Dzinēja ķēdes maiņa

Dzinēja ķēdes maiņa - jautājumi un diskusijas

Pēc cik km jāmaina pievades ķēde? Cik ķēdes maksā? (7)
Mans Pulsars 1,2 benzīns nobraucis 84000 km. Izgājusi no ierindas motora ķēde. Vai tas ir normāli?
nekādā gadijumā nebrauc uz servisu, pasēdi vēl šeit pie datora pus gadu un viss bus ok, vairs pat uz veikalu braukt negribēsi Nezināju ka japāņi sākuši izmantot ķēdes no krievu žiguļiem.Kad lika paši savas gāja 200000 un vairāk. Tas ir Nissans? Pirmkaart, ja taa ir tiessi kkeede, ne zobsiksna, tad tas ir daudz, daudz par aatru. Autinna garantijai buutu jaasedz viss.Ja zobsiksna, nu praktiski jau ap 100-150 jaamaina ir. Krievu žiguļiem ķēdes nodilums liecināja, ka motors brēc pēc kapitālā remonta.
Ja motoram ķēde ir beigta pēc 84000 (vai tiešām beigta?) un šis motors nav izmantots sporta sacensībās vai līdzīgi slogots lielos apgriezienos bez liela nobraukuma, tad tas ir brāķis.
Parasti gan, kad ķēde trūkst, tad pati ķēde ir mazākā bēda. Varbūt to ķēdi vajag tikai nospriegot?
Tas tik noziimee vienu..ka tavs auto ir noskreejis daudz vairaak...tu tici tiem ciparinjuem panelii?auto paardeveejs dievojaas ka muukene braukusi tik vaacijaa?pilna latvija ar shaadiem leetticiigajiem ··· Dzinēja ķēdes maiņa: Pēc cik km jāmaina pievades ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ķēdes nomaiņa pēc cik km? Nissan Micra 2003 1.4 (4)
Penelī deg motora indikators, auto ir remontā.Pa priekšu iztīrīts sadales regulators (nelīdzēja) pēc tam nomainīts sadales regulators, (kad dzinējs auksts, uz maziem apgriezieniem rīstās un noslāpst pavisam)serviss saka, ka ...
pirmo reizi dzirdu, ka deell kkeedes riistaas motors. Tas , ka izstiepusies kkeede grab (un arii ticamakais, ka spriegotajs vainiigs) , ka varbuut nav taadas jaudas, kaa gribeetos, bet ..ka riistaas, nee. Tur ir kas cits. vispār jau mikrām uz maziem apgriezieniem strādā 3 cilindri, degvielas ekonomijai, kolektorā ir lapiņvārsts, kurš noslēdz degvielas padevi, tāpēc arī motors uz maziem apgriezieniem rīstās Ja tas auto ir noskrējis kādus 200000km, ļoti pat varētu būt ka ķēde jāmaina. Bet kas tā pa kļūdu? Ja jau ar sadalenes apsteidzes hidrauliku tur ņēmās, gan jau ka tur kāda kļūda par nepareizu leņķi vai neticamu signālu.
Neesmu pārliecināts, bet 90% dodu ka šim auto ir mehāniski regulējami vārsti. Lai kāds norauj vārstu vāku un atstarpes pamēra. Protams ja viss pārējais ok kā dz. temperatūra, nav sūces ieplūdes kolektorā
Ko auto kompis saka? Noteikti ir kļūdas, ja jau panelī deg motora lampiņa. ··· Dzinēja ķēdes maiņa: Ķēdes nomaiņa pēc cik km? ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Tam ww ķēde nav jāmaina... 😀 kad sāk grabēt.. jāmaina auto...!
Bet ir jau arī Tādi... kuri pērk auto, lai to mūžīgi remontētu nevis ar to brauktu... 😀
Pareizi, šitam mazam žužikam nav ķēde, bet gumijas siksna. Bet vienalga, ja mainīji, tad 80 t
vajadzētu iet. Ja tikko nopirki un vēl neapmazgāji, tad gan – vajadzētu pārbaudīt siksnas stāvokli. Ja plīsīs, motoram kapitālais garantēts.
Tas PLUS ir .....ir kautkaads Golfa radinieks?
Par to, vai kas jaamaina - neskatoties nepateiksi. It sevisski, ja taa ir kkeede.
Manam auto, tas ir 180 t/km. Tavam ar ne mazāk kā 120. Sāk grabēt – sāc domāt. Negrab, bet tomēr naktis nemierīgas, tad par grašiem var izmērīt ķēdes izstiepumu, servisā. Kad aukstu iedarbini un tā sāk grabēt, tad arī maini ķēdi. Varbūt palaimēsies un dators uzrādīs kļūdu ka kloķvārpstas devējs nesakrīt ar sadales vārpstas devēju. Bet iespējams ka pēc šīs kļūdas jau būs kirdik:))
Te jau labs jautājums - vai zini cik reāls no skrējiens šim auto.
··· Dzinēja ķēdes maiņa: Pēc cik km nobraukuma jāmaina ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ķēdes maiņas izmaksas (15)
cik izmaksa Audi A6 3,2fsi ķēdes maiņa
skatos, LV remontu cenas lielakas, kaa ASV. Normaali..... House - ķēdes maiņa nenozīmē, ka ir sākušās kaut kādas problēmas. Eļļu arī mani, tikai tad, kad ir sākušās problēmas?
Retarders - nu tad nevajag pirkt auto, kuru nevar atļauties, nebūs jāspļaudās.
Es kad pirku zināju, ka ir problēmas ar ķēdēm un, ka būs jāmaina un cik, tas maksā.
Nav jau dieva salaulaati - tik ar skruuveem!:) Taa arii pasaki - daudz mazkvalificeeta darba. Jeb automehaanikjiem tas skaitaas augstaakaa pilotaazha? Tikai intereses peec - kas tur tik daargs? Kjeedes? Paskatiijos to procesu - neeerts darbs, pirms to veikt, jaanjem nost transmisija un spararats, bet taa - pusstunda augstaakais! http://replace-timing-belt.com/how-to-replace-timing-chain-on-audi-a4-b8-3-2-fsi-quattro/ Vai tikai lētāk nav viņu uz tolmetu aizdzīt. Virzulīši plakni, vārstu vadīklas švaki eļļojas, ar ķēdes maiņu saprotu, ka auto jau ir zināms nobraukums, un sākušās audi dzinēju problēmas. Man patīk, vesels inženieru birojs strādājis, lai ieliktu auto ierobežotu ekspluatācijas laiku un attiecīgas izmaksas. ··· Dzinēja ķēdes maiņa: Ķēdes maiņas izmaksas lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu