Bet, ja csng, gan jau poliči vai apdrošinātāji paši atradīs.
Protams, ka ir, bet tie mudaki CSDD tev neteiks. ··· Auto īpašnieka noskaidrošana pēc numura: Auto īpašnieks pec auto numura lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu