Auto raustās

Auto raustās - jautājumi un diskusijas

Raustās mašīna + metāliskas skaņas (15)
BMW e46 2005.gads ik pa laikam raustās mašīna un metāliskas skaņas nāk..vests uz servisu ir, neko neatrod, pie kompja slēdz- neko neatrod. Tikko mainīts degvielas filtrs. Varbūt kādam ir bijis līdzīgi un iesaka, kas pa vainu? Varbūt...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Bet varbūt vaina ir elektronikā? diizelis, bendzins , cik nobraukums ?
Ja motora ECM nav klluudaas atminnaa paiistam (neviss servisaa tikai "speciaalisti " pasaka, ka viss ok ) - neko neuzraada, tad tas ir saistiits ar degvielu. Ja filtri mainiiti, var buut pats suuknis , var suukt kur gaisu utt.
piedevas liet nevajagot. neesot labi sprauslām. metāliska skaņa kur? Motorā? Uzberot dūmo? Tā raustīšanās varētu norādīt uz sprauslām, bet metāliska skaņa ar sprauslām nekā saistīta nevar būt. varbūt tā skaņa ir tikai raustīšanās sekas. Izpūtējs kaut kur sitās klāt utt kaa kuram motoram. Nezinu par bmw diizelliem tiessi. Bet ir diizelli, kam ir tiessi izteikta metaaliska skanna , uzberot, tiessi no sliktaam sprauslaam. Nomainot tikai sprauslas, iet kaa bitiite. Un taa skannaa ir taada, ka nezinaatajjs domaa, ka motoram gals ir klaat. man ir pieredze ar sprauslām. var jau būt ka mēdz grabēt. manā gadijumā skaņas nekādas nebija, bet dūmoja un beigās nevarēja pielaist. Ganību dambī restaurē +/- 100eu gabalā. Ja grab motorā, tad galvenais no kā jābaidās ir nevis sprauslas, bet ķēde! Problēmu ar sprauslām gan vajadzētu jebkurā servisā pieslēdzot pie kompja nolasīt. ··· Auto raustās: Raustās mašīna + metāliskas... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Passat b6 (2006) 2.0 tdi raustās (4)
Labdien! Passat b6 2.0 tdi (103kW) sācis raustīties. Tas notiek neregulāri. Bija problēma ar vakuumsūkni- starp vakuumnieku un degvielas sūkni spieda garām eļļu. Tieši dienu pirms pieteiktā servisa apmeklējuma auto pirmo reizi sāka...
Vienu brīdi autiņs krustojumā leca kā varde. Servisā arī neko nezinot. Kompis neko neatrada. Izrādījās pie vainas filtrs (Eiropas standarta) pie izdedžiem (vai kā viņu tur sauc). Filtri vai degviela😎 ja kompis neko tiessaam neraada ( jeb meistars tikai "gudri" izdzeess vissu, lai atkratiitos no probleemas ) , vienoziimiigi nav degvielas, vai gaiss tiek degvielaa , vai uudens baakaa sasalis.(filtri, suuc gaisu kur, suuknni ) Ntaas reizes tas ir bijis taa man, kad probleemas ar diizelliem. Nu nav tur nakaada "rakkesssu zinaatne" tajos motoros.
Jaa, pavisam jaunie motori ir sarezzggiiti, galvas mehaanisms, kaa ssujmassinai, turbiinas daudzpakaapju, un izpluudes sisteem..vesels kompis, bet Tava gadiijumaa, nu nav sarezzggiiti tik tak.
Kaut kā eļļa gar vakumsūkni un raustīšanās, neredzu sakarību. Un filtri kā arī degviela diez vai tur pie vainas. Būtu tev pašam kopis , paprasītu ko dažas grupas dara kad raustās tas auto. Bet ja gribi, vari vērties pie manis personīgi. Gan jau palīdzēšu. Kā te jau raksta, tā nav raķešu zinātne. ··· Auto raustās: Passat b6 (2006) 2.0 tdi raustās lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Auto (Jaguar) raustās kamēr auksts (7)
Iegadajos auto [jaguaru],pielaist var bez problemam,bet kamer uzsilst motors raustas,maina apgriezienus un slapst nost. Kad ir uzsilis ,tad strada normali,kas ta varetu but par problemu.
Mīļo cilvēciņ, kas tev par kazuāru, vai kā viņu tur? Zooveikalā pirki? Kāds dzinējs, gads? Nomaini degvielas padeves sensoru! Taka tagad lauka paliek augstaks laiks vins sak glukot un padod nepareiz degvielu. ja nav fault codes , tad truukst degviela. Filtri, suuknis utt Kas tas par degvielas sensoru?
Pārbaudi dzinēja temperatūras devēju. Kaut kur lieku gaisu sūc ieplūdes kolektorā. Principā daudz kas tur var būt.
Ja tu cilvēk neko nejēdz no mašinas tad nelien tur iekšā, tikai lielākās auzās sabrauksi. Brauc uz dīlera servisu, lai taisa diagnostiku un tad varēsi domāt ko un kā tālāk remontēt... ··· Auto raustās: Auto (Jaguar) raustās kamēr... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kapēc raustās mašīna? (17)
Pastāvot apmēram 10 min tukšgaitā un pēc tam sākot braukt mašīna sāk raustīties ? Kas varētu būt par vainu?
Es domāju , ka pie vainas krāsa!!! Izrādās, pie šādas problēmas ir svarīga marka, izlaiduma gads, krāsa :)
Rikam manuprāt taisnība.
Noteikti sveces turbodīzelim būs pie vainas.
Autor, kam Tu vispār šitādus jautājumus uzdod? :D
Degvielas padeve, datorsistēma, sveces, gaisa filtri - varam šeit minēt bezgalīgi. Pareizo atbildi pateiks autoservisā. Varētu būt degvielas filtrs...bet 2007.gada autiņam tiešām labāk uz diagnostiku... ··· Auto raustās: Kapēc raustās mašīna? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Raustās mašīna uz gāzes braucot (11)
Ir tada lieta ka mašīna raustas uz benzīnu to tā nevar just bet ir tada lieta ka sak ta raustīšanās pazud taka viens cilindrs, bet kad parsledz uz gāzi tad tā raustīšanās ir vairāk jūtama
spole jāmaina es saprotu, ka runa iet par mistisku, no name , autinnu, kurss tiek darbinaats ar mistisku gaazes iekaartu, "100 gadus" vecu ? Ja taa, tad raustiities ir normaali. Kad noggiibs pavisam, cita sstelle buus mums te :)
Vari jau protams samainiit vissu, ko vari pats, ja ir rokas, garaazza, mazliet naudinna. Kaadas kontrollampinnas panelii arii, protams, nezinaam vai deg, vai nee? Par OBDII sstepseli neesi dzirdeejis? Tak iesstepselee diagnostiku, paskaties kodus.25$ elementaars skaneris tik maksaa.
Sveces jāmaina. svečvadi, sveces parasti. talāk jāskatās pec sistēmas kas uzlikta. aizbrauc līdz kādam gāzes kantorim,šie uzreiz pateiks :) Remonts sākot no 50 EUR ··· Auto raustās: Raustās mašīna uz gāzes braucot lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kads ir iepejamais auto defekts? (5)
Benzina motora auto brivgaitaa darbojas bez problemam,braucot parsledzot atrumus augoshaa vai dilstoshaa secibaa auto ristaas,kada var but vaina? P.S.Sveces un degvielas filtrs jauni!
Nu kā tas ir rīstās? Pārslēdzot ātrumus ar mehānisko kārbu vāģis raustās vai tieši dzinējam kaut kas nav (slodzē?). Par kādas paaudzes un nobraukuma auto te ir runa vispār? Tas parādījās strauji vai pakāpeniski sākās piefiksēšana? Tas ir konsekventi - vienmēr slēdzot ātrumus? Tas ir ar haotisma piegaršu - reizēm tā notiek, reizēm nē? Kurā brīdī sākās rausteklis - tad kad sajūgs sāk ķert? Kāda skaņa to pavada? Kā motors uzvedas tukšgaitā gāzējot? Kā motors uzvedas ar izspiestu sajūgu gāzējot?

Tu tak saproti - ka tur var būt dajebkas...un kristāla bumbas mums nav.
daudz un dažādi. beigtas vakuma, gaisa trubas un trubiņas, neblīvi savienojumi ieplūdes traktā, bojāti, nepreizi strādājoši devēji (gaisa masas, temeperatūras utt) Automātiskā kārba vai manuālā? Ja manuālā, sajūgu izspied pirms pārslēgties? Pie kādiem apgriezienieniem pārslēdz ātrumus? Bet vairāk tomēr velk uz Buljons versiju par blīvi starp sēdekli un stūri :D Lieku uz dempferi, vai kaa sauc to elastiigo spararatu. Ja kas - spriezhot peec profila informaacijas - shis viirs braukt maak:) Ja a/m ir dubultmasas spararats tad lieku uz to. A/m ir VW? ··· Auto raustās: Kads ir iepejamais auto defekts? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto raustās! (30)
Ir brīži, kad spiež gāzes pedāli, auto sāk tā kā raustīties. Neatkarīgi, vai iesāc, vai jau brauc. Un arī neatkarīgi kādā ātrumā! Un neatkarīgi vai motors uzsilis vai nē. Sveces nomainītas, degvielas filtrs nomainīts. Tie, kas grib...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
plaisa straavas paartrauceejaa, mitrums !? Iemesli var būt 100 un 1, tā ka pilnīgi bezcerīgs pasākums kamēr zinošs cilvēks kārtīgi neapskatīs...
Gadījums iz dzīves. Situācija pilnīgi tāda pati, un kur tik netika vaina meklēta. Rezultātā izrādījās stulbi banāls, kādreiz autiņam ir bijuši papildus lukturi, un noņemot 1 vads nav kārtīgi noizolēts un nostiprināts. Palielinoties ātrumam viņš reizēm pieskaras korpusam un izsit uz masu.
ja benzīnnieks,kas visticamāk,tad vienkārši papildus gaisu rauj iekšā pa kādu caurumu kādā gumijas gofrā vai salaiduma vietā,kompis nespēj sabalansēt gaisa benzīna attiecību i sākās visāda figņa!vot i visa problēma:) saucās auto prieks neatkarīgs motors! šaubu nav! ··· Auto raustās: Auto raustās! lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
SEAT Leon motors 1.9 tdi pec 2000 apgriezieniem sak raustities (10)
man seatam leonam pec 2000 apgriezieniem sak raustities apgriezieni un sit melnus dumus.
Sāc ar filtriem, tad gaisa mērītājs, bet visprātīgāk būtu uz diagnostiku aizdzīt.... izklausās,ka trūkst gaiss Degvielas filtrs jāmaina, eļļa jāmaina un ja dīzelis sit melnus dūmus laukā, iespējams, ka galvas blīve iet uz beigām, bet to ir grūti noteikt neizjaucot:)) Nav kaut kas labi ar degmaisījuma sastāvu. Jāskatās degvielas padeve, gaisa padeve, devēji, lambda zonde vai nav nomirusi. Varbūt dzinēja gaisa filtrs ciet, jāzina slimības vēsture.. kad kas mainīts pēdējo reizi.. kaput! sāc ar gaisa filtru:) ··· Auto raustās: SEAT Leon motors 1.9 tdi pec... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
BMW 1.8 (8)
Bembis tuksgaita strada normali kad uzdod gazi tada sajuta ka nepietiek degvielas un kad sac gazet tad ari raustas braukt nav iespejams Gaisa meritaju nomainiju lamdas abas ari kas vel var but?
pats tak uzrakstiji degviela trukst.....filtrs ciet vai suknim raziba trukst filtrs 6 lv sukna atjaunosana 25lv.... ja ar degvielu viss kārtībā, tad problēmas var būt ar aizdedzes bloku vai holla devēju. Degvielas sūknis, degvielas filtrs, blīve starp stūri un sēdekli... Benzīns vai dīzelis.. Kura gada vispār? Daudz kas var būt..
Degmaisījuma sagatavošana, gaisa par daudz, degvielas par maz, kas parasti reti gadās..
Varbūt ar aizdedzi problēmas, nevienmērīga dzirkstele.. Testēt vajag, pie datora pieslēgt, kļūdas nolasīt..
Godigi bez lambas var brukt un kas ieteica mainit meritaju sviests es vel piekritu par filtriem bet vaina sukni aserejot trukst jauda ··· Auto raustās: BMW 1.8 lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Mazda Premacy raustās pie zema degvielas līmeņa (6)
Varbūt kādam ir noderīgs padoms par Mazda Premacy,lieta tāda,ka degvielas bākā krītoties līmenim zem puses,auto dzinējs sāk raustīties(troit).
Viens no iemesliem rauj iekšā gaisu . Iemesli ? Nu man tā bija dīzelim , bija mikroplaisa bākas trubiņa un kad sasverās mašīna uz vienu pusi parasti pagriezienos un nav liels ātrums tā var notikt Pašam tomēr neiesaku izārdīt degvielas sistēmu,un kur nu vēl elektroiekārtu.Tādu piegājienu var darīt vecāka ražojuma autiņiem,kam nav borta kompjūters.Ir ļoti vienkārš risinājums.autocentros ir komjūteri,ko pieslēdz pie auto(tas ir drošinātāju kastē),un dažu sekunžulai kā nosaka defektus kas saistīts ar visu elektro iekāru.Ir lietas kuras ar to pašu kompi novērš.Tikai tad var meklēt defektu ,kas saistīts bez elektro iekārtas.Liepājā tāda pārbaude un defektu novēršana maksā tikai 10ls. Parbaudi bakas uztvereju,nesac grabstities
gar iesprici!!!
Ariveco60 pilnīga taisnība, tas ir sūknis, kas šito gļuku taisa. man bmw525tds bija tada problema!baka nak elektriskais suknis kas padod degvielu uz augstspiiediena sukni ja baka suknis nedarbojas tad paliekot tuksakai bakai augstspiediena suknis nespej uzsukt degvielu un masina apstajas! gadu nobraukaju par pusbaku zemak nelaizot sataisiju baka sukni un nu varu izbraukt tuksu baku! varbut mazdai kas lidzigs! ··· Auto raustās: Mazda Premacy raustās pie zema... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu