Eļļas maiņa

eļļas maiņa foto attēls

Eļļas maiņa - jautājumi un diskusijas

Audi A6 1999 - kad jāmaina eļļa (13)
Audi A6 1999g.TDI.,Pēc cik t.km.ir jāmaina eļļa? Katrā vietā saka savadāk.Paldies!!!
pirmaa dzirdeessana ka ellas majnai ir kaads sakars ar auto marku un modeli...
jebkuram auto ella ir jamaina un ellas filtrs ik pec 10.000km
ieteikums, ja grib saglabaat tiiru dzineeju, nenokaut turbiinu. ellja ir jaamaina ik peec 7500km, veelams lietot sinteetisko ellju, un elljas markas nejaukt. 10.000 km...nomainit vari jebkutaa servisaa. nevairaak kaa pa 10 000 km savaadaak motoors saak akstiities, un veelpietam tev ir dizels taa kaa maini vien uz 10 000. tikai skaties kas pa eļu ieksha ja nesintetiska tad laej nesintetisko, ja pussintetiska tad ar lej to , ja sintetiska tad tikai to, ja esi jau nejaushi ieleejis sinteetisko pie nesinteetiska tad tev ar vis muuž buus jaalej sintetiskaa ··· Eļļas maiņa: Audi A6 1999 - kad jāmaina eļļa lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ja Tev rodās šāds jautājums, tad labāk nemēģini to darīt pati :) Man patika reklāma, kur blondïne nopirkusi cepjamo eļļu un uzlej motoram virsū....
Bet, ja nopietni, tad Latvijā ir auto servisi.
Ar eļļas izliešanu un ieliešanu vien nepietiks. Vēl arī filtrs ir jāmaina, jāzina, kur viņu meklēt, kāds viņš izskatās, un jāspēj arī atskrūvēt.
Labāk tomēr meklēt autoservisu - būs ātrāk un drošāk, arī beigās lētāk.
Elementāri.Uzliec auto uz pacēlāja, attaisi korķi, nolaid veco, aiztaisi korķi, atskrūvē vāciņu, pielej eļļu, aizskrūvē vāciņu. Pati taisies to darīt??? :) ··· Eļļas maiņa: Kā nomainīt eļļu dzinējam lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Eļla Toyota Avensis. (5)
Kādu eļlu jāleij Toyota Avensis D4D 2.0 06.gada? Kur var iegādāties par saprotamu cenu?
Bēdīgi ja cilvēks auto spēj iegādāties, bet uzturēt to nejēdz. Ja gribas lai auto labi ripotu ir jālieto labākās daļas(eļļas) nevis lētākās. Skopais parasti maksā dubultā. Jālej 5W30 (pussintētika),bet ir spāņu,vācu,anglu,beļģu utt. ražotāji arī cenas dažādas... Mūkusalas ielā "United Oil" Veikals-bāze par saprātigām cenām...(vari izvēlēties ražotāju",2.0 l dīzelim vajag 6 litri. https://www.toyota.co.uk/owners/service-mot-maintenance/oil


Ieraksti savus datus , pateiks kas par ellu.
Ieej centrā, Maskavas un Jēzusbaznīcas krustā, firmas Xado veikals. Labākais par saprātīgu cenu. Prasi preci par internetveikala cenu, iedos. Viss labāk Maxima vai Rimi saulespuķu tad uz motora varēs pankūkas cept ! ··· Eļļas maiņa: Eļla Toyota Avensis. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Cik maksās eļļu un filtru mainīšana (6)
Mercedes benz A180, dīzelis, 2009.g
Kāda starpība, cik. Es saprastu, ka opeļa īpašnieks to jautātu, bet Mersedesa?....... gaisa filtrs 15,50 eur, ja grib oriģinālo mahle 31.90, eļļas filtrs 7 eur, salona filtrs 16.90 eur bremžu eļļa un tās maiņa sistēmā 15 eur, eļļa dzinējam mobil dex2 long life dīzelim 40 eur, ja automāts kārba tad vēl kārbas eļļa 45 eur, aptuveni tā plus darbs savi 30 eur Normālā servisā 100 - 150 eiro apkope maksā, pie specializētā 200 - 250. Es parasti skatos, kad akcija ir pie specializētā, tad cena +/- ir tāda pati, kā parastā servisā 😎 100-200-300 , atkariigs kaads serviss jaadara.Ella ar filtru ap 70, + darbs. eddinga, A nav Mersedes. :D Valmieras apkārtnē ar 100 tiek cauri. ··· Eļļas maiņa: Cik maksās eļļu un filtru... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Eļļās maiņa automātiskā kārbā (5)
Pēc cik liela nobraukuma jāveic automātiskās kārbas eļļas maiņa?
60000 km, un jāmaina arī filtrs (ja to var nomainīt), ja filtru nevar nomainīt, eļļa jāmaina pie 15000 km. Piekrītu av2 - kārbas eļļa tikai oriģinālā, vai lielo brendu (Motul, Mobil, Total u.t.t.) OEM specific. Dārgāk, bet ka jau teica - automatiskā pk ir ļoti dārga izprieca (servisu laime). ap 100.000 ml. (km´os vairaak )Bet ja maini ellu, oblegati nonnem karteri un samaini arii filtru. On ...silti iesaku lietot autinna/kaarbas razzotaaja orgginaalo ellu , un orgginaalo filtru. Mazliet daargaak, bet nu..... kaarba ir daargs izpriecu objekts eksperimentiem. a, un veel, neaizmirsti, ka konverterii (tas "verkkis" , kas automaatiskajai kaarbei ir sajuuga vietaa ) ir , un mainot paliek iekssaa vecaa ella , apmeeram 1/4 no kpeejaas ellas daudzuma Taa kaa, ja nav pieejama kaarbas ellas mainnas masiina, samaini to ellu vismaz 2x. Otreiz bez filtra mainnas, un bez kartera nonnemssanas. ja DSG ,tad ik pec 60 štukām Automātiskā kārbā eļļa jāmaina skatoties ,kā tiek ekspluatēts automobīlis ,,,ja tas notiek kalnainā apvidū un vēl velkot piekabes kiekrautas ,vai auto pārvadāti uz treilera utt, tad tas parasti notiek pie 50 -60 tūst km ...
Ja mašīnīte ekspluatējas līdzenā pilsētā ,vai pa bāni tad pie 80-90 tūst km ...eļļa protams orģinālā ,bet filtrs var būt arī alternatīvs ....
··· Eļļas maiņa: Eļļās maiņa automātiskā kārbā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ātrumkārbas eļļas līmeņa pārbaude un maiņa Opel Astra 2000 gads 1.7dti (6)
Kur var parbaudit ellas limeni atrumkarba un ka veicas ellas nomaina?
Pārbaudīt garāžā un veicas vienkārši brīnišķīgi ! kaads autinnss, kura gada? Es teiktu ka servisā. Bet te par šādu atbildi laikam var atrauties. Bet tā ir MANA personīgā pieredze. https://www.youtube.com/watch?v=ipdcU24uXxU

Ja nav tiessi taa, tad liidziigi.
Atskrūvē līmeņa korķi un pa ventilāciju lej kamēr sāk tecēt laukā un tad pirkstu veiklība lai korķi dabūtu vietā - tas ir elementāri. Parasti ieleju vēl gramus simt ... Rūpnīca nav paredzējusi eļļu mainīt , tādēļ arī pa noņemto apakšējo vāku visas skaidas netiek izskalotas. ··· Eļļas maiņa: Ātrumkārbas eļļas līmeņa... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
nekvalitatīva eļļas mai;na - uzliek lietotu filtru, ielej otrabotku un nozog eļļas taustu kvalitatiivi , tas ir, ar fitra mainnu, un pilnu ellas nomainnu ( ieskaitot konverterii esosso) , un jaalieto tikai ruupniicas noteiktaa ella, un pareiz liimenis jaaielej, pie uzsildiitas kaarbas, un jaaparbauda kaarbas ecm , vai nav kaadi fault kodi, un , ja vajag, jaanoverss tie nomainot detaallas, nevis vienkaarssi izdzeessot.
Tas ir tas , ko domaaji?
Talsos taadu nezinu. Ir Ceesiis, Riigaa.
Ir vairāki servisi.bet konkrēti nemācēsu pateikt.. Iebrauc tuvākajā un pajautā. Viņi taču zina, kur kas uz ko specializējas. Tas par diagnostiku. Eļļu nomainīs es domāju jebkurā. kas par autiņu ,kāda marka..B6 varu nomainīt kā divus pirkstus,bet diagnostika..Rīgā es maksāju 10 euras..))) ··· Eļļas maiņa: Kur Talsos kvalitatīvi veic... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Automātiskajai kārbai eļļas maiņa (8)
Audi A3, tips 8L, 2000, gads novembris, 1, 8 benzīns, automāts, nobraukums 200000km. Domāju vai vajag mainīt automātiskajai kārbai eļļu, jo vieni saka ka paskaties tik līmeni un brauc, bet otri saka ka vajag ik pēc 30000 km maiņu,...
Snowagain - kur tu njem shitos ciiparus - 30tuukstoshi, 10-15 tuukstoshi? Ir taadi, kas automaatiem maina eljlju divreiz gadaa? Ieprieksheejo mashiinu ar automaatu nopirku 4 gadi vecu ar 140000, nobraucu 3gadus liidz turpat 300000km - nekaadu paziimju, ka kaarba nestraadaa. Peedeejo reizi, kad biju ar to servisaa, ieteica nomainiit vaaka bliivi, pie reizes tad ar pieliet svaigu eljlju liidz liimenim. Vaicaaju - varbuut nomainiit pie viena? Nee, nevajagot! Ja kas - autorizeetais serviss! protams, ka jaamaina gan ella, gan (oblegaati) filtrs , gan pilossi sallnniki utt. Un veel, ella ieteicams nomainiit pat 2x peec kaartas, jo no konvertera (tas verkkis sajuuga vieta ) ellu izliet nevar , ja vien neizmanto elllas mainnas massiinu.
Arii lietot citas, ne orgginaalaa razzotaaja elllas kaarbaam nav ieteicams. Arii filtrus jaalieto tikai orgginaalaa razzotaaja. Ir bijis, kad ieliekot it kaa labu aftermerket filtru, saakaas intresanti troksskki kaarbaa. Kam vajag tos eksperimentus ar...sava auto kaarbU??? Jaaa, saprotu, ka tas viss maksaa labu naudinu, bet IR VEERTS !!
Vaaciessu taa saucamaa "life time transmission fluid" reaalaja dziivee ir 100.000 miles nobraukums, peec kura jaataisa kaarbas serviss oblegaati.
Un, peedejais, ir dzirdeets, ka ja uztaisa servissu, un peec tam kaarba veelaak beigta "deell servissa" :)). Iisteniiba ir savaadaak, iipassnieks saak domaat par servissu, kad ir jau par veelu, saakussas probleemas, un tad ir ceriiba, ko saglaabt utt. Diemzzeel, ja kaarbaa saakusi sliideet, asi sleegties, gaudot, nnaudeet , serviss nepaliidzees daudz, vai paliidzees tikai uz iisu laiku.
Paveicies ar nobraukumu - tikai 200000 16-gadiigai mashiinai! Ja taa taisniiba, tad var arii nemainiit. Bet, visdriizaak, nobraukumam vajadzeetu buut divtik lielam, iipashi, ja naakusi kaa mazlietota no Vaacijas. Tad tieshaam kaartiigu servisu un riktiigu profilaksi, kopaa ar eljljas mainju. Kārbā eļļu un filtru (kur to var izdarīt neizjaucot visu kārbu) vēlams mainīt ik pēc 30000 km.
Un kā jau JurisK teica - šīs a/m nobraukums ir nereāls (es domāju savi 480000 km būs).
Eļļa tikai oriģinālā, vai ražotāja oficiāli akceptēta (būs tāpat kāda no OE ražotājiem - Motul, Mobil, Esso, Total u.t.m.l.). Ar filtru tas pats stāsts.
Ja a/m automātiskajai ātrumkārbai filtrs nav brīvi pieejams, eļļa jāmaina 10000 - 15000 km robežās.
JurisK - uztaisiet, lūdzu, eļļai ķīmisko ekspertīzi jaunai un ar 30000 km noskrējienu. Būs atbilde.
Kāpēc autorizētais serviss tā teica - gaida Tavas a/m kārbu remontā :D!
··· Eļļas maiņa: Automātiskajai kārbai eļļas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Un kas tur tik sarežģīts nomainīt DSG kārbai eļļu? Ja nu vienīgais specifiskais uzgalītis eļļas iepildei. pie jebkura autorizētā dīlera to darīt ir prātīgāk, vismaz garantija būs. Cena gan svārstīga 150-200 eur kā minimums saripos... Jā pie autorizētiem dīleriem jābūt DSG eļļai , VW oficālā sevisā jābūt , ja tas ir VW . Problēma ka reti kurš ražo DSG eļļas . Eļļa ne gluži ATF , ne gluži kārbas , tuvāk motoreļļai atbilst . Dārgs produkts bez šaubām , man arī noliktavā nav . ··· Eļļas maiņa: Kur var veikt DSG kārbai eļļas... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu