Pārnesumu kārbas eļļas maiņa

pārnesumu kārbas eļļas maiņa foto attēls

Pārnesumu kārbas eļļas maiņa - jautājumi un diskusijas

Eļļās maiņa automātiskā kārbā (5)
Pēc cik liela nobraukuma jāveic automātiskās kārbas eļļas maiņa?
60000 km, un jāmaina arī filtrs (ja to var nomainīt), ja filtru nevar nomainīt, eļļa jāmaina pie 15000 km. Piekrītu av2 - kārbas eļļa tikai oriģinālā, vai lielo brendu (Motul, Mobil, Total u.t.t.) OEM specific. Dārgāk, bet ka jau teica - automatiskā pk ir ļoti dārga izprieca (servisu laime). ap 100.000 ml. (km´os vairaak )Bet ja maini ellu, oblegati nonnem karteri un samaini arii filtru. On ...silti iesaku lietot autinna/kaarbas razzotaaja orgginaalo ellu , un orgginaalo filtru. Mazliet daargaak, bet nu..... kaarba ir daargs izpriecu objekts eksperimentiem. a, un veel, neaizmirsti, ka konverterii (tas "verkkis" , kas automaatiskajai kaarbei ir sajuuga vietaa ) ir , un mainot paliek iekssaa vecaa ella , apmeeram 1/4 no kpeejaas ellas daudzuma Taa kaa, ja nav pieejama kaarbas ellas mainnas masiina, samaini to ellu vismaz 2x. Otreiz bez filtra mainnas, un bez kartera nonnemssanas. ja DSG ,tad ik pec 60 štukām Automātiskā kārbā eļļa jāmaina skatoties ,kā tiek ekspluatēts automobīlis ,,,ja tas notiek kalnainā apvidū un vēl velkot piekabes kiekrautas ,vai auto pārvadāti uz treilera utt, tad tas parasti notiek pie 50 -60 tūst km ...
Ja mašīnīte ekspluatējas līdzenā pilsētā ,vai pa bāni tad pie 80-90 tūst km ...eļļa protams orģinālā ,bet filtrs var būt arī alternatīvs ....
··· Pārnesumu kārbas eļļas maiņa: Eļļās maiņa automātiskā kārbā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ātrumkārbas eļļas līmeņa pārbaude un maiņa Opel Astra 2000 gads 1.7dti (6)
Kur var parbaudit ellas limeni atrumkarba un ka veicas ellas nomaina?
Pārbaudīt garāžā un veicas vienkārši brīnišķīgi ! kaads autinnss, kura gada? Es teiktu ka servisā. Bet te par šādu atbildi laikam var atrauties. Bet tā ir MANA personīgā pieredze. https://www.youtube.com/watch?v=ipdcU24uXxU

Ja nav tiessi taa, tad liidziigi.
Atskrūvē līmeņa korķi un pa ventilāciju lej kamēr sāk tecēt laukā un tad pirkstu veiklība lai korķi dabūtu vietā - tas ir elementāri. Parasti ieleju vēl gramus simt ... Rūpnīca nav paredzējusi eļļu mainīt , tādēļ arī pa noņemto apakšējo vāku visas skaidas netiek izskalotas. ··· Pārnesumu kārbas eļļas maiņa: Ātrumkārbas eļļas līmeņa... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
nekvalitatīva eļļas mai;na - uzliek lietotu filtru, ielej otrabotku un nozog eļļas taustu kvalitatiivi , tas ir, ar fitra mainnu, un pilnu ellas nomainnu ( ieskaitot konverterii esosso) , un jaalieto tikai ruupniicas noteiktaa ella, un pareiz liimenis jaaielej, pie uzsildiitas kaarbas, un jaaparbauda kaarbas ecm , vai nav kaadi fault kodi, un , ja vajag, jaanoverss tie nomainot detaallas, nevis vienkaarssi izdzeessot.
Tas ir tas , ko domaaji?
Talsos taadu nezinu. Ir Ceesiis, Riigaa.
Ir vairāki servisi.bet konkrēti nemācēsu pateikt.. Iebrauc tuvākajā un pajautā. Viņi taču zina, kur kas uz ko specializējas. Tas par diagnostiku. Eļļu nomainīs es domāju jebkurā. kas par autiņu ,kāda marka..B6 varu nomainīt kā divus pirkstus,bet diagnostika..Rīgā es maksāju 10 euras..))) ··· Pārnesumu kārbas eļļas maiņa: Kur Talsos kvalitatīvi veic... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Automātiskajai kārbai eļļas maiņa (8)
Audi A3, tips 8L, 2000, gads novembris, 1, 8 benzīns, automāts, nobraukums 200000km. Domāju vai vajag mainīt automātiskajai kārbai eļļu, jo vieni saka ka paskaties tik līmeni un brauc, bet otri saka ka vajag ik pēc 30000 km maiņu,...
Snowagain - kur tu njem shitos ciiparus - 30tuukstoshi, 10-15 tuukstoshi? Ir taadi, kas automaatiem maina eljlju divreiz gadaa? Ieprieksheejo mashiinu ar automaatu nopirku 4 gadi vecu ar 140000, nobraucu 3gadus liidz turpat 300000km - nekaadu paziimju, ka kaarba nestraadaa. Peedeejo reizi, kad biju ar to servisaa, ieteica nomainiit vaaka bliivi, pie reizes tad ar pieliet svaigu eljlju liidz liimenim. Vaicaaju - varbuut nomainiit pie viena? Nee, nevajagot! Ja kas - autorizeetais serviss! protams, ka jaamaina gan ella, gan (oblegaati) filtrs , gan pilossi sallnniki utt. Un veel, ella ieteicams nomainiit pat 2x peec kaartas, jo no konvertera (tas verkkis sajuuga vieta ) ellu izliet nevar , ja vien neizmanto elllas mainnas massiinu.
Arii lietot citas, ne orgginaalaa razzotaaja elllas kaarbaam nav ieteicams. Arii filtrus jaalieto tikai orgginaalaa razzotaaja. Ir bijis, kad ieliekot it kaa labu aftermerket filtru, saakaas intresanti troksskki kaarbaa. Kam vajag tos eksperimentus ar...sava auto kaarbU??? Jaaa, saprotu, ka tas viss maksaa labu naudinu, bet IR VEERTS !!
Vaaciessu taa saucamaa "life time transmission fluid" reaalaja dziivee ir 100.000 miles nobraukums, peec kura jaataisa kaarbas serviss oblegaati.
Un, peedejais, ir dzirdeets, ka ja uztaisa servissu, un peec tam kaarba veelaak beigta "deell servissa" :)). Iisteniiba ir savaadaak, iipassnieks saak domaat par servissu, kad ir jau par veelu, saakussas probleemas, un tad ir ceriiba, ko saglaabt utt. Diemzzeel, ja kaarbaa saakusi sliideet, asi sleegties, gaudot, nnaudeet , serviss nepaliidzees daudz, vai paliidzees tikai uz iisu laiku.
Paveicies ar nobraukumu - tikai 200000 16-gadiigai mashiinai! Ja taa taisniiba, tad var arii nemainiit. Bet, visdriizaak, nobraukumam vajadzeetu buut divtik lielam, iipashi, ja naakusi kaa mazlietota no Vaacijas. Tad tieshaam kaartiigu servisu un riktiigu profilaksi, kopaa ar eljljas mainju. Kārbā eļļu un filtru (kur to var izdarīt neizjaucot visu kārbu) vēlams mainīt ik pēc 30000 km.
Un kā jau JurisK teica - šīs a/m nobraukums ir nereāls (es domāju savi 480000 km būs).
Eļļa tikai oriģinālā, vai ražotāja oficiāli akceptēta (būs tāpat kāda no OE ražotājiem - Motul, Mobil, Esso, Total u.t.m.l.). Ar filtru tas pats stāsts.
Ja a/m automātiskajai ātrumkārbai filtrs nav brīvi pieejams, eļļa jāmaina 10000 - 15000 km robežās.
JurisK - uztaisiet, lūdzu, eļļai ķīmisko ekspertīzi jaunai un ar 30000 km noskrējienu. Būs atbilde.
Kāpēc autorizētais serviss tā teica - gaida Tavas a/m kārbu remontā :D!
··· Pārnesumu kārbas eļļas maiņa: Automātiskajai kārbai eļļas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu