Gāzes iekārtas (auto)

Gāzes iekārtas (auto) - jautājumi un diskusijas

Auto gāzes iekārtu remonts (5)
Kur labi un lēti remontē gāzes iekārtas? .. motors negrib iet uz gāzi. .
uz šrotu prom un miers?
Dominikss B Rēzeknē derēs? :D
vispār jau hvz kā tagad bet sen atpakaļ ar kaut kādu pirmo paaudžu gāzes iekārtu braucot aukstā laikā negāja uz gāzi ja tosols nebija līmenī jo tad tā iekārta sala vienkārši ciet -> JurisK Bija tādi kas piedāvāja konkrētas mašinas un ŠĀDĀ stāvoklī kas adoptēja- tik viņus "noēda" konkurence ar "pagalma" gāzes uzstādītājiem.
Par uzstādīšanas korektumu tagad vispār nevajadzētu strīdēties... it sevišķi ja kāds/kāda šeit to jautās- :D :D :D
Brauciet remontēt kur Jums uzstādīja to gāzes iekārtu ! Cerams viņi atcerēsies ko un kā darīja :) un cerēsim ka viņi zin kā "kasjakus" labot... ja viņi to nezin tad "kasjaku" izprašana aizņems 2x vairāk laika kvalificētā servisā = 4x vairāk naudas jo meklēt citu "kasjakus" un specam tāpat laiku aizņem... a laiks ir NAUDA :P
Vislabak ir pasam remontet, otra iekarta,tad kinderspil,ja ceturta,un nav skaidribas,tad TUBE,ir informacija,pietiekosa. Ta es ar iesaku,jo kad esi,pie lieliska meistara,tad jau strada,bet pec tam neka, tas vis ir tapec jadara,pasam. Droshi vien, ka tur, kur uzstaadiita. Ja nezini kur, tad jebkursh gaazes kantoris. Pa lielam - vinji gandriiz visi haltuuristi. Lai motors darbotos ar gaazi, ir pamatiigi jaapaarprogrammee un jaapielaago kompis, buutu veel labaak, ja pielaagotu arii dzineeju, bet tas jau no zinaatniskaas fantastikas. Ja motors un taa vadiiba pareizi uztaisiiti darbam ar gaazi, benziins vispaar nav vajadziigs. ··· Gāzes iekārtas (auto): Auto gāzes iekārtu remonts lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto gāzes balons (1)
Cik ilgs bija autogazes balona termiņš????
tas ir, gaazes deriiguma terminnss tiko uzpildiitam balonam, vai kaa? Kameer izruusees.....? ··· Gāzes iekārtas (auto): Auto gāzes balons lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
a kur šajā valstī ir legāla dabas gāzes uzpildes stacija ? ja dzineeja apkope, tad tur viss tas pats kas parastaa apkope, ja gaazes iekaartai, tad parasti veic tur kur uzstaada Ganibu dambi.Paskataties interneta.Musu firma vienmer ejam apkopi tur.Esam apmierinati.Taxiy Georgs.Tas firmas ir daudz.Ja gribat konkreti zvanat man 22327639 Deglva un Nicgales ielu krustojums.Autogāze ··· Gāzes iekārtas (auto): Opel Zafira ar Dabasgāzes ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Gāzes iekārtas degvielas slēdzis pīkst (6)
Kas varētu būt pie vainas 4.paaudzes gāzes iekārtai ja tas slēdzis ar kuru pārslēdz uz gāzi vai benzīnu sācis pīkstēt? bet gan gāze gan benzīns ir uzpildīts
Atļaušos minēt - apkopi gāzes iekārtai veici pirms mēneša? Bet uz gāzi iet? vai arī pīkst tikai tad kad gribi braukt uz gāzi? Man tā vasarā bija, ka pīkstēja, itkā gāze būtu beigusies. Gāzi sev remontēju un regulēju pats, jo netaisos tērēt tāda naudas pie gāziniekiem. beigās izrādījās ka magnētiskais vārsts kas ir reduktorā ķīlē un neveras vaļā, sākumā palīdzēja uzsitot ar skrūvgriezi, bet beigās paņēmu atjaucu vaļā, iztīrīju un samainīju vietām ar to kas ir pie balona. problēma vairs nav atkārtojusies. Galvanais atrodi labus gāziniekus, kas arī remontē, nevis kko ķipa nomaina noplēš piķi, a jēga nekāda. Kad pārslēdz uz benzīnu arī pīkst? Dodies pie gāziniekiem...iespējams jaucas
gāze ar benzīnu
Jāmaina filtrs gāzes iekārtai. ··· Gāzes iekārtas (auto): Gāzes iekārtas degvielas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Auto gāzei deg oranžs indikators (6)
Sveiki. Gribēju zinat ko tas varetu nozimet manam Bmw x5 ir 4 paaudzes Gazes sistema, vislaik viss gāja gludi bet pirms paris dienam paradijas Oranža lampiņa tur kur parsledzas no benzina uz gazi. Vins uz gazi parsledzas, bet tad kad ...
Brauc uz gāzes kantori, lai uztaisa diagnostiku. Gan jau salabos. Nevis "ko tas varētu nozīmēt" bet pirmais- "izbraukt" visu gazes sisteemu ar savu degunu...un tad pizduj uz servisu, kur to visu pārbaudīs pa ritiigam Gāzes iekārtai beidzies derīguma termiņš. Jāpērk jauna. Ja oranža lampiņa, tas nozīmē nav balons pilns, nomaini gāzes filtru, labi apkopj gāzi Skanstes iela 7a vai 9a . Paskaties kartē, tur forši visu meistari izdarīs.Auto nams.Un iespējams, ja raustās, jānoregulē iekārta, varbūt arī kāda sprausla ir ciet tai iekārtai, kas špricē gāzi, laikam bija 6 sprauslas uzreiz, ja reiz raustās. Uz āzes servisu!!! ··· Gāzes iekārtas (auto): Auto gāzei deg oranžs ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Gāzes iekārtu kantori (16)
Iesakiet lūdzu normālu gāzes kantori un meistaru konkrētu, kas prot veikt apkopi, lai katru reizi pēc apkopes nerastos problēmas ar mašīnu.
http://www.heinrihs-gaze.lv/ Apkope tik nomaina filtrus ..tur neko nevar sačakarēt:) nu nezinu- manam draugam uzlika gāzi un šim bembītis niķojās un TA nevarēja iziet..?!Gāzi lika nopietnā kantorī ,kas izmaksāja ap 700.ls/ seši stobri ,2002.g autiņš.. Da vienalga kas pa auto,,ja sākonēji i normāli uzlikts un sareguēts reti kad i problēmas..divi filtri ar kopējo vērtību līdz 10 ls pa darbu 25 ls..viela pārdomām:D afftar - sheit var kraanu meegjinaat atrast, ne ko taadu. ej vien uz poweru, tur gaazes teema vienmer augspusee. kopsh zhelejgalvaam nauda beidzaas, ir atrausts jauns veids, kaa mociit nabaga Bavaarijas izstraadaajumus. un jaa, interesanti, ko var baigi ´´reguleet´´ 4.+ paaudzes gaazes iekaartaam, ko vajadzeetu uzstaadiit vinju Motronic 3.3+ un analogjiskaam Siemens spriceem.. m? :D un jaa, gaazi var staadiit kaut kadaam aizveesturiskaam motora vadiibas sisteemaam [ja tas no ruupniicas nav paredzeets], kaadas BMW beidza lietot gadus 30mit atpakalj.. preteejaa gadijumaa - nepaartraukts chakars [liidz pat DME avaarijas rezhiimam, sajaatai izpluudei] garanteets. laipni luugti kapeikjaashanas klubinjaa :) ··· Gāzes iekārtas (auto): Gāzes iekārtu kantori lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Volvo S-40 244 benzīns/gāze silts "nelec" (8)
Auksts lec uzreiz, uzsilstot 15 sek. jāgriež kamēr pielec. Kas Tur varētu par vainu? Aizdoma, ka varētu būt gāzes iekārta pie vainas. Kādi varianti?
Man bija Wv Sharan : līdzīga problēma. Aizbraucu pie tiem kas uzstādīja gāzes iekārtu: secināja ka kaut kādu vadinju ne tur pievienojuši. 1 stundu ķimeējās , samainīja, nedaudz pamainīja kompī uzzstādijumus; no tā laika viss bija ok. kad es nopirku savu pirmo auto, un uznāca aukstais rudens pēc siltās vasaras, katru rītu mocījos ar iedarbināšanu, kamēr beigās meistari caur kompi kkā nočekoja, ka nestrādā temperatūras dačiks. viņš kkā nepareizi interpretēja temperatūru ārā, domāja, ka ir ievērojami aukstāk. visu salaboja, iespraužot to vadu pa 90 vai 180 grādiem savādāk ligzdā.. ))) man autiņš lec uz sitiena ja ir noslāpēts ar atslēgu bet ja gadās noslāpt braucot ar gāzi tad arī ir jāgriež kāds laiciņš.tākā droši pie gāiniekiem.P.S ļoti labi gāzinieki Deglava ielā krustā ar Nicgales ielu. Prblēma visdrīzāk teperatūras dačikā kas atrodas virs termostata! Atrodi labu datoriķi,lai pieliek pie gudra komja un pateiks vainu! Tiksi cauri pa lēto!!! ··· Gāzes iekārtas (auto): Volvo S-40 244 benzīns/gāze ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Raustās mašīna ar gāzes iekārtu..? (11)
Ford Focus ar gāzes iekārtu, ar gāzi raustās brīdī pārslēdzot no 2.-3.ātrumu pārsvarā, ar benzīnu nē. Sveces nomainīja. kas varētu būt par vainu? varat ieteikt labu servisu Rīgā? Paldies.
Diemžēl ar šo nāksies sadzīvot līdz problēma izaugs pavisam nopietna, kad ar gāzi pabraukt nevarēs. Pēc pieredzes visi gāzinieki kratās vaļā no kaut kādu problēmu risināšas, kad kaut kas it kā strādā, it kā nē, sevišķi, ja viņu gāzes dators saka, ka viņiem viss ir kārtībā. Visu vainu noveļ uz aizdedzes/benzīna sistēmas problēmām. Ja gāze nestrādā pavisam, tad viņi ir kaut ko spējīgi salabot.
Henrihs arī ir pie tiem pašiem darīt negribētājiem pieskaitāms.
Vismaz man ir tāda pieredze.
Nezinu kā ir ar jaunā iekārtām,bet gāzes reduktoram varētu būt laiks mainīt filtru. Uz lieliem apgriezieniem raustās. Kas tas par sevisu kurš par savu padarīto darbu neatbild,....labs un kārtīgs darbu izpildē ir Austrumu auto Kr.Valdemara ielā 149,viņi arī dod garantiju savam remontam....vēl viens labs serviss ir Krustpils ielā 71 pie autobusa pieturas,arī par viņu darba kvalitati nevaru sūdzēties....tikai iepriekš ir jāpiesaka...jo parasti boksi viņiem ir pilni ar a/m. 1. Kārba droši vien automāts? Varbūt ka vaina kārbā?
2. Ja auto raustās pie ātrumu pārslēgšanas, varbūt gāzes padeve noregulēta par mazu.
3. Sveces gāzmašīnām noteikti jāmaina pēc 10 tk. To dara jebkurā kaut cik sakarīgā autodarbnīcā (kāpēc tā pie mums lieto šo vārdu - serviss, kas angliski ir: service = apkope, pakalpojums - man gan nav īsti skaidrs. Mūsu darbnīcās parasti auto neapkopj, bet gan remontē!).
vai nu sveču vadi, vai nu "forsunkas" ··· Gāzes iekārtas (auto): Raustās mašīna ar gāzes ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kur Rīgā labo gāzes iekārtas mašīnām no Holandes? (4)
Nevienā gāzes iekārtu remonta servisā neņemas ar gāzes iekārtām no Holandes. Ko darīt,vai tiešām jāmaina visa iekārta? Varbūt kāds zin konkrētu adresi Rīgā,kur labo?
Ja ir pilna tehniskā dokumentācija, tad arī Rīgā salabos, bet ja auto aprīkots ar "mistisku" iekārtu, kas LV tirgū nav redzēta un dokumentācijas nav, tad nāksies vismaz daļeji mainīt. Mazā Krasta iela, ja nemaldos. Man visus holandiešus sataisīja, tik cenas arī nav pa velti. http://agsystems.lv/kontakti/

Bet zin...ir gana daudz kantoru... Viens bija arī Dārzciema ielas rajonā pie Slāvu apļa - privātmājā...bet neatceros, kā viņus sauca. Būt jau ir...sameklē kontaktus - apzvani un būs jau ok.
http://www.autogaz.lv

Diezgan labi saprot visu par gāzes iekārtam
··· Gāzes iekārtas (auto): Kur Rīgā labo gāzes ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Gāzes iekārta BMW528 (19)
Uzliku gāzi BMW528, 2.8 motors. 1998.g. Kas būtisks jāzina? Jo kas un kā tikai saprot, kad reāli brauc.Vai ir tā, ka uzrāviens samazinās mazliet vai tikai man tāda sajūta ir? Uzrāviens gan mani diži neinteresē, tikai jautāju ...
Neiet šeit runa par to, cik gāzes iekārta ir laba vai nē, iet runa par to, ka mašīnai, kurai tirgus ( ne ss lv) vērtība ir 1500 Ls iegulda 550 latus ... skaista reklāma uzstādītājiem, vai ne ? =>zolidais22 skaidri redzams ta tev ar intelektu pašvaki - atomašina, ja vien tai nav kolekcionāra/izrādīšanās vērtība, ir transporta līdzeklis, un transporta līdzekli raksturo tikai viens parametrs - cena par 1 kilometru, kas sastāv no automašīnas nolietojuma+remonta izmaksām+degvielas izmaksām dalīds ar nobraukto kilometru skaitu... vnk.riebjaas lasiit,mani vispaar fascinee forumi visos Latvijas saitos...........seit Latvijas lapaas forumos iesaistaas paarsvarii cilveeki,kuri pa doto teemu neko nesaprot,bet ir tikai gatavi viens,otram uzdirst,palasiet,un patulkojiet forumus citaas valstiis,tur patiesaam cilveecini raksta,lai dotu padomu,viens,otram paliidzeetu,un raksta patiesi tie,kuri no dotaas lietas ko zina,nevis paker kaadu jautaajumu,un saakaas uzreejieni............. Hmmm, kaapeec shos jautaajumus neuzdevi tiem, kas iekaartu uzstaadiija?
Principaa uzraaviens var samazinaaties, jaaskataas kaadas sisteemas gaazes iekaarta ir uzstaadiita. Varbuut tas arii no reguleeshana atkariigs. Ekonomija vai jauda. Cenai taadaai apmeeram buutu jaabuut.
Veelams lietot augstveertiigas elljas.Premium razhotaaju augstaakaa liimenja. Polju Lotos razho pat speciaalu ellju automashinaam kas brauc uz gaazes ··· Gāzes iekārtas (auto): Gāzes iekārta BMW528 lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu