Dīzeļdegvielas piedevas

Dīzeļdegvielas piedevas - jautājumi un diskusijas

Piedevas dīzeļdegvielai (26)
Liet vai neliet piedevas vai moto (divtaktnieku) eļļu dīzeļdegvielai HDi dzinējam?
Lai cik lepni DUS brendi,tomēr mašīna jūt atšķirību. Ir viens slavens tirgotājs,no kura degvielas mana mazā mašīnīte pastiprināti dūmo,tāpēc tur vairs nepildos. Varbūt citiem tā nav,tāpēc firmu neblamēšu. Tieši Krievijas degviela manai mašīnai patīk vislabāk. Nez ar kādu lūzni brauc AivarsN, ja viņa brīnums ar Nestes dīzeli kūp :D
Man ir vairāki auto, arī pavisam jauni, traktori un ekskavatori, visi regulāri tiek uzpildīti ar CircleK degvielu, nekas nekūp, filtri neaiztaisās utt
Aivar, lohiem lohu problēmas.
Tieši iedomājos vai tiešām aizliegto paņēmienu neviens nav skatījies? Pat pirms redzēju aizliegto paņēmienu, par Statoil bija sliktas atsauksmes. Nu aizliegtais paņēmiens to apstiprināja, jo Krievijas dīzelis pat ir labāks, kā Statoil. Nezin kāpēc, bet ielejot degvielu Vācijā, mašīna iet labāk un degvielu patērē daudz mazāk. Labākais dīzelis ir no Krievijas ··· Dīzeļdegvielas piedevas: Piedevas dīzeļdegvielai lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Dīzeļdegvielas uzlabošanas piedevas (10)
Benzīns, petroleja, acetons, spolīšeļļa vai kādas citas piedevas. Kā Jūs ““ielabojat““ dīzeļdegvielu?
Neko, tur nekas vairs nav jāuzlabo. Atliek tikai liet bākā sezonai atbilstošu mantu. Ja lietošanā ir vecs skrūvju spainis, tad tur visdrīzāk ar degvielas "uzlabošanu" nekas netiks panākts. Saved kārtībā motoru, iztīri bāku, degvielas vadus, nomaini filtrus, ar to vajadzētu pietikt kādam laikam. senos laikos sperto diizeli laidaam caur...pienmassiinu (cenrafuugu ).Zimaa laikam kaadu glaazi bendziinu leejaam klaat. Ssodien - jaapeerk vienkaarsii labaa, uzticamaa bendziintankaa. 2 taktu eļļa kas par vainu?) Uzlabot dīzeļdegvielu var tikai pirms Neste dīzeļdegvielas regulāras pildīšanas- kamēr vēl nav sasniegti vismaz 99,99% tās īpatsvara degvielas bākā un sistēmā. Tālāka uzlabošana vairs nav nepieciešama. Dīzeļdegvielu nevajag pirkt "no rokas" no "drošiem avotiem" - kas zina, cik ilgi un kādā traukā tā glabāta, līdz ar to liela iespēja iekulties problēmās.
Degvielu neuzlaboju. Vienīgi pirms sala iestāšanās pievienoju piedevu, kas degvielas sistēmā esošo ūdeni piesaista un izdzen laukā kopā ar degvielu. Varbūt daļa paliek filtrā, daļa uz cilindriem un izkūp gaisā.
Pēc tam nomainu degvielas filtru un lietoju gaisa temperatūrai atbilstošu degvielu.
··· Dīzeļdegvielas piedevas: Dīzeļdegvielas uzlabošanas... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu