D kategorijas vadītāja apliecība

D kategorijas vadītāja apliecība - jautājumi un diskusijas

CE un D kategorija (4)
Man ir CE kategorija. Ja es dabūšu D kategoriju man būs DE kategorija?
Jā. Bet nedari to,nevajag labāk. Agrāk tā bija, bet jau kādus 5 gadus diemžēl tā vairs nedod.
Būs jākārto atsevišķi DE. Tiesa gan - nestādos priekšā, kas un kā Rīgā tādu mācīs.
Jā, būs DE kategorija , un varēsi Rīgas satiksmē uz visu ko braukt vai ar tūrisma autobusu vilkt nelielu piekabi , kur saliktas slēpes vai divriteņi !
Tikai te, pederastijā , tev varbūt vēl 10 kategorijas, tāpat normālu algu nemaksās un liks pašam autobusu remontēt un mazgāt ! :-))
Muļķis,ar to vajadzēja sākt,pārejas būtu automātiski! ··· D kategorijas vadītāja apliecība: CE un D kategorija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Atšķirība starp parasto un profesionālo D kategoriju? (7)
Gribu nokārtot D kategoriju, bet šobrīd man nevajag profesionālo, jo tuvāko 5 gadu laikā neplānoju vest pasažierus uzņēmumā, bet privāti. Vai iestājoties autoskolā es varu nokārtot jebkuru D, un tad tālākā nākotnē tikai periodisko 95.kodu....
95 kodu vajag, ja gribi strādāt algotu darbu par šoferi, braucot ar savu/nomātu auto pietiek ar ketegoriju ja gribēsi barukt ar busu kam ciparu reģistrators, tad bez 95 koda kartes nekādi Jā, vari!
Ja Tev C1 vai C ir iegūta pēc 10.09.2009, tad 95. kodu vari iegūt pašmācībā, tikai nokārtojot teoriju un braukšanu CSDD...vieglāk jau būtu ar autobusu tad, kad to pa riktīgo vajag!
Kas ir privāti!?
Pašpārvadājumam arī vajag 95. kodu!
pats vari braukāt ar savu busu līdz nelabumam, tik nedrīksti vest nevienu cilvēku vai kravu....arī radiniekus pa velti nedrīksti vest...busā drīksti atrasties viens pats ··· D kategorijas vadītāja apliecība: Atšķirība starp parasto un... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Par D un E kategoriju (10)
Man ir B, C ,D1 kategorija. Vēlējos jautāt, kā rīkoties, lai būtu E kategorijā uz visām kat.? Vai varu kārtot uzreiz DE, vai vispirms D un tad DE? Vai ir jākārto otrreiz CSDD D kategorijas teorijas eksāmens, ja uz D1 kategoriju jau D...
vai tu jebkad dzīvē esi redzējis autobusu ar lielo 2asīgo piekabi aizmugurē?? Es nē. E ir visas piekabes, eksāmenu liek ar C kategorijas smago, vai tagad arī ar vilcēju. un tad tas E automātiski būs klāt visiem burtiem, gan C, gan D teorētiski jākārto CE braukšana, tad teorijas eksāmens nav jākārto, bet ar D kā ir , nepateikšu, iespējams ka jāiet kursi. Pofesionālo kvalifikāciju arī vajadzēs - 95. kodu - tamā arī būs jākārto teorijas eksāmens.
Vislabāk gan sazināties ar kādu autoskolu un visus neskaidros jautājumus nekļūdīgi varēs noskaidrot.
nokārto D un tad uz CE kad nokārtosi tad tiesībās automātiski visam klāt pieliek E burtiņu, stāstu no personīgās pieredzes jo tā bij man ===> non_grata DE ir vajadzīga ja grib stūrēt salikto autobusu. Nu tas ir tas ar ermoņiku pa vidu. Ar pliku D tur klātu nelaiž.
Savā laikā liku C un pēc tam E, iedeva arī pie B kategorijas automātiski.
··· D kategorijas vadītāja apliecība: Par D un E kategoriju lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu