Eļļas maiņa

eļļas maiņa foto attēls

Eļļas maiņa - jautājumi un diskusijas

Eļļās maiņa automātiskā kārbā (5)
Pēc cik liela nobraukuma jāveic automātiskās kārbas eļļas maiņa?
60000 km, un jāmaina arī filtrs (ja to var nomainīt), ja filtru nevar nomainīt, eļļa jāmaina pie 15000 km. Piekrītu av2 - kārbas eļļa tikai oriģinālā, vai lielo brendu (Motul, Mobil, Total u.t.t.) OEM specific. Dārgāk, bet ka jau teica - automatiskā pk ir ļoti dārga izprieca (servisu laime). ap 100.000 ml. (km´os vairaak )Bet ja maini ellu, oblegati nonnem karteri un samaini arii filtru. On ...silti iesaku lietot autinna/kaarbas razzotaaja orgginaalo ellu , un orgginaalo filtru. Mazliet daargaak, bet nu..... kaarba ir daargs izpriecu objekts eksperimentiem. a, un veel, neaizmirsti, ka konverterii (tas "verkkis" , kas automaatiskajai kaarbei ir sajuuga vietaa ) ir , un mainot paliek iekssaa vecaa ella , apmeeram 1/4 no kpeejaas ellas daudzuma Taa kaa, ja nav pieejama kaarbas ellas mainnas masiina, samaini to ellu vismaz 2x. Otreiz bez filtra mainnas, un bez kartera nonnemssanas. ja DSG ,tad ik pec 60 štukām Automātiskā kārbā eļļa jāmaina skatoties ,kā tiek ekspluatēts automobīlis ,,,ja tas notiek kalnainā apvidū un vēl velkot piekabes kiekrautas ,vai auto pārvadāti uz treilera utt, tad tas parasti notiek pie 50 -60 tūst km ...
Ja mašīnīte ekspluatējas līdzenā pilsētā ,vai pa bāni tad pie 80-90 tūst km ...eļļa protams orģinālā ,bet filtrs var būt arī alternatīvs ....
··· Eļļas maiņa: Eļļās maiņa automātiskā kārbā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ātrumkārbas eļļas līmeņa pārbaude un maiņa Opel Astra 2000 gads 1.7dti (6)
Kur var parbaudit ellas limeni atrumkarba un ka veicas ellas nomaina?
Pārbaudīt garāžā un veicas vienkārši brīnišķīgi ! kaads autinnss, kura gada? Es teiktu ka servisā. Bet te par šādu atbildi laikam var atrauties. Bet tā ir MANA personīgā pieredze. https://www.youtube.com/watch?v=ipdcU24uXxU

Ja nav tiessi taa, tad liidziigi.
Atskrūvē līmeņa korķi un pa ventilāciju lej kamēr sāk tecēt laukā un tad pirkstu veiklība lai korķi dabūtu vietā - tas ir elementāri. Parasti ieleju vēl gramus simt ... Rūpnīca nav paredzējusi eļļu mainīt , tādēļ arī pa noņemto apakšējo vāku visas skaidas netiek izskalotas. ··· Eļļas maiņa: Ātrumkārbas eļļas līmeņa... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
nekvalitatīva eļļas mai;na - uzliek lietotu filtru, ielej otrabotku un nozog eļļas taustu kvalitatiivi , tas ir, ar fitra mainnu, un pilnu ellas nomainnu ( ieskaitot konverterii esosso) , un jaalieto tikai ruupniicas noteiktaa ella, un pareiz liimenis jaaielej, pie uzsildiitas kaarbas, un jaaparbauda kaarbas ecm , vai nav kaadi fault kodi, un , ja vajag, jaanoverss tie nomainot detaallas, nevis vienkaarssi izdzeessot.
Tas ir tas , ko domaaji?
Talsos taadu nezinu. Ir Ceesiis, Riigaa.
Ir vairāki servisi.bet konkrēti nemācēsu pateikt.. Iebrauc tuvākajā un pajautā. Viņi taču zina, kur kas uz ko specializējas. Tas par diagnostiku. Eļļu nomainīs es domāju jebkurā. kas par autiņu ,kāda marka..B6 varu nomainīt kā divus pirkstus,bet diagnostika..Rīgā es maksāju 10 euras..))) ··· Eļļas maiņa: Kur Talsos kvalitatīvi veic... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Automātiskajai kārbai eļļas maiņa (8)
Audi A3, tips 8L, 2000, gads novembris, 1, 8 benzīns, automāts, nobraukums 200000km. Domāju vai vajag mainīt automātiskajai kārbai eļļu, jo vieni saka ka paskaties tik līmeni un brauc, bet otri saka ka vajag ik pēc 30000 km maiņu,...
Snowagain - kur tu njem shitos ciiparus - 30tuukstoshi, 10-15 tuukstoshi? Ir taadi, kas automaatiem maina eljlju divreiz gadaa? Ieprieksheejo mashiinu ar automaatu nopirku 4 gadi vecu ar 140000, nobraucu 3gadus liidz turpat 300000km - nekaadu paziimju, ka kaarba nestraadaa. Peedeejo reizi, kad biju ar to servisaa, ieteica nomainiit vaaka bliivi, pie reizes tad ar pieliet svaigu eljlju liidz liimenim. Vaicaaju - varbuut nomainiit pie viena? Nee, nevajagot! Ja kas - autorizeetais serviss! protams, ka jaamaina gan ella, gan (oblegaati) filtrs , gan pilossi sallnniki utt. Un veel, ella ieteicams nomainiit pat 2x peec kaartas, jo no konvertera (tas verkkis sajuuga vieta ) ellu izliet nevar , ja vien neizmanto elllas mainnas massiinu.
Arii lietot citas, ne orgginaalaa razzotaaja elllas kaarbaam nav ieteicams. Arii filtrus jaalieto tikai orgginaalaa razzotaaja. Ir bijis, kad ieliekot it kaa labu aftermerket filtru, saakaas intresanti troksskki kaarbaa. Kam vajag tos eksperimentus ar...sava auto kaarbU??? Jaaa, saprotu, ka tas viss maksaa labu naudinu, bet IR VEERTS !!
Vaaciessu taa saucamaa "life time transmission fluid" reaalaja dziivee ir 100.000 miles nobraukums, peec kura jaataisa kaarbas serviss oblegaati.
Un, peedejais, ir dzirdeets, ka ja uztaisa servissu, un peec tam kaarba veelaak beigta "deell servissa" :)). Iisteniiba ir savaadaak, iipassnieks saak domaat par servissu, kad ir jau par veelu, saakussas probleemas, un tad ir ceriiba, ko saglaabt utt. Diemzzeel, ja kaarbaa saakusi sliideet, asi sleegties, gaudot, nnaudeet , serviss nepaliidzees daudz, vai paliidzees tikai uz iisu laiku.
Paveicies ar nobraukumu - tikai 200000 16-gadiigai mashiinai! Ja taa taisniiba, tad var arii nemainiit. Bet, visdriizaak, nobraukumam vajadzeetu buut divtik lielam, iipashi, ja naakusi kaa mazlietota no Vaacijas. Tad tieshaam kaartiigu servisu un riktiigu profilaksi, kopaa ar eljljas mainju. Kārbā eļļu un filtru (kur to var izdarīt neizjaucot visu kārbu) vēlams mainīt ik pēc 30000 km.
Un kā jau JurisK teica - šīs a/m nobraukums ir nereāls (es domāju savi 480000 km būs).
Eļļa tikai oriģinālā, vai ražotāja oficiāli akceptēta (būs tāpat kāda no OE ražotājiem - Motul, Mobil, Esso, Total u.t.m.l.). Ar filtru tas pats stāsts.
Ja a/m automātiskajai ātrumkārbai filtrs nav brīvi pieejams, eļļa jāmaina 10000 - 15000 km robežās.
JurisK - uztaisiet, lūdzu, eļļai ķīmisko ekspertīzi jaunai un ar 30000 km noskrējienu. Būs atbilde.
Kāpēc autorizētais serviss tā teica - gaida Tavas a/m kārbu remontā :D!
··· Eļļas maiņa: Automātiskajai kārbai eļļas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
pie jebkura autorizētā dīlera to darīt ir prātīgāk, vismaz garantija būs. Cena gan svārstīga 150-200 eur kā minimums saripos... Jā pie autorizētiem dīleriem jābūt DSG eļļai , VW oficālā sevisā jābūt , ja tas ir VW . Problēma ka reti kurš ražo DSG eļļas . Eļļa ne gluži ATF , ne gluži kārbas , tuvāk motoreļļai atbilst . Dārgs produkts bez šaubām , man arī noliktavā nav . Un kas tur tik sarežģīts nomainīt DSG kārbai eļļu? Ja nu vienīgais specifiskais uzgalītis eļļas iepildei. ··· Eļļas maiņa: Kur var veikt DSG kārbai eļļas... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Eļļas maiņa auto (24)
Jaukie vīrieši, lūdzu izskaidrojiet kā notiek eļļas maiņa autiņam, cik l jāiegādājas eļļa, un kur to vislabāk izdarīt un cik maksā, paldies par padomiem!!!
Pašrocīga eļļas maiņa nav aizliegta ar likumu ;) Agrāk es saviem autiņiem pats mainīju eļļu (kad bija garāža un piemēroti apstākļi), bet nu jau sen to vairs nedaru, jo ir specializēti eļļas maiņas servisi, kur ir eļļas, filtri, un visu to dara ātri un par normālām cenām. Pēdējos gadus es to daru Hanzas ielas eļļas servisā (Rīgā). Pēc nobraukuma un modeļa manam autiņam pietiktu ar pussintētisko eļļu, bet es uzskatu, ka mūsu ziemas apstākļiem labāka ir sintētiskā eļļa, tapēc lietoju 5W40 markas eļļas, bet nekadā gadījumā ne "krutās" Castrol vai taml. eļļas, bet visparastākās Eurol tipa sintētiskās, un mainu vienu reizi gadā (pēdējos gadus braucu ap 10 t. km gadā), parasti rudenī. Vēl mēdz būt tā, ka autiņam ir alumīnija motora bloks un eļļas korķim vītne bojāta un tas "uzsēdināts" uz līmi, tad eļļa jāatsūc ar vakuumiekārtu (Hanzas ielas servisā tāda ir). Kļūdains ir uzskats, ka vakuumiekārta sliktāk atsūc eļļu, nekā izlejot caur apakšējo drenāžas caurumu - tas atkarīgs no cilvēka, kas to dara un, ja pareizi dara, tad vakuumiekārta atsūc apm. par 0,25 l vairāk, nekā izlejot. "Piekraste" - No Tevis auto marka, modelis, izlaiduma gads, motora degvielas veids un darba tilpums, veelams arii motora kods - dabuusi pretii visu kaaroto info. Eļļas maiņa autiņam notiek dodoties uz tuvējo servisu, līdzi ņemot naudu
Pie reizes palūdz nomainīt salona un motora gaisa filtrus...
Pat vīrieši jau vairs nemaina eļlu mājas apstākļos.Tas pat ir aizliegts ar likumdošnau,jo ir noteikumi par vecās eļlas utilizēšanu...Tikai serviss,sievietēm ar tādām lietām nav janodarbojas. ··· Eļļas maiņa: Eļļas maiņa auto lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
mainīt motoreļļu vai nē? (12)
lieta tāda - nobeidzās lambda zonde, bezjēgā gāž motorā degvielu. ja es pareizi saprotu tad benzīns ir tiktāl atšķaidijis eļļu, ka tā palikusi par "kompotu" un datčiks brēc. jautājums - vai pēc zondes nomaiņas eļļa arī jāmaina, vai benzīns...
Kaut kas diezgan neticams! Bet, ja ir taa, kaa saki, tad eljlja un filtrs noteikti jaamaina! Ak jaa, aizmirsu - vienkaarsha paarbaude, vai eljljaa ir degviela - uzpilini pilienu eljljas uz, teiksim miikstaa papiira dvielja, vai pabieza tualetes papiira, vai kaa liidziiga, pagaidi minuutes 10. Ja ap tumsho eljljas plankumu izveidojaas gaishaaka josla - eljljaa ir degviela. Ja datčiks, brēc tātad nav spiediena, tātad neeļo, tātad fiksi vien motoram būs nāvīte. Plus benzīns ideāli noskalo eļļu no darba virsmām. Verdikts. Mainīt eļļu obligāti un filtru protams arī. Labāk tā nekā mainīt motoru..... Da tur viss ir jaamaina... ja gaazhaas degviela taa, ka ir saskjiadiijusies ellja, tad tas auto fiziski nav speejiigs kusteeties. Vai arii gredzenu vairaak nav.
Ja degvielaa ir par maz gaisa tad maisiijums nav speejiigs uzliesmot, un auto nebrauc.
Neesmu dzirdeejis par situaaciju, kad lambda nobirst un tadejaadi elljaa nokljuust degviela taados daudzumos lai tas ietekmeetu taas spiedienu.
··· Eļļas maiņa: mainīt motoreļļu vai nē? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Audi A6 1999 - kad jāmaina eļļa (10)
Audi A6 1999g.TDI.,Pēc cik t.km.ir jāmaina eļļa? Katrā vietā saka savadāk.Paldies!!!
pirmaa dzirdeessana ka ellas majnai ir kaads sakars ar auto marku un modeli...
jebkuram auto ella ir jamaina un ellas filtrs ik pec 10.000km
ieteikums, ja grib saglabaat tiiru dzineeju, nenokaut turbiinu. ellja ir jaamaina ik peec 7500km, veelams lietot sinteetisko ellju, un elljas markas nejaukt. 10.000 km...nomainit vari jebkutaa servisaa. nevairaak kaa pa 10 000 km savaadaak motoors saak akstiities, un veelpietam tev ir dizels taa kaa maini vien uz 10 000. tikai skaties kas pa eļu ieksha ja nesintetiska tad laej nesintetisko, ja pussintetiska tad ar lej to , ja sintetiska tad tikai to, ja esi jau nejaushi ieleejis sinteetisko pie nesinteetiska tad tev ar vis muuž buus jaalej sintetiskaa ··· Eļļas maiņa: Audi A6 1999 - kad jāmaina eļļa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu