Ģenerators

ģenerators foto attēls

Ģenerators - jautājumi un diskusijas

Kāpēc čīkst jauna ģeneratora siksna? (6)
Jaunu siksnu nomainiju bet čĩkst
jautājums, kā diagnisticēji, ka "čīkst" tieši ģerenatora siksna. varbūt kāds no gultņiem (sriegotājam, pašam ģeneratoram, kondicioniera kompresoram,...)

varbūt arī neesi pareizi uzlicis, vai kas saliecies ( un tādēļ siksna "strīķējas" pret ko citu)

karoče, pašam vien jātiek būs skaidrībā, vai uz servisu jādzen
Ieteiktu pārbaudīt visus ruļļus. Nesen pats mainīju ģeneratora rulli, jo arī jauna siksna čīkstēja .
Kad saliku blakus abus ruļļus, varēja skaidri redzēt, kā vecais ir nodilis un rievu ķīļi ir zemāki un šaurāki. Kļuvuši asi, ka var sagriezt pirkstus! Siksna ar laiku noēd metālu( manā gadījumā alumīniju) ka maz neliekas!
Rulliissi, uz kuriem taa siksna griezzas arii izdilst, un kaa veel. Otrs, leetaa gala siksnas jua nu pirkt nevajag, jo mainaam ta vinnas lloti reti. Nopeerc tak orgginaalo, autinna razzotaaja siksnu. Ja čīkst ģeneratora siksna, vispirms tā jānospriego (tā arī mehāniķim pasaki). Ir par vaļīgu. Pievilks vienu skrūvi 1min laikā un viss būs ok.
Ja tomēr būs pie vainas kāds gultnis (tur griežas vairāki gultņi), tāpat tas viss saplīsīs un būs jātaisa pa dārgo.
Ceri uz lēti un vienkāršo.
Vai nu spriegojums,bet var būt arī padilis kādz skriemelis-visticamak vai nu ģeneratoram,vai kloķenei..... ··· Ģenerators: Kāpēc čīkst jauna ģeneratora... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Akumulatora lampiņa iedegas? (8)
Iedegas akumulatora lampiņa, braucot nodziest visa elektronika, bet braukt var...izdarbinu piedarbinat vairs nevar. pastāv kadu laiku un atkal var piedarbinat. kas varetu but pie vainas?
Un ko tur brīnīties? Ar tikai akumulatoru var nobraukt kādus 50km toč. ģenerators nedarbojas kā vajag, drīz nevarēs piedarbināt vispār... Bojāts ģenerators. Man tā bija. Braucu, līdz paliku uz ceļa. Pat neiedegās lampiņa, kas brīdina par bojājumu. Auto pats pamazām atslēdza visu elektroniku, bez kā vēl var braukt, līdz apklusa arī motors (dīzelis). Bija bojāts ģeneratora sprieguma regulators. Generātors nelaadee....jaamaina ogliites,ja akkis labs... :) ··· Ģenerators: Akumulatora lampiņa iedegas? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nelec jo ģenerators ražo nepietiekamu jaudu (12)
Vai ir iespējams, ka akumulators starteri griež labi, bet mašīna nepielec, jo ģenerators ražo nepietiekami daudz jaudas 13,2V vai 12,7V kad ieslēdzas kondicioniera ventilators.
Muļķības! Ja jau starteri griež labi, tad akumulators nav nosprādzis.
12,7 volti strādājošai mašīnai ir pamaz un pat 13,2 ir maz.
Nelekšanas vaina ir citur!
šitais labs, sen nebiju tā smējies ... sevišķi, ja vēl serviss tā saka un neko nedara, lai saremontētu man vairak liekas ka suknis nenostrada vai ari kads no sensoriem aizgajis pa pieskari. diagnostikai ir janolasa kludas masinu nedarbinot Ak dies... nu izskrūvē tās sveces ārā - paskaties, kāda tur tā atstarpe...Ja viss ok, iztīri, skrūvē atpakaļ, ja ne, tad ņem jaunas. Kad tas izdarīts, tad ej tālāk. Sāk no vienkāršākajām lietām.
Ja tev nepatīk tavs automehāniķis, tad maini uz citu...

Kur problēma?

Ir divu tipu cilvēki - kas dara paši un kas uzticas profesionāļiem. Ja tu neesi gatavs darīt pats (sākt darīt pats - skrūvēt, smērēt rokas un iesākumam lasīt interneta forumus, meklējot atbildes uz jautājumiem), tad tev jāatrod tiešām labs profesionālis. Citu variantu nav.
ja nelec silts un uz gāzi,ta griezies pie gāzniekiem. ja aukst tikai,ta jāskatās vai sūknis strādā. varbūt kontaktgrupa čakarējās,varbūt kāds sūkņa relejs....daudz iespēju. serviss tam domāts :) ··· Ģenerators: Nelec jo ģenerators ražo... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Opel meriva nelādē akumulatoru (10)
Labs vakars! Situācija īsumā sekojoša. Vairākas reizes bija situācija, ka straujāk atlaižot sajūga pedēli un mašīnai noraustoties iedegās sarkanā akumulatora lampa, kas izslēdzot un ieslēdzot aizdedzi nodzisa. Vakar iedegās sarkanā lampa...
Ot tā. Palasi te viedokļus / 18 vai 14 V/ un bail uz servisu braukt, jo nezini kāds "meistars" tevi tur gaida. Vainas var būt daž ne dažādākās.Sākot no oglītēm beidzot ar to, ka vienkārši nav masas. Šādā gadījumā pirmais, japamēra vai nāk ārā no ģeneratora 18volti. Ja tas ir,tad jaiet pa ķēdi tālāk. Prātīgāk sameklēt sakarīgu elektriķi. Katram a/m modelim ir savas vajās vietas un tie kas ar to ņemas tās zin uzreiz. Generatoram nodilusas oglites Ģerevņa, kur tur ir 18 volti? Vaina visticamāk ir ģeneratorā. Ir nodilušas oglītes. ´´utu ieteicams nedarbināt auto jo var iznākt tā, ka dabūsi mainīt visu ģeneratora tasngriezi kas var izmaksāt diezgan dārgi. Lai servisā apskatās kas vainas, bet manas 99% domas ir oglītes. ··· Ģenerators: Opel meriva nelādē akumulatoru lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ūdeņraža ģenerators pie automašīnas degvielas maisījuma ieplūdes sistēmas (4)
Vai kāds ir uzstādījis kā komponenti ūdeņraža ģeneratoru? Daudzus gadus un pat joprojām cilvēki tiražē mītus par LPG, bet zināms, ka arī LR uzstāda ūdeņraža ģeneratorus. Labprāt uzklausītu viedokli no kāda, kurš patiešām ir pārbaudījis...
pilns internets ir ar info, forumiem utt.
Es uzkatu, ka nekas nav labaaks, par jaunu (svaigu ) , parastu motoru.2 liidz 3 litri, protams turbo, tiessaa iesmidzinaassana.
JO reaala ekanomija ir no ideaala tehniskaa stavokllaa tam motoram , labas kvalitates degvielas , un pats galvenais , no braukssnas stila, ne no papildus uzparikteem kautkaadaam.
Jau 2009 gadā 7 tādus uzlikām uz dažādām a/m.

Ir jaunākas un interesantākas tēmas ko inžinierēt pa garāžām...
ar 10 gadu intervalu si tema uzpeld ka nou hau ...energija ko patere generators ir lidzvertiga iegutajai energijai ....lidzigi ka kompresors mersim ne velti neiedzivojas uz turbinas fona....isak sakot veca laba konfekte jauna papiriti.... Tātad! Vari manam viedoklim neticēt, tas nav aizliegts.Esmu tam jau izgājis cauri ar citu cilvēku pieredzi. Pēc fizikas , lai sašķeltu ūdeņraža saiti jāpatērē diezgan liela enerģija, kuru paņem no ģeneratora, kurš savukārt rada papildus slodzi iekšdedzes dzinējam. Bieži esmu mērijis ģeneratora atdevi (ģ. pēc remonta) pie ieslēgtiem patērētājiem un mans secinājums, tas šādos apstākļos ņem līzingu no akumulatora! Koroče ilgtermiņā bulšits.Dīzeļiem darbība paliek cietāka, nepareiza aizdedze,tuvu detonācijai,dzinēja bendēšana, tas saistīts ar H2 lielo sadegšanas ātrumu. BET! Dažos štatos, kur prasības pret ekoloģiju, lai nodrošinātu BMW pārdošanu, emisijas samazināšanai M sērijas bumeriem uzstāda Jonizatorus, kas gaisu sadala jonos, rezultātā, samazinās kaitīgās atgāzes, pieaug jauda, samazinās patēriņš(kāds tur nah. patēriņš, ja gribi gāzi spiest grīdā:). Pārbaudīts uz jaudas stenda, ir arī citi plusi . BET! Uzstādi savam auto Gāzes iekārtu ar sprauslām un papildus vārstu vadīklu eļļošanu(vēlams iesmdzes, bet tas dārgāk) un būs pat ļoti OK. Mans BMW ar pārbūvētu 4 cil. 2.0l dzinēju patērē aptuveni 5euro-6e. gāzi grīdā., Vārstu eļļošanai, lietoju sintētisko(jo ziemā tā nesabiezē) motorzāģu bendzīna eļļu, tas stipri lētāk. Svarīgi, lai konkrētais auto ātri uzsiltu(līdz 30 pēc C), rezultātā pārslēgtos uz gāzi. Problēmas dznējam radās ar vecā tipa gāzes iekārtām, tur nokalta membrānas, veidojās liess maisījums un dega izplūdes vārsti, tādēļ arī daudz skeptiķu. Teorētiski man pat atmaksātos sabeigt dzinēju un atkal likt citu, es tāpat būtu plusā, neviens HOH, vai oho:), ģenerators pat līdzās nestāvēs. ··· Ģenerators: Ūdeņraža ģenerators pie... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ģeneratora remonts (16)
vai tiešām nav lētāku par 70 Ls remontēšanas iespēju Rīgā C2 ģeneratoram?
Maskačkā pa nakti varot samainīt pret ejošu... :) Tiesa, tā samainīšana esot atkarīga no tā, cik pats ātri to var noņemt citai mašīnai :)) Reklaamu rokaas un telefonu pie auss.
Neredzot, kas ar to verkji noticis, sumaas neviens nesauks, Cipars izklausas gana nopietns, lai vareetu spriest ka tur ir briesmu lietas iekshaa.
Man puikam BMW gjeneretora remontu nosauca ap sotaku, diozhu tilts beigts, (70 ls) regulators (35 ls)...plus darbs. Protams pa 40 ls vienkaarshaak bija shrotaa citu nopirkt, par laimi E46 ir gana izplatiits aparaats. :)
Taa kaa cena vareetu buut gana adekvaata ja liek jaunas detaljas.
Gan jau arii citu lietotu gjeneratoru vareetu dabuut, kaut vai atvestu no leishiem varbuut, bet tur laiks var paiet, un ieekonomeesi varbuut labi ja paardsmit latus.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/citroen/c1/bdfdmi.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/citroen/2-cv/bcochx.html
https://www.google.lv/search?q=elk%C5%A1%C5%86i+auto+reserves+da%C4%BCas&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=
org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
Kas ir C2? Kāda ģeneratora modifikācija, nezināma auto ražotāja modelis? Pastāsti kas zināms par defektiem?
Mazliet konkretizē jautājumu, iespējams ka arī kādu sakarīgu atbildi saņemsi! :)
Nu katrs, kas kaut mazliet orienteejaas ieksh auto zin, ka C2 ir sprancuuzis, Citroen C2 :D ··· Ģenerators: Ģeneratora remonts lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Gāzes ģenerators (6)
Vai kāds var pastāstīt par gāzģeneratoriem? vai tā lieta ir sarezģīta? Un kur varētu saņemt vairāk infas.
elektron, visu saprotu, vot tikai kaut kaa gaazu generatori pie auto, moto ne tuvu neiet klaat... bet, ja veelies tuvaaku info, paveero jebkuru uz gaazu generatoriem balstiitu apkures sisteemu tirgotaaju maajas lapu- tur droshi vien buus kaads meils, uz kuru sho jautaajumu suutiit... :)) Sorry, bet unpy piebilde bija tiiri vietaa :))

katraa zinjaa, nekaa tur sarezgiita nav- panjem jebkuru fizikas+organiskaas kiimijas rokasgraamatu, un viss buus skaidrs... :))
elektron,Tev nav pieejami kaadi vecie krievu "Za rulom"?varbuut tur ir kas atrodams par so jautajumu? Aizej uz biblioteeku,tur sameklee autouzbuuves graamatas,tur buus.Bet veelams,kuras izdotas ap 1948-1955.gadu-100 procentu garantija. nu es te palasiijos par Serla efekta generaatoriem, naakotne saproties... Gaazgeneraators laba lieta, ja to uzstaada uz gazika, vai zilinja- iebrauv tankaa salaadee ieksaa kamiinmalku un tik ripina ik pa kaadiem 60km jaauzpildaas. Ar karceri katru vakaru izmazgaa filtrus no darvas.
Atmodas saakumaa tos kautkur Tukumaa dazjus uzbuuveeja, bet viss tas noklusa.
··· Ģenerators: Gāzes ģenerators lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu