Auto slāpst nost

Auto slāpst nost - jautājumi un diskusijas

Slāpst nost (17)
Opel Astra 2009 1,7d Iedarbinot pēc mirkļa noslāpst, tā vairākas reizes. Kad uzsilst , tad neslpst.is niķis parādās nākot rudenim un ziemai.....Vasarā vispār nekas, tāds nav.Kas varētu būt par vainu?
"Acīmredzot tev sagājušas dirsā (..) kluči" :D Sen nebiju tā smējies :D :D :D Acīmredzot tev sagājušas dirsā bremžu kluči un jāmaina ātrumkārba. Un ja tev buus taa laime ka gaisu suuc kur sisteemaa.un plusaa suuknis jaaremonte.jk spuedienu netur tad droshi vari stumt uz tolmeto to kasti..taads remonts nomainit visas trubas plus suuknja remonts..izmajsaas ap 1500..un ja knauzereesies un meeginaasi fragmentaari ko tausiit un cereet ka esj uzmjneejis gaisa nopljudes vietu.tad cipars buus 2000..bet ir pluss.pabarosi servisa gimenes.. taatad = probleema nav uzradusies tikko. Bet cilveeks jaajaas vismaz pusgadu/pirms pusgada/gada. Regulaari. Servisu nav apmekleejis. Ok, es nesaakshu teemu par nopistiem dirseljiem, bet nu - afftar, ko tu te na haljavu ceri uzzinaat? ka tas ir normaali? ka nevajag neko remonteet, jo naudu remontos izgaazh tikai lohi? kaads te peec kristala bumbas noteiks 5 centu veertu detalju, ko nomainiit? Ja tu nerisini shaadus/nopietnus defektus, tad - turpini vien shaadi jaaties, kaa esi to dariijis liidz shim. Jānomaina gaisa masas mērītājs ··· Auto slāpst nost: Slāpst nost lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
ellas lapa+stop iedegas pie sprieguma krituma,akis(generators,uzlade,vai spr.vados,kontakti)
.... visdrizak ari ir!
traktoram ? Tas tikai loģiski! Ja tu uzdod šādu jautājumu, tad visticamāk, ka pats neko nedarīsi.
Ja jau pats neko nedarīsi, tad nemoki sevi - ar steigu ved auto pie meistara, lai tad viņš viņu troubleshūto.
Braukāt ar tādu kondīciju nebūtu ieteicams.
Kad saremontēsi..ieliec atbildi,interesanti,kas par figņu..))) ··· Auto slāpst nost: Braucot iedegas ellas un stop ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
VW Sharan 96g benz. iedarbinot, lenam noslapst. (3)
Sveiki, varbuut, kads var palidzet.. Tatad iedarbinot masinu, vina lenam noslapst, iedarbinat var ja mazliet pacakarejas, un paspiez gaziti. tad itka aiziet. nedarbojas, ar i kodicionieris, pareizak sakoyt darbojas... ta ka nevar ne ...
Klemmes akkiitim, masas vadi.....lai gan kondisskka var buut vienkarssi sagadiisanas peec nospraadzis.
Var jau buut, ka arii degvielas filtrs aizaudzis.....
izskaties tīri ok, vari pačakarēties vairāk un mašīnu nemaz nedarbināt, noķer sev kādu baudu.
bet par mašīnu, saprotu, ka pati gatavojies remontēt, skrūvēt, ārdīt, mainīt, ja meklē vainu, tev instrumenti ir, ja neskaita čakarēšanās verķi ?
Tas jau normali,ka pats grib,skruvet. ··· Auto slāpst nost: VW Sharan 96g benz. ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Volvo s40 2.0t slapst nost mototrs kad ir uzsilis (6)
man ir tada lieta ka manam volvo s40 2.0t slapst nost mototrs kad ir uzsilis un jauda reizem trukst.bet galveno kart man vajag tikt vala no ta ka slapst nost varbut kadam ir bijis sada problema??ko man darit?kad pie kompa sledz klat ...
Lambdas dažiem motoriem ir divas, vai arī vadi nav kārtībā, labs gan servisss, kas lambdu nomaina, naudu paņem bet vai strādā nenočeko... un kas pirms maiņas caurzvanīja vadus? vai kompis rādīja nesaprotami lielumi vai ķēdes pārāvums? vai pirms maiņas pie vecās zondes nepieslēdzās kontaktā un nepalūkoja kādus rādījumus tā dod? ja nebija minētie darbi veikti tad mainīt zondi bija kā loterijā, bieži vien citas dzinēja problēmas ietekmē zondes rādījumus kas savukart liek mašīnas smadzenēm izmest kļūdu uz zondes rādījumiem un utt Janomaina degviles filtru Gan jau kur ieplūdes kolektorā kāda gaisa sūce. Te arī kļūdu rakstīs uz zondi.
Kā nodiagnosticēja ka tā ir lamda? Kļūdas nr. Nebija vnk rakstīts ka 1. lamda sajuta ka degmaisījums ir pārāk liess?
Lamdas rādījumi šajā gadījumā ,visdrīzāk, atbilst īstenībai. Jāmeklē iemesls citās sistēmās. Loģiski domājošs speciālists pēc lamdas radījumiem vainu var izsecināt. ··· Auto slāpst nost: Volvo s40 2.0t slapst nost ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Audi 80 b4 slāpst braucot (6)
Braucot mašīna nospāpst un pēc laika pastāvot mašīna atkal iet(1994 gada mašīna)Servisā pie kompja neko neuzrāda, viss esot ok.Paldies!
degvielas filtrs ciet Vai arī bākā veidojas vakuums. Kompis jau lielāko daļu problēmu neuzrāda, viņš nav visuvarens diemžēl. sasalis filtrs.Baakas ventilaacijas sisteema aizsalusi,degvielas trubinnas aizsalussas, jo pilnas ar uudeni bija , ledus baakaa...taa varetu turpinaat.
Samaini visu fitrus, ielej baakaa kaadu daargu ziemas degvielas piedevau, kas sskkiidina uudeni , nellauj kondensaatam veidoties baaka.
.....Te jau visu pateica...tikai gribu piebilst ..ar tām piedevām der uzmanīties...labāk jau noņemt un iztīrīt bāku. sāc ar filtriem. tukšgaitā pietiek degviela lai motors darbotos, kā uzdod patēriņu, filtrs tik daudz vairs nelaiž cauri un slāpst ··· Auto slāpst nost: Audi 80 b4 slāpst braucot lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Audi a8 2005. gada slāpst nost (10)
Sveiki! Tikko iegādājos Audi A8, 2005. gada, 3.7 benzīns, quatro. Nobraucu 400km, viss bija oki, tad pēkšņi sāka zust jauda un raustīties, riktīgi rīt degvielu pat bez slodzes no kalna patērīņš bija 20l uz 100km. Pēc tā ...
Samaksa naudu kaartigam elektrikjim! Kur tad Tu uz 200km/h brauc?? Leenaak brauksi taalaak tiksi! Audi :D kāda turbīna iespējams atliekusies, liec pie kompja, skaties kļūdas... Ja arī kāda gaisa truba pušu tad drīzāk pie/uz/no interkulera, filtri tevi neglābs... Nomaini izpūtēja izplūdes filtru (kvēpfiltru) un pārbaudi zondi. Ja būs pareizā vaina, uzraksti man, lūdzu, atbildi. Nu vienvārdsakot... ved pe mumsuz kuldīgu, sataisīsim... :) speči no padomju laikiem ar lielajiem motoriem... bet vispār... ja kompis neko neuzrāda, tatad mehāniska vaina, truba pušu, utt, kur spiediena zudumi parādās utt, ko arī kompim vajadzētu uzrādīt.... kas sajēdz auto, vainu atradīs. Pie viltus dakteriem nav ko iet. ··· Auto slāpst nost: Audi a8 2005. gada slāpst nost lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Auto noslāpst braukšanas laikā! (17)
Vakar tā notika 2 reizes! Par ko tas liecina? kas jādara?
Man arī pāris reizes tā ir bijis, bet iemesli bija atšķirīgi....Bet, ja godīgi, nesaprotu tos, kuri profesionāli risināmus jautājumus (medicīna, auto utt) uzdod šeit. Labāk jautā savam automehāniķim - mēs jau te varam, maksimums, padalīties pieredzē un izteikties ar ticamības pakāpi "varētu būt", no kā absolūti nav jēgas.... Un dīzeli nekad nepirkšu, jo zinu kādas ķibeles ar tiem ir salā. Lai jau te daži stāsta, ka tā nav, bet kā redzat, ir gan. šādā veidā nav iespejams neko konkretu pateikt .daudz variantu .pirmais degvielas filtrs netirs un aukstumā visi mēsli sabiezē filtrā .vasaras degviela diezvai varēja būt benzintankā .pirmo filtru vajag nomainīt Man kkad senā pagātnē bij šitāds joks. Izrādijās, bākas vāciņam caumurs aizsalis... edding pērc kaut zirgu, ja māki par viņu parūpēties. Un nomaini auto revisu, edding dēls. ··· Auto slāpst nost: Auto noslāpst braukšanas ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Auto pielec un noslāpst? (14)
auto opel kadett 1.6i bendzīns 1988 gads.Pie luksafora braucot noslāpa.Pēc pustundas ar pirmo pieleca pabrauca kādu 1km atkal noslāpa.Uzreiz pielast nevar.pēc kāda laika pieleca un atkal pec laika braucot noslāpa.Un tagad tikai ...
brīvgaitas regulators?
silts dzinējs arī slāpst?
paņem visu par 180 eiro un varēsi eksperimentēt.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/kadet/bgiep.html
Tīri sūkni bākā. Iesaku skatīt degvielas bākā uztvērēja sietiņu, tas ir viens no iespējamiem iemesliem. Der arī paskatīt, kad nelec, vai ir dzirkstele svečvados, ja ir un nelec, tad degvielas sistēmā problēma, ja nav tad aizdedzes sistēmā. Starp citu, jollyroger ieteikums ir ļoti prātīgs. Savulaik, kad cīnījāmies par opeļa izdzīvošanu (tas bija kādi gadi 17 atpakaļ, un ģimenes atmiņu vakaros tiek pieminēts ar sirsnīgu mīļumu, kā dārgs, bet demenciāls radinieks), nopirkām "donoru" - otru tādu pašu bēdubrāli, no kura tika paņemts viss iespējamais un neiespējamais. Sanāca pat tīri braucams auto, ko vēl ar uzviju pārdevām. Divi nosacījumi - jabūt vietai kur skrūvēt, un kaut kas no tas skrūvēšanas jasajēdz. Toties ir nodrošināts veids, kā pavadīt visus brīvos vakarus - saucas "Sekss ar opeli".:) Veiksmi!:) ··· Auto slāpst nost: Auto pielec un noslāpst? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Mašīna slāpst ( bmw ) (11)
Izlīdziet,lūdzu,nespēju saprast,kas vainas. Mašīna brīžiem iet labi,bet brīžiem braucot sāk raustīties un atlaižot gāzi, slāpst.Iespējams aukstā laika ietekmē,jo tas sākās,kad sākās aukstumi
Degvielas sistēmā var būt iekļuvis ūdens, kas tagad sasalst. Risinājums - iztīrīt VISU sistēmu, nomainīt filtrus. Var meegjinaat baakaa pieliet kaadu puslitru shnjabja.
Ja degvielaa ir uudens, tad cik zinaams, tas nesasaistaas ar benziinu. Un nogulsneejas baakas apakshaa. Shnjabis (spirts) ar uudeni sasaistaas un sajucaas ar benziinu, nokluustot degvielas sisteemaa sadeg kopaa ar piesaistiito uudeni.
Bet.
Par cik turaas miinusi, tas uudens baakaa savaa pamataa ir sasalis, taa kaa dereetu to auto pirms shaadas operaacijas iedzit siltaa boksaa. Svaadaak ledus jau ne ar ko nesajauksies.
Ziemaa vispaar ir ieteicams reizi pareizei pieliet shnjabiiti, un braukaat peec iespeejas ar pilnu baaku, jo tad siltajai degvielai kas naak no obratkas nonaakot pustukshaa baakaa tur veidojaas uudens kondensaats. Ka atkal sasalst baakas apakshaa.
Ja DD, tad varbūt bāciņā vēl vasaras degviela vai arī esi ielējusi " kreiso" un tāpēc raustās un slāpst. Būsi sūdīgu degvielu sagāzusi, filtri ciet. Es vasarā pamanījos no sarūsējušas kannas saliet mēslus bākā un parasto 40 min vietā no darba braucu 3 stundas..brīžiem gandrīz vai jāstumj bija. Servisā iztīrīja bāku un filtrus un tas joks man izmaksāja nieka 70ls. Tagad skatos,ko leju bākā. Iespējams ka jānomaina svečvadi vai kāda svece niķojas. ··· Auto slāpst nost: Mašīna slāpst ( bmw ) lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Opel Frontera 2.3D pēc minūtes noslāpst (11)
Sveiki, nesen iegādājos Opel 2.3D 1994.gada un tagad pie lielajiem aukstumiem opelis vairs negrib ilgāk par minūti rūkt. Proti opelim nomainīju visas sveces un akumulātoru cerot, ka atrisinās problēmu. Tagad pēc iedarbināšanas ...
Es noveltu vainu uz degvielas padeves sistēmu - kaut kas piesalis vai aizsalis. Varbūt bākā bijis ūdens. Arī sāktu ar degvielas sistēmu , filtriem Ir bijis gadījums , kad gandrīz mašinu atdevu lūžnos, jo rūca ar pārtraukumiem. iemesls irādījās prozaisks: biju, braukdams pa visādiem ceļiem, pielocījis bākas dibenu pie degvielas ņemšanas trubiņas gala. pamegjini 10% benzina pie degvielas pieliet. vecajiem motoriem pie -20 vareeja pat 20% liet bet ar 10% tavaa gadiijumaa vajadzeetu pietikt. un var ari uz baaku 1l spirta lai uudeni piesaista. Nomaini filtru, ja nepaliidz, jaataisa valjaa baaka, un jaaskataas, man bja liidziga shaize, tikai vasaraa, degvielas baakaa pienjeemeejs ir taadaa kaa glaazee, kam apkaart ir nosaciits rupjais filtrs (sietinjsh) un tas bija viscaur aplipis ar netiirumiem taa ka degviela tikai leenaam suucaas tai netiirumu kaartai cauri. It seviskji, kad degvielas ir maz baakaa.
Pameegjini pieliet pilnaaku baaku. Varbuut arii baakaa ir izveidojies kaads ledus korkjis no kondensaata
...saule lec, varde lec, Opelis nelec... / garāmejot nosmaida/ ;) ··· Auto slāpst nost: Opel Frontera 2.3D pēc ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu