Bampera remonts

bampera remonts foto attēls

Bampera remonts - jautājumi un diskusijas

Norauts bampers (6)
Nu lūk, arī ar mani tas pirmo reizi notika. aizdomājos un no nekurienes uzradās apmalīte :D atrāvās vaļā bampers, uzspraudu atpakaļ, turās normāli, bet tas, kas no iekšpuses sedza to bamperi (gumijas u.c materiāli) atnāca vaļā un...
ar jebkaadu plato lipiigo lentu pieliimee no aarpusses. Un kad atgrieziisies maajas, mars prom uz servissu.Puss Ameerika ssitaa braukaa :) vienā pusē atrāvās nost? ja nekrīt nost, ta var braukt.. Nostiprināt ar to, kas ir pa rokai :)

pacelt uz augšu mašīnu, bet tā prātīgi, var ar 2 domkratiem, var uzbraukt uz kādām plankām/dēļiem, lai būtu iespējams no apakšas apskatīties, kur kas ir turējies. Pēc tam visu, kas karājas, ar savilcējiem/stiepli/kniedēm/vienkārši ļoti izturīgu auklu nostiprināt pie tām auto daļām, kas braukšanas laikā nekustas. Neredzot, precīzāk grūti pateikt..
izlasīju..... norauts pampers ... :))) ··· Bampera remonts: Norauts bampers lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā salīmēt stiklašķiedras bamperi? (5)
Vai var un kā var salīmēt stiklašķiedras automašīnas bamperi? Sanāca uzbraaukt uz zemes vaļļņa un to ielauzt vairākās vietās, bet problēma ka tādu bamperi nekur nevar dabūt..
Var salīmēt. Vajag sameklēt internetā, jo daudzi ar šāda veida remondarbiem nodarbojās. Cenas arī nav neko augstas. Var, bet tas maksā ap100-200eu kā minimums, ja tiešām vēlās labi salabotu, kā jaunu. Var salīmēt arī pats, noslīpēt un nokrāsot. Tad viss atkarīgs no tavām prasmēm. Pamatprincipi supervienkārši - uz priekšu! Divkomponentu spaktelis, vēlams ar metāla daļiņām un stiklašķiedras audums. Un tad lēni, prātīgi un plānām kārtām uz priekšu ..... Ar epoksīda divu kompanentu līmi+vēl audumu. Grāfs saka taisnību. Galā gan vajadzēs spahteli ar skiedru. Krāsa un grunts darīs pārējo. ··· Bampera remonts: Kā salīmēt stiklašķiedras... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu