Dīzeļdegviela

dīzeļdegviela foto attēls

Dīzeļdegviela - jautājumi un diskusijas

Piedevas dīzeļdegvielai (26)
Liet vai neliet piedevas vai moto (divtaktnieku) eļļu dīzeļdegvielai HDi dzinējam?
Lai cik lepni DUS brendi,tomēr mašīna jūt atšķirību. Ir viens slavens tirgotājs,no kura degvielas mana mazā mašīnīte pastiprināti dūmo,tāpēc tur vairs nepildos. Varbūt citiem tā nav,tāpēc firmu neblamēšu. Tieši Krievijas degviela manai mašīnai patīk vislabāk. Nez ar kādu lūzni brauc AivarsN, ja viņa brīnums ar Nestes dīzeli kūp :D
Man ir vairāki auto, arī pavisam jauni, traktori un ekskavatori, visi regulāri tiek uzpildīti ar CircleK degvielu, nekas nekūp, filtri neaiztaisās utt
Aivar, lohiem lohu problēmas.
Tieši iedomājos vai tiešām aizliegto paņēmienu neviens nav skatījies? Pat pirms redzēju aizliegto paņēmienu, par Statoil bija sliktas atsauksmes. Nu aizliegtais paņēmiens to apstiprināja, jo Krievijas dīzelis pat ir labāks, kā Statoil. Nezin kāpēc, bet ielejot degvielu Vācijā, mašīna iet labāk un degvielu patērē daudz mazāk. Labākais dīzelis ir no Krievijas ··· Dīzeļdegviela: Piedevas dīzeļdegvielai lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Dīzeļdegvielas uzlabošanas piedevas (10)
Benzīns, petroleja, acetons, spolīšeļļa vai kādas citas piedevas. Kā Jūs ““ielabojat““ dīzeļdegvielu?
Neko, tur nekas vairs nav jāuzlabo. Atliek tikai liet bākā sezonai atbilstošu mantu. Ja lietošanā ir vecs skrūvju spainis, tad tur visdrīzāk ar degvielas "uzlabošanu" nekas netiks panākts. Saved kārtībā motoru, iztīri bāku, degvielas vadus, nomaini filtrus, ar to vajadzētu pietikt kādam laikam. senos laikos sperto diizeli laidaam caur...pienmassiinu (cenrafuugu ).Zimaa laikam kaadu glaazi bendziinu leejaam klaat. Ssodien - jaapeerk vienkaarsii labaa, uzticamaa bendziintankaa. 2 taktu eļļa kas par vainu?) Uzlabot dīzeļdegvielu var tikai pirms Neste dīzeļdegvielas regulāras pildīšanas- kamēr vēl nav sasniegti vismaz 99,99% tās īpatsvara degvielas bākā un sistēmā. Tālāka uzlabošana vairs nav nepieciešama. Dīzeļdegvielu nevajag pirkt "no rokas" no "drošiem avotiem" - kas zina, cik ilgi un kādā traukā tā glabāta, līdz ar to liela iespēja iekulties problēmās.
Degvielu neuzlaboju. Vienīgi pirms sala iestāšanās pievienoju piedevu, kas degvielas sistēmā esošo ūdeni piesaista un izdzen laukā kopā ar degvielu. Varbūt daļa paliek filtrā, daļa uz cilindriem un izkūp gaisā.
Pēc tam nomainu degvielas filtru un lietoju gaisa temperatūrai atbilstošu degvielu.
··· Dīzeļdegviela: Dīzeļdegvielas uzlabošanas... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai iekrāsotais dīzelis nekaitē motoriem? (11)
Vai iekrāsotā dīzeļdegviela nekaitē motoriem?
Iekrāsots dīzelis kaitē valsts budžetam :D Nekaitē,bet no bākas to krāsvielu tik vienkārši ārā nedabūsi.Ja paņems uz degvielas kontroli,šmuce būs liela. Nē - nekaitē. Ir tā dēvētais ´´smagais dīzelis´´ ,ko lieto visādiem paravoziem utt... . Ja tev ir vecs dīzelis,kas naff moderns un pukšķina uz maziem apgrizieniem, tad var ,bet modernajos labāk nevajag. Protams uzreiz nenograbēs,bet pēc laika var sākties problēmas. Starpcitu uz ceļiem šad un tad notiek pārbaudes, itsevišķi smagajiem. Apkures marķētajam dīzelim sēra saturs ir o,2 un zemāks . Labam auto dīzelim sēra saturs ir 00,5. degviela ar paaugstinātu sēra saturu sadeg ar lielāku temperatūru un rada vairāk kvēpus utt... Nu un tagad padomājiet ,kas notiek modernajos motoros kurus griež no 2000 līdz 4500 ap. min. Lūdz nejaukt ar lauksaimnieku dīzeli. ··· Dīzeļdegviela: Vai iekrāsotais dīzelis nekaitē... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Biodīzeļdegviela (14)
Biodīzelis! Interesanti būtu dzirdēt atsauksmes - vai kāds ir to mēģinājis lietot? /atradu 2005.gada jautājumu ar pāris atbildēm, bet varbūt pa šiem gadiem būs palielinājusies interese par šo "brīnumu" un arī tā izmantošana/
laba lieta, lietoju detaļu mazgāšanai, lētāks par eirodīzeli.
Biodīzeli var lietot,izplūdes gāzes smaržo pēc ceptām pankūkām.Tikai obligāti jānomaina pievadšļaukas.Ekonomiski izdevīgāk-lētāks.bet vispirms jāpainteresējas servisā-kas jāmaina un ir modeļi,kuros to tomēr neiesaka liet iekšā. bioetanols saēdīs visus gumijas izstrādājumus, ko sastaps savā ceļā...
bet ja tos izdosies nomainīt uz atbilstošiem, tad saņemsi klusāku dziesmu, ekanomiskāku braukšanu, lielāku jaudu, smaržīgus izplūdes dūmus ;)
Vecajam auto, kam bija gandrīz 10 g, un nebija paredzēts to lietot mūžīgi, lēju bez sirdsapziņas pārmetumiem - nebija nekādu problēmu 2 gadu garumā (ziemā, protams, lēju parasto), brauc joprojām. Jaunajam skaidri un gaiši papīros rakstīts, ka bio ni un ni, nelietoju arī (zūd garantija motoram, ja kaut kas - tpu, tpu - gadās).
Vel varu piebilst, ka ar veco to divu gadu laikā tika nobraukti vairāk kā 100 tūkstoši, tā ka visām tām pasakām par to, kas tev pēc 2 tk. lūzīs un plīsīs, ka zudīs jauda utt., atļaujos neticēt.
ar 1994 gada voyager braucu bez probleemam, skjiet ka ir arii ekonomiskaaks. ··· Dīzeļdegviela: Biodīzeļdegviela lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur Vidzemē var iegādāties Biodīzeļdegvielu ? (2)
Interesē DUS Vidzemes pusē (Gulbene, Valmiera, Smiltene, Cēsis, Madona, Balvi), kurās var iegādāties biodīzeļdegvielu ?
Cesvainē var. Kamdēļ vēlies liet šo molotova kokteili, patiesībā Latvijā tirgo šo degvielu, kur Bio attiecība par lielu, ko nosaka ražotājs. ··· Dīzeļdegviela: Kur Vidzemē var iegādāties... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Baltkrievijas dīzeļdegviela (24)
Padiskutējam par pieejamo vai arī kreiso dīzeļdegvielu- cik laba tā vieglo auto d/ motoriem? Pēc -viena tante teica- nostāstiem, ir gudrīši, kas pievieno degvielai divtaktu(varbūt četrtaktu?) dzinēju motoreļļu, lai itkā paaugstinātu...
Varu droši teikt, ka būs labāka nekā LV iegādātā. Nebūs tās nejaukās iBIO piedevas. Man gan pavecs auto, bet nesūdzas dzīnējs. Lētās mašīnās visādu šļuru var liet, bet ja mašīnai sprausla ap pusstūkstoti maksā, tad pajāt visas kreisās degvielas. Smagajā mašinā kādreiz lēju krievijas dīzeli, bet tagad pat dzirdēt par to negribu, ar krievijas dīzeli patērinš 34-37uz simtu ar Nesti 26-28 pie vienādiem ekspluatācijas apstākļiem. oficiāli LV ir bijis minēts presē, ka apm 30% no visas degvielas ir Baltkrievijas (tas bija Lukašenko boikota sakarā)
Baltkrievijas degvielu ved uz Poliju, kur to tirgo gan Orlen, gan citi benzīntanki. Baidos, ka tādas citas degvielas vispār nav... ir tikai Krievijas degviela un Baltkrievijas. Atsauksmes par balkrievu soļķi normālas. Poļi katrā ziņā taisīja analīzes pa nopietnam un nevienu sliktu vārdu par to neteica.No otras puses nāca baltkrievu degvielnieki iekšā.
Sliktu soļķi jau var nopirkt visur. Viss atkarīgs no uzpildes stacijas politikas.
Zēni bija atveduši pārsimts litrus Batjuškas degūdeni manam Muļķikam.
No tās reizes Statoilam braucu apkārt ar lielu likumu, nerunājot par citam stacijām. Pildos NESTE vai gaidu dāvanas no Batjuškas.
Ja to degvielu pērc no tālbraucēja bakas... tā ir normāla degviela...!!! Ja no kāda aktīva -Jānīša, tad kas to zin kā tas letiņš nolemis nopelnīt... varbūt viņš to Tev atšķaidīs to arī ar vecu margarīnu kuram notecējis termiņš... :) Neaizmirsti, ka latvietim kā saldais ēdiens appist citu latvieti... :D ··· Dīzeļdegviela: Baltkrievijas dīzeļdegviela lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Biodīzeļdegviela - kur to iegādāties? (6)
Kur var iegādāties biodīzeļdegvielu? Kādreiz bija Cēsu pusē benzīntankā Ieriķos! Bet tagad!?
Rīgā Trest uzpildes stacijaas. Vismaz uz stabiem veel tagad ir noraadiitas biodiizelja cenas, lai gan cik zinu, biodiizeli neizmanto (un netirgo) aukstaa laikaa. Nav jau vēl neviens mašīnas motors tam domāts.Bendē motoru. Kungi, jūs abi runājat muļķības.
Biodīzeli var gāzt jebkurā vecā tipa dīzeļdzinējā kurš darbojas ar meh. sūkni + mehāniskajām sprauslām. Iegāžot BIO iekš pumpduses, vai elekriskajām sprauslām var sanāk šaize.
Varbūt biežāk būs jānomaina filtrs iesākumā, tas arī viss.
Ja brauksi ziemā var noderēt bākas + Filtra priekšsildīšana, vai arī var izmantot ziemas piedevas. Nedaudz var novērot var jaudas zudumus pie zemākiem apgriezieniem.
Iegādāties var arī Elejā.
nedaudz pabrauksi un būs tev remonts simtos.... Nu nezinu, nezinu. Mans T40 ar biodīzeli iet ka tik put. ··· Dīzeļdegviela: Biodīzeļdegviela - kur to... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vasaras dīzeļa kritiskā temperatūra! (13)
līdz kādai temperatūrai droši lietot? Vai pie mīnus 5 tā jau būtu riskanta (un vai benzīna piešprice glābs jau biezēt sākušu)? Ja nav sakarīgas atbildes, lūdzu, nerakstiet parastās t.s. asprātības!
Vienīgi pretaizsalšanas piedevai liešanas brīdī labāk būt siltai. Un ja mašīnas ar vasaras dīzeli stāv ārā, tad parafīna pārslu veidošanās jau notikusi - antigēls viens pats varētu nelīdzēt. Būtu jālej tā piedeva un virsū svaigs ziemas dīzelis.. Vasaras dīzelis ziemā...?! :D
Tu esi GALĪGI Skops vai PILNĪGI Tups...!!!
-Droši arī radiātora ūdens dzesēšanas šķidruma vietā... un smadzeņu vietā biezpiens...
pa 2,50 ls jebkurā benzīntankā nopeerc speciālo pretaizsalšanas piedevu un mierīgi gāz. tad labāk petroliju piespricē nevis bendzīnu Benzīnu noteikti nevajag piepiet dīzeļdegvielai ! ··· Dīzeļdegviela: Vasaras dīzeļa kritiskā... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Cik sver litrs dīzeļdegvielas? (11)
Cik kg ir 1 litrs dīzeļdegviela?
Diezgan precīzs blīvums dīzeļdegvielai ir 0,85 kg/l. Benzīnam tas ir 0,72 kg/l. hmm... apm 0.8kg. precizi nezinu bet var atrast internetaa, meklee bliivumu
:))
Fizikālu eksperimentu(arī svēršanas) rezultāti, ir tieši atkarīgi no eksperimenta apstākļiem.(temp/ķīmiskā sastāva(piemēram)):)


It varies somewhat, but averages around 7.1 lb per US gallon.

Gandrīz astoņsimts gramus, ja prasi par tanšteļļu dīzeli.

Diizelja amplituuda no 0,825 liidz 0,86kg/l otrais variants (ja vien Tu neinteresejies par kugu dizeli) ··· Dīzeļdegviela: Cik sver litrs dīzeļdegvielas? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dīzeļdegvielas smakas likvidēšana (16)
Reizēm pievedot degvielu meža tehnikai, vai kādai citai tehnikai, gadās ka dīzeļdegviela nelielā daudzumā noplūst no kannas automašīnas bagāžniekā. Tas rada smaku uz ilgstošu laiku un viss ir eļļains. Ar ko šādā situācijā var neitralizēt...
Ko tu ņemies,vecais?!
Dīzeļdegviela tak normālas vīriešu smaržas...
Tikai,kā jau ar visām smaržām,kad pārsmaržo nav labi:)
nekā!!! ar laiku smaka pazudīs pati, kad soļķis pilnībā izgaros. labāk pievest ar piekabi. janisb, vai tu lasīt proti? ja proti, tad izlasi autora tekstu vēlreiz, un atrodi, kur ir kaut kas teikts par degvielas vadāšanu salonā? ja atradīsi, pasaki to visiem, kuri neko tādu neprot saskatīt. a kaut ko ieklāt , nu kaut vai plēvi, slabo??? izlēji, izmeti , miers un bērziņš??

a to paklājiņu izmet, vai mēģini ar Fairy, tas visu izņem.
ar roku pastu labi visu iztīrīt:) depo trīslitru iepakojums astoņus rubļus tikai maksā ··· Dīzeļdegviela: Dīzeļdegvielas smakas... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu