Ceļojumi

ceļojumi foto attēls

Ceļojumi - jautājumi un diskusijas

Info par ziemas riepu lietošanu Eiropā (8)
Gribeju painteresēties, kur var uzzināt informaciju par ziemas riepu lietošanu citur Eiropā...lai ceļojumā, braucot uz siltajām zemēm, nebūtu nepatīkamu parsteigumu!
Uz dienvidiem no Lietuvas nav atļauta radžoto riepu lietošana (Ukrainu neņemsism vērā). Kalnu rajonos no Tatriem līdz Pirenejiem ziemā jābūt līdzi ķēdēm. Sākot ar kaut kādu Franciju ziemas riepas nav obligātas, visu gadu brauc ar vienādām.

Daudz autoinformācijas var atrast iekš ADAC.
Uzliec, nenožēlosi.. vai arī liec jaunas vissezonas, un būs labi. arī siltajās zemēs uzsalst un ceļi paliek slideni, plus vēl, ieķēpāšanās avārijā sanāk dārga. slinkums mekleet, lai paarliecinaatos, bet taa vien shkjiet, ka es savulaik ieksh csdd lapas atradu. bet iisumaa ir taa, kaa joens raksta. ==> riepas bez radzeem, kalnos sniega apstaakljos ir jaalieto kjeedes. vajag aprunaaties arii servisaa. Jo ar ziemas riepaam pie pietiekami augstas temperatuuras neiesaka braukt lielaa aatrumaa. Kas ir neizbeegami uz highway. Vismaz atstaajot LV Martaa,mums ieteica doties prom ar vasaras riepaam.Un izveeleeties nesniegotu laiku jeb leenaamizbraukt LV un LT. ... bija laiks kad Skandināvijā interesējos par lietotajām ziemeniecēm ... visas esot pārdevuši uz Āfriku - smiltīs esot labas . ··· Ceļojumi: Info par ziemas riepu lietošanu... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Skaistākās vietas Latvijā? (21)
Pavasarī jauki būtu ceļot pa Latviju un apskatīt skaistas vietas, varbūt ir kādi ieteikumi, avoti, alas, gravas, klintis, u.c... kuras nav tik ļoti populāras.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Kapi ir interesantas un skaistas vietas. Jūs ko galīgi galvas daspieduši, durvīs ietvēruši!? Kapi viņiem! Kad uz tiem būs jābrauc, tad nezaudējiet savu pašreizējo entuziasmu! Visskaistakā vieta ir Papes ciems...zirgi pļavās,bāka,ezers ,pludmale. Jā un arī kapi tur ir,tas tā ,ja kādam ievajagas :) Tādas vietas neviens neatklāj, tāpat kā sēņu vietas.
Met ar šautriņu pa Latvijas karti, kur trāpi uz turieni brauc.
Diez kādēļ tautai kapi nepatīk? Fobija no perspektīvas?... ··· Ceļojumi: Skaistākās vietas Latvijā? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Rīga - Kolka, apskates objekti (7)
Varbūt kāds var ieteikt, kādus interesantu apskates objektus maršrutā Rīga - Mērsrags - Roja - Kolka?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Kaltenes akmeņainā piekraste, Mērsraga bāka, Pūrciema baltā kāpa, Ēvažu stāvkrasts, Kolkas skatu tornis. Var izbraukt nelielu līkumu caur Dundagu, apskatīt Dundagas pili, tur arī neliels mini zoo. Engures ezers un putnu vērošanas tornis. Ķemeri, sērvaots arī pa ceļam. Apskatīt jau ir daudz ko, bet kas vairāk intersē? Mèrsragà ne tikai bàka apskatàma,bet arì muzejs,vecà jùrnieku màja kura celta 1811.gadà.Muzeja esossais saimnieks ĺoti atsaucìgs un ar pozitìvu attieksmi izstàstìs visu par un ap kas ir bijis..... Ja metot līkumu caur Dundagu, netālu no Dundagas ir Krišjāņa barona muzejs, Dundagā ir krokodila piemineklis, bijušais dundadznieks Arvis vai Arvīds precīzi vārdu neatceros dzīvoja citā valstī un krokodilus ķēra, Tāpat arī netālu no Valdemārpils ir laumas dabastakas Ģipka, skaista dabas taka,smilšu kāpa. savvaļas zirdziņi un govis pie Engures ezera. ··· Ceļojumi: Rīga - Kolka, apskates objekti lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ceļotājs - svētceļnieks, kaut kādā ziņā mēs esam kā tādi visas dzīves garumā! (12)
Vai Tev ir bijusi tāda iespēja padzīvot svešā ģimenē kaut kur ārzemēs? Es to jautāju saistībā ar to, ka Rīgā ierodas svētceļnieki no eiropas un arī ar vēlmi padzīvot ģimenēs 30 km radiusā ap Rīgu!! Pasākums saistīts ar Teze-Riga!!
Es esmu gājusi svētcelojumā tepat uz Aglonu un izjutusi to dieviško, ko Dievs ielicis cilvēkos, tuvākmīlestību. To nevar vārdos izteikt, to jāpiedzīvo. Meita gandrīz katru gadu gāja, tagad auklē dēliņu. Esmu nolēmusi un uzņemšu pie sevis 2 Tezē pasākuma dalībniekus. Mēs nenovērtējam, ko šis jauniešu pasākums dos Latvijai. Tā ir iespēja sagaidīt Jauno gadu citādi arī mums! Es tādus dīkdieņus un bezdarbniekus pār slieksni nelaižu. Ja viņiem nav ko darīt, varu iedot sūdu dakšas un lai mātei laukos palīdz sūdus no kūts izšķūrēt. To padzirdot viņi visdrīzāk ņems kājas pār pleciem nekā maizi pusdienām nopelnīs ar priekšzīmīgu darbu. viena no labākajām pieredzēm dzīvē.
es vienmēr esmu bijis tāds kā skeptiķis-bubinātājs, "tur". mazticīgais. bet man patika. ļoti. tie, kas brauc vai uzņem nav skubināmi. tie jau ir izlēmuši, ko darīs. kam tas neintersē, to nedarīs vienalga. jo tā vēlme, vilkme ir radusies jau pirms tam. un notikumi, pasākumi ir jau esošas gribas rezultāts.
"sveicināts, kas nāk tā Kunga vārdā" ir labs sveiciens ar kuru sagaida ciemiņus.
ticība jau nav mērāma vai nu viņa ir, vai nav un kam ticam, tukšam gaisam vai arī ir kāds pamats ticēt, tas ir pierādījumiem, ko ticībā dēvē par Dieva brīnumiem...
ko nozīmē iziet no komforta zonas? atteikties no elementārām cilvēciskajām vajadzībām, piemēram vajadzību apmazgāt pēcpusi? kur viņi to dara, mežā?
tik ekstrēmā veidā sajust Dieva klātbūtni vai tad to cilvēki nespēj sajust savā ikdienā, tik biezas ādas pret to? Jurks, bet tu zini, esi atklājis sev, kas ir dienišķā maize? ··· Ceļojumi: Ceļotājs - svētceļnieks, kaut... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Gribu saīsināt ziemu! (11)
Jautājums sekojoš...., gribu, kādus pāris nedēļ, ziemas mēnešos aizlaist uz siltām zemēm, periods, decembris-marts, nu diktam patīk siltums! Ceļojumā došos viens..., nu vismaz tā pašlaik domāju! Man patīk daba..., burzma...
Rudens- kā rudens- biezie un gājputni laižas uz Nīlu.., bet labākā vieta dabas mīlošajiem esot Jaunzēlande!;) Uz Tobago...silts, kā ūdenī, tā gaisā +33-35, skaistā Kurland pludmale un iepazīsi arī Latvijas senvēsturi :) mauc uz madeiru tur ziema vasara +20 Austrālija-taisni tajā laikā tur ir vasara.
Man patika Horvātija,ja brauc ar savu auto,tad ideāli,vari izbraukāt ,un visu apkatīt,tur ir daudz skaistu un interesantu vietu,Poreča,Pagu sala,pirmais kolizejs,nav drūzmas un ja dodies uz tik ilgu laiku,tad varēsi apskatīt daudz,tur var noīret labus apartamentus gandrīz katrā mājā,pa normālām cenām,cilvēki tur ļoti jauki un atsaucīgi,paši pastāstīs kur aizbraukt un ko redzēt.Ja ir vairāk naudas,tad vari Porečā pieteikties uz lāču medībām,vietējais jēgers un viņa sieva Denīze ir brīnišķigi cilvēki,pie viņiem arī apartamentus var izīrēt.Tikai Porečā nebūs tik silts,tāpēc,lai izbaudītu riktīgu siltumu dodies tālāk uz dienvidiem.
Tak visi brauc uz Taizemi vai Filipīnām. Lēta dzīvošana, skaista daba un siltums.. :) Un var atrast arī vietas, kur nav 2 milijoni cilvēku :) ··· Ceļojumi: Gribu saīsināt ziemu! lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju (14)
Esmu sapratusi, ka izceļojusies pa visu Eiropu, reāli neesmu bijusi pat pusē Latvijas pilsētu, tādēļ esmu sev nostādījusi mērķi 2016. gadā kaut reizi mēnesī aizbraukt kaut kur ekskursijā tepat Latvijā. Janvāra limits jau ir izpildīts...
Organizēta ekskursija ar autobusu man uzreiz saistās ar milzīgu rindu pie publiskās tualetes.:)
Esam ar māsu divatā izbraukājušas gan Latgali, gan Vidzemi (viņa pie stūres un es ar karti rokā). Internetā jebkura informācija pieejama, atliek sastādīt maršrutu, pasūtīt naktsmītnes un - nekādu šķēršļu vai laika ierobežojumu. Latvija ir tiešām skaista.
Aģentūra nesmērēsies tepat kaut ko organizēt, jo neko nevarēs nopelnīt!
Tā ka vislabāk sēdies savā vai kaimiņa auto un rulle pa visu Latviju, vari izmantot arī karti, ja nu sanāk kādos Turkos apmaldīties:)
Bet visumā kartē ir daudz labu objektu, ko var apskatīt un.t.t. bet liekām izmaksām!
Saldus ļoti skaista pilsēta vasarā, blakus Brocēni ar Cieceres ezeru un labām atpūtas iespējām. Man liekas, ka organizētā ekskursija būs garlaicīga. Cik tur tā darba izbraukt to visu pašiem. Skaisto skatu aģentūra . Pārdomātas , saistošas , informācijas bagātas ekskursijas. Tā nav reklāma, tikai pieredze. ··· Ceļojumi: Ekskursijas pa Latviju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kura ir tālākā vieta(exotiskākā), kur esat bijuši un kā patika? ;) (20)
neskopojieties ar apraxtiem,ja slinkums ļauj :D kādas bija ceļojuma aptuvenās izmaksas, cik daudz laika aizgāja ceļā un vai esat ko līdzīgu atkārtojuši, vrb taisaties?
Buenosairesa, Seula un Bangkoka - par katru pilnigi atskirigi priekshstati. Argentina patika, Koreja pat ljoti patika, Taizeme ljoti nepatika.
nerekinu, cik izmaksaja. kada starpiba - bija nauda, braucu, izbaudiju visu, ko vareja. celaa.. www.skyscanner.net - pateiks, cik laiku vajag, lai kkur aizlidotu. Atkartot? diez vai, man vel dazzas vietas jaapskata.
Šarm El Šeiha..braucu pirms gadiem trim, tad bija 500Ls (5 zvaigznes viesnīca + all inclusive), ideāli, tagad var uz tādu pašu aizbraukt pa 300LS.iespaidi-vislabākie, kārtīgs kūrorts, kur atpūsties, nodarboties ar niršanu, daivingu. Braucām februārī, kad Latvijā bija visaukstākais laiks, tur bija pāri +30 Petropavlovska kamčatkā...biju sen, 18 gadu vecumā, maksāja-sīknaudu, jo braucām no studentu vienības...brauktu vēl-bija interesanti. Almati, Iļi, Alatau smaile kazakstānā...nu un tad-pa eiropu...bet tas nav tik tālu un tik eksotiski Austrijā biju, Linzā..tur gan ir dārgi...biļete vien ap 200Ls..dzīvošana padārga, bet valsts-fantastiska biju Madonā pirms dažiem gadiem, ceļš izmaksāja 3,5Ls, ja pareizi atceros... apmēram trīs stundas kratījos transporta līdzeklī. tuvākajā laikā atkārtot neplānoju, bet sajūtas snogšebateļnajas bija :D ··· Ceļojumi: Kura ir tālākā... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Uz kuru valsti doties ceļojumā (26)
Uz kuru valsti vai vietu jūs tagad dotos ceļojumā pagarināt vasaru vai vienkārši atpūsties.
Vislabāk ir doties turp, kur pats vēlies. Kas pirmā nāk prātā, turp arī dodies! Jāklausa intuīcijai. Tā nav muļķe ;) Brauc ar mani uz Usmas spa....kaut kad došos pēc Ziemassvētkiem....tā plānoju, būs drošāk....ja nopietni, apceļo savu zemi, katru stūrīti, vasaru uzzīmē domās. uz Spaniju kamēr pats nezin kur grib pabūt, ceļo pa lv un miers :D Ceļojumā? Tagad? Kad visur spridzina un lidmašīnas krīt no debesīm kā zvaigznes rudens naktī? Nebūtu prātīgāk palikt, kur esi? ··· Ceļojumi: Uz kuru valsti doties ceļojumā lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju latviešu valodā (9)
Impro nepiedāvāt. Var kāds piedāvāt alternatīvu?
"Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!"
Iekāpt jau var un pirms tam palasīt, bet ja nekas nevar aizvietot gida izjusto stāstījumu.
Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!
Kam vajadzīgs kāds ekskursijas vadītājs te pat, nav kur naudu likt???
www.skaistieskati.lv, www.jaunirakursi.lv. www.jaunirakursi.lv, www.skaistieskati.lv geocaching slēpņiem daudzviet ir izcili apraksti => transporta līdzeklis + mobs ar GPS un netu + (latviski) lasītpratējs = ekskursija latviešu valodā :D ··· Ceļojumi: Ekskursijas pa Latviju latviešu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kur aizceļot jūlijā 3-5 dienas? (7)
Visi jūlija piedāvājumi izskatās izpārdoti jau, aviobiļetes uz jūliju dārgas. Kur aizceļot?
... prieks.lv !!! ir karstie ceļojumi pa ļoti lētām naudiņām . Vienīgais,ka uz 7 dienām. nu, es arī netīšām tiku pie atvaļinājuma jūlijā. Braukšu ar laivu pa Gauju :) Uz lietuvu: delfinārijs, Kuršu kāpa,, dinozauru parks, japāņu dārzs un baltu parks. TAisni 3-4 dienām atpūšoties Šaubos, ka kaut kur būs kas labs. Jūlijs ir atvaļinājumu mēnesis, kas nozīmē, ka visi galamērķi izpirkti jau pirms pusgada :)
azair.eu varētu palīdzēt galamērkaķa meklēšsanā :)
Lidmašīna jau nav vienīgais transporta veids. Izmantojot priekš pārvietošanās naktis tuvāko 1000-1500 km apkārtnē var izbraukāt arī ar autobusiem un vilcieniem (pirmais etaps ar nakts busu uz Varšavu). Bet, ja budžets atļauj, uz Rygge vai pat Gardemoen lēti lidojumi ir visu laiku. Vienīgi tālāk viss (transports, gulēšana, ēšana) būs ļoti dārgi. ··· Ceļojumi: Kur aizceļot jūlijā 3-5 dienas? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu