Logu mazgātājs auto

Logu mazgātājs auto - jautājumi un diskusijas

To pārbauda pat vasarā - varbūt ne vienmēr, bet bieži. Ziemā, domāju, noteikti pārbaudīs, jo tas tiešā veidā ietekmē satiksmes drošību. Reiz nācās braukt ar tādu defektu (tā nebija mana mašīna) - ziemā, naktī pa šoseju, kas sāka piesalt. Bija neomulīgi - netīrais vējstikls ne tikai pasliktināja redzamību, bet arī pastiprināja apžilbšnas efektu no pretīmbraucošjām mašīnām. Tā, ka vajadzētu to novērst... un vismazāk jau TA (kur, mauprāt, neizlaidīs cauri) dēļ.... Kāpēc lai aizsaltu ziemas šķidrums,ko? No personīgās pieredzes, ja gadījumā pārbaudīs un sprausla nedarbosies, tad neiziesi! Labāk, ja pati zini problēmu, tad novērs...gan citu, gan savai drošībai piedaloties satiksmē. :) Ieteiktu palasīt, TA ir tiesības ielikt 2 ar to jārēķinās
https://likumi.lv/doc.php?id=292396&version_date=26.07.2017
P.S Personīgi nesaskatu problēmu, atkusīs pēc normāla brauciena, tāpat auto pirms TA bišku jāizbrauc, lai atgāzes normālas.
...vismaz manam auto,nekad neviens sskidrumu nav laistijis.... slotinas gan ir iesleegtas-parbauditas,vai darbojas... Domaju,ka var iziet. Kur problema,pabrauc,uzsildi,ganjau atlaidis,ja nepiemerots skidrums,pielej koncenrtatu.... ··· Logu mazgātājs auto: Vai var iziet tehnisko apskati,... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Nestrādā logu mazgātājs (1)
nedarbojas logu mazgātājs un mazgāšana ar pauzi
Slotas vai nešpricē šķidrumu? var būt elektriska vaina, vai aizsērējusi dīzīte vienam ja, bet ja abiem tad trubiņa pušu, vai motoriņš negriež! Varbūt škidruma nav!! Jeb kurā gadījumā, ja nav škidruma vain bāciņā, neko daudz neizdarīsi! Pat ja drošinātājs pārdedzis, nomainot to, iemesls paliek neatrisināts! ··· Logu mazgātājs auto: Nestrādā logu mazgātājs lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu