Sods ārzemēs

Sods ārzemēs - jautājumi un diskusijas

Sods par ātruma pārkāpšanu Šveicē (11)
Šveicē pārkāpu ātruma ierobežojumu ko fiksēja radars Atnāca kvīts no Kantonspolizei, ka esmu pārkāpis ātrumu par 14km/h pa ko man 30 dienu laikā jāsamaksā 160 eiro. Tas notika tunelī,iepriekšējos tuneļos bija ātruma ierobežojuma zīmes uz...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Jā, viņiem nav kvīts jāsūta uz CSDD vai jāpiemēro Tev cits sods tikai tāpēc, ka Tu nepamanīji zīmi. Tad kur Tu skaties braucot, ja neredzi zīmes?

Normāli, ja īres mašīna ne privāta, bet kādā no lielajām kompānijām, un norēķinājies ar kredītkarti, paskaties vēl, cik novilkts no konta par Tavu datu apstrādi.
Ja nesamaksāsi, tad auto īres kompānija atvilks no konta. Bez variantiem. Tur ar pārkāpējiem neauklējas, nav jau LV, kur katrs otrais pārkāpējs iztiesājas "nevainīgs". Tāpēc ar braukšanas kultūru esam, un paliksim tur, kur esam. Likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības!
Reāli 160€ ir kaut kur 180Fr. Daudz tas nav.
Tici man, Tev vēl ir stipri paveicies... Soda apmēru nosaka valsts, kurā izdarīts pārkāpums, tajā arī var pārsūdzēt. Nezinu kā Šveice, bet EU valstis jau apmainās ar soda kvītīm EU robežās. Šinī gadījumā bija īrēts auto, tāpēc piedzīs kā parādu, nevis bloķēs tehniskās apskates iziešanu. ··· Sods ārzemēs: Sods par ātruma pārkāpšanu... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sodi par CSN pārkāpumiem ārzemēs (14)
dārgie autobraucēji un -jas, lūdzu padalieties ar savu pieredzi, kāda sanāca pēc atgriešanās no ārzemju autoceļojumiem, daudz sodiņu pēc tam pa pastu pienāca? nu okei, ja jūs ņēmāt mašīnu nomā, tad skaidrs visur kur tikāt safotogrāfēti,...
Nekādu būtisku problēmu nav bijis.
Lietuvā - "uz ķepas"
Polijā - "uz ķepas"
Vācijā - uz vietas, autostrādes malā, oficiāli ar protokolu
A Vidusjūras piekrastes valstīt, kā arī Norvēģijā ātruma ierobežojumi ir tādi, kurus pa turienes ceļiem nemaz nav reāli pārsniegt ... da i nav vajadzības :)
spanija ir diezgan lieli un daudz sodu uzliksanas varianti:D
bet nu ja atrums ir 100km stunda tad ja negribi maksat,neskrien...pateicoties lielai drosibas kontrolei ir samazinajusies mirtigo skaits uz soseju:)
ja negribi sañemt tadas vestules,tad aizdomajies par to vai ir verts uz tadam zemem celot:)
Jau 2 gadus dzivoju Austrijä, katru dienu braucu ar auto, reguläri pärsniedzu ätrumu gan pilsetä, gan dorfos, bet nav gadijusjäs nekädas problemas ayttreumu paarsniedz vissi, kaa likums. Bet lido tikai dazzi atsaldeetie, un tie jau ilgi nelido.....:(
Tiiri mans viedoklis, bet esmu ar policiju par to runajis airi. Ziemaa uz plika ledus braukt atllautos aatrumus ir 7x biistmakka, ka vasaraa uz sausa asfalta, tukassa cella..paarkaapt tos 10-20%. FAKTS ! Nemaz nerunaajot par braukssanas pieredzi, un veesturi. Viens pamanaas gada laikaa savaariit tik daudz ziepes, cik cits .......vissaa muuzza nevar. Mans viedoklis - tam pirmajam jaalieto tikai sabiedriskais transports AR LIKUMU.(tiesas lemumu)
Tiessi par sodiem - jaamaksaa ! Tomeer katrs ir atbildiigs par sevi, un savu riiciibu !
Sen nav braukts, bet, cik atminu, tajos laikos ar savu mašīnu ar Latvijas nummuriem varēja mierīgi pārkāpt. Nupat nesen dzirdēju, ka beidzot saslēgušies visu EU ceļu policijas datori. Tas nozīmē - nofočēs - maksāsi pēc attiecīgās valsts likumiem. Ar policiju savādāk - ja iznāk daudz braukāt, iesaku iegādāties rāciju, pa kuru var dzirdēt tālbraucējus - tie viens otru pabrīdina. Būs lētāk:) Vai arī mazajās pilsētās iesēdies fūrei astē, ja poliču nav, tie mierīgi močī uz 70+ arī pilsētās. ··· Sods ārzemēs: Sodi par CSN pārkāpumiem ārzemēs lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu