Auto salona apsilde

Auto salona apsilde - jautājumi un diskusijas

Ford Mondeo nesilda salonu (8)
Sveicināti! Man ir Ford mondeo 2007.g., 1,8 dīzelis. Problēma ir tāda, ka nesilda salonu un burbuļo dzēsēšanas šķidrums bačokā. Motora galvu pārbaudīja, viss esot kārtībā. Servisā saka, ka jāmaina motors. Varbūt vēl ...
Tur būs bojāta galvas blīve- tā ir jānomaina. Nepārkarsē motoru,jo dīzeļi ļoti ātri pārkarst un galva splaisā-mikroplaisās. lai veicas. Ja motorā mikro plaisas auksts dzinējs bačokā neburbuļo, vai jāslīpē galva, bet drīzākais galvas blīves vaina, nenovilkta, vai nepareizi,tie motori ir izturīgi. mašīna ātrāk norūsē kā morors beidzas! atgaiso pečkas radiatoru,ja nelidz-atvieno pečkas radiatoru un izpūt,varbūt kādreiz iebērts pulveritis un aizrauts radiators,tad būs jāmaina Ja tā vien liekas ka blīve beigta un galvā mikroplaisiņas Nav momentā jālien motorā iekšā, vajag sākt ar elementārām lietām ārpus tā. Izskalot dzesēšanas sistēmu, atbrīvojot to no sūdiem, korķiem, nomainīt šķidrumu kā tādu. Skatīties, termostata darbību un pēc darba temperatūras, kā cirkulē šķidrums abos lokos! Atgaisot dzesēšanas sistēmu!Uzbrauc kalniņā un tad lejiņā. ··· Auto salona apsilde: Ford Mondeo nesilda salonu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nedarbojas salona apsilde Subaru outback 2001 (17)
Mašīnai Subaru outback 2001 gada, sākoties vēsajam laikam nedarbojas salona apsilde! motoram uzsilstot ap 40 grādiem viss sāk strādāt! kāpēc tā? Tak normāli būtu, ja uzreiz ieslēgtos apsilde (pūstu gaisu)
Tā arī ir. Ja klimatkontrole paliek uz auto, tad tā sāk pūst tikai tad, kad motors sāk iesilt. Cita lieta, ka vienmēr ventilatoru var pārslēgt rokas režīmā, vai logu atkausēšanai. man puuss siltu uzreiz.3 min silts salons. Autinns gan elektrisks, hibriids.
Paskaties instrukciju savam autinnam, ko tur saka? Varbuut kaados settingos , kas jaapamaina. lai gan....20 gadiigam autinnam vajadzeetu uzreiz puust, kaut aukstu gaisu.
Varbuut irt kaads termoregulaators kur zem panella, kas blokkee to auksta gaisa puussanau, jo...it kaa jeegas ta nav tik un taa...puust aukstu gaisu. Piemeram, bmw jaunaakajiem modelliem vasaraa nepuss uzreiz baigo aukstumu kondicionieris, lai....lai tu....tu vienkaarssi slims nepaliktu. Atdzesee salonu pamazaam. Ar siltumu liidziigi.
Gan jau, ka kompis to regulē, 40 grādi dzinējam ir maz. Citiem auto siltu sāk pūst pie 60- 70 grādiem, tikmēr pūš vēsu iekšā.
(klasiski auto ar siltumu salonu apgādā uzsilis dzesēšanas šķidrums)
Man pat viengadīgam auto uzreiz nepūš siltu! Pirmās sekundes pat arī nepūš ventilators. Bet Tu ieciklējies uz ko nevajag. Pūš pēc nelielas uzsildes? Pūš, priecājies. Dīzelis vēl ilgāk iesilst. Ja klimats, tad kompis saprot, ka pūst nav jēgas jo siltums tāpatās nenāks... ··· Auto salona apsilde: Nedarbojas salona apsilde ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Nissan Qashqai 2012 1.6 nesilda salonu (9)
Nissan Qashqai 2012 1.6 nesilda salonu. Temperatūra rāda ap 90 grādiem. Salonā pūš ledainu gaisu, pat ne remdenu. Kādas varētu būt problēmas?
Termostats, pečka, gaiss,radiators. Daudz kas var būt. Servisā labāk griezties. kompis uzkāries, kurš virina vaļā un ciet gaisa lūkas...iespējams sistēmā gaiss pa vasaru sakrājies "Tosola" līmenis dzesēšanas sistēmā ! jaukssanas vaina. Te jau vissu mineeja. Tomer daudz gadu autinnam.
Kad iesleedz to peccku, gaisu puusss vispaar? Ja puuss, virina vaarstus zem panella? Ja virina, trubas ienaakossaa, un izejossaa no pechkas radiaatora , ir karstas...abas , viena? Cik motora temperatuura ? Kaadaa kraasa dzeseessanas sskkidrums?
Aizdzen uz servisu, teorijas ir,bet praktiski te nelidzes,, ··· Auto salona apsilde: Nissan Qashqai 2012 1.6 nesilda ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nissan Qashqai klimata kontrole nesilda (4)
Esmu iegādājis Nissan Qashqai. Viss mani viņā apmierina izņemot klimatkontrole, jo nu es bruacot nejūtu siltu gaisu. Vienkāršāk sakot man vajadzetu braucot pūst siltu vai pat karstu gaissu, bet es saņemu tikai ļoti remdenu to ...
Ko rāda dzesētājšķidruma termometrs? Ja tas nesasniedz 90-100 grādus, aizdomas krīt uz radiatora slēgšanas vārstuli, tautā dēvētu par "termostatu". cik vecs tas autinnss? Iespied to A/C pogu, tad nāks karsts. Jāpārbauda vai strādā termostats. Ja dzinēja temperatūra uzsilst līdz 80 grādiem, tad jāskatās vai strādā siltummainis. Varbūt nojucis klimata kontroles devējs - temperatūras devējs. ··· Auto salona apsilde: Nissan Qashqai klimata kontrole ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ford Focus siltums zūd (4)
Sveiki. Man ir ford focus 2002 gada dizeliitis. Ir parādījušās divas lietas- ik pa laikam pazūd pagriezieni, logu tīrītāji un kaut kad mistiski pīksts, otra lieta- siltums zūd, (termostats strādā), motora dačiks rāda ka ir ...
Tad vispirms jātiek galā ar šķidrumu - nekas nebūtu jāpielej.
Varbūt kaut kur ir sūce - cauruļu savienojumos, varbūt radiatorā caurumiņš radies un tml.. Sliktāk, ja laiž garām galvas blīve - tas būs dārgi...
Salonu silda/nesilda tad, ja līmenis par zemu. Un sistēma jāatgaiso.
Bet elektriskās vainas ir pašas par sevi.
Piebrauc servisā, un viss būs skaidrs !
gandriiz 20 gadi fordinnam, ko veel....ka tikai ripo :)
Ja zuud dzeseessanas sskidrums, joki nav. Var buut kaada truba, radiaators, klemmes, pat...galvas bliive. Brauc uz servissu, lai skataas. Pie reizes lai paskataas taas elektriskaas probleemas.
Pamēģini atskrūvēt izplešanās trauka korķi. (tik uzmanīgi) Ja parādās siltums, būs problēmas ar dzinēja galvu, blīvi. Gaisu tev vnk sadzen sistēmā. usinjsh - pilnīga taisnība ! ··· Auto salona apsilde: Ford Focus siltums zūd lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kapec slikti silda salonu? (4)
man ir golf 3 1.6l 55kw. kuram nevar piesildit salonu,kat stavu uz vietas tad silda diezgan labi,bet ja jabrauc kaukur talu tad salonu nesilda vienkarsi pus aukstu gaisu.kur tur varetu but ta problema
cik motoram temperatuura, ka pabrauc to gabalu? Ja motors uzsilst normaali, tad vaina pecckaa, vaarstos, vai pats radiatorinnss tai aizaudzis .
Ja motors neuzsislt, maini termostatu.
nomaini termostatu nomaini termostatu, ja nelīdz atgaiso sistēmu... ... un vai sistēmā vispār ir ieliets pietiekami daudz tosola ? ··· Auto salona apsilde: Kapec slikti silda salonu? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nedarbojas salona apsilde (7)
Mitsubischi grandis, ieslēdzot salona apsildi nevienā ātrumā nedarbojas, un auto režīmā arī ne, bet pārslēdzot režīmus var dzirdēt ka releji nostrādā, kas varētu būt par problēmu?
Manam līdzīga problēma. Nesilda ne uz 1, ne 2, ne 3, bet uz 4 ventilators griežas, bet siltums nāk knapi, knapi. Kas varētu būt pie vainas? Ļoti kluss ventilātors :)
Vai arī mehāniski iestrēdzis - bez atvēršanas diez vai pateiksi
trubas, kas iet uz peccku , abas ir karstas? Motors uzsilt vispaar? Ja nepuush aukstu gaisu, tad ventilatora vaina, vai kaut kaada shiibere. Ja puush aukstu gaisu, tad paskaties, vai dzineejs uzsilst. Ja uzsilst - tad .... iisti nezinu, burbulis siltummainii:) Ja ventilators neiet un pirms tam klusi strādāja tad varētu būt ka oģlītes izbeigušās. ··· Auto salona apsilde: Nedarbojas salona apsilde lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Toyota rav4 2006.gads 3.modelis nesilda salonu ziemā (6)
Labdien, manai Toyota Rav4, 2006.gada izlaidums, 3.modelis, ziemā neiesilst salons, pūš remdenu gaisu, bet motors uzsilst ātri, bet peckas trubas aukstas. Kas varētu būt par problēmu? Auto no Itālijas, varbūt kaut kas atslēgts? ...
Vispirms paskaties ja ir pietiekami daudz tosola. Pec tam paskaties "heater core". Tosola līmenis, kā jau te minēja, termostats. Bet vispār nesaprotu KĀDA JĒGA tev uzdot šādu jautājumu. Auto jādzen uz servisu, tur meistari visticamāk zina ko darīt un problēmu novērsīs. Tak neba pats sev zobus labosi. nav cirkulaacijas pecckas radiaatoraa, jo tas no nelietossanas (Itaalijaa bijis tomeer) aizaudzis.Vai arii kautkas ciet, kaads reguleessans vaarsts tajaa linijaa uz to peccku.
Motors silst normaali?
Apskaties tosola līmeni un ja tad nesilda...dodies uz normālu servisu. 1.termostats 2.trubiņa aizdirsta ··· Auto salona apsilde: Toyota rav4 2006.gads 3.modelis ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Audi A4 1,6 benzīns 95.g. - sildītājs ļoti vāji silda (8)
Audi A4 1,6 benzīns 95.g. Ieslēdzot "pečku" ir ļoti vāja siltumatdeve un ar tikai tad, ja pūšanas ātrums ir uz 1. Kādi varētu būt iemesli?
Ja nav klimats, tad visdrīzāk jāatgaiso pečkas radiators, jānomaina termostats, vai jālabo gaisa plūsmas regulēšanas vārsti/troses.
Ja klimats, tad jāslēdz pie kompja...
Ja peckai ir elektroniska vadiba.tad apaksha motorins nojucis kas virina zaslonkas.ja mehaniska vadiba.tad termostats vai peckas radiators aizaudzis Nu un kādu tev rāda dzinēja temperatūru - tieši šajā aukstajā laikā, kad pabrauc teiksim minūtes 10-15 ? Varetu but peckas radiators aizsities ciet.uzsildi lidz 90c.temp.un tad pameigini.ja nesildis.tad paturi aborotus vismaz 2000.ja sildis pecka.tad iespejams termostats beigts. Var būt termostata defekts vai dzinēja kontroles sensors defekts.Bet,var noprast pēc uzrakstītā,ka apsildes ventilators strādā tikai uz 1.pirmo ātrumu,tad iespējams,ka rezistors ir bojāts. ··· Auto salona apsilde: Audi A4 1,6 benzīns 95.g. - ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Auto salonu nesilda (14)
motora temperatūra ir 90 C, bet salons ir auksts. Stāvot uz vietas neliels siltums nāk, braucot pa šoseju pūš aukstu. Siltuma truba, kas ieiet salona ir karsta, izejošā rendena. Salona radiatoru skaloju, nebija aizsērējis. kur ...
Kas par mašīnu? Gads? Visticamāk klape no aukstā nepārslēdz uz silto! Nav atgaisots. Ir dazhi autinji, kur ar atgaisoshanu ir paliels chakars. Pirmaamkaartaam gaisosana! Tad pieslidz un pasrbaudi termostatus! Padzīvojušam autiņam iespējams,ka dzesēšanas sūknis nepietiekami dzen cauri. Plīts ir mazajā lokā ar lielāku pretestību un plūsmas nepietiek-aiziet pa vieglāko ceļu. Braucot gaisa plūsma lielāka un nespēj uzsilt.
Kā ir stāvot un darbinot ar lielākiem apgriezieniem?
...krāns ar varbūt aimirsies pieslēgt...trosītes apvalks atvienojies un krāns neveras... ··· Auto salona apsilde: Auto salonu nesilda lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu