Dzinēja temperatūra

dzinēja temperatūra foto attēls

Dzinēja temperatūra - jautājumi un diskusijas

Nesilst motors mersim C180 (5)
Sveiki! Piefiksēju ka auto nesilst motors, visu laiku 40 grādi, bet nu neko braucu, tāpat nebija problēmas ar auto apsildīšanu, viss darbojās un salons uzsila 3 minūtēs, jo benzīna dzinējs. Šorīt auto vairs nesilst, pūš augstu gaisu....
Termostats nospruudis atveertaa staavoklii. Maksaa kapeikas nomainit. Ja vien tas temperatuuras puulskstenis panelii nemelo. Ideeaali ir piesleegt kaadu diagnostikas verkki, un paskatioities cik ir reaali temperatuura motoram, un no taa arii vadiities, kaapeec nesilst salons. Jo salons var nesilt arii deell passas pechkas defektiem. Nāk ziema,vismaz naktis jau vēsas un dzesēšanas vainas izpaužas savādāk. Bez"čamdīšanas" neiztikt,bet klasika ir termostats. Ja tiek klāt,pirmajam brīdim var nopakot radiatoru,lai pasildītos un aktīvi nemaitātu motoriņu. Ja šādi jautājumi-fiksi pie meistara... Stipri ticami, ka līmenis par zemu - viņš nesasniedz ne temp. devēju, ne salona caurules. Nav jau tik auksts, lai benzīns neuzsiltu ar atvērtu termostatu. Visticamāk, ka melo termodevējs un pečku čakarē "moderna" klimatkontrole...
Par kapeiku izmaksām nebūtu tik pārliecināts, piemēram termostatu nomainīt daudziem auto ir liels perebojs ar siksnu u.c mezglu demontāžu. Bet mūsu izlutinātie servisnieki pat eļļu pa 20eiro lētāk nemaina.
Tosola liimeni sktiijies? ··· Dzinēja temperatūra: Nesilst motors mersim C180 lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dīzelim temperatūra uzlec pāri 90 (12)
Kāds iemesls dīzelim,ja krāsniņa pūš aukstu gaisu temperatūra pat pāri 90 uzlec,bet pūš karstu viss normas robežas.Vasārā braukt pirts apstākļos nu ir ka ir.Paldies par atbildi.
termostats, krāsniņa ir pirmā ciklā bez radiatora dzeses Jāumet acs dzeses šķidruma daudzumam un pievienojos augstāk rakstītajam. Krāsniņas krāns neveras ciet, bet tas ir vai nu mehāniskais vai elektriskais... Termotats, pečka. Nekas īpašs. 1.Dzesēšanas šķidrums(vai nav par maz)
2.Dīļa motora tilpums(mazajiem dzinējiem pilsētas režīmā tas ir raksturīgi)
3.Aizaugušas lāpstiņas pompai.Tas raksturīgi,ja kā dzesēšanas šķidrums ir bijis ūdens.Pompu parasti maina kopā ar zobsiksnu un rullīšiem.
4.Ja autiņš ir nejēgā piegrūsts ar elektroniku,tad iespējams,ka kāds no temperatūras devējiem nestrādā-nedod impulsu borta komjūteram,lai palaistu ventilatoru.
utt.
··· Dzinēja temperatūra: Dīzelim temperatūra uzlec pāri... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Cik ātri dzinējs uzsilst līdz darba temperatūrai? (10)
Cik ātri dīzeļdzinējam jāuzsilst līdz 90 grādu darba temperatūrai kustībā?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Pilsētas satiksmē, ja tiek lietota arī salona apsilde, kas ziemas laikā tiek lietota, dīzelis nemaz līdz 90 grādiem netiek un tas nav nekas neparasts. Es līdz -5 lieku ciet pusi radoatora. Pēc -10 var aizklāt pat visu, nepārkārsīs un ātrāk uzsils. Problēma nav cik ātri tas uzsils, bet gan ka dīzelim ir mazāki siltuma zudumi, tāpēc lēnāks tas process. Un kartona gabals radiatoram priekšā tikai uzlabo stāvokli, par pārkaršanu nav ko uztraukties, tas no pieredzes, tikai laiku pa laikam uzmet aci uz termometru. Man uzsilst pēc kādiem 10 km. Tas atkarīgs no konkrētā modeļa. Šādu atbildi neviens īsti nespēs sniegt, nosauc konkrētu auto un gan jau kāds šī modeļa īpašnieks, vai zinātājs pastāstīs.
Auto uzsilšana atkarīga arī no tā, vai nav ievietoti dzesēšanas sistēmu sildoši elementi (rūpnieciski). Termo rādītāja bultiņai panelī jānostājas pa vidu un tur arī jāpaliek visos braukšanas režīmos, ja nē, jāmeklē vaina.
jo labāk strādā dīzelis jo mazāk silst, tamdēļ izmanto webasto. ··· Dzinēja temperatūra: Cik ātri dzinējs uzsilst līdz... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ford Focus, dīzelis, nesilst dzinējs (7)
Dīzelis ( Ford focus ) neuzsilst, pie iedarbināšanas, tūlīt ieslēdzas ventilators. Nobraucot pat 20km, motors ir uzsilis tikai uz kādi 30 grādu temperatūrai. Kas varētu būt pie vainas?
Ja neuzsilst motors -termostats droshi vien staav valjaa(bojaats), bet temperatuuras deveejs iesleedz ventilatoru(bojaats).Iespeejams abi jaamaina. Bet es ieteiktu vispirms pie elektrikja. Protams ,ka slikta izveele, bet ... iespeejams vainiigs temperatuuras deveejs- prom pie autoelektrika uz diagnostiku. Savaadaak daudz nammaas. Iespējams termostats.bet garantēt nevaru jāredz uz vietas Termostata vaina viņš nestrādā. Vasarā nekas bet ziemā būs problēmas. Jāmaina. temperatuuras deveejs.ja neseedi sastreegumos vai neviilee ar 1 pa mezhu, var to verki atvienot pavisam. ··· Dzinēja temperatūra: Ford Focus, dīzelis, nesilst... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu