Nissan

Nissan modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Nissan - jautājumi un atsauksmes

Lielceļu izmantošanas vinjetes nepieciešamība Nissan Navara Double Cab 2.5 dCi (5)
Vai Nissan Navara Double Cab 2.5 dCi ikdienā braucot pa valsts nozīmes ceļiem ir nepieciešama ceļu vinjete. Pilna masa laikam ir 3000 kg.
atver vinjete.lv ievadi auto numuru un pārliecinies. nav vajadzīga Nodevu maksā par valsts galveno un reģionālo autoceļu posmu lietošanu (izņemot to šķērsošanu krustojumos un lietošanu apdzīvotās vietās) ar kravas transportlīdzekļiem, kuru pilna masa ir lielāka par 3000 kilogramiem, un kravas transportlīdzekļiem un to sastāviem, kuru pilna masa ir lielāka par 3500 kilogramiem. Nodevu var samaksāt jebkura persona, neatkarīgi no pilsonības. Nodeva maksājama arī, ja transportlīdzeklis piedalās satiksmē ar tranzīta, tirdzniecības numura zīmēm Nav vajadzigs Atkarīgs no tā kā piereģistrēts, kā vieglais vai ka kravas auto, parasti tādus reģistrē kā vieglo (viņjete nav jāpērk), bet Tavs labākais draugs ir auto tehniskā pase, tur gan pilna masa gan reģistrētais auto tips norādīts, atliek vien izburtot. Pārējais jau lovemedo komentārā pateikts. ··· Nissan: Lielceļu izmantošanas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kad jamaina ķēde motoram Nissan Primastar? (15)
Pec cik km jamaina ķēde Nissan Primastar motoram 2011 2.0d
Kkeedes jau motoriem iet daudz ilgaak, kaa tie 100. Protams, ja servisi ir dariiti laiciigi.Ja nav probleemeu, negrab utt, neaiztiec. Bet ja mainiisi, jaamaina viss, ko var pie reizes tur nomainiit. Primastar ir tas pats hren Trafic vai žopelis Vivaro, ķede jāmainā pēc kādieem 100..120k, vai arī kad pārtrūkusi/pārlēkusi (pēc izvēles) Kamēr neparādās neraksturīgi trokšņi. Bet tad gan ar steigu.
Citādi ķēdes komerciālajam transportam kalpo ļoti ilgi, protams ja eļļas lieto kvalitatīvas un atbilstošas specifikācijai un auto tiek eksplutēts normālos apstākļos.
Manā īpašumā ir buss kuram uz pulksteņa ir 320 000 km (ar 300k atvedu no Luxemburgas) un pagaidām nav pazīmju ka ar ķēdi būtu kaut kādas problēmas.
Bet nu plānos ir mainīt, tiesa gan padārgi tas sanāks...
Vairāk der uztraukties par sprauslām, to profilaksi, sevišķi kas saistīts ar sprauslu izņemšanu. Sprauslas sāks liet ar strūklu degvielu, kā rezultātā nepietiekama eļļošana, kā rezultātā dzenis motorā! Ar ķēdi vien nepietiks.... ··· Nissan: Kad jamaina ķēde motoram ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Nissan Juke - reāla braukšana ārpus pilsētas? (11)
Sveiks visiem kas brauc ar Juke, vēlos nopirkt sev šo amizanto braukšanas zirgu. Taču nav neviens kas varētu dot patiesu atsauksmi par šo auto, kā tas uzvedās ziemā uz lauku ceļiem, tur kur dubļi un ceļi slideni! Youtube daudz ...
Jebkurš jauns auto ir labāks par lietotu.Ja patīk dizains tad ir ok.Vienmēr būs kāds kurš pateiks kaut ko sliktu, jo ar neko labāku par vecu audi vai wolksvagen nav braucis.Dizainu novērtēs tikai cilvēks ar gaumi , bet mazizglītotu perdeļu vertējums nav suņa pirdiena vērts. Miiljuminji..ko cepjaties par dizainu par caurgaajiibu.tas viss tagad ir strunts.ka tik uz priejshu iet..tagad buutiskaakais ir degvielas pateerinsh...ko tas noziimee?.visi lielue audi bmv volvo..visi auto ar tiem milziigajiem motoriem aiziet nebuutiibaa..paskatiet ss.kaa nasveidaa vusi cebshas tikt valjaa no taadiem.bet vilcuens aizgaajis jau.var iesaaliit taadus auto...tagad topaa ir auto uz gaazes!!ar uguni neatrast jau vairs...neviens nepaardod..kriuze piespiediis spriidiushus mikeet nissan micra fiat panda utt..gruuti laiki tiem kuri ziimeejaas ar auto lielumu..daudziem bibiishi jau saraavushies Lauku ceļi ziemā var būt ļoti dažādi - šķūrēti vai nešķūrēti, gadās arī tīrs ledus. Tur galvenais ir labas riepas, kā arī vēlama pilnpiedziņa. Bet pilnpiedziņas auto mūsdienās dārgi. Ar Juke var braukt tieši tāpat kā ar jebkuru citu priekšpiedziņas auto. Kupenās protams līst nevajag, tas nav džips. Juke +ir augstais klīrenss - attālums no zemes līdz mašīnas grīdai. Gaidīt no Juke džipa cienīgu caurgājību laikam gan nevajadzētu, bet ir skaidrs, ka ar dibenu grāvi gluži neķers. Dizains amizants. Praksē pārbaudīts, ka pa bāni atbilstošas kvalitātes lielceļum ilgstoši velk ar 150 km/h ar visu variatoru un jocīgajiem motora režīma pārslēdzējiem, kuri rada iespaidu, ka dzinējam skaņa mainās uz niknāku. Maucams auto, nav ne vainas, ja piedomā par tā pielietojumu - pilsētas krossovers. Mašīna sūds, braukšanas kvalitāte tāda paša, izskatās vēl sliktāk, paredzēta barukt pilsētā pa sausu asfaltu. Ziemā uz lauku ceļiem ar šipiem ir cerība uz ceļa palikt, ja nebrauc ātrāk par 15..20km/h, pa dubļiem kā visas bezpiedziņas. Labāk pārdot tiko beidzas garantija.
Citiem vārdiem sakot viss ko jau lasīji tā arī ir, un šeit morālo atbalstu negūsi...
··· Nissan: Nissan Juke - reāla braukšana ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Pirmkārt ar to ka nav debīlais panelis konsolei pa vidu, bet kā normāliem auto, vadītājam priekša... Ar vieninieku. Varbut starpiiba vienas sprauslas cena?vienam auto 300 eiras otram 310? ··· Nissan: Nissan X-Trail T30 unT31 ar ko ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Pēc cik km jāmaina pievades ķēde? Cik ķēdes maksā? (7)
Mans Pulsars 1,2 benzīns nobraucis 84000 km. Izgājusi no ierindas motora ķēde. Vai tas ir normāli?
nekādā gadijumā nebrauc uz servisu, pasēdi vēl šeit pie datora pus gadu un viss bus ok, vairs pat uz veikalu braukt negribēsi Nezināju ka japāņi sākuši izmantot ķēdes no krievu žiguļiem.Kad lika paši savas gāja 200000 un vairāk. Tas ir Nissans? Pirmkaart, ja taa ir tiessi kkeede, ne zobsiksna, tad tas ir daudz, daudz par aatru. Autinna garantijai buutu jaasedz viss.Ja zobsiksna, nu praktiski jau ap 100-150 jaamaina ir. Krievu žiguļiem ķēdes nodilums liecināja, ka motors brēc pēc kapitālā remonta.
Ja motoram ķēde ir beigta pēc 84000 (vai tiešām beigta?) un šis motors nav izmantots sporta sacensībās vai līdzīgi slogots lielos apgriezienos bez liela nobraukuma, tad tas ir brāķis.
Parasti gan, kad ķēde trūkst, tad pati ķēde ir mazākā bēda. Varbūt to ķēdi vajag tikai nospriegot?
Tas tik noziimee vienu..ka tavs auto ir noskreejis daudz vairaak...tu tici tiem ciparinjuem panelii?auto paardeveejs dievojaas ka muukene braukusi tik vaacijaa?pilna latvija ar shaadiem leetticiigajiem ··· Nissan: Pēc cik km jāmaina pievades ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāpēc čīkst jauna ģeneratora siksna? (6)
Jaunu siksnu nomainiju bet čĩkst
jautājums, kā diagnisticēji, ka "čīkst" tieši ģerenatora siksna. varbūt kāds no gultņiem (sriegotājam, pašam ģeneratoram, kondicioniera kompresoram,...)

varbūt arī neesi pareizi uzlicis, vai kas saliecies ( un tādēļ siksna "strīķējas" pret ko citu)

karoče, pašam vien jātiek būs skaidrībā, vai uz servisu jādzen
Ieteiktu pārbaudīt visus ruļļus. Nesen pats mainīju ģeneratora rulli, jo arī jauna siksna čīkstēja .
Kad saliku blakus abus ruļļus, varēja skaidri redzēt, kā vecais ir nodilis un rievu ķīļi ir zemāki un šaurāki. Kļuvuši asi, ka var sagriezt pirkstus! Siksna ar laiku noēd metālu( manā gadījumā alumīniju) ka maz neliekas!
Rulliissi, uz kuriem taa siksna griezzas arii izdilst, un kaa veel. Otrs, leetaa gala siksnas jua nu pirkt nevajag, jo mainaam ta vinnas lloti reti. Nopeerc tak orgginaalo, autinna razzotaaja siksnu. Ja čīkst ģeneratora siksna, vispirms tā jānospriego (tā arī mehāniķim pasaki). Ir par vaļīgu. Pievilks vienu skrūvi 1min laikā un viss būs ok.
Ja tomēr būs pie vainas kāds gultnis (tur griežas vairāki gultņi), tāpat tas viss saplīsīs un būs jātaisa pa dārgo.
Ceri uz lēti un vienkāršo.
Vai nu spriegojums,bet var būt arī padilis kādz skriemelis-visticamak vai nu ģeneratoram,vai kloķenei..... ··· Nissan: Kāpēc čīkst jauna ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Opel Mokka vai Nissan Juke, atsauksmes (28)
Kura labāka, kāpēc, kādas atsauksmes dzirdētas. Runa par jaunām, no salona.
Neko nejeedzu no autinjiem,bet tiiri vizuaali,nav nekaa briesmiigaaka par to Juke...man,laikam shvaki ar izteeli un humora izjuutu. Juke riktīgi labs. Arī īzceļās uz pelēkās šlakas :) Neklausies šeit nevienu, visi gatavi nokritizēt dajebko. Paļaujies uz savām izjūtām.
Es kā blondīne izvēlētos sarkano :))
Opel- plaisa Tavā dzīvē, Juke- na ļubiķeļa. Labāka priekš kam? Sexam neder ne viena, ne otra. Varbūt sāc ar to, ka uzdod sev jautājumu priekš kam Tev auto? Nissan Juke,bet tikai ar benziina motoru.Braucu triis gadus un nekaadu probleemu. ··· Nissan: Opel Mokka vai Nissan Juke, ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
No cita kaškaja . galvenais, lai izmērs plus mīnuss sakrīt. sliedes var pieskrūvēt tuvāk tālāk. protams, ka nav vajadzīga apsilde vai citas nevajadzīgas lietas. Ja ir rokas, ielikt var no kaa gribi. It seviskki ja navaroti neintresee.A taa, lai buutu "plug and play" ....jaaskataas liidziigu izmeeru /gadu nissani kautkaadi. . Es jau arī teiktu ka no cita Qashqaija. Nu labi, pieņemsim ka tu kaut kā sametināsi, iemeisterosi sliedes teiksim no 7. sērijas BMW. Apmānīsi airbagus un tiksi ar siksnām galā. Kā arī dienu nosēdēsi lai izdomātu kā palaist sēdekļa elektrisko pusi(ja tie ir elektriski regulējami) Un ko tu darīsi kad nāks kārtējā tehniskā apskate? Vai skrūvēsi atpakaļ savus kur sliedes jau būs sačakarētas? ··· Nissan: Kaškajam no kā vēl der ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pēc eļas maiņas ilgi nedziest spiediena lampiņa (7)
Kāds varētu būt iemesls? Auto Nissan Pathfinder
Ja pēc tam nodziest un neiedegās lai arī cik silts nebūtu dzinējs tad es sāktu ar eļļas filtra maiņu. Kaut kas ar eļļas filtru, izslédzot dzinéju eļļa no filtra iztek nezinámu iemeslu déļ. Jaa, biju jau aizmirsis ssito slimiibu, kad ellas pretpluudes vaarsts netur. Ja tas ir tiessi filtraa iekessa, var meegginaat veelreriz nomainit filtru. Es arii iesaku lietot tikai orgginaalos dealera filtrus. Vecaa ella bija daudz biezaaka (20W50) ielieta pirms paardossanas. Pirmajā dzinēja iedarbināšānā pēc eļļas maiņas normāla parādība. Bet citādi motoram prasās kapitālo remontu vai biezu eļļu, kā av minēja. ··· Nissan: Pēc eļas maiņas ilgi ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
X-trail t30 slāpst pie neitrālā (5)
Problēma smaga. 3 Servisos biju un 1 dilera servisa. Mašīna slāpst pie neitrala, vai ja sajugu uzspiež, pie -1 un vairāk grūti pielaist un mašīna pati tur 2000 apgriezienus, pat kad motors silts, tas tikai pie -1 un lielāka ...
Ja jau dīleru servisā netika galā, tad šeit arī varētu konkrēti neatbildēt. Savādi, X-Trail labas mašīnas. Tajos servisos , kur biji, vinni skatiijas piesleegtaa kompii, kas uzraada visus parametrus "live", un skatiijas kas tiessi pazuud tajaa briidii , kad noslaaps? Vai tikai paskatiijaas , vai ir faulti kaadi ? Daudzkas var pazust uz sekundi, degvielas spiediens, position signaals ,MAF defekts , IAC varsts nedarbojas , galu galaa kaadaa "zallaa" vadaa contakts , motora ecm chakareejas, aizdedzes atsleegas kontakti, releji utt
Un otrs, tas motors slaapst visu laiku taa, vai tikai ssad tad?
Un tas "masiina "pati tur 2000 " Tas ir, ....nav briivgaitas vispaar , bet uzreiz griezzas ar 2000 ?
Negribās ticēt, ka servisi nevar noteikt, ja defekts ir redzams.
Varbūt defekts lēnām sāka izpausties pēc kādas konkrētas servisa darbības.
Teica ka visu skatijas, pie dilera biju 2x katru reizi 6h mocija masinu.
Parastaja servisa masinu chekoja 2 nedelas.
Atbilde, nezin ko meklet, jo visu parbaudija, kaut kas kaut kur elektronika.
Kad masina pati uztur 2000 apgriezienus, tad ir kad lauka zem 0 gradiem, pat kad motors jau karsts nevienmer nomet atpakal uz 900. Citreiz jaizsledz un jaiesledz auto.
Defekts saka rudeni izpausties, sakuma vajadzeja motoru nedaudz uzsildit lai viss ok, tagad pat pie darba temperaturas problemas.
Bet kad ir zem 0, tad pat pielaist vel jamokastads bonuss, sveces darba rezima, sprauslas restauretas, jo doma bija ka problema tur, bet nee.
Uz trases ja brauc uz 100km/h piemiedz sajugu uz 3 sekundem noslaps momenta. Ja apgriezieni bus zem 1000 ··· Nissan: X-trail t30 slāpst pie ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu