Auto mazgāšana

auto mazgāšana foto attēls

Auto mazgāšana - jautājumi un diskusijas

Dzeramnauda automazgātuvē (48)
Jautājums tiem cilvēkiem, kuri savu auto mazgā tādās automazgātuvēs, kurās strādā cilvēki un mazgā mašīnu ar rokām + tīra salonu etc. Vai Jūs dodat/ esat jebkad devis dzeramnaudu tam cilvēkam, kurš ir pūlējies un pusstundu vai stundu...
Sen neesmu bijis automazgātuvē, bet, ja tas nav tipisks konveijers, tad parasti dodu, lai gan rezultāts, man, piekasīgajam, ne vienmēr patīk, bet cilvēks taču ir centies, un es lieliski saprotu, ko var un ko nevar izdarīt - pats tak savu mašīnu arī esmu mazgājis.

Starp citu, arī frizierim atstāju dzeramnaudu un ne tikai šo profesiju pārstāvjiem vien.
nē, nav jādod. es, piemēram, strādāju veco ļaužu aprūpē rietumeiropā, un man regulāri cenšās iesmērēt dzeramnaudas, bet es pieklājīgi, bet konkrēti atsakos. tad smērē iekšā saldumus, nu bet tas ir cits stāsts. nu nav klientiem jāmaksā divreiz!! un arī es pati kā kliente to nevēlos! darbs jāizdara līmenī arī bez dzeramnaudas vai jāmeklē cits darbs. Parasti mazgāju automātiskajās mazgātavās. Bet ja gadās mazgāt, kur to dara ar rokām - jā, dodu. Šeit tā pieņemts. Par "bakstīšnu ar pirkstu, ko jāizdara"- skatoties, kā to dara. Normāli cilvēki to pasaka pirms darba uzsākšanas, parādot tās vietas, kam jāpievērš uzmanību. To dara korekti un pieklājīgi, nemainot balss tembru un nekādā gadījumā neizrādot savu pārākumu [kungs-kalps kategorijās]. Bet ir gadījies arī redzēt džeku treniņtērpā, kurš darīja tieši tā, kā to aprakstīja 69 - mazgāšanas procesa laikā staigāja un visu laiku bārstīja aizrādījumus. Un ziniet, kā meitene izdarījās - noskaloja no mašīnas putas un mierīgi paziņoja, ka šo mašīna viņa neapkalpos. Čoms sāka vārīties, atnāca kaut kāds puspriekšnieks, visi skaļi runāja, un puspriekšnieks paziņoja čalim, ka jā - darbiniekiem ir šādas tiesības atteikties apkalpot kādu klientu, ja tas neizpilda noteikumus. Konkrētā gadījumā - atradās ārpus klientu uzgaidāmās vietas. Čoms, kā jau ex-padomijā pieradis, vēlējās savu taisnību pierādīt tuvāk, un pievilka puspriekšnieku aiz krekla sev klāt, pēc nepilnām 3 minūtēm ieradās policija, uzlika sportistam rokassprādzes un visi draudzīgi devās katrs savā virzienā. Sportista mašīna tika izstumta no mazgātavas un vēlāk ar evakuatoru aizvilkta kaut kur, bet es, kā nākamais, braucu iekšā mazgātuvē.
Morāle: visas cūkas ir vienlīdzīgas, bet dažas grib būt vienlīdzīgākas.
Savas mašinas tīru un kopju pats personīgi, neuzticos nevienam. Vienreiz apzaga, pietiek. kā var maksāt automazgātuvē uz ķepas???iedzen, atstāj, norēķinies kasē, tā taču firma,,, ··· Auto mazgāšana: Dzeramnauda automazgātuvē lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Auto mazgāšanas aprīkojums (7)
Sveiki! Vai varat ieteikt kādu mobilu automazgaashanas aprīkojumu savam auto. Tipa - uzlaadee, ielej ūdeni, šampūnu un aizbrauc uz mežu pats nomazgāt. .:) Cik tāds maksā un vai sanāk izdevīgāk, kā braukāt pa automazgātuvēm regulāri. .
1) "aizbrauc uz mezhu nomazgaat" = cuukmens = lai tev katru reizi pashvaldibas policiju ar protokolu.
2) automazgatuvees ir jeega njemt skaloshanu, ne pilno mazgashanu - izskataas tapat, bet maksa letak
3) labi ja ir darbaa vai pie maajas vieta kur var slhjuteni pieslegt un nomazgaat.
4) nemazgat vispar. nu i po, ka isto kraasu vairs nevar redzet.
pasvaldiibnieki ja nokjers pie shitaas lietas mezhaa, tad sods buus taads ka maz neliksies. kamon, 3 Ls maxa uz deglavielas lukoila nomazgaat autinju, rokas mazgatuve, kameer dzer limpeni puikas visu izdara... takaa.. dziivo vieglaak! eu, veči! da nelejiet! kur vēl pa trīnīti var auto nomazgāt un vasku uzmest? P.S. man, ja kas, pašai patīk savu autiņu pucēt, da un ļoti labi visi muskuļi izkustās ... tiritomba - deglavielas lukoils! un vaskot jau Tu vari uz uraa turpat aiz moikas..! ··· Auto mazgāšana: Auto mazgāšanas aprīkojums lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu