Dacia

Dacia modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Dacia foto attēls

Dacia - jautājumi un atsauksmes

Dacia Duster - atsauksmes (25)
kādas atsauksmes, raksturīgie bojājumi čigānu mersim?
Auto tas pats, kas Nissan xTrail (1), tā pati platforma un transmisija. Lēts, izturīgs auto. 1.5 L dCI dīzelis no Renault, kuru vienīgā pavāja vieta ir (~ pēc 160000 km) Delphi "Common Rail" sūknis, ja mirst, tad paņem līdz sprauslas. Bet vājā vieta ir dēļ mūsu ULTRA kvalitatīvās degvielas (ūdens).
Pašiem kantorī divi ir, abiem noskrējiens pie 200000, pie 170000 abiem nomainīju sūkņus (jauni, ne restaurēti,450 EUR gab). Reizi gadā iztīru bāku, braucam un priecājamies.
Vienam tagad nomainīju visu priekšejo piekari un bremzes (man tā vienkāršāk), kopā sanāca par materialiem 177 EUR.
Reizi gadā iztīru bāku, braucam un priecājamies.
Kas vainas, pēc skata noteikti smukāks kā Hondas cirvis vai Suzuki jimmijs. Pie tam - kāds tur džips, tīri paglīts pēc bildes vāģītis ar nedaudz augstāku klīrensu un ērtāku sēdekli kā parastam vieglajam. Eksperti bļin ! Ja nav audiks vai volksiis tad nav auto???? Braucu ar Loganu jau 200 000 km, dīzeli pie tam lulināts netiek. Laba mašīna protams ir nianses.Vidēji 5litri pie loti dinamiskas braukšanas. Detaļas nav kosmoss. Man po ka ,Čigānu .LETIŅI jūs man piedosiet ,ka nebraucu ar volksi? Izlaidusies tauta. Eiropā Dacia nespēj tik Dusterus ražot cik liels ir pieprasījums, latvietim redz ja nav LC (LandCruiser) vai vismaz kāda Navara tad deguns gaisā un pārējie modeļi ir ´´konservbundžas´´
Dusteram ir Renault motors un tā paša Nissan Juke platforma.
Ar atsauksmēm švaki jau pieminētā iedomības faktora dēl, negribam pirkt tik lētu auto.
Bet vispār par Dacijām saka ka lētums protams jūtams bet ne vella nelūzt tie auto.
Lucy, pasaki savam paziņam ,lai labāk staigā kājam ,vai lai nopērk riteni uz atlaidēm, pati tu GRABI!!! ··· Dacia: Dacia Duster - atsauksmes lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Dacia Duster. (21)
Vai ir vērts pirkt šo auto? Mums ar dēla čomu izraisījās diskusija par šo modeli. Jauniešiem citādas vēlmes un vajadzības. ..
diez kādēļ pēc šī auto ir vislielākā rinda???

bija laime 2 nedēļas patestēt- ja patīk aktīva braukšana pa mežu un neceļiem, ne tikai zīmēšanās, tad šitais ir riktīgs verķis. dubļos ieliek visiem parketniekiem:)
Ja auto tiks lietots LV, tad attieksme jau izteikta augstākstāvošajos komentos. Ja DE, tad rūpīgi paskaitot plusu var izrādīties vairāk kā mīnusu - cena, apdrošināšanas izmaksas, nodokļi, neinteresants sliktiem cilvēkiem (var atstāt uz ielas vaļā durvīm ar atslēgu iekšā), ekonomiskums, apkopes izmaksas. "Vecie kapitālisti" dikti prot naudu skaitīt (vecais lētais S mersis visos manis minētajos ekspluatācijas punktos būs ievērojami/nepieklājīgi/aizvainojoši dārgāks). Tāds pats "nekāds" auto kā FIAT 500 ir pat dārgāks, bet vietas vien savu rumpi ielocīt. Visos apskatos bija noraksturots kā nekāds, bet labs par to cenu. Sevišķi, ja nav pretenziju uz nez kādām ērtībām. Drusku mulsina franču mašīna (khm, ir slikta pieredze) rumāņu izpildījumā. Man labāk patīk vācu - čehu izpildījumā. Tiesa cena ir augstāka, bet ne tik stipri ... kad raidījuma "Gāzi grīdā." veica aptauju par praktiskāko auto marku, un ko tad cilvēks ir gatavs pirkt! tad:
1. vietā - FORD!!!
2. vietā - WW!!
3. vietā - BMW!!
O, tas maina lietas būtību.
Tad drīzāk ir vērts, nekā nav. Ja nav vēlmes zīmēties.
Skat Joena komentu. Dacia šobrīd no Eiropā ražotajiem visvairāk atbilst VolksWagen zīmola sākotnējai jēgai :)
Vienīgi - jāizlemj, vai un kādēļ vajag parketnieku? Izmēra dēļ? Emocionālas drošības dēļ? Izskata dēļ? Taaas ir jāizlemj pašam. Jo auto iegāde, lai cik dīvaini tas nebūtu, visbiežāk ir emocionāls, nevis racionāsl pasākums.
··· Dacia: Dacia Duster. lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Cik maksā apskate un ceļu nodoklis Dacia Logan? (2)
Cik apskate un ceļu nodoklis sanāk Dacia Logan? maks mājās,bet šodien jāiziet!:(.
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu