Fotoradari

fotoradari foto attēls

Fotoradari - jautājumi un diskusijas

cik ilgi nāk rēķins no fotoradara? (8)
šķiet,ka šodien uztaisīju maksas selfiju.vai kāds nezin pēc kāda laika var csdd mājas lapā ieraudzīt rezultātu un kad pastkastītē?
kamēr atnāk, atkarībā cik tālu dzīvo:))),
bet ne vēlāk kā līdz nākamās tehniskās apskates datumam:)))
Tauta stāsta, ka 3..5 dienu laikā parasti iestājas, sarežģītākos gadījumos (2..3 joslās auto blakus) var arī dāzi mēneši paiet, kamēr civilis izskata... Man selfijs atnāca pēc kādas 1 dienas. nebija pārāk dārgais, 20 eiro :D nu senāk bija pēc mēneša(man vismaz) Janvāra bildi atsūtīja aprīļa vidū (foto no Olaines apkaimes), aprīļa bilde no Viestura prospekta Rīgā jau aprīlī pienāca. ··· Fotoradari: cik ilgi nāk rēķins no... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Radars uz Kalnciema pārvada (3)
Vai kāds var pateikt, kur konkrēti uz Kalnciema pārvada atrodas tas sasodītais radars, pie kura ir jābrauc uz 50 km/h...? :)
Uz tā tilta būs(vai jau ir) divi radari. Proti kad pie zīmes uzbrauc uz tilta kalnā, tur viņa nev. Bet kad laižas lejā pie pārvada beigām stāv stabs jau sagatavots. Kad vēl pēdējo reizi braucu, kameras vēl nebija, tikai stabi. Abos virzienos braucot lejup pie pārvada beigām. pirms radara ir zīme uz cik jābrauc un apakšā radara zīme,nebrauc,kā zvaigzne ieraudzīsi un skaties uz zīmēm!!!!! http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/155159/no-ritdienas-uz-latvijas-autoceliem-atkal-bus-fotoradari-foto
··· Fotoradari: Radars uz Kalnciema pārvada lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Numurs otrādi un fotoradari (19)
Vai ir CSN (vai kur citur) noteikts, ka numuru nedrīkst piestiprināt otrādi (kājām gaisā)? Un vai šādi piestiprinātu numuru atpazīs fotoradars? Uz pārdomām uzvedināja pievienotā foto no miljons.com
man domāt-atrausies,,,, Dabūsi no mentiem pa ribām ar steku Noteikti tas nav pēc noteikumiem.
Ir jabūt numura zīmei redzamai,bidē redzamajai nav,jo nevar izlasīt,tātad var sodīt.Brauc pēc noteikumiem,tad nevajadzēs dumības fantazēt,kā būtu,ja būtu.
A ko es varu zināt ko huligāni pa nakti sadarījuši!!Spoguļi no rīta veseli,es taču neiešu vasarā nummuru pētīt:))Man domāt radars apjuks:)) to Araabs - peec CSN, pirms braukshanas uzsaakshanas ir jaapaarliecinaas, ka auto ir braukshanas kaartiibaa, tobish, visas lampas deg, nummuri ir vietaa, un pakaljeejo riteni arii neviens nav aiznesis.. taa ka ar huligaaniem neatmazatsja.. ··· Fotoradari: Numurs otrādi un fotoradari lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
fotoradari un sodi (41)
kā tur ir ar sodu apmaksu-cik ilgi var nemaksāt? jeb pareizāk-vai var nemaksāt līdz skatei? kam pieredze..tur teikts 30 dienu laikā.
Pārsūdz to protokolu ! nu ko var ņemties!! Sodus maksā tikai tie , kam ir bail!! kaut līdz kārtējai transportlīdzekļa apskatei var nemaksāt, ja ir auto...ja nav...nu, nezinu. Parregistree automashiinu uz personu, kas nav sasniegusi pilngadiibu un viss, jo nepilngadiigos administratiivi sodiit nevar :) Jebkurš sods par CSN pārkāpumu (administratīvais pārkāpums) ir jāsamaksā 30 dienu laikā. Ja tas netiek izdarīts, tad iestās ierobežojumi attiecībā uz izbraukšanu/iebraukšanu no valsts, pārreģistrāciju CSDD, tehnisko apskati. Reālajā dzīvē tie sodi parasti laikam tiek maksāti pirms tehniskās apskates iziešanas. ··· Fotoradari: fotoradari un sodi lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Sods par mazāko pārkāpumu (21)
tā kā vienotas oficiālas infas nav te +4, te +20 km/h, interesē reāla pieredze, kāds ir minimums no kura ir piesūtīts rēķins par ātruma pārsniegšanu. Piekrītu, ka jābrauc pēc noteikumiem un problēmu nebūs, taču comoon, jāskatās jau arī uz...
Zivtinsh teica,ka +3 km/h jau ir paarkaapums.Domaaju,ka inspektoru meerkjis panaakt aatrumu liidz 50 km/h vai 90 km/h. Mans minimums apdzīvotā vietā kur atļautais ātrums bija 70,braucu uz 120,kā rezultātā arī noknipsēja-samaksāju 30 ls! Kamēr apskatēs netestē spidometru atbilstību patiesajam ātrumam un pie ziemas/ vasaras riepu maiņas netiek izieta sertifikācija, ka ar atbilstošā diametra ripuļiem ātrums spidometrā ir pareizs, tiknēr sodus ar tādu precizitāti uzlikt nedrīkst. Braucam taču pa ceļiem, nevis pa ātruma testēšanas laboratoriju... inspektoru mērķis ir panākt ienākumu maksimizēšanu.
un tam ir visai mazs sakars ar visu pārējo.
+24 - faktiskaa kljuuda 3 kmh. Tobish par 74 pie atlautuiem 50 var atnaakt daavanu karte 30 ls veertiibaa ka paarkapai 21 km/h. ··· Fotoradari: Sods par mazāko pārkāpumu lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Foto radari Vācijā (20)
Braucot pa autobaani DE, tika fiksēts ātruma pārsniegums /foto/, mašīnai ar LV numuriem. Kad un kur par to var nākties atbildēt?
Ātruma ierobežojums- 180 km/h, braucāt uz 220?:) Ja nopietni, tad atbildēt var nākties tad, kad nākamreiz pieķers! nekur un nekad, aizmirsti par to :) Nezinu par Vāciju, bet no citām valstīm sodi tiek laipni piesūtīti uz māju pa pastu :) Velns,tur arī parādījušies max. ātruma ierobežojumi?Vēl pāris gadus atpakaļ bij tikai minimālā ātruma ierobežojums,pa joslām. Silti iesaku doties uz Vācijas vēstniecību un atzīties nodarījumā. Vaļsirdīga atzīšanās mazina vainu un piespriestā soda apmēru. Pretējā gadījuma vācieši to tā neaizmirsīs nekad! ··· Fotoradari: Foto radari Vācijā lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Stacionārie fotoradari Latvijā, semi-krutka? (19)
Ko domājat? meeting.php?cmd=albums_pub&album_id=233448 Zemāk redzams Vitronic stacionārā radara oriģināls (viens modelis ir tikai ražotājam), kās kā norādīts, nav viegli...
Latviešiem "standart radari" nav gana labi, mums vajag specpasūtījumus! Vai arī iepirka "iepriekšējās sezonas" modeļus, kas jau sen izņemti no mājas lapas. Man domaat ka radaru "buuri" LV ir vnk speciaali pielaagoti, lai tajos vareetu ielikt paarvietojamos radarus, tapeec arii tik lieli.. tas leishos tavaa galerijaa jau ir specifisks, paredzeets tieshaam stacionaarai darbiibai.. a muuseejie, ja vajadzees, vnk no buura izraus aaraa un buus jau paarvietojamais.. katraa zinjaa nedomaaju ka Vitronic baisi taisaas izgaazt naudu par k-ko baigi kruto.. jo mazaaki izdevumi, jo aatraak var atpelniit.. un peec patreizeejaas tendences izskataas, ka buurii naaksies seedeet arii uzraugam ar skjaidiitaaja pudeli un lupatu rokaas, lai vareetu operatiivi notiiriit ar kraasu nopuustos stiklus.. Vakar vakarā uz Dienvidu tilta es pamanīju ko jaunu,vai tas bija radars nezinu,braucu ātrak par atļauto,nekas nenomirgoja,bet zinu,ka pāris dienas atpakaļ nekas tāds tur nebija. Es pieļauju, ka "būri" tiek ražoti tepat Latvijā, bet tajos iekšā tiek likti "parastie" pārvietojamie radari, tāpēc arī konstrukcija sanāk tik liela un masīva. Jo pēc būtības pārvietojamam radaram jau ir savs "būris" - tā zaļā kaste ko mēs redzam. Lucy - liidz 21.maijam par tiem buriem var neuztraukties, jo tajos patlaban nav meerieriices, radari tiks ievietoti tikai kad VP buus tos pienjeemusi.. kas itkaa plaanojas buut 21. maijs.. ··· Fotoradari: Stacionārie fotoradari Latvijā,... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
fotoradars, kādā secībā jāreaģē (39)
Lietaina piektdiena Rīgas ielās. Ieraugu kārtējo fotoradaru un veicu ātras darbības tādā secībā: 1.ieraugu 2.skats spogulī.3.bremze.4.skats uz spidometru. 4.atvieglota nopūta. Kāda ir jūsu reakcija?
1. ieraugu
2. āā, bļa
3. zibsnis
4. teksts krievu valodā
situācija no dzīves... Šoferītsi pārbauda, kā midžina un uz cik km nostrāda fotoradars. Dusmīgs un tā. Nobrauc speciāli gar radaru 3 reizes, pēc mēneša pienāk 3 kvītis. Katra pa 10ls sods par to, ka šoferītis nav piesprādzējies...tā arī gadās. ha, ha...man taapat, tikai spogulii neskatos! (tik un taa par veelu luupas kraasot) 1.ieraugu. 2.nobļaujos skaļi "sū*s!". 3.bremzēju. 4.teatrāli nospļaujos. 5.atviegloti nopīšos - zibšņa nebija. 1)Nobļaujas GPS/nopīkst detektors
2)nodzēšos līdz atļautajam
3)ja pīkstējis detektors, tad skatos kur tā figņa uzštellēta
4)ieraugu fotoradaru (reizēm tik pec 2..4 reizes, diezgan labi iemācījušies slēpt)
··· Fotoradari: fotoradars, kādā secībā jāreaģē lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Fotoradara soda apstrīdēšana (28)
Interesētu oHo-iešu (un ne tikai) pieredze ar fotoradara sodiem. Vai ir vērts mēģināt apstrīdēt (norādot - līdz šim administratīvi nesodīts, atļautā ātruma pārsniegums - nenozīmīgs utt.), lai samazinātu uzliktā soda summu? Kas no tā sanāk?...
ja ir laiks un fakti uz rokām, ka neesi pārkāpis, tad vari droši to darīt ! Es vēl savu birku gaidu. Ceru, ka tikai vienu.:) Es tik nesaprotu vienu. Cilvēks pats zin, ka pārkāpis noteikumus, fakts reģistrēts, bet vēl mēģina noliegt. Ja pārkāpi, tad arī maksā. Esmu pārkapusi,maksāju,ja tas dzīvs policists,vienmēr ir sarunāts miera izlīgums,a fotoradars nav pieķēris ,īpaši tagad,ka ir brīdinājuma zīmes.
Arī brīnos par to apstrīdēšanu,ja vainīgs,ko ņemies!
man zināmie visi fotografētie ir samaksājuši, bez iebildumiem. jā, protams, cepas, bet vairāk par to, ka paši nolohojās - aizmirsa par "mākslas foto". ja sīka summa, ko ņemties,,, ··· Fotoradari: Fotoradara soda apstrīdēšana lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Motocikli un foto radari (17)
Atkal kārtējais blefs? Diez kā tad var nobildēt moci??? http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/415391-fotoradars_fikse_motociklista_atruma_parsniegsanu_par_62_km
h Zivtiņa kungs mūs grib izbiedēt, bet vai tāpēc vilksimies uz 50??
varbut,es esmu blondiine,bet ka var noteikt mocha iipashnieku,ja nr ir aizmugure? varbūt tas bildē arī no aizmugures!?:) Radari bildē arī no aizmugures. Zivtiņš ķer uz izbīli un muļķi !! nu nevar sataisit to bildi tā......lai gan Francijā esmu redzējis ka fotoradars bildē no aizmugures, bet tad ari visa tā kaste ir pagriezta otrādi, es ar esmu Francijā bildēts, ne ziņu, ne miņu pec tam! Vispār pēdējais laiks uz moci pārkāpt ! gan jau liks nr stiprināt arī priekšā. ··· Fotoradari: Motocikli un foto radari lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu