Bremzes

bremzes foto attēls

Bremzes - jautājumi un diskusijas

Pēc bremžu disku un kolodku mainas loti karst diski, kaut riteņi griežas brivi (11)
A4 Servisa gudriši saka brauc droši,piedils jau 100km nobraucu diski čūkst,gan jau gultnis ari parkarst.Ko darīt???
Ja atļaujas uzlikt jaunus diskus un klučus,tad nevajag nožņaugt kādu kapeiku un pie visa komplektā vajag arī pārjaukt un iztīrīt suportus Bremžu suporta vadīklas vai cilindrs. Man tikko tā bija...priekšējam ratam pats mainīju kolotkas.... cilindrs bija jāiespiež gandrīz līdz galam, lai tās dabūtu iekšā un tas spiedās iekšā ar lielu piepūli. Kad viss bija salikts, daudz nenobraucu, bremzes kūpēja jau pēc 5 nobrauktiem km. Protams,ka nācās jaukt ārā suportu un izrādījās, ka suporta cilindrs tai jaunajā pozīcijā iekoksējies(vecā smēre+netīrumi un mazliet korozija). Notīrīju gan cilindru, gan pašu čaulu, iesmērēju (prasi veikalā speciālo br. cilindru smēri-vienreizēja paciņa 67 centi), nomainīju pie reizes jaunu manžeti un putekļu gumiju. Viss skaisti strādā un neķīlē vairs. Lai veicās Veciem autiņiem tā gadās, suports "ierūsējis" jauno kluču diapazonā, parasti kādi 20km pa pilsētu sporta režīmā, pēc tam lai atdziest, ārstē problēmu. Ja tie 100km nobraukti pisētā nevis par trasi, tad nāksies remontēt suportu... Suportam virzulis aprùséjis, bùs vien jájauc árá un rùsa jápiderasì nost. Pareizi tu domá ka stupicas gultnim tas par labu nu nekádi nenák, arì tie var sákt muzicét péc laika. Tas nav iespējams, ka karsējas, bet griežas brīvi ! Tātad negriežas brīvi !
Taisnība iepriekšējiem komentāriem - suportu remonts, bez tā nekādi.
Un ar šitādu nebrauc - tas ir bīstami gan pašai, gan citiem !
··· Bremzes: Pēc bremžu disku un kolodku... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Troksnis bremzējot (12)
Bremzējot atskan diezgan jūtams strīķēšanās troksnis, bremzes asas. Kas varētu būt par vainu?
uzlikas nav nodilušas? Var - uz aci, ja var , uz tausti - http://www.kemi.lv/index.php/bottom_menu/uzziniet_vairk_par/bremzes/572 - te var izglītoties. Bremzes nodilst un beigās bremzējošo klucīti var arī bremzējot noraut... Kluchiem finissh.
Parasti tas notiek ljoti strauji. Vienaa briidii uzlika veel ir, un naakamajaa briidii taa plaanaa atlieka jau ir noraavusies. Ja auto nav apriikots ar bremzhu nodiluma indikatoru, tad to noteikt var tikai principaa nonjempt riteni un vizuaali paskatoties atlikusho biezumu.
janomaina bremzu kluci,ta ir vieniga vaina. Ne visas vainas var ar kompi ārstēt,šad tad der apmeklēt servisu... ··· Bremzes: Troksnis bremzējot lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Problēmas ar bremzēm passat b5 (12)
Pēc pusass šarnīra ārējās nomaiņas kaut kas notika ar bremzēm--bremzējot rodas tāda kā čikstēšana un bremzes slikti bremzē,nezinu vai tas ir kaut kādā veidā saistīts ar šis dataļas maiņu.Vēl tika mainīts antigrīzs--vai tur nevarēja ko...
Pareizi antifrīzs
Domāju ka ar pusas galu viss labi!
Netīšām pielocīts bleķis, kas skarās pie bremžu diska....
ABS devējs jāiebāž dziļāk! Ir gadījies kad viņš pavirzās ārā un sākās tādas problēmas!
Protams cik kvalitatīvi ir veikts darbs, jo ir redzēti visādi brīnumi!
Bremzējot pie lēna ātruma slēdzās ABS? tarkšķ?
Drizak pielocits aizsargs blekjis pie bremzhu diska,pat negribot to var salocit.
Bremzes sliktas,nu.... varbut ir njemtas nost bremzes un klucis iebasts otradi.
Vienkārši ABS devēju vaig dziļāk iespiest!
Un dīleru servisos arī strādā cilvēki, un pēc viņiem arī ir ko darīt!
Pats esmu pārstrādājis!
taa meedz gadiities, ja auto iipassnieks staav klaat, un traucee cilveekam straadaat. Nopietni. ,labajā pusē stāvoklis vēl bija labs,bet gumija bija pušu un meistars teica,ka vēl ar to var braukt un arī tanī dienā jau beidzas darba laiks , jāpiebilst ka šai labajā pusē bija nelieli kraķšķi.

OMG... Gumija pushu, bet staavoklis labs un krakskj... varot veel braukt. Nu i meistars.
··· Bremzes: Problēmas ar bremzēm passat b5 lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
No riepas nāk karstums. (8)
Man mazdai 626, no priekšējās kreisās riepas nāk karstums, pārējām viss kārtībā. Kur varētu būt problēma?
Bremzhu cilindrs kjiileejaas, uzkarst disks. Droshi vien, ka uzlikas nodilushas. Var meegjinaat W40 uzshpriceet uz cilindra un pameegjinaat ““izstaigaat““, bet visdriizaak jaamaina izdilushaas detaljas. Bremzu vadiklas nestaiga,vai pats suporta cilindritis ir izgajis par talu neieivelk atpakal,bremzu kluci jamaina Dodies pie automasķera pie vainas būs bremžu vadīklas. Labāk nedzenāt,nokarsēsi bremžu disku,supporti mazdas slimība. Riepas vai riteņa? Vispirms jānosaka epicentrs,tad var domāt ko darīt...
Ja jābrauc,tad nebremzē,nekustini virzuli-varbūt piestrādāsies,ja bremzes...
··· Bremzes: No riepas nāk karstums. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Trokšņi bremžu suportā (6)
Varbut jamaina vadiklas, jeb janomaina pakavs.
aha .. tūlīt veiksim internetdiagnostiku ! .. Nu tak esi vecis jeb nee? Tadas lietas nevar diagnosticēt e-pastā. Iemesli var būt visdažādākie. Tak izjauc paņem remontkomplektu. Kàrtīgi iztīri saliec kopā un būs čiki piki Nomaini suportu leeti bremzzu uzliku materiaali, vadiiklas llurkaajas, atsperiites vecas, diski nolietoti , ritennu guultni ar leilu play utt. Redzi, ja vissu saliek jaunu, vai labu, nekas tur negrab.Punkts. Jāpērk jauns suports. ··· Bremzes: Trokšņi bremžu suportā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Bremžu uguņi deg nepārtraukti (4)
Ir kādam idejas, kas varētu būt vainas, ja iedarbinot auto (Peugeot 406-2001.g.),nepārtraukti deg bremžu uguņi? Pašas bremzes strādā normāli.
Ir tā saucamā bremžu ,,ļaguška,, nupat tas pats bija ar 2008.gada Škodu Oktavia...kaut kāds bremžu sensors...nācās mainīt:) Pie pedāļiem salonā ir bremžu slēdzītis, kurš, piespiežot bremžu pedāli, saslēdzas un iededzina gaismas. Šis slēdzītis acīmredzami ir defektīvs un jānomaina. Maksā relatīvi lēti. ap 4 ls maksā! tik jāzin kādā krāsā...ir varianti,sarkans vai pelēks gals ,kur štekeri sprauž :) ··· Bremzes: Bremžu uguņi deg nepārtraukti lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Smēre bremžu suportiem? (20)
Tiek meklēta smēre bremžu suportu pārlasīšanai?! Konkrētāk SEAT Leon (2007. gada) vadīklām, bremžu cilindriņam un iespējams vēl kāda ko aizmirsu pieminēt? Kurām ir labākā cenas/ kvalitātes attiecība? Labprāt uzklausītu pamatojumu dažādu...
http://www.wurth.lv/img/text/katalogi/7.Kimija.pdf
7.10 un 7.11
Divi varianti Redline CV2(tecēšanas temperatuūra ap 460c) vai swepco 101(..ap 600 c)..viss cits tek ārā:D
Ja nemaldos izplata http://www.jzmotorsports.lv/
"wurth" izplata afigena dārgu smērvielu komplektu suportiem. varbūt ir arī laba. Ja jau esi tik gudrs, tad pats atrodi īsto ziežvielu(tā pareizi sauc)! Nu gan izgāzies..wrc un 1 formula atzist pa labu esam a te seatam neder:DDDD
suportiem pamat problema ir temperatura;)
··· Bremzes: Smēre bremžu suportiem? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Gumijas bremžu caurulīte Jaguar (8)
Lūdzu palīdzību, vai kāds nevar ieteikt, kur iegādāties Jaguāra Sovereign XJ12 priekšējo labās puses gumijas bremžu caurulīti ar apakšējo galu pie supporta kantainu.
Vaii, ku tev smuka mashiina! Laikam jau taa zveera dzimtajaas aarees, Anglijaa, kaut kaados e bejos. Ja nu galiigi nav. Ir tachu Latvijaa kaut kaads jaguaar iipashnieku klubs, var tur paintereseeties. Un veel - visaadus shitaadus shtruntinjus - tipa gumijas cauruliites hidraulikai, taisa arii Latvijaa, kaadreiz firma saucaas laikam Hansa flex. Ja tik uzgalji ir savienojami. Un vai apskatee nepiekasiisies. www.google.lv iesitam -jaguar rezerves daļas! izvēlies ko vēlies:) Nav kaza,bet prata pamaz.Protams,skaisti jau skan,Jaguārs,kaut arī viss sarūsējis un detaļas zelta vērtē.
Kur nopirkt-pasūtīt Jaguar veikalā.Vai http://www.autospares.lv/jaguar-rezerves-dalas.html
Var mēgināt te: https://www.rockauto.com/catalog/raframecatalog.php ··· Bremzes: Gumijas bremžu caurulīte Jaguar lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Bloķēts aizmugures ritenis (9)
Uzsākot braukt bija bloķēts aizmugures ritenis(iespējams piesalusi rokas bremze),pēc kāda laika tas atbloķējās.Vai tas ir kas nopietns?
ja trokšņi nav,tad nekā nopietna un norauta nav! trosē uzkrājies mitrums un sasalis...nevajag sala laikā atstāt ručņiku norautu!:) traģiski iespējams, smagi norāvi visu, kas raujams... :D Neticu, ka tur kaut kas var būt noticis (ja nu vienīgi rocene nestrādās kā vajag). Aukstā laikā roceni nelieto! Sachakarēsi pavisam! Atkarīgs no bremžu veida - kā reize aizvakar bija viens krievu autoraidījums par šo tēmu.

Es laikam tomēr aizbrauktu līdz servisam, lai apskatās.
··· Bremzes: Bloķēts aizmugures ritenis lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Čīkst bremzes (10)
Manam Golfam III sākušas čīkstēt bremzes. Īpaši riebīga skaņa lēzeni bremzējot.Kas par vainu? Vai tas ir bīstami man vai manam auto?Un galvenais- vai steigšus uz servisu jādodas vai nekas traks tas nav?
vareetu buut vel variants ka iekjiileeejies bremzu cilindrs un pastaaviigi tiek viens klucis piespiests. tad arii jaabrauc pie meistara.
nekaitiigaakais buutu ja vienkaarshi sliktas uzlikas un ciiksteesana ir nekaitiiga blakusparadiba...:)
vai viens ritenis nav vairaak uzsilis kaa paareejie ja tausta disku?
chirksteet? tad buus uzliks nodilushas, jaabrauc mainiit. Gudriķi!
Čīkst ne jau "kalotkas"-uzlikas, vai bremžu diski, bet no rezonanses mikrovibrācijām bremzējot tā vieta kur bremču cilindrīts spiež uz uzlikām (metāls pret metālu) no otras puses.
Tam ir speciālas varu saturošas smēres autoveikalos. Kaut kādas "coper grease" vai tamlīdzīgi.
Nu pirmā doma protams - bremžu kluči :) Bet tām skaņa ir tāda pretīga - kā tamvajam pagriezienos :) Bet visumā Edmunds pareizi pastāstīja. Es reiz noppirku kaut kādas ļevās kolodkas, kas tā arī čīkstēja visu ekspluatācijas laiku (kas izrādījās samērā īss). Bet servisā man teica - tas nekas, sākumā mazliet pačīkstēs, kamēr "pieslīpēsies" un tad pāries :) Bremzzu uzlikas golpam maksaa kapeikas.Nomainiit var jebkurss idiots. ··· Bremzes: Čīkst bremzes lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu