Bankrots

bankrots foto attēls

Bankrots - jautājumi un diskusijas

Ja uzņēmums kas ir licis mašīnai gāzes iekārtu ir bankrotējis. (18)
Tad sanāk ka garantija "nakrilasj mednim tazom" vai vēl ir iespēja griezties kautkur. vai vienkārši jāmeklē jauna darbnīca, kurā veikt apkopes .
Kā Tu to iespēju iztēlojies.Kntora nav.Domā kads no bijušajiem darbiniekiem,kuriem ļoti iespējams pat pēdējās algas nav maksātas,sāks tev pa velti ko remontēt?Vai bijušais firmas īpašnieks to darīs? nu, ja ir bijusi tiesību un pienākumu pārņēmēja, tad jā, tas ir iespējams. bet ne citā gadījumā ir bankrotējis.
seit ari ir atbilde..

juridiski-,atbildibu nes tas,kas ir juridiska vai fizikska persona....

ja janis ir ko tev solis,bet janis ir miris,....tad nezinu vai kapos spej stadit pret vinu kadas prasibas!
ja gribi karinu-,var griesties pie masas uznemumiem-,vai radinieku durvis klauvet.
bet ta nebus juridiski pamatota prasiba!
lidz bridim kamer iet bankrota proces,...tad var ko sumeties
bet ja bankrotejis-,tad vina vairs nav!
Labāk atrast citu servisu, sapazīties ar meistariem, nu, bet garantija ir tikai acu aizmālēšanai. Ja iekārta darbojas, tad vnk savlaicīgi vajag veikt apkopes - mainīt aizdedzes sveces, tīrīt gāzes filtrus u.c. Manam auto gāzes iekārta jau 7 gadus, lielākie remonti - reduktora un vadības bloka maiņa. Vēl pa starpām bija sīkas ķibeles - pazuda kontakti vados, nosprāga balona vārsts. Pie tam iekārta bija uzlikta jau 2000. gadā Beļģijā. Labāk ņemt auto ar dīzeli, uzreiz atkrīt visādi čakari ar filtriem, tīrīšanām un tāpat pa starpām benzīna liešana aukstam laikam. No pieredzes ja traktoram zupu nelej ar dubļainu spaini iet bez problēmām savus 200 tūkstošus. Viss pārējais ir tikai plānotās apkopes un benzīngalvu iedomas par dīzeļa mazvērtīgumu. Arī ietaupījums iznāk lielāks nekā braucot ar gāzi. ··· Bankrots: Ja uzņēmums kas ir licis... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Dzīvoklī deklarētas firmas bankrots (13)
Manā dzīvoklī ir deklarēta firmas adrese Ja firma bankrotē, vai viņiem ir kāds sakars ar manu dzīvokli
Un - firmas vispār nedeklarējas, viņas reģistrē savu juridisko adresi,
bet tas nevar būt noticis bez Tavas piekrišanas !
Peeteri (2:08) - pilskungs jau uzrakstīja, ka bez īpašnieka rakstiskas piekrišanas juridisko adresi reģistrēt nevar; un šī rakstiskā piekrišana ir jāiesniedz UR. Deklarēšanās kādā dzīvesvietā "nepiešķir" īpašuma tiesības. Ja tikai deklarēta, tad nav nekāda sakara, jo LV ir tik dīvains likums, ka bez īpašnieka ziņas jebkurš var deklarēties tavā īpašumā. Vai kādā citā valstī tā varētu? Jasen peņ :) Visi kreditori nāks ciemos, sūtīs vēstules vai savus pārstāvjus Vienígais, kas bús - náks véstules. Parastás un ierakstítás. Par firmas parádiem tev nav jáatbild. ··· Bankrots: Dzīvoklī deklarētas firmas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Privatpersonas bankrots (10)
Vai pasludinot sevi par bankrotējušu privātpersonu ir iespējams tikt vaļā no kredītiem?
Var, visu, kas ņemts kredītā, ieķīlāts un t.t., atdodot kreditoriem! Kaut vai būs palicis tikai pēdējais maksājums! tiesa pasludina, nevis pati bankrotējušā privātpersona Nevajag strīdēties, vnk uzklausi citu cilvēku pieredzi.
Citi to veiksmīgi dara tā, un tiesa sen visu ir pieņēmusi, izskatījusi, pasludinājusi un apstiprinājusi...
Vispirms maksātnespējas procedūra, kas, starp citu, nav lēta. No kredītiem, pēc tam esi ticis vaļā. Tikai tad, ja izpildīts saistību segšanas plāns un pret to nevienam (kreditoriem, administratoram vai tiesai) nav iebildumu.

Ja pa vidu kaut kas muhļīts, tad pēc bankrota procedūras (kad pārdota visa parādnieka manta) parādnieka saistības automātiski netiek dzēstas kā tas bija sākotnējā fiziskās personas maksātnespējas procesa regulējumā. Tās jāmaksā!

Process šobrīd ir gana lēts, ātrs un pieejams ikvienam.

Valsts nodeva 71 ar kapiekām
depozīts 2 min. mēnešalgas, t.i., 640 eiro
jurista pakalpojumi par prasības pieteikuma sagatavošanu ~ 100 eiro
saistību dzēšanas laikā (piemēram gadu, ja atlikušās saistības nepārsniedz 100 000 eiro) jāmaksā 1/3 daļa no ienākumiem, bet ne mazāk kā 1/3 daļa no min. mēnešalgas.
··· Bankrots: Privatpersonas bankrots lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu