Autovadītāja apliecība

autovadītāja apliecība foto attēls

Autovadītāja apliecība - jautājumi un diskusijas

Tiesības uz automātisko kārbu -> manuālo? (35)
Pirms nepilniem 2 gadiem noliku tiesības uz automātu (kā jau sieviete esmu haotiska un visu nevarēju savā galvā sakomplektēt esot satiksmē :D ). Tagad iemācījusies braukt aktīvā Rīgas satiksmē, varētu arī manuālo iemācīties, jo...
Pasaki dzīvesbiedram, ka jātaupa arī ūdens, gāze un elektrība... Gatavo tam ēst uz ugunskura un udeni smel no upes... Lai iet nokārtoties uz mežu un apslaukās ar sūnām...
Reizēm ietaupījums neatsver komforta līmeni...
Var ietaupīt, kapeikas.
Vīrs ir kapeik......ējs
Cita lieta, ka nav iespējas ar manuālo braukt, ja pēkšņi ir vajadzība. Tāpēc uzskatu, ka uzreiz manuālā jākārto un brauc ar ko gribi :)
Par vīru taisnība-lai nemaisās-Ekonomaizers! Man automāts nepatīk, liekas garlaicīgi! Brauc vien ar šo-Pa Rīgu sievietei-sastrēgomos...tikai automāts. ··· Autovadītāja apliecība: Tiesības uz automātisko kārbu... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja nav auto? (29)
Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja auto nav un tuvākā laikā netaisās to pirkt? Darbam arī nav vajadzīgas tiesības un nav reālas nepieciešamības pēc auto, jo lauku nav, darbs tuvu utt. Uzdodu šo jautājumu, jo tas jau nav...
Vai ir jeega maaciities peldeet? Ja droshi zina, ka liidz muuzha galam mitinaasies tuksnesii, tad diez vai. Nu man arī 18 gados nebija ne auto, nedz arī konkrēta plāna to pirkt un pirmos 5 gadus gadus tās tiesības reāli netika izmantotas. Toties, kad parādijās auto, tad nebija vairs jāliek visādas formalitātes un varēju uzreiz sēsties pie stūres. Un tas ir tāpat kā ar velosipēdu, sevišķi jau ar automātu braucot. Ar mehānisko kārbu varbūt kādu dienu būs jāpiešaujas tos pedāļus mīt, bet tas tāpat ir nieks salīdzinot ar tiesību likšanas epopeju, kura ar katru gadu kļūst sarežģītāka un komplicētāka. Tiesības vajag! Tiesības vajag. Kad būs auto, tad sarunāsi kaut vai ar kādu no autoskolu instruktoriem pabraukāt, lai atsvaidzinātu iemaņas un prasmes. Nekad nevar zināt, kas kur noderēs, tāpēc labāk lai ir. Ir jēga. Šodien nebrauc, bet rīt varbūt vajadzēs braukt un, ai, kā noderēs iepriekš iegūtā vadītāja apliecība. ··· Autovadītāja apliecība: Vai jēga iegūt B kategorijas... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Nopirkt tiesības (17)
Kads nezin cik vareetu maksaat un kur vareetu nopirkt tiesiibas???
taa apmaaciiba, kaut ari nepietiekama, tomeer ir paredzeeta, lai buutu vismaz kaut kaada drosjiiba uz celjiem, un jebkuram brauceejam, kas ir shii vaarda cieniigs, nebuutu jaabuut probleemaam iziet oficiaalo proceduuru, neko paardabisku tajos eksaamenos neprasa, pat 50gadiigas tantes to var iziet... gribas buut krutam un plaatiities, ka vari nopirkt.. nonaaksi kjurkjii vai nobrauksi kaadu, ilgi vareesi domaat cik tas ir kruta... kas tās par tiesībām par 100 Ls?Vienreizējās? Cali, nevaig, ej kursos karto godigi.
Tagad tas joks cauri neiet, viss tiek datorizets un ja bus kreisas tiesibas pie pirmas patrulu kontroles tevi apcietinas. Jo datu baze tas vienkarsi nebus.
Bet vari braukt uz KF. un tur pirkt, tad ar tam atgrieties un te nomainit uz musejam.
Zinu ka ta cali kartoja aviacijas licenzi, bet vini nepirka tas KF. , bet godigi nokartoja. Vienkarsi tur nav prasibas zinat anglu valodu tehniskaja limeni. Te to prasa jo macibas ar ir angliski. Tas nekas, ka pretruna ar valodas likumu un to ka nekad neplano lidot arpus valsti.
... Savas tiesības kādreiz varēji palasīt KONSTITŪCIJĀ , tagad varbūt satversmē . Nu nevajag :) Pienemeji tiesam ir pedejie pidras .Visu dzivi braucu pa soferi liku uz autobusu zini izkritu .Pienemejs - jefins.Jautajums kurs kuru vel pamacitu braukt . Kur nopirkt ? Baidos sie laiki beigusies .Taa kaa "vederu uz ieksu un uz prieksu ".Velu veiksmi godigaa eksamenaa .

··· Autovadītāja apliecība: Nopirkt tiesības lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Par D un E kategoriju (10)
Man ir B, C ,D1 kategorija. Vēlējos jautāt, kā rīkoties, lai būtu E kategorijā uz visām kat.? Vai varu kārtot uzreiz DE, vai vispirms D un tad DE? Vai ir jākārto otrreiz CSDD D kategorijas teorijas eksāmens, ja uz D1 kategoriju jau D...
vai tu jebkad dzīvē esi redzējis autobusu ar lielo 2asīgo piekabi aizmugurē?? Es nē. E ir visas piekabes, eksāmenu liek ar C kategorijas smago, vai tagad arī ar vilcēju. un tad tas E automātiski būs klāt visiem burtiem, gan C, gan D teorētiski jākārto CE braukšana, tad teorijas eksāmens nav jākārto, bet ar D kā ir , nepateikšu, iespējams ka jāiet kursi. Pofesionālo kvalifikāciju arī vajadzēs - 95. kodu - tamā arī būs jākārto teorijas eksāmens.
Vislabāk gan sazināties ar kādu autoskolu un visus neskaidros jautājumus nekļūdīgi varēs noskaidrot.
nokārto D un tad uz CE kad nokārtosi tad tiesībās automātiski visam klāt pieliek E burtiņu, stāstu no personīgās pieredzes jo tā bij man ===> non_grata DE ir vajadzīga ja grib stūrēt salikto autobusu. Nu tas ir tas ar ermoņiku pa vidu. Ar pliku D tur klātu nelaiž.
Savā laikā liku C un pēc tam E, iedeva arī pie B kategorijas automātiski.
··· Autovadītāja apliecība: Par D un E kategoriju lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Tiesību kārtošanas noteikumi (8)
sveiki. ja paspej lidz 1 novembrim pieteikties autoskolā, vai vēl bus viss pec vecajiem noteikumiem un jamacas 3 meneshi vai pec jaunajiem ?
A kas vainas jaunajiem noteikumiem? Principā noderīgi :) Atkarīgs no autoskolas, bet likums pieļauj mācīties pa vecam, tiesa eksis csdd nemainīsies no izmantotās apmācības kārtības, tāpēc izlidot eksī būs lielākas cerības. Mana meita mācījās pusgadu,izsvieda milzu naudu,tikko ar pirmo reizi nolika tiesības,ātrāk instruktors neatļāva kārtot,vai arī vienkārši gribēja pumpēt naudiņu. Varbūt kāds var norādīt kādu vietni vai kur var ar jaunajiem noteikumiem iepazīties? Vai ir arī kas zināms par tarifu izmaiņām? Dzirdēju, ka pēc 1. datuma viss braukšanas tiesību ieguves process būšot daudz dārgāks. Par komentāru 07:28.

Autovadīšanas instruktoriem ir katram savs reitings, kurš atkarīgs no tā, cik veiksmīgi kursants nokārto braukšanas eksāmenu 1.reizē. Jo augstāks instruktora reitings, jo lielāks pieprasījums pēc šā instruktora no kursantu puses. Savukārt, ja reitings tuvojas kritiskajai robežai, instruktors var zaudēt pat licenci, tāpēc satraukties par to, ka tiek bezjēdzīgi pumpēta nauda, ir veltīgi, instruktoriem darba pietiek. Drīzāk vajadzētu satraukties par meitas spējām vadīt auto vispār, ja jau tik lēni tas viss gāja. Ne katram lemts vadīt auto. Bet, ja nu eksāmens nokārtots, tad viss varbūt arī OK.

Procesu var palētināt, ja autovadīšanas prasmi apgūt palīdz kāds no radiem vai draugiem. Es, piemēram, savam bērnam pati mācīju vadīt, un viņam pilnībā pietika ar obligātajām pie instruktora braucamajām stundām, lai veiksmīgi nokārtotu braukšanas eksāmenu 1.reizē.
··· Autovadītāja apliecība: Tiesību kārtošanas noteikumi lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Tiesību iegūšana (35)
Ir ienakusi doma atkal meginat likt tiesibas.Pirms 10 gadiem meginaju,nesanaca.Radi censas atrunat,draugi saka,lai meginu.Nevaru saprast ko darit.Ja nu nesanak,bus izmesta nauda,jo saprotu,ka brauksanas man vajadzes daudz,jo arpus skolas...
Es arī kādreiz domāju, ka nemūžam neiemācīšos, ka vīrs mani kursos sūta, lai es nosistos utt. Tagad pat iedomāties nevaru, ko darītu, ja būtu toreiz, pirms 25 gadiem ietiepusies. Atslodzei. Šodien izlasīju anekdoti. Apsveiciet, noliku tiesības, par vienu gājēju būs mazāk. Labi, ja tikai par vienu. Tiesības vajag. Tāpat kā daudz ko citu, kas palīdz būt neatkarīgai no citiem un paceļ pašapziņu. Nav ko mocīties ar šaubām - izdari, priecājies un tiecies pēc jauniem mērķiem. Par mani arī pirmais instruktors teica, ka šitā nav apmācāma. Nomainīju instruktoru un braucu jau 14.gadu(vēlu noliku - 40+). Veiksmi! Vajag sev ticēt;)
P.S. Un noliku pirmajā piegājienā gan teoriju, gan braukšanu.
Tāpat kā katrs var iemācīties lietot datoru, katrs var iemācīties braukt. ··· Autovadītāja apliecība: Tiesību iegūšana lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Autovadīšanas iemaņu atsvaidzināšana. (21)
Situācijas apraksts: Man ir B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Jau sen, teju 10 gadus, bet...praktiski vadījusi auto ielas satiksmē neesmu pārāk ilgu laiku. Tikai pa stāvlaukumiem un mazapdzīvotiem rajoniem. Jautājumi: 1)...
Var saņemt šādu pakalpojumu no instruktoriem. Noup. Tiesības noteikti netiks noņemtas. Vēl var saņemties un atrast cilveku, kurš ir instruktors pēc aicinājuma (un satura), kurš var izpildīt instruktora funkciju. par 1. nemaaceeshu teikt, bet par2., ja taa vareetu zinjot un anuleet, tad 30% tiesiibas buutu anuleetas domaju ka tas visvienkarshaak izdaraams DBS (droshas braukshanas skolaa) Nu nez vai Drošas braukšanas skolā bakstīsies ar braukt aizmirsušu nemāku. Tur ar ātrumu 60 km stundā jāpaņem 90 grādu apledojis līkums.
Tak paņem jebkuru autoskolas instruktoru, viņš visu nokārtos, pateiks, cik vēl jāpatrenējas.Nevajag taisīt problēmu kur tās nav.
Pilnīgi noteikti vari zvanīt izvēlētajam autoinstruktoram un ņemt stundas - viņam taču vienalga, kas viņam maksā. Labiem autoinstruktoriem brīvo stundu gan ir pamaz... Mans kursabiedrs, kurš ir pasniedzējs autoskolā, stāstīja, ka cilvēki pēc ilgstoša pārtraukuma ņem arī atkārtotu teorijas kursu.... ··· Autovadītāja apliecība: Autovadīšanas iemaņu... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Vai autovadītāja apliecība palīdzēs iegūt paaugstinājumu amatā? (17)
Ja es iegūšu auto vadītāja apliecību/tiesības/vai mans darba devējs to spēs novērtēt kā cenšanos ielikt kapitālu savā attīstībā un būt noderīgai viņam nākotnē...respektīvi domāju uz pāugstinājums amatā...mans domāt,ka šitais dokuments ir...
tici man, vinsh taa nedomaas!
Auto vadiitaaja tiesiibas nepaplashinaas TAvu zinaashanu redzesloku un nedos ieminjas un arhisvariigas zinaashanas.
Vadītāja apliecību var iegūt ikviens muļķis, turpretim LABI un tā lai citām nebūtu pēc tava "darba" jāsakopj tūdi(pēc pieredzes) ikviens nespēj(nevis nemāk!). Algas paaugstinājums ir JĀPRASA!, saproti taču, citādi būsi kārtējā čīkstētāja, kura teic - zēni saņem vairāk bonbongu nekā tūdalītes. B kategorija ir de facto normāls stāvoklis, vot ja nemāk vizināties ar auto, tas jau ir mīnuss.
Algu paceļ citu iemeslu dēļ, in my humble opinion, ibio....
ups>
"nebūtu pēc tava "darba" jāsakopj tūdi"
šitas izskatās personiski, bet domāts ir MANA personīgā pieredze, nevis ar nassa, lai bez pārpratumiem.
Mans domāt, ka es paaugstinātu amatā, kādu bez tiesībām, lai neprasītu dienesta auto:)
protams, ka autovadiitaaja tiesiibas ir priekshrociiba darbam. ··· Autovadītāja apliecība: Vai autovadītāja apliecība... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Ārzemēs nozagta LV izdota autovadītāja apliecība (5)
Kā atjaunot ārzemēs dzīvojošam latvietim tur nozagto LV izdoto autovadītāja apliecību?
Nāksies apciemot faterlandi, vadītāja apliecības vēstniecības neizdod... jaa, tikai Latvijaa. Bet ja ir taas valsts tiesiibas, kuraa dziivo, vari mieriigi braukaat LV kautkaadus meenessus, cik atceros. Un samainiit tiesiibas Latvija (vismaz Riigaa ) ir vienkaarssi eerti, un aatri.Viss vienaa eekaa . Gan mainiissana, gan dakteri .( psihs un acu aarsts ) LV vajadzēs uzrādīt kāda ierēdņa izdotu iedokumentu, kas apstprina zādzības faktu. Ieteicams ar zīmogu un parakstu! Uz CSDD un saki, ka pazaudeeji UK un ka veelies atjaunot, viss, samaksaa nodevu un zaudee taalaak! Ja pazaudēji, tad dubultā nodeva būs jāmaksā! ··· Autovadītāja apliecība: Ārzemēs nozagta LV izdota... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu