Nissan

Nissan modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Nissan foto attēls

Nissan - jautājumi un atsauksmes

Pēc cik km jāmaina pievades ķēde? Cik ķēdes maksā? (7)
Mans Pulsars 1,2 benzīns nobraucis 84000 km. Izgājusi no ierindas motora ķēde. Vai tas ir normāli?
nekādā gadijumā nebrauc uz servisu, pasēdi vēl šeit pie datora pus gadu un viss bus ok, vairs pat uz veikalu braukt negribēsi Nezināju ka japāņi sākuši izmantot ķēdes no krievu žiguļiem.Kad lika paši savas gāja 200000 un vairāk. Tas ir Nissans? Pirmkaart, ja taa ir tiessi kkeede, ne zobsiksna, tad tas ir daudz, daudz par aatru. Autinna garantijai buutu jaasedz viss.Ja zobsiksna, nu praktiski jau ap 100-150 jaamaina ir. Krievu žiguļiem ķēdes nodilums liecināja, ka motors brēc pēc kapitālā remonta.
Ja motoram ķēde ir beigta pēc 84000 (vai tiešām beigta?) un šis motors nav izmantots sporta sacensībās vai līdzīgi slogots lielos apgriezienos bez liela nobraukuma, tad tas ir brāķis.
Parasti gan, kad ķēde trūkst, tad pati ķēde ir mazākā bēda. Varbūt to ķēdi vajag tikai nospriegot?
Tas tik noziimee vienu..ka tavs auto ir noskreejis daudz vairaak...tu tici tiem ciparinjuem panelii?auto paardeveejs dievojaas ka muukene braukusi tik vaacijaa?pilna latvija ar shaadiem leetticiigajiem ··· Nissan: Pēc cik km jāmaina pievades... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāpēc čīkst jauna ģeneratora siksna? (6)
Jaunu siksnu nomainiju bet čĩkst
jautājums, kā diagnisticēji, ka "čīkst" tieši ģerenatora siksna. varbūt kāds no gultņiem (sriegotājam, pašam ģeneratoram, kondicioniera kompresoram,...)

varbūt arī neesi pareizi uzlicis, vai kas saliecies ( un tādēļ siksna "strīķējas" pret ko citu)

karoče, pašam vien jātiek būs skaidrībā, vai uz servisu jādzen
Ieteiktu pārbaudīt visus ruļļus. Nesen pats mainīju ģeneratora rulli, jo arī jauna siksna čīkstēja .
Kad saliku blakus abus ruļļus, varēja skaidri redzēt, kā vecais ir nodilis un rievu ķīļi ir zemāki un šaurāki. Kļuvuši asi, ka var sagriezt pirkstus! Siksna ar laiku noēd metālu( manā gadījumā alumīniju) ka maz neliekas!
Rulliissi, uz kuriem taa siksna griezzas arii izdilst, un kaa veel. Otrs, leetaa gala siksnas jua nu pirkt nevajag, jo mainaam ta vinnas lloti reti. Nopeerc tak orgginaalo, autinna razzotaaja siksnu. Ja čīkst ģeneratora siksna, vispirms tā jānospriego (tā arī mehāniķim pasaki). Ir par vaļīgu. Pievilks vienu skrūvi 1min laikā un viss būs ok.
Ja tomēr būs pie vainas kāds gultnis (tur griežas vairāki gultņi), tāpat tas viss saplīsīs un būs jātaisa pa dārgo.
Ceri uz lēti un vienkāršo.
Vai nu spriegojums,bet var būt arī padilis kādz skriemelis-visticamak vai nu ģeneratoram,vai kloķenei..... ··· Nissan: Kāpēc čīkst jauna ģeneratora... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Opel Mokka vai Nissan Juke, atsauksmes (28)
Kura labāka, kāpēc, kādas atsauksmes dzirdētas. Runa par jaunām, no salona.
Neko nejeedzu no autinjiem,bet tiiri vizuaali,nav nekaa briesmiigaaka par to Juke...man,laikam shvaki ar izteeli un humora izjuutu. Juke riktīgi labs. Arī īzceļās uz pelēkās šlakas :) Neklausies šeit nevienu, visi gatavi nokritizēt dajebko. Paļaujies uz savām izjūtām.
Es kā blondīne izvēlētos sarkano :))
Opel- plaisa Tavā dzīvē, Juke- na ļubiķeļa. Labāka priekš kam? Sexam neder ne viena, ne otra. Varbūt sāc ar to, ka uzdod sev jautājumu priekš kam Tev auto? Kamēr ir garantija abi labi, izvēlies ko vēlies. ··· Nissan: Opel Mokka vai Nissan Juke,... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
No cita kaškaja . galvenais, lai izmērs plus mīnuss sakrīt. sliedes var pieskrūvēt tuvāk tālāk. protams, ka nav vajadzīga apsilde vai citas nevajadzīgas lietas. Ja ir rokas, ielikt var no kaa gribi. It seviskki ja navaroti neintresee.A taa, lai buutu "plug and play" ....jaaskataas liidziigu izmeeru /gadu nissani kautkaadi. . Es jau arī teiktu ka no cita Qashqaija. Nu labi, pieņemsim ka tu kaut kā sametināsi, iemeisterosi sliedes teiksim no 7. sērijas BMW. Apmānīsi airbagus un tiksi ar siksnām galā. Kā arī dienu nosēdēsi lai izdomātu kā palaist sēdekļa elektrisko pusi(ja tie ir elektriski regulējami) Un ko tu darīsi kad nāks kārtējā tehniskā apskate? Vai skrūvēsi atpakaļ savus kur sliedes jau būs sačakarētas? ··· Nissan: Kaškajam no kā vēl der beņķi? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pēc eļas maiņas ilgi nedziest spiediena lampiņa (7)
Kāds varētu būt iemesls? Auto Nissan Pathfinder
Ja pēc tam nodziest un neiedegās lai arī cik silts nebūtu dzinējs tad es sāktu ar eļļas filtra maiņu. Kaut kas ar eļļas filtru, izslédzot dzinéju eļļa no filtra iztek nezinámu iemeslu déļ. Jaa, biju jau aizmirsis ssito slimiibu, kad ellas pretpluudes vaarsts netur. Ja tas ir tiessi filtraa iekessa, var meegginaat veelreriz nomainit filtru. Es arii iesaku lietot tikai orgginaalos dealera filtrus. Vecaa ella bija daudz biezaaka (20W50) ielieta pirms paardossanas. Pirmajā dzinēja iedarbināšānā pēc eļļas maiņas normāla parādība. Bet citādi motoram prasās kapitālo remontu vai biezu eļļu, kā av minēja. ··· Nissan: Pēc eļas maiņas ilgi nedziest... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
X-trail t30 slāpst pie neitrālā (5)
Problēma smaga. 3 Servisos biju un 1 dilera servisa. Mašīna slāpst pie neitrala, vai ja sajugu uzspiež, pie -1 un vairāk grūti pielaist un mašīna pati tur 2000 apgriezienus, pat kad motors silts, tas tikai pie -1 un lielāka...
Ja jau dīleru servisā netika galā, tad šeit arī varētu konkrēti neatbildēt. Savādi, X-Trail labas mašīnas. Tajos servisos , kur biji, vinni skatiijas piesleegtaa kompii, kas uzraada visus parametrus "live", un skatiijas kas tiessi pazuud tajaa briidii , kad noslaaps? Vai tikai paskatiijaas , vai ir faulti kaadi ? Daudzkas var pazust uz sekundi, degvielas spiediens, position signaals ,MAF defekts , IAC varsts nedarbojas , galu galaa kaadaa "zallaa" vadaa contakts , motora ecm chakareejas, aizdedzes atsleegas kontakti, releji utt
Un otrs, tas motors slaapst visu laiku taa, vai tikai ssad tad?
Un tas "masiina "pati tur 2000 " Tas ir, ....nav briivgaitas vispaar , bet uzreiz griezzas ar 2000 ?
Negribās ticēt, ka servisi nevar noteikt, ja defekts ir redzams.
Varbūt defekts lēnām sāka izpausties pēc kādas konkrētas servisa darbības.
Teica ka visu skatijas, pie dilera biju 2x katru reizi 6h mocija masinu.
Parastaja servisa masinu chekoja 2 nedelas.
Atbilde, nezin ko meklet, jo visu parbaudija, kaut kas kaut kur elektronika.
Kad masina pati uztur 2000 apgriezienus, tad ir kad lauka zem 0 gradiem, pat kad motors jau karsts nevienmer nomet atpakal uz 900. Citreiz jaizsledz un jaiesledz auto.
Defekts saka rudeni izpausties, sakuma vajadzeja motoru nedaudz uzsildit lai viss ok, tagad pat pie darba temperaturas problemas.
Bet kad ir zem 0, tad pat pielaist vel jamokastads bonuss, sveces darba rezima, sprauslas restauretas, jo doma bija ka problema tur, bet nee.
Uz trases ja brauc uz 100km/h piemiedz sajugu uz 3 sekundem noslaps momenta. Ja apgriezieni bus zem 1000 ··· Nissan: X-trail t30 slāpst pie neitrālā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nissan Pathfinder plusi un mīnusi (5)
Gribētu dzirdēt viedokli par Nissan Pathfinder auto, jo ir doma to iegādāties. Kādi plusi un kādi mīnusi šim auto? Paldies.
ja dzīvo kaut kur dziļos laukos, kur bez džipa nekā neiztikt, tad protams var izskatīt. Plašs salons visādām nodarbēm- lasīšanai, gulēšanai. Zelta rokai patika. Virsbūve Pathfinderam ir gavno! Gads ta kaads? Pafiks ir viens no retajiem kuriem nesośá konstrukcija ir rámis un tas jau ir nopietns aparáts😆😅👍. Vispár Youtubé krievu blogerim Boltam bija labs apskats par Pafikiem, gan par veco ar 2,5 dizéli gan jaunáko ar 3.0 dizeli. Cik atceros tíri sakarígi ilgdzívotáji, protams ar sava veida niansém, bet ja nav miljonieks ar nokruķítu odometru un ípaśnieks apkopis autińu tad var drośi skatíties śajá virziená. ··· Nissan: Nissan Pathfinder plusi un... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ķēdes nomaiņa pēc cik km? Nissan Micra 2003 1.4 (4)
Penelī deg motora indikators, auto ir remontā.Pa priekšu iztīrīts sadales regulators (nelīdzēja) pēc tam nomainīts sadales regulators, (kad dzinējs auksts, uz maziem apgriezieniem rīstās un noslāpst pavisam)serviss saka, ka jāmaina ķēde,...
pirmo reizi dzirdu, ka deell kkeedes riistaas motors. Tas , ka izstiepusies kkeede grab (un arii ticamakais, ka spriegotajs vainiigs) , ka varbuut nav taadas jaudas, kaa gribeetos, bet ..ka riistaas, nee. Tur ir kas cits. vispār jau mikrām uz maziem apgriezieniem strādā 3 cilindri, degvielas ekonomijai, kolektorā ir lapiņvārsts, kurš noslēdz degvielas padevi, tāpēc arī motors uz maziem apgriezieniem rīstās Ja tas auto ir noskrējis kādus 200000km, ļoti pat varētu būt ka ķēde jāmaina. Bet kas tā pa kļūdu? Ja jau ar sadalenes apsteidzes hidrauliku tur ņēmās, gan jau ka tur kāda kļūda par nepareizu leņķi vai neticamu signālu.
Neesmu pārliecināts, bet 90% dodu ka šim auto ir mehāniski regulējami vārsti. Lai kāds norauj vārstu vāku un atstarpes pamēra. Protams ja viss pārējais ok kā dz. temperatūra, nav sūces ieplūdes kolektorā
Ko auto kompis saka? Noteikti ir kļūdas, ja jau panelī deg motora lampiņa. ··· Nissan: Ķēdes nomaiņa pēc cik km?... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nissan skyline GT-R (9)
Nu tā. .. weeleejos uzzināt ko tauta domā par waagji kas saucās Nissan skyline GT-R? Njemot weeraa ka Latvijā newiena naw, bet nu tapat. .. mosh kaac kko gribēs pateikt.
beernudaarzs uztaisi pats kautko kas speej aatraak pa 7s dabuut 100km/h un tad saac spriedeleet. Es to mashiinu jau zinaaju kaadus 5g atpakalj. tas ir tikpat reaali kaa tikt pie kosmosa kugja :)) kas i?
NFSU spēlēji un iepatikās? :))
parametrus jau varot labu labos uzskrūvēt...
bija kādu laiku atpakaļ viens eksemplārs Somijā nopērkams
bet tā-nu ko tur daudz domāt :)
Tika razhota ar stuuri tikai labajaa pusee. esmu redzeejis taadu darbiibaa.. good jaa un taadu uztuuneetu arii aatri vien var nokaut ··· Nissan: Nissan skyline GT-R lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nissan Qashqai 2012 1.6 nesilda salonu (9)
Nissan Qashqai 2012 1.6 nesilda salonu. Temperatūra rāda ap 90 grādiem. Salonā pūš ledainu gaisu, pat ne remdenu. Kādas varētu būt problēmas?
Termostats, pečka, gaiss,radiators. Daudz kas var būt. Servisā labāk griezties. kompis uzkāries, kurš virina vaļā un ciet gaisa lūkas...iespējams sistēmā gaiss pa vasaru sakrājies "Tosola" līmenis dzesēšanas sistēmā ! jaukssanas vaina. Te jau vissu mineeja. Tomer daudz gadu autinnam.
Kad iesleedz to peccku, gaisu puusss vispaar? Ja puuss, virina vaarstus zem panella? Ja virina, trubas ienaakossaa, un izejossaa no pechkas radiaatora , ir karstas...abas , viena? Cik motora temperatuura ? Kaadaa kraasa dzeseessanas sskkidrums?
Aizdzen uz servisu, teorijas ir,bet praktiski te nelidzes,, ··· Nissan: Nissan Qashqai 2012 1.6 nesilda... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu