E kategorijas vadītāja apliecība

E kategorijas vadītāja apliecība - jautājumi un diskusijas

Kā iegūt E kategoriju (9)
Man ir c1 kategorija, vēlos iegūt e kategoriju.Kādas apmācības un kādi eksāmeni jākārto?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Pareizi tā saucās CE kategorija.
Nezinu, kādā veidā esi ticis pie C1, bet tā ir diezgan nesakarīga kategorija, ja vien netaisies braukāt ar kādu lielo amurikāņu pikapu.
Baidos ka tev būs vispirms jānokārto tagad "pilnā C" - t.b. - jāiet teorijas kursi, tad jāmācās pie instruktora uz C kategorijas auto, tad jākārto teorētiskais eksāmens CSDD un beigās - praktiskais eksāmens CSDD ar "parasto" kravas auto.
Kad tas būs izdarīts, ej atkal uz autoskolu, noklausies teoriju (laikam bija 40 stundas, bet tur ir totāls bezsakars, veči sēž un stāsta viens otram anekdotes, bet jābūt obligāti). Teorētiski - tev tur stāstīs par egoloģiju, drošu braukšanu, kravas stiprināšanu u.t.t. Toties beigās eksāmens nav - ne skolas, ne CSDD. Kad būsi tās teorijas stundas atsēdējis, jādodas pie instruktora un jāmācās braukt ar tādu sastāvu. Par nelaimi vairumā autoskolu un arī CSDD izmanto "pilnās piekabes", t.b. - ar dīseli. Ar tādu pabraukt ir daudz grūtāk, kā ar puspiekabi vai "tandēmu". Varbūt tev paveiksies sameklēt kādu rajona CSDD, kur vēl ir iespēja kārtot ar autoskolas "tandēmu" (pirms pieciem gadiem tāda iespēja bija Gulbenē). Bet ar pilno piekabi grūtākais uzdevums ir nobraukt atpakaļgaitā 30 metrus un "iezīmēties" vārtos.
Kopā viss tavs pasākums reāli izmaksās vismaz uz kādiem 1200-1500 eur.
Tandēma piekabe CE ir Talsuautoskola.lv Nu jaaa, cik intresanti , LV ir jaaiet autoskolaa arii ja..maaki braukt, attieciigo kategoriju ? Kaapeec ? Japiesakas eksamenam brauksanai ar piekabi,brauksana un iestumsana piekabi vartos.vismaz ta agrak bija,vai kas ira mainijes nezinu,teoriju jaliek nebija. Precīzi, Mavs!

1) C1/C teorijā mācības 6/30 = sešas dienas, 30 stundas, minimālais - divu nedēļu laikā, un pēc tam skolas eksāmens un valsts eksāmens csdd!
2) Tad braukšana autoskolā 20 stundas, ko vari sākt jau no pirmās dienas skolā, beigās valsts eksāmens csdd!
3) Tad ir jāizņem C kategorijas apliecība csdd!
4) Pēc tam CE (tas pats, ja gribi tikai C1E piekabi) teorija autoskolā bez eksāmena csdd 5/25 = piecas dienas 25 stundas, vismaz divas nedēļās autoskolā.
5) Tad braukšana ar piekabi CE vai C1E autoskolā 14 stundas, pēc tam braukšanā valsts eksāmens csdd.
6) Lai brauktu ar C1E, C vai CE un saņemtu algu, vajag periodiskās apmācības 95. kodu apliecībā!
··· E kategorijas vadītāja apliecība: Kā iegūt E kategoriju lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Par D un E kategoriju (10)
Man ir B, C ,D1 kategorija. Vēlējos jautāt, kā rīkoties, lai būtu E kategorijā uz visām kat.? Vai varu kārtot uzreiz DE, vai vispirms D un tad DE? Vai ir jākārto otrreiz CSDD D kategorijas teorijas eksāmens, ja uz D1 kategoriju jau D...
vai tu jebkad dzīvē esi redzējis autobusu ar lielo 2asīgo piekabi aizmugurē?? Es nē. E ir visas piekabes, eksāmenu liek ar C kategorijas smago, vai tagad arī ar vilcēju. un tad tas E automātiski būs klāt visiem burtiem, gan C, gan D teorētiski jākārto CE braukšana, tad teorijas eksāmens nav jākārto, bet ar D kā ir , nepateikšu, iespējams ka jāiet kursi. Pofesionālo kvalifikāciju arī vajadzēs - 95. kodu - tamā arī būs jākārto teorijas eksāmens.
Vislabāk gan sazināties ar kādu autoskolu un visus neskaidros jautājumus nekļūdīgi varēs noskaidrot.
nokārto D un tad uz CE kad nokārtosi tad tiesībās automātiski visam klāt pieliek E burtiņu, stāstu no personīgās pieredzes jo tā bij man ===> non_grata DE ir vajadzīga ja grib stūrēt salikto autobusu. Nu tas ir tas ar ermoņiku pa vidu. Ar pliku D tur klātu nelaiž.
Savā laikā liku C un pēc tam E, iedeva arī pie B kategorijas automātiski.
··· E kategorijas vadītāja apliecība: Par D un E kategoriju lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu