Auto pilnvara

Auto pilnvara - jautājumi un diskusijas

Auto pilnvara braucot no Latvijas līdz Anglijai (1)
Vai vēl joprojām Polijā strikti skatās uz pilnvaras nepieciešamību. Kā ir ja, piemēram, sevi norādu kā turētāju vai tad arī vēl vajag?
Turētājs un īpašniekss ir norādīti un uzrakstīti auto tehniskajā pasē, ja Tu tur esi , domāju, ka nekas nav vairāk nepieciešams, brauc kur acis rāda. ··· Auto pilnvara: Auto pilnvara braucot no... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Auto ārzemēs bez pilnvaras (15)
Vai drīkst braukt ar cita īpašnieka automašīnu pa Dāniju, Zviedriju, Vāciju un Poliju bez pilnvaras? (gan mašīna, gan īpašnieks, gan braucējs - "reģistrēti" Latvijā?)
Man liekas, ka pilnvarai ir jābūt, ja mašīnas īpašnieks nepiedalās izbraucienā ārpus LV. nekada pilnvara, ja mašīna nav firmas Pilnvaru vajag tikai tad, ja brauc ar firmas auto. Nezinu, vai vēl vajag pilnvaru, ja mašīna ir līzingā, pirms kāda laika ( apm. 2 gadiem )arī tad vajadzēja ņemt pilnvaru no līzinga kompānijas. Pilnvarai jābūt! No privaatpersonas kaadreiz pilnvara dereeja tikai notariaali apstiprinaata. ··· Auto pilnvara: Auto ārzemēs bez pilnvaras lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Nevajag. Un ne tikai uz Somiju. Vienīgi ar poļiem vismaz bija kaut kādas nianses. Copy/paste: When driving in Finland the following documents should be carried:

Full, valid driving licence*
Proof of insurance (third party or above)
Proof of ID (passport)
Proof of ownership (V5C certificate)
While driving in Finland you are required by law to carry the following items. Hefty on-the-spot fines can be issued for failing to carry specific items:

Headlamp beam deflectors: depending on your car, you will either need deflector stickers or have to adjust the beam manually
Lights: all motor vehicles must use their headlights in and outside built-up areas at all times, throughout the year
Warning triangle: compulsory in all vehicles (except motorcycles).
Reflective jackets: in Finland, the legislation concerns pedestrians, who must wear safety reflectors in the hours of darkness (any type of reflector is accepted). Thus, a car driver who steps out of their car in the event of a breakdown becomes a pedestrian, therefore, they must wear a reflector.

P.s. labaak jau uztaisiit, ko visticamaak neviens neprasiis...bet, ja neuztaisis, tad zini, ka visticamaak, ka paprasiis :-)
··· Auto pilnvara: Vai, braucot uz Somiju ar auto,... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu