Autobusi

autobusi foto attēls

Autobusi - jautājumi un diskusijas

Kur nopirkt Ikarus autobusu (4)
Man tāda doma ir iegadāties ikarusu un parbuveet, bet kāds nezina kur viņus var iegadāties, un cik viņi varētu maksāt ?
nu veciit... driiz tie ikarusi tiks visi norakstiiti tad vareesi pirkt desmitiem... Paintereseejies kaadaa no autoparkiem. Viena autoparka shoferi-mehaanikji restaureeja veco iakrusu nu to, kuram priekshu no pakaljas nevar atshkirt, izskatiijaas jau labi! Jebkurā autotransporta uzņēmumā. Lielākā daļa jau ir norakstīti un lēnām tiek griezti lūžņos, tb par lūžņu cenu, man šķiet, vajadzētu varēt iegādāties. riigas autobusu parks vai kaa vinjsh tur saucaas, ja nemaldos viens ir kleistu ielaa...:) ietgādāties viņus var tēlavā vai rīgas satiksmē cena ir atkarīga no tā kādā stāvoklī ··· Autobusi: Kur nopirkt Ikarus autobusu lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur atrast autobusu sarakstu uz Kolku? (6)
Saprotu, ka no Rīgas uz Kolku tiešais autobuss neiet. Ne Ventspils, ne pašas Kolkas mājaslapā neatradu autobusu sarakstus, kuri kursētu starp šīm vietām. Varbūt kāds ir vērīgāks vai zinošāks šajā lietā?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
No Rīgas uz Kolku var tikt 5x dienā:
https://www.1188.lv/satiksme/starppilsetu-autobusi/rigas-sao/kolka/105317/104256
Savukārt, ja jātiek no Ventspils uz Kolku, jāskatās ar pārsēšanos Dundagā, Talsos vai Rojā.
Ja nav savas mašīnas, es laikam no Ventspils uz Kolku riskētu braukt ar stopiem- laikam ap 80 km pa taisno.
bezrindas.lv , autobusu biļetes.Iedos visu sarakstu. No Ventspils uz Kolku ar autobusu saprātīga varianta nav (izskatās, ka nav arī nesaprātīga). No Rīgas bez problēmām. Rīgas autoostas mājaslapā.

http://www.autoosta.lv/kustibas-saraksts/
Noteikti ir autobusa pieturā, Kolkā! ··· Autobusi: Kur atrast autobusu sarakstu uz... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Autobusi Rīga- Viļņa (9)
No Rīgas uz Viļņu tikai Ecolines un Lux express autobusi ved, jeb ir vēl kāds pārvadātājs?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Kā reiz Luxexpress ir reiss 11os vakarā, lai 3os no rīta būtu Viļņā. Pirms lidojuma jābūt 2h lidostā (vismaz to iesaka). No autoostas līdz lidostai ir 1h ko iet kājām (vai 10min ar taksi :))
Bet es brauktu iepriekšējā dienā un to nakti paliktu viesnīcā. Viļņa ir pietiekami lēta vieta, lai nevajadzētu par to pārmērīgi uztraukties :)
Šķiet, ka Flybuss kā reiz ir pieskaņots Ryanaira reisiem. Esmu braucis uz Kauņu ar tādu :)
AirBaltic, Eurolines, FlyBuss :) Pieļauju, ka ir arī kaut kādi šoferi, kam jābrauc uz Viļņu un var paņemt ceļabiedru līdzi.
Un domāju, ka ir arī lokālie transporti, tādi kā - Rīga-Bauska, Bauska-Paņeveža, Paņeveža-Viļņa :)
P.S. AirBaltic, varbūt, pat ir lētāk par autobusiem :)
Tiem, kas brauc ar "Lux Express" autobusu uz Viļņu ar mērķi nokļūt lidostā vēlu naktī,agri no rīta, pastāv iespēja mājas lapā pasūtīt kopā ar autobusa biļeti taxi pakalpojumu par 5.80 euro. Nakts braucienam uz lidostu ļoti sakarīga cena- lētāk nekā speciāli apmesties viesnīcā ! Taksis gaidīs autobusa pienākšanas vietā pie t/c "Panorama".
No autoostai līdz lidostai var arī nosoļot mazāk nekā stundas laikā pa diezgan skaistu maršrutu, taču tajā ir daudz pagriezienu un mazu ieliņu vai pat lauku celiņu, tāpēc or jāprot labi orientēties, kaut vai ar to pašu GPS ! Turklāt uz "Google Maps" aplikāciju arī nedrīkst akli paļauties - pašam jāiestāda precīzs maršruts, jo pat kājāmgājēju īsceļu tā norāda pa 6 km apkārtceļu no otras puses skrejceļu.Gndriz visā maršrutā ir normāla platuma trotuārs, vienīgi posms no "LIDL" lielveikala lidz viaduktam nav asfaltēts, bet ir taciņas ar drošo pārklājumu, tajā skaitā čemodānam ar riteņiem.
LuxExpress ir ok, bet vinju noliigtais takshu kantoris ir baiss. No Viljnjas autoostas uz lidostu ir eerts pilseetas busu marshruts. 4 km x 1.16 + 1.45 = 6.09€ Tāda ir orientējoša taxi nakts cena no autoostas.

Nemērot, pēc kartes Panorama izskatās vairāk kā 2 reizes tālāk no lidostas kā autoosta.

88N autobuss no pieturas Aušros vartai apmēram ik pa pusstundai. Maksā 1€
··· Autobusi: Autobusi Rīga- Viļņa lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Autobusos trūkst gaisa (25)
Nesaprotu, kā cilvēki var izturēt tajos pārkarsušajos pilsētas autobusos, kur gaisa trūkst tā, ka cirvi var pakārt! Brauc 50 - 70 cilvēki autobusā un never vaļā logus. Un tas vērojams katru dienu. Vakar braucu mājās, neizturēju - palūdzu...
Pilseetnieki no tiira svaiga gaisa apreibst un kriit no käjäm. Vinjiem izstädääs atkariiba no izplüdes gäzeem. Cilvēki tādos autobusos nebrauc... :D Autobusos pārvadā Tautu...!!! Bet Tauta var paciest daudz vairāk... redz agrāk Tautu veda līdz pat Sibīrijai lopu vagonos un daudzi pat aizbrauca līdz galam... Tik kāpec šeit tāds jautājums, nevis Rīgas satiksmē? Ja jau atļaujies patvaļīgi par cilvēku saukties, tad arī rīkojies atPilstoši. Tad jau labāk paciešu "cirvi gaisā", nekā pēc tam mocos ar sapūstu skaustu vai vēl ko tik pat draņķīgu - kā rezultātu no svaiguma cienītāju atvērtā loga un katrā pieturā atvērto durvju radītā caurvēja. Daudzi cilvēki kļūdaini domā, ka no caurvēja var saaukstēties - tā nav taisnība. Saaukstēšanās ir tikai dēļ sliktas imūnsistemas. Bet par sabiedrisko transportu - lietoju samērā bieži, nekad ipaša problēma nav bijis atvērts logs, ja tas nepieciešams vairākumam. ··· Autobusi: Autobusos trūkst gaisa lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu