Autoskola

autoskola foto attēls

Autoskola - jautājumi un diskusijas

DBS autoskola (1)
Varbūt ir viedoklis par šīs skolas instruktoriem? Kuru tad ņemt, un kuru nē?
Neviens objektīvi Jums neatbildēs!Katram ir sava pieredze! ··· Autoskola: DBS autoskola lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kuru autoskolu izveleties? (16)
Lugums padalities ar savu pieredzi par autoskolam Riga. Kuru ieteiktu un kapec + un -. Autosklola vajadziga B kategorijai. Ka ari interese labs brauksanas apmacibas instruktors.
42x+37x- piedod, bet neticu, ka ir drošība uz ceļiem, kad esi pie stūres. autoskolas tagad visas vairāk vai mazāk līdzīgas, bet tas braukšanas instruktors - tas ir svarīgs. Un nederēs kāds konkrēts vārds/uzvārds. Baigi svarīgs ir personīgais kontakts - ir vai nav. Un tas kā nu kuram izdodas. Gluži kā ar to klikšķi ;) Māris Znotiņš "Vanagā", vēl arī Aigars Strazds vai viņa sieva Svetlana Strazda. Visus kontakstus var atrast google. Viss atkarīgs kā vēlies iemācīties braukt kā stulba blondīne kas maisā pa kājām, vai kā normāls vecis. Visu nosaka naudas daudzums ko vari atļauties maksāt par mācībām Raimonds Alksnis - ļoti labi iemācīja braukt!!! ··· Autoskola: Kuru autoskolu izveleties? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kuru autoskolu izvēlēties? (18)
Mazā māsa grib nolikt tiesības. Varbūt ir kādi ieteikumi? (Vēlams Rīgas centrā- dzīvo Artilērijas ielā). Cilvēciņš tā apjucis, ka nevar izvēlieties un tādēļ tā lieta ievilkusies. Pati liku Jelgavā Mustangā un ļoti nepatika, tādēļ nevaru...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Dzeina1987, nav īsti saprotams, kā varējāt tikt pie tiesībām autoskolā eksperts, ja tā ir tikko dibināta un tikai tagad formē savas pirmās grupas. :) Pirms 3 mēnešiem minētais uzņēmums pat dibināts vēl nav bijis (saskaņā ar Lursoft). :) Mācījos autoskolā Eksperts, sākumā domāju iet uz Credo, bet tad atradu Eksperta piedāvājumu facebook, paskatījos mājaslapu autoskola-eksperts.com, ļoti patika redzētas, tāpēc arī pieteicos. Pie tiesībām tiku apmēram 3 mēnešu laikā, man liekas, ka tas ir labi. Ir dzirdētas labas atsauksmes par Vanagu un GRoss. Ne tās labākas par Mustangu un Fortūnu. Kaut gan, to instrutoru ir tik daudz, ka kā kuram paveicas. Teoriju tāpat paralēli tam, ko autoskolā māca mājās vajag lasīt un pārlasīt, bet braukšana... Kā paveicas ar instruktoru (pieļaujot, ka ar vairākiem braukāt vienlaicīgi būtu baigi sālīti) Vislabākais Intruktors Uldis Bērziņš www.vintras.lv

Pati pie viņa izgāju apmācības :)
Izvelies Auto prieks, viss labākā autoskola un ņem instruktoru Arvīdu, viņš ir arī pasniedzējs autoskolā. ··· Autoskola: Kuru autoskolu izvēlēties? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Nepareizi noformulēts jautājums- kurā autoskolā ir labākie instruktori, kas labāk iemāca ?! Jēga, ja "viegli "noliek un tad tikpat "viegli" brauc pa ceļiem- degpunktā var skatīties........ Cerams kad nekad Rigā nebrauksi ar savu mašīnu. Te bez tevis pietiek nemākuļi uz ielām kas viegli dabujuši savas apliecības un izraisa avārijas situācijas. Braukšanas un teorijas eksāmenus liek CSDD, eksāmens autoskolā tikai nodrošina pielaidi csdd eksāmeniem, līdz ar to vieglāka nolikšana autoskolā biežāk rezultējas ar izkrisšanu CSDD eksāmenos Mācies,no nelaimes Tevi izglābs kašķīgs,piekasīgs,prasīgs,ideāls instruktors-kad būs īstais mirklis Tu viņu atcerēsies un teiksi paldies par to ka vņš tevi lamāja............ CSDD buus veel gruutaak :) ··· Autoskola: Kurā autoskolā vieglāk nolikt... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Autoskolas izvēle (7)
Kuru autoskolu no daudzajiem piedāvājumiem Rīgā izvēlēties labāk? Kritēriji - attieksme, mācīšanas stils, instruktori.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
VANAGS. Varu arii viena laba instruktora nummuru iedot. ja vajag raxti man PM ``BCD``-nekādas šmaukšanas,instruktors Māris labais:) tikai un vienīgi VANAGS
pasniedzējs Lagzdiņš the best
instruktori arī ir ļoti labi - tas pats Lagzdiņš labākos ieteiks
Viennozīmīgi-Vanags:) Un instruktors Andis:) Ir taču interešu grupa AUTOSKOLAS. Šeit rakstītājiem ir tikai parsoniskā pieredze, kamēr man profesija. Uzrakstiet man un es paskaidrošu kas un kā.. ··· Autoskola: Autoskolas izvēle lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Labākā autoskola (5)
Jautājums jau daudz cilāts, bet nu tomēr. .. autoskolas - Gross, Mustangs, Vanags. .. kura būtu labākā (attieksme, reālās cenas, instruktori, mašīnas utt :)
apskaties CSDD...rezultaatus ;) es tev ieteiktu mācīties vanagā,mani pilnībā apmierināja ;) Vienu varu pateikt lielajās autoskolāsir pasmagi ar instruktoriem viņiem nekad nava laika tajau nav macīšanās kad pabraukt var tikai vienu reizi nedēļā. Nu vispār ka gadās vēl ir ,,Ripo-2,,Tērbatas ielā...arī labas atsauksmes... Vanags. Visas savas kategorijas ieguvu Vanagaa un saliidzinoshi aatri ··· Autoskola: Labākā autoskola lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Autoskolas instruktora maiņa (15)
Vai var mainīt savas autoskolas instruktoru pret citu no citas autoskolas. Nobrauktas jau 40 akadēmiskās bet nav pat parādītas vietas ku notiks CSDD eksāmens. Nauda iztērēta jēgas nekādas!!!
Kā gan instruktors var zināt,pa kurieni eksāmenā liks braukt? Labākajā gadījumā,ja nav liela pilsēta,viņš var parādīt problemātiskās vietas,kur parasti pieļauj kļūdas. Taču eksaminētājs var izvēlēties arī pavisam citu maršrutu. Kaapeec jaannem oblegaati stundas , kautkaadas , ja cilveeks maak braukt ?
Manupraat, pa ja spiezz oblegaati nnemt taas stundas (cik? ) , tad 40 stundas ir daudz jau. Ja veel neiet taa rulleessana, nu nezinu....:( Varbuut, ka tiessaam instruktors izmanto to, ka esi...leenaks, kaa citi , vaia rii gaida, kad saaksi vienkaarssi labi braukt ?
Te ir stāsts par naudas nokāšanu no instruktora puses, kas ir raksturīgs Rīgas instruktoriem, bizness. Mans puika pamainīja , pag. gadā lika tiesības. Nobrauca Rīgā, nomainīja instruktoru, pabrauca pāris reizes un nolika mazpilsētā. Liec, kur vēlies. Bet , ja saproti, ka instruktors luni dzen un ir negodīgs, drīkst nomainīt. Maini skolu. Pati mācījos braukt pavisam nesen, skolas instruktors neko nemācīja, sēdēja savā telefonā vai planšetniekā. Paņēmu privāto instruktoru un pēc mēneša jau droši varēju braukt (2X nedēļā pa 1,5 stundai, bez otriem pedāļiem). Skolas instruktori redz "slaucamu govi" un neko neiemāca, parkoties privātais iedresēja pāris nodarbībās. Privātais izbrauca visus eksaminācijas ceļus iespējamos, bīstamākās vietās izbrauca un parādīja kur biežāk aiz neuzmanības palaiž garām zīmes. Pārdaugavā tādu vietu ir daudz, it sevišķi ap Āgenskalna tirgu. Meklē draugus kas ar Tevi "paauklēsies". Galvenais, lai būtu nauda ko samaksāt. Nevienam taču neinteresē, kas tev mācīja braukt. Vajag tikai to noteikto minimumu nobraukt. Jo instruktoram laikam jāapstiprina, ka kaut cik jēdz no braukšanas un vari iet uz eksāmenu. ··· Autoskola: Autoskolas instruktora maiņa lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Palīdziet izvēlēties autoskolu jaunietei (10)
Labadiena. .Meita šogad pabeidza vidusskolu. Ir vēlme uzdāvināt autoskolas kursus. Varbūt varat padalīties pieredzē kam ir jāpievērš uzmanība. No savas pieredzes varbūt varat ieteik autoskolu un arī braukšanas instruktoru. Un vēl redzēju,...
Pats te liku tiesibas...visu saprotoshi izskaidro un pati Kristine strada par instruktori. http://www.kristineautoskola.lv/ Meita mācījās Credo centrā , znots Mustangā Bolderājā . Pirmie instruktori nelāgā , otrais ar kuru aši un operatīvi tika noliktas tiesības - Vadims no Vanaga. Pati simts gadus atpakaļ skolā Ripo , kad tur bija vēl vecie pasniedzēji un instruktori . Ar pirmo piegājienu , bez pārmaksām. Es ari gaju un noliku Kristines autoskola. Loti patika pie Kristines. Es mācījos Vanagā. Instruktori gan jau pa šo laiku mainījušies. Bet ja tagad ietu, kur tuvāk mājām. Galvenais, lai pats mācās, pasniedzējs galvā neko neieliks, ja negribēs vai necentīsies. Autoskolai nav nozīmes, jo braukt reāli iemāca instruktors. Ir jāizvēlas labs instruktors, jāuzzin ar kurām autoskolām viņš sadarbojas un tad pārējais jau ir automātiski.
Labs instruktors, kas pieiet darbam atbildīgi apkārt nemētājas. Stingrs, dārgs, bet afigenna labi padara savu darbu (ne vienmēr savienojams ar trauslām dvēselēm): 2-9-4-3-3-3-3-7 (Tas tā - ja gribi, lai meita ir šoferis nevis nedrošs skuķēns pie stūres, kas knapi nolicis tiesības).
··· Autoskola: Palīdziet izvēlēties autoskolu... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu