Nissan

Nissan modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Nissan foto attēls

Nissan - jautājumi un atsauksmes

Piekabes masa (8)
Cik smagu treileri, pēc ražotāja datiem, varu vilkt ar Almera Tino 2002g? Jo nekādīgi nevaram izšķirt strīdu ar csdd un poličiem.
750 ir pēc CSN, bet ja ražotājs saka ka 700, tad atļautais ir tikai 700, jo noteikumos ir atruna, ka transporta līdzekļa ekspluatācijā jāievēro ražotāja noteiktie ierobežojumi. tur jazin tiesibu kategorija,velkosa auto massa un velkama ,vai piekabes massa,kaut kaut ka ta Nissan Almera Tino (2000 - 2005) 1.8

Ja treileris ir bez savas bremžu sistēmas: 700 kg
Ja treileris aprīkots ar savu bremžu sistēmu: 1250 kg
bez bremzu sistemas piekabei 750 kg. Make Model Year Kerb weight (Kg) 85% (Kg) Towing Capacity (Kg)
Nissan Almera Tino 1.8 Accenta Plus 2007 1440 1224 1250

Nu šitādi parametri derēs
··· Nissan: Piekabes masa lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nissan Qashqai - kāda ir dīzelim iesmidzināšanas sistēma. (4)
Cik maksā dīzelim sprauslas? Vai motoram ir ķēde vai siksna?
Gads, dzinēja tilpums - 1.5dCi, 1.6dCi, 2.0dCi?
Protams visi ir "Common Rail". 1.5dCi ir siksna (Renault dzinējs, Delphi iešprices sist.), 2.0dCi ir ķēde ( Nissan dzinējs, ar šo dzinēju nevajag ņemt, "mūsdienu" dzinējs ar limitētu darba mūžu -
ap 150000 km, tad mirst sprauslas, kēde, eļļas sūknis u.t.m.l., ja ir interese Youtube var atrast šī dzinēja detalizētu apskatu), 1.6dCi arī ir ar ķēdi, vairāk par viņu es neko nezinu.
Sprauslas maksā no ~250 Eur gabalā (jaunas), remontētās es neizmantoju.
Reņa dzinējs man meganē nogāja 400000.Vienreiz remontēju sprauslas.pārdevu ejošu. Araaba kungs!
Tas droši vien bija 1.5dCi, 1.9dCi vai 1.9dTi, vai ne? Šie dzinēji bija ilgspēlējoši, īpaši 1.9dTi.
1,5 dCi 90 zirgi.Manuprāt pašreiz liek Kango un Dacijās.Un fantastiski ekonomisks bija. ··· Nissan: Nissan Qashqai - kāda ir... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nissan Note - atsauksmes un uzturēšanas izmaksas (3)
vai uzturēšanas izmaksas, remonti ir dārgi, Nissan Note?
smuka mazmassiiniite. Daargs tur toccna nekas nav. Ir tak smuka, vai ne? :) Mazie motori ir labi tikai līdz kādiem 60-70 tūkstošiem km. Pēc tam esot pagalam. ··· Nissan: Nissan Note - atsauksmes un... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Atsauksmes par auto NISSAN QASHQAI (6)
Vēlos pirkt auto tādēļ vēlos zināt kādas atsauksmes par NISSAN QASHQAI automašīnu.
Nav ne vainas.Neklausi specus kas brauc ar miskasteem no Vaacijas. Benziins 1.2-druscin par iisu.Diizelis ir ok. Par Norde diileru arii vareetu teikt tikai sliktus vaardus Paliela autoparka valdītājs par šo modeli ar cenzētiem vārdiem nebija spējīgs sakarīgi izteikties. zinu vienu, kas tā arī neko nepanāca no nordes vai kā tos tirgoņus sauca. nācās pierādīt, ka nav kamielis un vēl visu ko. šķirbas drausmīgas salaiduma vietās un vēl visādi neglīti brāķi. Tad labāk paņem Dacia Duster, būs lētāk un pēc gadiem trim varēsi pret jaunu mainīt.... Tautā šo modeli sauc - kas kaiš? ........ ··· Nissan: Atsauksmes par auto NISSAN... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ja riepām vienādi izmēri,indeksi,ja visas ir radiālās vai diagonālās,tad nekādiem darbības traucējumiem būt nevajadzētu. Ideālais- vienāda izmēra, protektora zīmējums un nodilums vienādi!! Ja kombinē no dažādām- tad saķeres efeks ir ar bezgalīgi daudziem variantiem! Var būt labāks un var būt arī sliktāks! Visām riepām jābūt vienāda izmēra un vēlams ar vienādu nodiluma pakāpi. Pretējā gadījumā mainās riepas ārējās virsmas (riņķa līnija) garums kā rezultātā riepa ar lielāku diametru veiks lielāku ceļa gabalu pie vienādiem riteņa apgriezieniem. Tas bojā starpasu pievadu vai jauc vadības blokam galvu.
Ja dažādi diametri uz vienas ass tad rodas papildus slodze diferenciālim un tīri teorētiski vienam ritenim ir lielāka iespēja izspolēt.
Ziemā par to nevajadzētu pat domāt..Padomā par citiem , ja pats sevi nevērtē. Radžotas riepas pilnpiedziņu ietekmē līdzīgi kā bezpiedziņu vai pakaļpiedziņu - labāka saķere uz ledus, sliktāka uz asfalta, vēl sliktāka uz bruģa, sniegā dubļos atkarīgs no protektora.
Vienīgā nianse ir tāda ka pilnpiedziņa nemīl dažādas riepas, visām jābūt +-vienādām, ieskaitot protektora dziļumu...
··· Nissan: Kā pilnpiedziņas darbību... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Faktiskais Nissan X-Trail degvielas patēriņš? (10)
Darbinieks apgalvo ka mašīna (2015) patērē ziemā 9.6, vasarā 8 l/100 km., kas pārsniedz CSDD uzstādītas normas. Pārbaudīt nevaru, vai tas tiešām tā var būt?
Izcili! Un mums tagad jāmin ar kādu dzinēju tas auto aprīkots? Kopš kura laika CSDD uzstāda degvielas patēriņa normu? CSDD interesē tikai izplūdes gāzes - ja tās nepārsniedz noteikto daudzumu, ir ok :) Jā, tā var būt, jo pēdējos gados autoražotāji aizvien vairāk šmaucas ar degvielas patēriņa rādītājiem. Priekš tās mašīnas normāls patēriņs. Tas, kas rakstīts grāmatā un CSDD datu bāzē, vari uzzīmēt uz šķūnīša durvīm.
Bazhika kungam:
Un kā vēl CSDD uzstāda degvielas normas! No CSDD datu bāzes VID ņem datus par a/m degvielas patēriņu, tikai CSDD datu bāzē patēriņš ir kombinētajam ciklam, ne pilsētas, un to VID birokrātijai nekādīgi nevar iestāstīt, ir jāiet pie dīlera lai dod izziņu par degvielas patēriņu konkrētajai automašīnai.
To kas rakstīts, nebūt nenozīmē, ka tas tiešām tā ir! Es jau sen neticu tādiem niekiem..., neesu redzējis nevienu auto, kurš uzrādītajos degvielas patēriņu ietvaros iekļautos dzīvē.....! X-Trail 4X4..., darbinieks nemelo!!!! ··· Nissan: Faktiskais Nissan X-Trail... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Opel Mokka vai Nissan Juke, atsauksmes (25)
Kura labāka, kāpēc, kādas atsauksmes dzirdētas. Runa par jaunām, no salona.
Neko nejeedzu no autinjiem,bet tiiri vizuaali,nav nekaa briesmiigaaka par to Juke...man,laikam shvaki ar izteeli un humora izjuutu. Opel- plaisa Tavā dzīvē, Juke- na ļubiķeļa. Labāka priekš kam? Sexam neder ne viena, ne otra. Varbūt sāc ar to, ka uzdod sev jautājumu priekš kam Tev auto? Neklausies šeit nevienu, visi gatavi nokritizēt dajebko. Paļaujies uz savām izjūtām.
Es kā blondīne izvēlētos sarkano :))
Juke riktīgi labs. Arī īzceļās uz pelēkās šlakas :) Kamēr ir garantija abi labi, izvēlies ko vēlies. ··· Nissan: Opel Mokka vai Nissan Juke,... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Audi 80 gana labs *ilgdzīvotājs*! No šiem 3 - audi 80... tas ir visu laucinieku iemīļotais vāģis - un ne par velti.
Pofig kad beidza ražot...vecie vāģi ir kudi izturīgāki par dažu labu jaunāko brīnumu...
Vairākus desmitus gadu atpakaļ, kāds sirms automehāniķis man teica:
Zini dēliņ, nav sliktu mašīnu, ir tikai slikti braucēji!
AUDI 80 drīz skaitīsies antīka automašīna, bet vēl jo projām daudzi brauc!
FORD FIESTA ja jaunāka par 2000. gadu, arī būs braucama.
Tas pats ar NISSAN ALMERA.
Viss atkarīgs no tā, kādās rokās bijušas šīs automašīnas, kā ekspluatētas un kā veiktas apkopes viņām.
man pirma bija fiestina,,,;) ja ir doma visas trīs savākt dauzīšanai, tad labāk Auģiku atstāt uz beigām..bet vakara ziņās var lasīt, - jo mazāka braukšanas pieredze, jo visi kā pirmo pagrābj BMW ··· Nissan: Ko teiksiet par Nissan Almera,... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Man patīk BMW. Iegādājoties BMW vai piemēram Nissan cenu atšķirība viena un tā paša gada auto ir 2 - 4 reizes. Bet ar BMW ir tiešām bauda braukt. Ja maz saprot no auto parasti tiek izvēlēti tikai cipari. Jaunāks, lētāks, ar mazāku nobraukumu. Bet jārēķinās arī ar ieguldījumiem. Katram auto vajag veikt apkopes, ikvienam var kaut kas salūzt. Ja nopērkot auto par to neaizdomājas, tad slikts būs jebkurš auto. Tāpēc atsauksmes drīzāk ir subjektīvas no personiskās pieredzes un no sava skatpunkta izteiktas. Kādēļ vajadzīgas atsauksmes? Ja auto patīk tad vajag to pirkt. Pērkot iesaku vairākus apskatīt, nevis pirmo un lētāko, bet to kuru sajūti un nav šaubu "Jā šis tiešām ir MANS". Ja neņem vērā,ka, piemēram, 2004./2005.gada NISSAN Primera -i pribori apsolūti debīlā vietā, pie kuras jāpierod- paneļa vidū- un mašīna no apakšas baigi rūsē (nevis kuzovs,bet gan visas sviras,balsti, balkas utt.),tad tīri normāls braucamais, jo visai izturīgs auto, salons plašs, bet izskats gaumes lieta. Kā jau jebkuram auto, mēdz būt problēmas ar elektroniku un piekari. ··· Nissan: Kādas atsauksmes par Nissan... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
lietots NiSsan Almera TINO? (9)
noskatījos autiņu 2003 gada,protams ka slavē ka viss ok.. bet ir kas tāds kam īpaši jāpievērš uzmanība? vai ko iesakāt?
10 g vecs nisans (ne-apvidnieks) ir kā 20-gadīgs folksvāgens... Ja jau saka, ka viss ok, tad tā noteikti arī ir. Kādam mērķim noskatīji? Tāpat, lai pajautātu? Tas bija vienīgais, citu nebija? pa taadu pat naudu es panjemtu 02-03 gada volvo v40 Es arī skatījos uz auto, kurā ērti iekāpt(NISSAN TINO), bet patrāpījās labs V40 2002.(benzīngāze) no Vācijas, un nu pieciešu ne tik ērto iekāpšanu- iekš otrās smaguma nodokļa kategorijas auto. TINO būs tajā trešajā pilnajā massā, kā vecais B3 WV Passat universālis- par ērtu iekāpšanu jāmaksā papildus massas nodoklis. ··· Nissan: lietots NiSsan Almera TINO? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu