Eļļas līmenis

eļļas līmenis foto attēls

Eļļas līmenis - jautājumi un diskusijas

Ne vairāk kā citus motorus. Tas draud ar dažādu sistēmu bojājumu, tai skaitā iespējams iekoksēt virzuļu gredzenus, izraisot eļļas patēriņu utt. Vienkāršāk bija teikt... Nu, nevajag... Ja būs pāris grami vairāk - sīkums. Ja būs dubults līmenis, tad gan sākot ar blīvslēgu un savienojumu vietu tecēšanu un izspiešanu, iespējamo eļļas ieraušanu ieplūdē caur kartera ventilāciju (īpaši bīstami dīzeļiem), virzuļa gredzenu iekoksēšanos.
Vajag vienkārši palūgt servisā lai atsūc lieko eļļas daudzumu.
Skatoties par cik vairāk . Var blīvslēgus izspiest un sabojāt, tad daudz darba. ja 5 litu vietā 6 nu tas nekas,bet arī kā kuram dzinējam. Bet vispār jālej norma, cik paredzēts. ja kaadi 15% , no normalaa liimenna paarlieti , ne silts, ne auksts motoram. Vairaak svariigi, kaada ella ielieta. ··· Eļļas līmenis: Vai Common Rail dīzeļdzinēju... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ātrumkārbas eļļas līmeņa pārbaude un maiņa Opel Astra 2000 gads 1.7dti (6)
Kur var parbaudit ellas limeni atrumkarba un ka veicas ellas nomaina?
Pārbaudīt garāžā un veicas vienkārši brīnišķīgi ! kaads autinnss, kura gada? Es teiktu ka servisā. Bet te par šādu atbildi laikam var atrauties. Bet tā ir MANA personīgā pieredze. https://www.youtube.com/watch?v=ipdcU24uXxU

Ja nav tiessi taa, tad liidziigi.
Atskrūvē līmeņa korķi un pa ventilāciju lej kamēr sāk tecēt laukā un tad pirkstu veiklība lai korķi dabūtu vietā - tas ir elementāri. Parasti ieleju vēl gramus simt ... Rūpnīca nav paredzējusi eļļu mainīt , tādēļ arī pa noņemto apakšējo vāku visas skaidas netiek izskalotas. ··· Eļļas līmenis: Ātrumkārbas eļļas līmeņa... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai iespējama borta datora kļūda? (5)
Nesen iegādājos Audi A4, B5, 1999.gads, 2.4 benzīns. Kopumā esmu apmierināts. BET esmu novērojis, ka pa retam borta datorā parādās eļļas ikonna - pārbaudot eļļas līmeni - viss ir ok, motorā arī itkā nav eļļas - viss tīrs. Kādam varbūt tā...
Eļļas dačiks mēdz arī noplīst/gļukot. Man arī autiņam bija tā, ka ik pa brīdim iedegās eļļas līmeņa lampa, lai gan eļļu jau beigās līdz mehāniskā štekera augšai uzlēju. Man tā ir bijis ļoti karstā laikā, vasarā, kad veic īpaši strauju pagriezienu vai arī gadās iebraukt tādā bedrē, ieplakā, kur auto nevis "sit", bet strauji uzšūpo. Tad eļļa uz tausta ir bijusi apmēram puslīmenis. Tas gan ar citu auto, ne AUDI. bojāts devējs, bojāts eļļas sūknis, uzsists karteris un eļļas "savācējs" nedabū pietiekami eļļas, varbūt eļļa sen nav mainīta.
Labāk ved uz servisu un meklē vainu, savādāk var nākties meklēt jaunu motoru...
dacciks, vai sstepselis kautkur. Lai nenervozeetu, vari uzlikt mehaanisko no kaada traktora...
Tomeer daudz gadu tam autinnam.
servisā uzliek mehānisko eļļas spiediena mēramo un pārbauda kāds spidiens visos režīmos un tad jau skaidrs, gļuko devēji vai pretēji motoram kirdiks ··· Eļļas līmenis: Vai iespējama borta datora... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Eļļas līmenis dīzeļmotorā D3 (17)
Tika iegādāta 2010 gada Volvo ar motoru D3 un nevaru atrast mērtaustu (ja pareizi to vārdu iztulkoju un nosaucu)lai noteiktu eļļas līmeni motorā,varbut kur viltīgi tas ir noslēpts, bet acis nekrit motoru apskatot .Kā lai to lietu kontrolē?
Un kā Tu auto nopirki nezinot cik motorā eļļas...!??? Vai tad pērkot to nepārbaudīji...???

Šādi cilvēki ir auto tirgoņu sapnis... :D
Nenotveramais skaties tik pats ka tevi pašu auto tirgonis nepārtver. Eļļu vienmēr placī var pieliet pēc vajadzības (arī nomainīt ja dikti bēdīgs skats). Ne par velti šie iegulda placī tik daudz laika un nervus pirmspārdošanas sagatavošanai (sakruķī odometru, salonā nomaina nodilušās gumijas uzlikas utt.). Tad svaigas eļļas pieliešana/nomaiņa ir tīrais sīkums pat nenomainot filtrus. Kautko jēdzīgi var pateikt normāls specialists, mazliet pabraucot un galugalā aizdzenot uz servisu. tiesa jāsaka ka ne katrā servisā ir normāli speci. https://www.drive2.ru/l/288230376152017764/ Nezinu, kā tavam auto, bet jaunajiem Reno dīzeļiem eļļas mērtausts ir kopā ar eļļas ieliešanas vāciņu. Es arī ilgi taustu meklēju :D līdz atradu, ka tas ir kopā ar vāciņu. Iebrauc kādā servisāun pajautā gan jau paskaidros...😎 ··· Eļļas līmenis: Eļļas līmenis dīzeļmotorā D3 lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kāpj eļļas līmenis (11)
MB A160 benzīns 1998 gads 1, 6 Kāpj eļļas līmenis. Nav saprotams no kurienes tiek klāt eļļai degviela. Servisā visi neziņā.Dators ar neko neuzrāda.
Tad jau īstais serviss, ja neko nevar pateikt! :D esi izcilā servisā bijis,bet nu īstenībā kompis tur neko nevar parādīt Es ieteiktu nomainiit sveces, pirms motoram kapitaalo taisiit. Sāc ar svecēm. Bet ja motors darbojoties nerīstās un eļļa nav putās, paliek sķidra un smird pēc benzīna, dzen tad vien uz Tolmetu. Mašīnai 19. gadi, tātad noskrējiens virs 500k. Uz tolmetu buutu jaadzen tad, ja eljlja buutu jaapielej ik pa paarsimts kilometriem. Motora virzulju, chaulu un gredzenu izdiluma galvenais simptoms ir eljljas liimenja krishanaas un zilgani duumi no izpuuteeja(kas gan var arii nebuut). Datordiagnostika ir domaata cilveekiem, kas kaut ko sajeedz, datora izmesto kljuudu kodu nolasiishana nav datordiagnostika, taa tikai informaacija motora staavoklja noteikshanai. ··· Eļļas līmenis: Kāpj eļļas līmenis lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu