Metināšana

metināšana foto attēls

Metināšana - jautājumi un diskusijas

Kur lēti sametināt sliekšņus? (16)
Vai iespējams Rīgā vai Rīgas tuvumā lēti sametināt abus sliekšņus. Lūdzu kontaktus?
ko nozīmē lēti, metinātāji savu darbu vērtē un par elektrību jāmaksā, metināmā stieple jāpērk, gāze tāpat .... Pie mana kaimiņa! slieksnis 30 Ls metināšana20LS gruntēšana, pāris ali+ daudz šnabja, un tad veel Depo vari nopirkt pretkorozijas baloniņu , .. vai krāsot.(tas gan ir dārgi) Jautājums-kur lēti,tātad vajag lēti. Ķīnas sliekšņi un ar grubulīti pa virsu noteikti zem 100ls par abiem un domājams jebkur ..labi un ne dārgi metina un citus servisa darbus veic autoserviss~Krustpils ielā 75 blakus Grindeks noliktavām ··· Metināšana: Kur lēti sametināt sliekšņus? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Virsbūves metināšana (16)
Lieli caurumi virsbūvē, rūsa apsedusi. Iesakiet ,lūdzu, piredzējušu metinātāju!
Kur mašīnas marka, gads, pārējā informācija? Velams ar smilsu struklu,no sakuma. Par reālu paša drošību tev nekāda sajēga? Ja reiz izrūsējusi- tad uz Tolmetu. Lai cik Zuzīte mīļa un klausīga bijusi. Šodien par mazām naudiņām citu var iegādāties. Sajauc tādu stiprāku cementu, aizsmērē caurumus un mauc tālāk.
Lai kā gribētos, bet iznāk tikai lūžņi.
Sametināt visu var, bet tas ļoti dārgi maksā, vai ir vērts?
labus metinatajus var atrast
bet vai jega?so to piekimeret ...,bet lieli caurumi?!
tad tik tiesam rusa apsedusi!
metinasana kibeligs darbs,sagataves izgat.,metinasana,slipesana,spaktelesana,krasosana
cik 100 viss izmaksas
maini detalas(durvis,sparnus utl.
ja nesosa konstrukcija-,tad labak maini masinu!
··· Metināšana: Virsbūves metināšana lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
HONDA HRV kolektoram plaisa (15)
Kolektoram (čuguns) ir neliela plaisa. Vajadzētu nomainīt, jeb varbūt ir kāds meistars, kas to var sametināt? Cik tas viss ir reāli, jeb tās ir tikai mans iegribas? Vai var iegādāties lietotu detaļu, tad kur? Varbūt varat ieteikt meistaru...
Nez vai ieplūdes kolektors ir no čuguna !!!!!
Čuguna parasti ir izplūdes kolektori , jo tiem ir jāiztur augsta temperatūra no motora atgāzēm .
Jā, tas var būt kondicionieris, ja tas ir tīrs ūdens - tas ir kondensāts, lai viņš tek, tas nav no mašīnas, bet gan no apkārtējā gaisa. Nav jau tik traki. Tas verķis jānoņem. Plaisu mazliet vajag izšmirģelēt un ar pusautomātu var nolaist platu šuvi. Mūžīgi nedzīvos, bet kādu krietnu laiku tas dzīvos. Ir tā darīts, bet metināt vajag neapstājoties lai nepaliktu poras par kuru gaisu vilks iekšā. Citādi zondes juks prātā.
Bet par to kondensātu kas nāk no kondicioniera radiātora, visvienkāršākais variants ir izslēgt kondicionieri :))) Tad ūdens vairs netecēs:D
Kolektors, ieplūdes, vai izplūdes? Meklee shrotos, kameer mekleesi, atrodi normaalu atsleedznieku, tas izurbs katraa plaisas galaa pa mazam cauruminjam, plaisu nedaudz paviilees, piepildiis ar epoksiidsvekjiem un cietinaataaju, tipa chemikalmetal un dziivosit nezinu cik ilgi, bet laimiigi. Pie noteikuma, ka tas ir iepluudes kolektors. Metinaat chugunu pat muusdienaas ir kjeepiigs un sameeraa neefektiivs process. ··· Metināšana: HONDA HRV kolektoram plaisa lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Googlee bans? :(
Pusautomaatus parasti tirgo attieciigaa metinaashanas apriikojuma veikalos un internetaa.
Ja gribeeji atbildi par to, kaadi ir labaaki tad jautaajums bija jaaformulee savaadak.
Ir interesantā sadaļā jautājums... Principā pēdējais pusautomāts tika iegādāts K-Rautā un kalpo ļoti labi ;) tikai cipars arī nav no mazajiem, ja pareizi atceros bija ap 200 lvl "Normāls" un "220V" kaut kā neiet kopā :D Personīgi man šķiet, ka ar 220v nav aršanas un domāju ka visi, kuri metina vairāk kā 3x gadā un ir pamēģinājuši 3fāzīgo, šeit piekritīs.
Visār viss atkarīgs no pielietojuma, cik daudz un kādam nolūkam vajag.
Vari ieiet parunāt SIA Plazma Plus, Vestienas 2, Rīga. plazmateh.lv
Uz 220 v pusautomats nekad nebus perfekts. interesē jauns vai lietots, profesionāls vai hobija? ··· Metināšana: Kur dabūt normālu pusautomāt uz... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tie ir t.s. zaķīši acīs? Tētis bija metinātājs. Viņš lika rīvētu zaļu kartupeļu putriņu uz aizvērtiem plakstiņiem. Var lietot parastos acu pilienus no aptiekas - noņems saspringumu un grauzšanu. Esmu licis svaigu kartupeļu šķēlītes,mazina sāpes. ··· Metināšana: Kādi acu pilieni ir... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Soļu motora remonts. (6)
Padomju laika metināmais pusautomāts INTEC MP03 stieples padevei izmantots soļu motors.Kur var saremontēt vadības plati ar KT829 unKT819 tranzistoriem.Motoram ir 8 izvadi,
Ja labi pameklē domāju varētu atrast gan KT829 gan KT819 gan KT315 :) Sen tas bija.... Vairs tādu servisu nav. Meklē pazīstamu elektroniķi.Salabot var visu. Tev vajag detaļas vai tev vajag, kas remontē...?
Ja būtu atsedzies...es tev iedotu kontaktus...kur to lietu varētu nokārtot...
Dažiem aparātiem tur nav nekāds soļu motors, bet parasts līdzstrāvas elektromotoriņš ar ātruma regulēšanu. KT829 analogi:
2SD686, 2SD691, 2SD692, BDW23C, BDх53C, BD263A, BD265A, BD267A, BD335, BD647, BD681
KT819 analogi:
BD905, BD907, BD909, BD911

Pārlodē pats, pie reizes nomaini elektrolītus, ja tādi ir...
··· Metināšana: Soļu motora remonts. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Diodes priekš diožu tilta metināmajam (7)
Tuvojās nobeigumam metināmā aparāta projekts no trijiem mikroviļņu transformatoriem. Atliek diožu tilts un drosele. Nu tad jautājums va išīs RURU10060 diodes der?
Noteikti neder.Aiz transormatoriem metināmajam liek apmēram šādu diožu bloku
http://evrotek.spb.ru/upload/resize_cache/iblock/d97/505_475_1/dsc00348.jpg
600V ,100A: būs par maz. D161,krievijas ražojums,jeb meklē ebay Ultrafast Diode250A . Viss ir atkarīgs no transformatora jaudas un izmantojamā elektroda diametra.Ja grasies izmantot tikai 2mm elektrodus,tad diožu caurlaides strāva nepārsniegs 100A ,tātad varēsi izmantot mazākas jaudas un izmēra diodes. Neaizmirsti par diožu dzesēšanu un filtra kondensatoriem. Vēlu veiksmi ! duraks Nekad neesmu dzirdējis tādu brīnumu - mikroviļņu transformators. Kas tas tāds?

Cik atceros no magnētisko ierīču kursa RTU, tad metināšanas transformators pats par sevi ir īpašs gadījums. Tur kautkādi visādi parastie nederēs. Ir speciāls aprēķins, jo tukšgaitas, slodzes un īssavienojuma režīmi būtiski atšķirās no ikdienas ierīcēs lietojamajiem.
··· Metināšana: Diodes priekš diožu tilta... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ķeta (čuguna) lodēšana? (13)
Nesot šujmašīnu salauzu čuguna kājas. Kā salodēt un ar kādu loti? Ar gāzes degli? Ar misiņu ar varu?
Ja pats to nemāki darīt, tad sameklē labu metinātāju un nezīlē ko un kā. Čuguns slikti padodas metināšanai jāzin kā to darīt. Darbā mūsu metinātāji čugunu metināja ar parasto mūsdienu pārnēsājamo elektro-metināsanas aparātu .Veikalos priekš čuguna metināšanas pārdodās speciāli elektrodi . Tādu štruntu var metināt mierīgi - labāk ar speciālo elektrodu, bet var arī ar nerūsošam tēraudam domāto. Šujmašīnas kājas nav motora bloks - slodzes minimālas un dinamisko praktiski nav. Var arī salodēt ar misiņu - gāzes metināšana, tik metinājums būs labi redzams. Savulaik, mans vīrs, čugunu ar parastajiem tērauda elektrodiem sametināja. Sveiks!
Meklē labu metinātāju,sametinās!
··· Metināšana: Ķeta (čuguna) lodēšana? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Metināšanas maskas (pašaptumšojošās) (15)
Varbūt kāds var ieteikt, kādu pašaptumšojošo metinātāja masku būtu vēlams izvēlēties? Saprotu - ESAB ir labas, bet vai vajag tā pārmaksāt par vārdu?
Ja nu ļoti gribas to hameljonu un lētāk, tad ir tāds Sanistal tur bija puslīdz sakarīgs ķīnietis ap 40 € maksāja. Tāds garažas variants. Vai sertificēts, nezinu. Ja kīnietim pie 200A nenostrādās fīltrs, tad tu sapratīsi ātri kādu masku tev vajag.Es iesaku parasto, ja nav naudas. Nekas nevar būt drošāks par parasto masku, pat krutās. Visa fiška ir fītros un sensoros . Nemaz nezināju par tādām. Man arī interesē. Ja profii liimenii metinat tad vajag esab,lincoln utt. bet ja maajas vahjadziibaam,tad jau piecus gadus lietopju leeto marpol un nekaadu probleemu. vieniigais miinus,slikti straadaa pie dienasgaismas lampaam un Led gaismas. bet metinasainai izmantoju parasto kveelspulddzzu apgaismojumu. ir ok. un veel ja metina ar TIG tad jaapaarsleedz uz tig rezziimu ar roku,ja aizmirsiisi tad zakkiissi buus taveejie un divas naktis raudaasi:) Jā vajag tās ir tavas acis.Ja nevari atļauties labu hameljonu, tad nopērc labu parasto. Ķīniešiem ir tikai pāris firmas, kas ir sertificētas. ··· Metināšana: Metināšanas maskas... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Elektrodi vienfāzu metināmajam aparātam (8)
Kurš pateiks kādas markas elektrodus man jāpērk vienfāzīgajai svarkai,lai metinātu parastu dzelzi?
neesmu labākus pa orlikonu 7016 atradis, ideāla šuve visas pozīcijās... Vienfāzīgie tak arī ir līdzstrāvas un pie labiem apstākļiem 5mm arī var pavilkt, bet es vienkārši aizietu uz Depo un nopirktu lētāko, paskatoties uz to kas ar tām līdzstrāvām un maiņstrāvām, kaut gan man šķiet, ka lētākie ir paredzēti abiem variantiem, izņemot tiešo polaritāti ar kuru man šķiet reti kāds metina, bet kas zin, varbūt vadus otrādi apliek.
Mans viedoklis visā šajā epopejā ir tāds, ka ja cilvēks neko daudz par metināšanu nezin, nemetina kaut kādas kosmosa tehnoloģijas vai balkonus, kuri var uz galvas uzkrist, tad jāņem viss no lētā gala. Tad kad prasības augs un sāks pētīt šuves, tad arī būs sajēga ko no dārgākām precēm pirkt.
Es pats pārsvarā izmantoju visādus ķīniešu mēslus un arī nav ne vainas. Kad apgūstu, tad paņemu ko labāku, nu ar dažiem izņēmumiem. :)
labak jau leišu ANO, bet ar vienfazu tada niekošanas vien ir, lidz 2mm biezu var metinat, vairak nevelk. JUONi varētu būt letaki, bet viņi ļoti sprakšķ un amatieriem viņi neiet. vari paskatīties importa GEKO, tie labi kūst, bet dargāki par ANO.
bet tas ir tads stulbs izmers, planakam prasas pusautomats, tas nesavelk šuvi, bet biezāko viņs nevelk un tad paliek poras un jebkura brīdī pie max slodzes šuvi var pārraut.
Nu 90% izmanto tos pašus lētos VARIS ANO-3 vai augstāku ciparu. Šodien ir nopērkami arī daudz dārgāki, bet tie pamatā paredzēti specifiskiem gadījumiem. Obligāti pievērs uzmanību, lai elektrodi būtu paredzēti maiņspriegumam (kaut kur uz iepakojuma jābūt zīmei "~". Elektrodu resnums atkarīgs no metināmā materiāla biezuma, bet vienfāzes aparāta jauda būs neliela, attiecīgi - diez vai kaut ko vairāk par 3 mm pavilks.

P.S. Izrādās, ka dolce ir ne tikai attiecību un seksa eksperts, bet arī metināšanas korifejs. Apskaužu tādus cilvēkus.

:)
Vienfāzu agregātam vajadzētu pietikt ar 3,2 mm elektrodiem.Leišu ražotajiem nav ne vainas,ir vēl MAGMA,HYNDAI,krietni labāki,bet dārgāki. ··· Metināšana: Elektrodi vienfāzu metināmajam... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu