Ceļa nodoklis

ceļa nodoklis foto attēls

Ceļa nodoklis - jautājumi un diskusijas

Izmaksas, pērkot nekustinātu auto. (23)
Gribu pirkt no paziņas auto, kurš nav kustināts trīs gadus. Šajā laikā, protams, ka nav maksāts ceļa nodoklis un arī skate nav ieta, nerunājot par apdrošināšanu. Tātad mans jautājums ir. Vai, ja es no viņa šo auto pērku, man būs jāmaksā...
Kāda starpība, kurš maksā nodokli? Tāpat tu samaksāsi vairāk ka pārdevējs dabūs - badīgā valsts un CSDD savāks daļu.
Es vairak satrauktos par ko citu. Ja auto tiešām 3 gadus nav kustināts, augsta iespējamība, ka jau pirmaja pusgadā pēc pirkšanas dabūsi nomainīt 50-90% no mašīnā esošajām gumijām. Ja dzesēšanas šķidruma caurules un piedziņas siksnas (atkarībā no modeļa) ir pilnīgs sīkums, tad kloķenes blīvslēgs, vārstu saļņiki - tas ir vesels piedzīvojums. Ar iespēju, ka var būt arī nosēdušies gredzeni.
Riepas, protams, pats par sevi, ja vien auto nav stāvējis uz bluķīšiem, bet riteņi ar daļēji izlaistu gaisu, smuki sakrāmēti plakaniski vēsā, nedaudz mitrā tumšā vietā.
Ja autiņš nav bijis noņemts no uzskaites tad būs jāsamaksā ceļa nodokļi par tiem gadiem, ko aparāts nostāvējis. summu var noskaidrot īpašnieks iereģist6rējoties CSDD lapā
Nodoklis būs jāsamaksā pirms pārrakstīšanas, ieskaitot arī par šo gadu. Kurš maksā, tas jau ir no drījumja atkarīgs. 3 gadi stāvējušu vecu miskasti diez vai atmaksājas pārdot, izdevīgāk ir nodot šrotā, jo ceļa nodoklis var sastādīt 150..400ls atkarībā no mašīnas parametriem
Nepeerc to mashiinu, ja vien tas nav kaut kaads exkluziivs auto! Vairaak redzeesi kaa nauda ripo, nevis auto! Es kā sieviete tādu nekad nepirktu. Ļoti varbūt, ka par velti paņemtu, bet arī domātu pirms tam.
Parēķini pati: nopirksi kaut vai par Ls 100 mašīnu, maksāsi (ceļa nodokļus, pārrakstīšanas utt. Ls 100 aptuveni), tad sāksi remontēt - motors izkritīs, zili dūmi nāks un kas tik vēl ne... Paskaties, ss-ā par tādu naudu jau var dabūt ar vismaz kaut kādu apskati un zināmu garantiju, ka kustēsies uz priekšu :)
Ar lielām šaubām un daudzām konsultācijām nopirku brauktu mašīnu. Bet jau... saraksts tiek stādīts :( Tu nezināsi, kāda rūkšana un kāda klabēšana kurā galā ko nozīmē.

Varbūt kļūdos, ir dzirdēts par sievietēm automehāniķēm :)

Ps. Tikko pati visam tam izgāju cauri :)
Nepērc! Pilnīgi piekrītu sp69 teiktajam. Pat, ja pieņem, ka auto ir bijis pilnīgā kārtībā pirms tiem trīs gadiem, nāksies mainīt gumijas detaļas un tā ķēpa, kreņķi, pazaudētais laiks, nauda... Tas neatmaksājas! ··· Ceļa nodoklis: Izmaksas, pērkot nekustinātu... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Ceļa nodoklis jaunam auto (5)
Sveiki jauns auto tehniskā uz 2 gadiem bet ceļa nodoklis ir jāmaksā katru gadu vai ne?
:D- Tikai tad, ja lieto sabiedriskos ceļus! Ja brauc tikai pa savu īpašumu aiz sava žoga, tad nē. daimond joko. Jāmaksā jebkurā gadījumā, pat tad, ja neizbrauc no garāžas. Jā. Nu protams,ka katru gadu. Jāmaksā par katru gadu! ··· Ceļa nodoklis: Ceļa nodoklis jaunam auto lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ceļa nodoklis (15)
Cik saprotams , ceļa nodoklis jāmaksā par visiem gadiem, sākot no 2010 gada, ja tas nav bijis maksāts visu šo laiku. Vai ceļa nodoklis pēc kaut kāda laika dzēšās?
numuri jānodod un nodoklis apstāsies vai jānoraksta autiņš kā maiņīsi tiesības tā maksāsi ... Loģiski būtu-ja nav tehniskā ieta,tātad ar autiņu nav braukts,ceļi nav lietoti.Bet no otras puses,kājām gāji,tātad maksāt vajadzēs.Tā domā mūsu likumdevēji. Jāsamaksā savādāk aizmisti braukšanu Kas TU no mēness nokriti.
Ja negribēji braukt vajadzēja noņemt uz to laiku no uzskaites un punkts.
Kaut kam jau dzīvē vajaga sekot līdz.
Agrāk padomju gados visu priekšā pateica, tie laiki ir beigušies.
a kā Tu vari nesamaksāt, ja ejot TA, to uzreiz pierēķina? ··· Ceļa nodoklis: Ceļa nodoklis lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu