Motocikls

motocikls foto attēls

Motocikls - jautājumi un diskusijas

Motociklam (Kawasaki zx600) nav jaudas (9)
Man ir kawasaki zx600. Sakuma motors slikti stradaja pie maziem apgr un šķaudija. servisa teica ka jaregule varsti. tagad noreguleju, motors itka ruc labi bet galigi nav jaudas. Kāds varētu būt iemesls?
Un kāpēc aizdedze izregulēta? Parbaudi karboratoru var gadities udens ir bijis bendzinaa... Jānoregulē aizdedze. kas tas par servissu, kas nevar dot atbildi? :(
Aizdedze, degvielas sisteema, kompressija cilindros...
Aizved uz kavu servi tur arī pateis cik ieberziens liels, bet visdrīzāk tev kapitalka spīd... ··· Motocikls: Motociklam (Kawasaki zx600) nav... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Motocikla izvēle celojumiem (27)
Sveiki! Varbūt kāds var ieteikt labu, uzticamu, ērtu motocikla modeli tālākiem ceļojumiem? Interesētu motocikls ceļošanai ar darba tilpumu 800-1200cm3. Budžets līdz 3000 €.
neesmu baigais moču speciālists, bet mana izvēle kristu uz BMW Honda Transalp....iebrauksi visur kur kārojas.. Hondu Transaplu,gan izbruakt visur var ,gan pa ssoseju diezgan labi paskriet bez probleemaam.Motori iet kaa tankam. Africana nedabuusi,un tas ir smagaaks,ja neesi braucis tad pa lielu. Balsotu par Suzuki V storrm 650 ka universālu un budžeta variantu. Vietas pietiekoši arī diviem, vēja aizsardzība apmierinošas, un var izmantot arī nobraucot no asfalta. Litram neasfalta spējas sliktākas. Pa asfaltu, jebkuriem ceļiem vai kā?? Pārāk plaši sanāk. ··· Motocikls: Motocikla izvēle celojumiem lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Ar ko atšķiras mocis no mopēda? (20)
Ar B kategorijas tiesībām varot vadīt moci ar līdz 125 cm3 dzinēju. Rodas jautājums, kāpēc to sauc par motociklu, ja var braukt ar autovadītāja apliecību? Ar ko tas no mopēda atšķiras? Un vai nav galu galā bīstami, ja autovadītājs bez...
atsskkiras kodiens, tas ir, jauda. Superbaika paskata ssmirggelis ar 50 kubiem vienalga...nu TAA nelidos.
Vispaar, probleema jau ir ar brauceeju smadzeneem, ne motora jaudu, vai mocha paskatu. Es ssad tad izlaizzu vasara veel sssodien ar drauga BMW moci. Super vasaraa. Bet nekad nelidossu, jo esmu dabuujis maaciibu pietiekossi, veel jauniibaa ar javu. Un vispar, ja gribaas ko pieraadiit sev, citiem, ir tak saciikssu trases,, kur to dariit. Iela ir iela,ir citi stiksmes daliibnieki, cilveeki utt... protams, nebrauksim jau atruma ieorobezzojumos uz punktu, bet kaapeec ir jaamauc pilseetaa ar 2x parsniegtu aatrumu, starp masiinaam/joslaam , man nesaprast. Un tur pietiek ar ari 50 kubu...japaannu "ssmirggeli" :(
Valodiņ, valodiņ!!! :)) Ar autovadītāja apliecību neviens nebrauc :D
Mopēds - motorizēts divriteņu transporta līdzeklis, kuru iedarbina vai sākuma ātrumu uzņem minot pedāļus (vieglais mopēds).
Mokiku iedarbina ar kikstarteri - arī mopēda paveids, varētu jau pielīdzināt motociklam.
Motocikls - pilnvērtīgs divriteņu vai trīsriteņu transporta līdzeklis ar blakusvāģi vai bez.
Atšķirība nav motora darba tilpumā, bet gan jaudā - varēs pats izkustēties no vietas, vai būs jāpiestumj, jāpiemin.
Motocikla vadīšanas praktiskās iemaņas var apgūt dažās stundās, galvenais ir atbildība un satiksmes noteikumu zināšana. Ar autovadītāja tiesībām drīkst vadīt arī velosipēdu, braukt ar zirga pajūgu, jāt uz zirga, stumt ķerru pa vispārējas lietošanas ceļiem, dzīt ganāmpulku - pēc manām domām tas ir pat bīstamāk, kā braukt ar motociklu.
CSN izpratnē mopēds ir "divriteņu vai trīsriteņu mehāniskais transportlīdzeklis, kura motora darba tilpums nepārsniedz 50 kubikcentimetrus" Viss pārējais tiek ieskaitīts kategorijā motocikls, kam vajag vismaz B kategoriju, viss, kam vairāk par 125 - A kategorijā. Arī mopēdos tagad krāmē dzinējus līdz pat 125 cm3. Iet pat pāri par 100km/h. Varbūt atšķirība ir tur,ka mopēds avārijas gadījumā mašīnai neuztaisa tik lielu bukti,kā smagais motocikls un arī gājējiem ir lielākas izredzes izdzīvot. Vecā Minna (tiem, kas atceras) bija, lai nu kāds, bet mocis. Šodienas skūteri (motorolleri) no izskata atšķiras minimāli, bet iekšā mēdz būt arī lielāki motori par 125, pat 500 ir, un var būt vien 50. Mopēds arī šodien vizuāli ir vairāk līdzīgs velosipēdam/klasiskajam mocim. Tomēr šodien visi tie tie nosaukumi ir lielā putrā un tā uz ielas nemaz nepateiksi, kas ir kas (arī motorolleru daži sauc par mopēdu). ··· Motocikls: Ar ko atšķiras mocis no mopēda? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Keeway motocikli (6)
Vai kadam ir bijusi pieredze ar keeway motocikliem?
keeway motociklus neražo, tikai mopēdus...
Kvalitāte, cik dzirdēts, evivalenta krievu laiku mopēdiem...
Laukos viens kaiminjsh braukaa ar liidziigu - izklausaas kaa mopeeds!:) Citaa saitaa puisis teicis - man patiik kjiinieshi - nopeerc, paaris-triis gadus pabrauc un peerc jaunu. Iznaak leetaak un ne sliktaak par atziitaakiem ziimoliem. Te viens staastinjsh anglju meelee - esot labs! http://bikesandtravels.com/biker.aspx?ride=542 =>Harijsxxx 125 kubi nu nekādi nav motocikls, mocis ir tāds, kam A kategoriju vajag... Priekš donora profesijas pilnīgi pietiekams. Arī sodiem par atļautā ātruma pārsniegšanu. Lidošana gan nebūs īsti piemērots, kaut var uztūnēt. labs mocis maksaa naudu.Izveelies, sakraaj, un :) Man vareetu piemaksaat lai es velreiz seestos uz kkiiniessu hlama. Pat javinnu...nu vieniigi nostalggijas peec , komplektaa ar zziguli....:)) ··· Motocikls: Keeway motocikli lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Virziena rādītāji vēsturiskam motociklam (3)
Cik vecam jābūt motociklam lai tehniskās apskates inspektori neprasītu uzstādītus virziena rādītājus?
ja konstrukcija nav paredzets tad nevajadzetu prasit Vecumam nav nekādas nozīmes, mocim jāatbilst ražotāja specifikācijai (vai individuālam projektam, MK noteikumi nr 100). Respektīvi ja papīros teiks, ka šim modelim ir pagriezienu rādītāji, tad jābūt. pirmskara toccna nevajagot. ··· Motocikls: Virziena rādītāji vēsturiskam... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Motocikla iegāde (18)
Pakonsultējiet par motocikla iegādi lūdzu: budžets 2000-2500, skatos uz Honda Hornet, bet diezgan pārcenoti viņi.... kā ar kawasaki vai yamaha, kas konkurēja ar hornetu? Ikdienas braukšanai pa rīgu, uz darbu/atpakaļ, pa kādam weekendam...
Motopower.lv Aprakstītajām vajadzībām pietiek arī ar kādu 250-nieku (nekur neatļautos 200 km/h tāpat varēs sasniegt un V-motors mēdz būt arī šādiem), pārējais, ko zīmēties vai vēl ātrāk nokļūt uz donoru galda. Ar 125-nieku arī pietiktu, bet te tiešām uz ielas ar pirkstu rādīs, ja tas svarīgi. Toties svars kā mopēdam. Vēl - šie "mazie" jauni maksā tikpat, cik lielie lietoti. motopower.lv ir topiks ´izvēle motocikla iegādei´ un ´pirmā motocikla izvēle´. tur arī parocies. un kas vainas enduro tipa BMW, vai italliem? Vieniigi, ne jau par to naudinnu...:( LV vispiemeerotakais varetu buut...ne jau superbaiks, tas nu gan ir fakts. Afftar lasi tekstu ,es tikai informēju pasažieru ,ka mazais mocis arī var būt ātrs un viss . Vari pirkt kaut vai ēzeli ,tā ir tava izvēle ,bet tad neprasi te viedokli un padomu un nestaipi krānu ,ka nenoplīst. ··· Motocikls: Motocikla iegāde lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Motocikla no ASV reģistrācija un sertifikācija Latvijā (5)
Kur un par kādām cenām iespējams piereģistrēt/sertificēt motociklu, lai var brīvi pārvietoties pa LV? Dotajā brīdī moto ir reģistrēts LT, nācis no ASV, pārbūves nav veiktas, Honda CRB 1000, REPSOL.
nemokies ar latviesu birokraatiem, atstaaj lietuvas registraaciju un brauc uz veseliibaam!

igaunijaa un lietuvaa sertifikaacija/registracija aiznjem 1-2h, latvijaa 1-2gadus.
jacer ka kaads izsveepinaas to CSDD kantori no kaitniekiem.
paziņa nesen bez problēmām igauņos piereģistrēja
LV-ap 450 eiro
ESTI-60 eiro
Teorētiski ja jau tā gravicapa jau ir reģistrēta kādā EU valstī, tad vispār LV neviens pat muti vaļā vērt nevar. Ir jāpārreģistrē bez visādām sertifikācijas prasībām. Ja nu vienīgi lukturi nav nomainīti, tad to vajadzētu gan izdarīt kaut vai sevis paša dēļ, labāk ceļu izgaismos un citi pretī nemirkšķinās. Es sava laikā no Īrijas atdzītu un LV paša pārtaisītu auto bez visām sertifikācijām uzliku uzskaitē. Jo mēs tajā brīdī (2004.) bijām ES un ja tur pirkts, tad arī neko CSDD plukstiņa kantoris pat iebilst nevarēja, par stūri pat nejautāja un kurš to pārlicis. Arī skates pēc tam gāja uz urrā. Lukturi jāmaina, neder gaisma. AIzej labāk ar šo jautājumu uz motopower. ··· Motocikls: Motocikla no ASV reģistrācija... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Moto taksometrs (2)
Hey :) Vai kāds nezina, vai Rīgā ir moto-taxi? Vai arī varbūt ir kāds puisis ar moci, kurš būt ar mieru izpalīdzēt? Vajag vecmeitu ballītei uz kādu stundiņu.
ieej motopower.lv :D jau ir paaris reizes izpaliidzeejushi ;) :)))
http://www.motopower.lv/forum_topic.php?topic=12433&start=460
··· Motocikls: Moto taksometrs lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Motocikls līdz Ls 3000 (4200 EUR) (17)
Es gribētu mocīti pirkt (līdz Ls 3000), kādu marku un modeli ieteiksiet? Lai būtu glīts, sportisks un garākiem pārbraucieniem piemērots. . Paldies.
Wiiiii.. beidzot kāds grib parunāties par močiem :))

Nu sev es ņemtu Hondu. CBRku vai Horneti, 600-nieces. Bet tie nav piemēroti gariem pārbraucieniem. Jāskatās uz Touring variantiem. Man pašai šķiet, ka visglītākais un viens no spējīgākajiem ir ST1300 Pan-European.
http://www.honda-moto.lv/?sadala2=&sadala=22
par cenām nezinu,bet es dotu priekšroku Honda Pan European,no touringu klases. Njā, līdz 3000Ls Pan-European gan nesanāks :) Varbūt, ka lietots...

Reku ss.lv 2003-ā gada maksā 6677 Ls. Tad jau pa 3000Ls jāskatās uz 90-tajiem gadiem.
Tādam mocītim es pat kredītā ielīstu.Pan Europian no 1989-ST1100,no 2002-ST1300.bet ja nemaldos,tagad ir arī 1800.baigi foršais. Ja vēlies tiešām labu atrast, tad vai nu jaunu jāņem vai uz Vāciju brauc, pagaidi vēl pāris mēnešus, cenas būs zemākas, un ja trāpīsi uz akciju tad vari pat jaunu nopirkt ··· Motocikls: Motocikls līdz Ls 3000 (4200... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Motocikla plastmasu labošana (4)
Mocim plastmasas sparnam ir izlausta skruves stiprinajuma vieta - vajadzetu sataisīt pirms krasošanas. Nezinat kadu kurs ar to nodarbojas?
Parasti to izdara pats krāsotājs ... Ja taisies krāsot pats mājas apstākļos, nolikvidē plaisiņas, galos izurbjot mazus caurumiņus, sameklē un piegriez attiecīgas plastmasas vai mīksta metāla uzlikas, saspied kopā un salīmē ar epoksīda tepi, novīlē un nopulē negludumus un krāso! Visas plaisas un norautas detalas remontee ar smalka sieta iekauseesanu no kreisaas puses .ja bieza vieta tad no abaam puseem. to dara ar parastu palielu lodaamuri - sieta logi apm 1 mm un sagriz apm 10 mm streemelees-virsma apstraadaajama kaa prieks kraasosanas... Ja ir jātaisa jaunas ausis, tad labāk vest pie plastmasniekiem. Laba vieta ir pie aviācijas institūta. ··· Motocikls: Motocikla plastmasu labošana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu