Ce kategorija

Ce kategorija - jautājumi un diskusijas

CE un D kategorija (4)
Man ir CE kategorija. Ja es dabūšu D kategoriju man būs DE kategorija?
Jā. Bet nedari to,nevajag labāk. Agrāk tā bija, bet jau kādus 5 gadus diemžēl tā vairs nedod.
Būs jākārto atsevišķi DE. Tiesa gan - nestādos priekšā, kas un kā Rīgā tādu mācīs.
Jā, būs DE kategorija , un varēsi Rīgas satiksmē uz visu ko braukt vai ar tūrisma autobusu vilkt nelielu piekabi , kur saliktas slēpes vai divriteņi !
Tikai te, pederastijā , tev varbūt vēl 10 kategorijas, tāpat normālu algu nemaksās un liks pašam autobusu remontēt un mazgāt ! :-))
Muļķis,ar to vajadzēja sākt,pārejas būtu automātiski! ··· Ce kategorija: CE un D kategorija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nolikt CE kategoriju Latvijā dzīvojot Vācijā (15)
Dzīvoju Vācijā, ir C kategorija un 95 kods, strādāju par šoferi, gribetos pamainīt darbu, bet pratiski visur prasa CE (pat tur kur to reāli nevajag), lai dabūtu to E seit, ir pamatīgs cipars. Jautājums. Vai dzīvojot ārzemēs var Latvijā...
Laikam jau bez tipiņiem kā Hbbs, kuriem skauž, ka, nedod Dievs, kādam varbūt iet labāk kā viņam, neiztiek nekur. Neiešu te klāstīt savu dzīves stāstu, kā un kādēļ atstāju Latviju, pieminēšu tikai, ka ne jau no labas dzīves, tikai ir cilvēki, kuri mēģina dzīvē kaut ko vērst uz labāku pusi, un ir tādi kuri prot tikai sociālajos tīklos purkšķēt, es vienkārši uzdevu jautājumu, ja nav ko atbildēt, paklusē.
Atbilde Joenam, nedomāju par tālmācību, doma bija atvaļinājuma laikā uz vietas Latvijā nokārtot, bet laikam jau tev būs taisnība, bez deklarācijas diez vai sanāks.
Edg, fāterlandē tas prieks ir viens no dārgākajiem Eiropā, varbūt tikai skandināvu valstīs ir dārgāk, nezinu, nu katrā ziņā, reizas 4 -5 dārgāk kā Latvijā, a varbūt i vairāk. Nu salīdzināšanai, lai noliktu CE no nulles šeit, vari rēķināties ar kādiem 10 000, plus mīnus.
Pelniit gribaas kaa faaterlandee, bet peec turienes noteikumiem dziivot gan negribaas!
Jaapiekriit Hbbs.
Nenosodiishu labaakas dziives mekleetajus, bet ja jau dziivo tajaa labaakajaa dziivee, tad speelee peec turienes noteikumiem. Citaadi sanaak ka grbaas gan zivtinju apeest, gan uz loceklja uzseesties!
Ja jau tu esi klaidonis un saldās dzīves meklētājs un atrodies Vācijā, ko šnurkalējies atpakaļ un nevari samaksāt visu atbilstoši Vācijas cenām? :D:D Ak šie letraki-laimes meklētāji un pie sveša katla gatavo putru strēbt gribētāji... Taču maksāt par kaut ko atbilstoši tam līmenim, kur esi aizklīdis, negribi :D:D pazvani uz CSDD nevis uzprasies uz LV lūzeru komentiem Edg- dārgi taču, nelasīji? Pie tam šis klaidonis pat kritizē DE likumus, apgalvojot, ka tās liekas prasības :D LV viņiem slikti, arī DE nav labi :D:D
Nožēlojamie klaidoņi. Nekas savādāks par tiem, kuri laivās no Āfrikas pārpludina Itāliju.
··· Ce kategorija: Nolikt CE kategoriju Latvijā... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu