Degvielas uzpildes stacija

Apskati arī Degvielas cenas Latvijas degvielas uzpildes stacijās, kā arī Lietuvā, Igaunijā un citās Eiropas valstīs - degvielas cenas, cenu izmaiņas Latvijā, Eiropas degvielas cenu salīdzinājums ar cenām Latvijā.

Degvielas uzpildes stacija - jautājumi un diskusijas

Boikots pret DUS Circle (27)
Šobrīd noris boikots pret DUS Circle,kādas ir jūsu domas vai tam ir jēga vai nē?vai mēs varam būt vienienoti un apturēt degvielas cenu kāpumu?
Krievijā Putins pateica ....degvielas cenas netiks celtas. Redz, tur prezidents rūpējas par tautu.
Bet pastalnieki tik māk riet uz Krieviju, kaut gan pašu valsts iznīkst valša tempā !
"Ģeniāls" boikots. Tas ir tāpat kā boikotēt Rimi ar cerību, ka Maxima u.c tirgotāji samazinās produktiem pievienoto 21%PVN likmi (ko viņi nemaz nevar). Interesenti vai Toms Krūzs varētu pieveikt šo Neiespējamo misiju? Ja kādam kārojas reāls boikot, tad pilnīgi visiem jāpārstāj uzpildīties pilnīgi viso DUS, un nebraukt arī ar sabiedrisko transportu, kas darbojas uz benzīns, dīzelis, gāze, varbūt pat ogles un malka arī. Pietam ilgi, dikti un neatlaidīgi. Tikai tad, kad valsts kasē ilglaicīgi neieripos akcīzes nodoklis, tikai tad būtu reāla reakcija... varbūt. Tomēr vienmēr var pacelt citu nodokļus piemēram - aliņam, papirosiem, lietus notekūdeņiem, oik, gāzei priekš zupas vārīšanas, ģimenes ārsta apmeklējumam, CSDD, utt utt. EU pārsvarā visa degviela ir no Rusņas. Vai tas jums patīk vai ne. vienīgais boikots ir Tesla. salasījos par boikotu, nodomāju, re cik forši, nebūs rindas, beidzot varēs ātri uzpildīties, aizbraucu, nekā, pilns kā vienmēr, bet internetā bija tik smukas bildes ar tukšiem laukumiem:) Ko tur. Latviešus var slaukt un slaukt. Ja varēs, cietīsies, ja nē, brauks prom. Bet neprotestēs nepakam. Zemnieki bijām, zemnieki paliksim. ··· Degvielas uzpildes stacija: Boikots pret DUS Circle lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Nu Neste ir vienīgā LV kura ved no mājas zemes Somijas, attālums nav pārāk liels. Tur tā atšķirība un arī netaisa tur to no krievijas naftas, bet gan no Ziemeļjūras naftas. Ar to arī viņi atšķiras. Visi pārējie ņem no leišu Mažeiķiem, tik katrs pēc tam savu minerālmēslus klāt pielej. Savā laikā kad Mažeiķi bij ciet kaut kādu problēmu dēļ, tad arī statoils veda no Zviedrijas un tā arī bij pavisam cita štelle. Bet kolīdz mažeiķi atsāka darbu, tad jamie atkal tur ņem. Tā ka principā tiešām Neste ir citādāka degviela. Par benzīnu nepateikšu, nav pieredzes, bet dīzelis tur gan ir divas galvas tiesas pārāks par leišu brūķējumu. Chris1986 raksta muļķības.

"Visas “Neste” tīklā pieejamās degviela tiek ražotas Neste pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tās tiek piegādātas arī uz Latviju."

Avots: http://www.neste.lv/lv/content/%E2%80%9Cneste%E2%80%9D-atkl%C4%81j-jaunu-degvielas-uzpildes-staciju-
uz-vidzemes-%C5%A1osejas
un kas iisti par vainu Krievijas naftai? nekad nevar zināt no kuras naftas bāzes nākusi benzīntankā nopirktā degviela! tā var būt iepirkta no jebkura vairumtirgotāja (arī lielajos benzīntanku tīklos) visus ražo Mažeiķos no Krievijas naftas ··· Degvielas uzpildes stacija: Vai tiešām vislabākais ir tikai... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Degvielas kvalitāte (33)
Padalamies pieredzē ar degvielas kvalitāti latvijas degvielas uzpildes stacijās! Par piemēru, šajās brīvdienās uzpildot pilnu degvielas tvertni Lukoil iekš lv un dodoties uz Warshaw, biju pārsteigts par to cik ātri tā iztukšojās jau...
Laika zinjas - konkreeti veeja virzienu, njeemi veeraa? Piem. braucot uz Ventspili vienmeer gandriiz teeree vairaak degvielas, nekaa no Ventspils uz Riigu. Degviela taa pati, bet veeji lielaakoties puush no rietumpuses. Šis fakts jau sen kā katram pirmziemniekam ir skaidrs, izņemot Nste visi citi LV tirgotāji(ieskaitot arī Sīpolaļļu) degvielu ņem Mažeiķos. Pēc tam pieber savas piedevas ja tādas ir (Statoil). Statoiļa piedevotais ari tērējas stipri mazāk nekā Sīpoleļļas dagviela. Negribu es te neko reklamēt, bet dzīve to ir pierādījusi. Kurš gan pārdos mazāk ja var pārdot vairāk? Būtu labāk ņēmis Nesti vai arī pircis transporta līdzekli ar dīzeli. Pats braucu ikdienā ar dīzeli un piemetu tavu maršrutu. Tad nu man sanāca ka es ar vienu bāku (55 litri) būtu pat gandrīz atpakaļ ticis. Sliktākajā gadījumā pildījies Kauņā vai Paņevēžā atpakaļceļa laikā.
Par dīzeli mazs paskaidrojums, ziemā tas pie mums ir tīrs visiem, vasaras variantā 7% bio ir obligāts to nosaka likumi. Tad nu Ohforf izdari pats secinājumus.
Nestē Brīvības ielā (uz Juglas pusi) sūkņi noregulēti tā,ka uz pilnu bāku iepildās par 5-6 litriem mazāk. Imantā tādi joki nenotiek.:) Nezinu par tavu mashiinu, bet maneejais 2-litru diizeljbembiks(E90) visekonomiskaak, reekjinot pateerinju uz 100km, brauc pie apm. 120km/st. Braucot ap 90-100 pateerinjsh uz 100km nedaudz lielaaks. Edg, tad jau sanāk, ka vienīgais jēdzīgais risinājums ir kā kādreizs, padomju laikos, garāžā dīzeļa muca, ko piepilda ziemā :D

Paldies par skaidrojumu! Toreiz, kad šito visu ieviesa, dīzelis mani vēl neinteresēja. Tagad zināšu.

Starp citu, benzīnu vienmēr pirku Nestē. Par to, ka 95. ir piedevas, atšķirībā no Statoil viņi skaļi nebļāva, tikai vēlāk atzinās, ka arī šamiem esot.
··· Degvielas uzpildes stacija: Degvielas kvalitāte lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kurš degvielas sūknis ir smagajiem auto? (19)
Kā vispār atšķirt devielas uzpildes stacijā, kurš sūknis domāc vieglajam, un kurš smagajam autiņam, jau divreiz ieberzos pie smago autiņu sūkņiem....
Parasti pie smagajiem ir norādīts maģiskais vārds Truck... dīzelim? nu gan jau....smagajiem ir resnāks pistoles gals:) kam Tev tas buutu jazina? :))))))))))))))))))))))))))

Vieglajiem domātie automāti atrodas tuvāk pie būdas! Savukārt smagajiem domātajiem piebrauktuve platāka! :)))))

UN vispār, vislabāk ir skatīties, kur stāv citi vieglie auto! :))))))))

Protams, paliek universiālā izziņas iespēja - Uz garšu! Paņem galu mutē un tad jau redzēsi..... :pppp
Parasti jau kraveniekiem tanks atrodās tā nostāk, lai viņi var vieglāk piebraukt.

Un kad plānoto ikdienas desmit litru vietā nospiežot pistoles pogu, iegāzīsi uzreiz kādus 50 litrus, da i vēl pāris litrus uz drēbēm un auto - tad zini - tas bija paredzēts smagajiem :)
··· Degvielas uzpildes stacija: Kurš degvielas sūknis ir... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu